Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Jómagam

#251 Svájcban

2013-12-08 23:17

ráknéhajni

#252 Re: Re: Re: Re:

2013-12-08 23:20

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 23:31


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 23:32


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-08 23:34


Gábor Oberle
A petíció szerzője

#256 Elgondolkodtató fotók chemtrail témában

2013-12-08 23:45

A képgyűjtemény ezen a címen érhető el -> http://imgur.com/a/99Pkk#0
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#257 Trollok eszetlensége

2013-12-09 00:05

Trollkodó emberkék!

Arra még nem gondoltatok, hogy a sok értelmetlen hülyeség, amit ide beírtok, az azt is lehetetlenné teszi, hogy más trollok vagy szkeptikusok választ kapjanak a kérdéseikre?...
Nem ül mindenki egész nap a számítógép előtt, mint ti, mire újra idejönnek az oldalra, akár 40-50 (vagy több) értelmetlen vagy baromkodó beírás is jöhet tőletek, így igen nehéz lesz visszakeresni bármit is a hozzászólások között! Tudom, hogy lényegében ez a célotok (hogy ezért fizet valaki nektek vagy csak a saját "szórakoztatásotokra" csináljátok, ezt nem tisztem eldönteni), de ezzel az ellenoldal kérdéseinek megválaszolását is igen megnehezítitek, illetve ellehetetlenítitek!
Eljutottak olyan információk felém (amit azóta ellenőriztem is), hogy több "ellenpetíció" is indult, amelyeket lényegében trollok alkottak a saját szórakozásukra. Keressétek meg ezeket és töltsétek ott az időt, mert előbb-utóbb kihozzátok az embereket a béketűrésből és ennek (rátok nézve) igen negatív következményei is lehetnek!

Ne mondjátok, hogy nem szóltam, még időben felhívom a fentiekre a figyelmeteket!
(De azt hiszem, egy értelmes és komolyan gondolkodó embernek ezt nem kell elmondani...)
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#258 Re:

2013-12-09 00:59

#120: tf3868 -

Te komolyan gondoltad, hogy mindenféle segítség nélkül, egymagamban én fogom ellenőrizni a vizsgálatokat? :D Komolyan gondoltad, hogy erre nem szakértőket fogunk felkérni?...
Uhh... Ennél értelmesebb embernek gondoltalak!... o.O
Egyébként mi baj a kémcsővel?

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#259 Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 01:22

#125: Chem Trailor - Re: Re: Chemtrail-Contrail

Azt hiszem, a hozzászólásodból az következik, hogy te lényegében feleslegesnek tartod a katonai repülőgépek radarfelderítés elleni védelmét, sőt, ha jól olvastam, akkor azt állítod, hogy ezeknek a gépeknek a nagy többségét azonosítani tudják, sőt "Ha egy repülőgép Magyarország felett bekapcsolna egy radarzavarót vagy a kommunikációs csatornákat zavarná akkor 5 percen belül egész Európa vadászgépei harckészültségben vagy levegőben lennének." - Ha mindez, amit állítasz, igaz lenne, már jócskán megfogyatkozott volna az USA és a NATO légiereje... :D Egyébként nemcsak "bekapcsolható" radarvédelmek vannak, hanem a felületi kialakítás, a festés és egyéb technológiák is elősegítik ezt a védelmet (ahogy te magad is írtad), lásd pl. itt -> http://hu.wikipedia.org/wiki/Lopakod%C3%B3_rep%C3%BCl%C5%91g%C3%A9p

Miből gondolod egyébként, hogy a NATO tagországok vagy egyéb országok nem egyeztek bele a chemtrail tevékenységbe? A titkos katonai akció, esetleg nem azt jelentheti, hogy a civilek és más (nem szövetséges) országok számára titkolt a dolog?

"Én nem sajnáltam az időt, hogy leírjam az első, kissé terjedelmesebbre sikerült hozzászólásom, ezért légy szíves ne linkekkel hanem érvekkel megcáfolni amit írtam vagy bizonyítékkal hozzájárulni az ismereteim szélesítéséhez." - Azt hiszem, a hozzászólásaim alapján mindenképpen bővülnek az ismereteid a chemtrail témával kapcsolatosan! ;) Egyébként mi számít neked bizonyítéknak és mi a baj a linkekkel?

