Feljelentés a Bankok ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Feljelentés a Bankok ellen petíció automatikusan generált fórumtémája

jokka

#76

2013-11-29 22:44

Én csak annyit mondanék,hogy itt a devízahitelről BŰNCSELEKMÉNY történt!!Tehát,,kik a felelősek ezért? és kik azért,hogy még a mai napig,nem tartassák be a Magyarországi törvényeket?,nos meg mondom,POLITIKA!! Értelmiségi,elittek,,újgazdagok,Bankárok,,hazai és külföldi háttérhatalmak!!EZEK A FELELŐSEK!!!Úgyhogy ébredj fel Dózsa György népe!!!!!!!!mert ha nem ébredsz,és nem csapsz oda ahova köl,,akkor meglásd egyszer arra napra ébredsz,hogy nincs fedél a fejed fölött!!CSAK ERŐBŐL LEHET DIKTÁLNI!!NINCS MÁS ÚT!!!

Vendég

#77

2013-11-30 06:59

A bankok megcsonkítják a magyar társadalmat ezt nem szabad hagyni most már elég!!
Lépnünk kell!!
MIPA

#78 MÁR BANKBAN IS A RENDŐRSÉG DŐNT AZ ÜGYEKBEN

2013-11-30 09:45

TEGNAP VOLTAM A RAIFFEISEN TATABÁNYA FŐTÉRI FIÓKJÁBAN,HOGY BEFIZESSEM AZ ESEDÉKES RÉSZLETET ,MELY MIATT MÁR 4-SZER ÉLTEM PANASZA, IRONIKUS BOCSÁNAT KÉRÉSEN KÍVÜL NEM FUTOTTA,A BANK RÉSZÉRŐL,A GONDOM AZ HOGY A SZERZŐDÉSBEN MEGHATÁROZOTT NAPON,FIZETTEM BE A RÉSZLETET A A FIÓKBANK PÉNZTÁRÁNÁL,ENNEK ELLENÉRE KÖVETKEZŐ HÓNAP 10-ÉN,JÖTT A LEVÉL ENNYI VAGY ANNYI A TARTOZÁSOM,EZT ELÉGELTEM MEG,ÉS KÉRTEM AZ ÜGYINTÉZŐTŐL,HOGY VEGYE JEGYZŐKÖNYVBE EZZEL KAPCSOLATOS TÖTÉNÉSEKET. A HÖLGY ERRE NEM VOLT HAJLANDÓ,HÚZZA-BÓNNA UTÁN KIHÍTTA A RENDŐRSÉGET ,AKIK 62 ÉVES KOROM ELLENÉRE BŐNÖZŐKÉNT KEZELTEK !!! VAJON A RENDŐRSÉG BELE AVATKOZHAT AZ ÜGYINTÉZÉSBE

Vendég

#79

2013-11-30 13:30

Mikor értik már meg az illetékes. Mindenki rendben akar fizetni. A szerződésben eredetileg meghatározott összeget. A hitel felvételekor azt gondolta végig az ügyfél, hogy anyagi helyzete megengedi-e a felvenni kívánt összegnek megfelelő havi részletet, ill. egy kicsit többet ( hisz mindenki tudta, hogy az árfolyam változhat) persze nem ennyire...
És persze nem azt gondolta végig, hogy az eredi részlet 2 illetve 3-szorosát tudja -e fizetni. Ez irreális.

Vendég

#80

2013-11-30 14:47

Fogjunk össze, együtt egymásért!

Vendég

#81

2013-11-30 21:07

Egyetértek vele!

Vendég

#82

2013-11-30 22:01

Remélem, hogy aki tudja és aki nem tudja fizetni, még a hitelét tudni fogja, hogy hova tegye az X.
kcs

#83

2013-12-01 00:30

A férjem öngyilkos lett, nem tudtuk fizetni a törlesztő részleteket...és most ugyanott tartunk...!! Hívtak a bankból pár napja, hogy januárban valószínűleg elviszik a házat, ha nem jutunk egyezségre... :(

Takács Dezsőné
5830. Battonya, Ady E 167

#84

2013-12-01 08:19

Kérdésem, hogy akik visszafizették azok is kérhetik a kártalanitást??
Mivel kénytelenek voltuk visszafizetni a hitelt, el kellett adnunk a termőföldünket, hogy vissza tudjuk fizetni a hitelt, mert már elviselhetetlenül megemelkedtek a törlesztőrészletünk. 2007-ben 5 milliót vettünk fel, (deviza alapú, chf) és négy év után még mindig 5967211 Ft.-ot kellett visszafizetni...213.99 Ft volt az árfolyam... majdnem a duplájára emelkedett a törlesztőrészlet... Ha csak a visszafizetett összeget nézem, akkor kb. egy millió forinttal többet fizettem.. és nem beszélve a többiről...
Tehát én is élhetek a kártalanitással???
Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#85 Re:

2013-12-01 12:02

#83: kcs -

Sajnálattal hallom és Részvétemet szeretném kinyílvánítani!