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#260 Re: Re:

2013-12-09 01:31

#126: Chem Trailor - Re:

"Az alumínium-vegyületek közül elsősorban az alumínium-oxidot, valamint a nyers alumíniumot szokták említeni, mint chemtrail-összetevőt, bár a nyers alumínium rendkívül könnyen oxidálódik, amivel a már jóval stabilabb alumínium-oxidot kapjuk. Erről a vegyületről annyit érdemes tudni, hogy a repülőgépek hajtóanyagának égésekor keletkező hőnél jóval nagyobb hőmérsékleteket is ki tud állni, és egyike a természetben megtalálható legkeményebb anyagoknak, gyakorlatilag a korund nevű ásvánnyal azonos, amit pl. csiszolóanyagként, vágólapként is alkalmaznak (a korund drágakő-változatai a vörös rubin és a kék zafír). Míg az előző mondat első fele azt sugallja, hogy akkor legegyszerűbben valószínűleg az üzemanyagba való keverés által lehet chemtrailekbe juttatni, a mondat második fele látszólag ezt cáfolja, hogy ha ennyire hatásos abrazívum, akkor valószínűleg gyorsan tönkretenné a hajtóműveket. Ezt az ellentmondást azonban feloldja a világ egyik legnagyobb alumínium-gyártó konszernének, az Alcoa-nak névtelenül nyilatkozó volt mérnöke, aki szerint bár nagyobb szemcseméretben az alumínium-oxid valóban károsíthatná a hajtóműveket, 10-100 mikronos szemcseméretnél (amilyenről pl. a Welsbach-szabadalom beszél) egyszerűen csak egy kicsit kifényezi a turbinákat. Ugyanezen mérnök szerint ez a nagyon finom alumínium-por a levegőben, mint tiszta fehér pamacs jelentkezne." -> http://felhok.net76.net/szervetlen.html

A szerves vegyületeket, élő organizmusokat természetesen nem a hajtóművön keresztül fogják kiengedni, de akár még olyan mikroorganizmusokat is kifejleszthetett az USA hadserege, amelyek ellenállnak ezeknek a negatív körülményeknek is. (Nem először látnánk már ilyen kutatásokat és fejlesztéseket az amerikai hadseregtől és tudósoktól...)

kérdező

#261

2013-12-09 03:08

"Miből gondolod egyébként, hogy a NATO tagországok vagy egyéb országok nem egyeztek bele a chemtrail tevékenységbe?"

Te miből gondolod, hogy igen?
malacka

#262

2013-12-09 03:14

"Kirívó vagy durva sértegetés, beírás esetén a hatóságokhoz is lehet fordulni."

Na, azért erre kíváncsi lennék...:
-Rendőr bácsi, malacka csúnyán beszélt velem!
kérdező

#263 Re: Re:

2013-12-09 03:21

#258: Gábor Oberle - Re:

Az, hogy már vannak sokkal fejlettebb módszer, mondjuk a tömegspektrométer...

kérdező
Vendég

#264 elgondolkodtató képek

2013-12-09 03:25

Látom baromi sokat gondolkodtál, és odaírtad, hogy vegyícsík meg chemtrail, és akkor ezek a képek már csak is a chemtrail alkatrészei lehetnek. Semmi másé:

http://www.youtube.com/watch?v=ZrKScG4yaOI

http://www.grandforks.af.mil/news/story.asp?id=123350699

Adok egy tippet, ne írj képaláírást.  A kép aláírás már előre meghatározza, hogy a nézőnek mit kell hinnie a képpel kapcsolatban.
Meglátod, ha nincs kép aláírás akár még te uis nézheted más szemmel a képeket

kérdező kettő

#266 Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 04:46

Miből gondolod egyébként, hogy a NATO tagországok vagy egyéb országok nem egyeztek bele a chemtrail tevékenységbe?

Ha szerintetek "permeteznek" Ausztriában, Svájcban, Svédországban, Írországban, Ausztráliában, Braziliában, Oroszországban és még sorolhatnám, akkor ilyen módon bárhol permetezhetnek, mert egyik felsorolt ország sem NATO tag, azt viszont már nehéz elhinni, hogy az általam említett országok kormányai közül mind beleegyezett volna és egyik sem küldte volna ki a légierejét rendet rakni.

Tf3868

#267 Re: Re:

2013-12-09 07:33

#258: Gábor Oberle - Re:  

 Egy kémcsöves vizsgálatnál max annyit tudsz megállapítani, hogy van vagy nincs vagy azt, hogy nagyon kevés! Ha így valamit is találnál mondjuk csapadékvízben akkor már rég mindenki alulról szagolná az ibolyát! Egy normális és elfogadható vizsgálathoz műszeresa analitika szükséges! Talajvizsgálat vagy levegővizsgálat még ennél is összetettebb!

Már többször említettem, de sosem reagáltál pl. arra, hogy a legegyszerűbben kimutatható állítólag chemtrail anyagot a báriumot még egyszer sem találtam csapadékvízben! Ez most hogy van? IUlyen slendriánok lennének és kihagyták a keverékből?

tf3868

#268

2013-12-09 10:04

az alumínium-oxid valóban károsíthatná a hajtóműveket, 10-100 mikronos szemcseméretnél (amilyenről pl. a Welsbach-szabadalom beszél)

Tehát a kérdés mi ez a Welsbach szabadalom és hogy viszonyul a mikroszemcsés turbina polírozáshoz?
Mwrt szerintem Welsbach osztrák kémikus fénytechnikai feltaláló egyik szabadalma sem érintett semmilyen formában! Ha meg igen akkor nagyon meg van hamisítva!
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#269 Re:

2013-12-09 12:39

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#270 Re: Re: Re:

2013-12-09 12:43

#267: Tf3868 - Re: Re:

Az eddigi hozzászólásaim alapján igen buta embernek tarthatsz... :D
Ne feledd, hogy mindenki magából indul ki!... ;)
Komolyan azt gondoltad, hogy a kémcső megemlítése számomra azt jelenti, hogy jön valaki, aki oldatokat fog öntögetni kémcsövekbe és ez lesz az egész vizsgálat lényege?... XD
OLVASSÁTOK MÁR EL, HOGY MIRŐL SZÓL EZ A PETÍCIÓ!!!

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#271 Re: Re: Re:

2013-12-09 12:44

#263: kérdező - Re: Re:

Lásd #270-es válaszomat!

tf3868

#272

2013-12-09 12:57

Igen pont erre gondoltam, ez egyértelműen csak azt bizonyítja, hogy valakik visszaéltek Carl Auer von Welsbach osztrák tudós nevével és olyanokra használják fel amit ő sosem csinált! Bravó Ez egyértelmű bizonyíték a ti csalástokra!

Vendég

#273

2013-12-09 13:01

Hát az tény, hogy az eddigiek alapján tényleg nagyon buta embernek tartalak és tényleg nem tételezek fel rólad olyan szintű kémiai vagy fizikai ismeretet ami alapján reális képet tudsz alkotni bármilyen természeti hatásról! Mentségemre ezen véleményemmel nagyon nem vagyok egyedül
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#274 Re: elgondolkodtató képek

2013-12-09 13:04

#264: kérdező - elgondolkodtató képek

Ez a videó és weboldal, amelyeket belinkeltél (habár szerintetek azt tilos! :D ), rovarirtó gépet mutat be és közzéteszi a rovarirtás időpontját. (Az egyik egy amerikai katonai légibázis oldala, a másik pedig egy olyan katonai videókat közzétevő youtube oldal, amelynek a videók belső tartalmát tekintve, köze lehet az amerikai hadsereghez).
A fenti két link talán azt jelentené, hogy ez valóban az is (rovarirtás) és ismeretes az adott gépből kipermetezett anyag összetétele és hatása az élővilágra?...
Még egy megjegyzésem lenne ezekhez: Ha jól látom, ez a gép és tevékenység nem 8000 méter feletti magasságban van...
Ismered a katonai dezinformáció jelentését? Mivel egyszerű civileknek nem engedélyezett katonai tevékenység ellenőrzése, így akár egy másfajta tevékenységet lehet álcázni rovarirtásnak vagy olajszennyezés semlegesítésnek is... Természetesen nem mondom, hogy ez az, de ennek az eshetősége is fennáll, ezt nem szabad elfelejteni!

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#275 Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 13:08