Bár tudom ezzel nem ér sokat, de kitartás mert lassan elérkezik az idő törleszteni nekik!

A Házat pedig ne engedje!

Kérje ki a Petícióban szereplő dokkumentumot!

Csak olyan dolgot lehet kölcsönadni, amit ténylegesen birtokoltunk, aminek valódiságát pedig az adott dolog eredetének igazolásával tehet meg bárki.

A „hivatkozással” részhez az (állítólagosan) hitelezett összeg nevét, Ft-összegét írjuk be. (pl. lakáskölcsön, 4.000.000 Ft, szerződés-azonosítószám)

 

 

 

KÉRVÉNY KÖLCSÖN-FINANSZÍROZÁSI HÁTTÉR IGAZOLÓ DOKUMENTUMAINAK BEMUTATÁSÁRA

Hivatkozással:______________________________________

Dátum: ___________________________________________

Tisztelt ……………….!

Tudomásomra jutott, hogy bizonyos szabálytalanságok gyanúja merült fel a fent említett pénzösszeg eredetével kapcsolatban. Annak érdekében, hogy tisztázzuk ezt a helyzetet, arra kérem, hogy a következő dokumentumokat biztosítsa a számomra:

1. Szíveskedjék elküldeni valamennyi írásos alátámasztó igazoló dokumentumát a korábbi jogcímének, tulajdonjogának és arra való jogának, hogy fent megnevezett személynek állítólagos kölcsönt biztosított, a fent említett pénzügyi eszközzel.

2. Szíveskedjék biztosítani a kölcsönadott összeg írásbeli eredettörténetét, amelyre az Önök cégének (bankjának) állítólagosan korábbi jogosultsága volt, a tulajdonjogot és az arra való jogot, amivel a nevezett személy nevére a kölcsönt állítólag ráterhelte a fenti, létező pénzügyi eszközzel. A kifizetett összeg történetét és eredetét legalább három (3) egymást követő eredeti pénzügyi akción keresztül kell bemutatnia az Önök „állítólagos” cégének. Magyarázatként: így tisztáznánk, hogy a pénz valóban és jogosan és 100%-ban az Önök tulajdonában volt, nem pedig - akár részlegesen - légből kapott értékként jött létre azt követően, hogy a kölcsönt kérő aláírásával vállalta az állítólagos kölcsön, ill. kamatainak, költségeinek stb. visszafizetését, azaz az addig nem létező érték tényleges megteremtését. Hiszen ebben az esetben kölcsönről, hitelről stb, nem beszélhetnénk.

3. Biztosítsa nevezett összeg kifizetésének és átutalásának dokumentált anyagait (a korábbi jogosultság, tulajdonjoggal, és jogok) a kölcsönt biztosítótól a kölcsönt kérvényező számára.

A fentiek igazolásának hiányát tetszőleges indokolás mellett is úgy tekintem, hogy a kért igazoló dokumentumok nem állnak rendelkezésre.

Kérjük, biztosítsa fenti dokumentumokat ezen kérvény kézhezvételétől számított 15 naptári napon belül.

Előítélet nélkül, a UCC (Egységes Kereskedelmi Kódex) 1-308-as érvényes rendeletére hivatkozva tisztelettel:

Aláírás

 

 

Ezt tessék elküldeni értelemszerűen kitölteni!

ügyvéddel átnézetni,ha nincsen rá pénze akkor vannak ingyenes tanácsadással élő ügyvédek!

 

Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#86 Re:

2013-12-01 14:21

#83: kcs -

Kérem írjon privát üzenetet szeretnék beszélni önnel!


Vendég

#87

2013-12-01 17:07

Feljelentes a bankok ellen

Vendég

#88

2013-12-01 17:32

Köszönöm a sok deviza csalás áldozata nevében is Dr. Kriston István ügyvéd Úrnak .

Vendég

#89

2013-12-01 17:51

Nem csak a devizában elszámolt kölcsönökkel van nagy baj.A hitelkártyák osztogatása sem volt szabályos ,és a behajtó cégek??????????

Vendég

#90

2013-12-02 06:46

PERELNI KELL!

Vendég

#91

2013-12-02 10:43

AZ HOGY LEHET HOGY A KÚRJA NEM TUD ÁLLÁST FOGLALNI! HISZEN MÉG AZ EGYSZERŰ PARASZT EMBER IS ÉRTI HOGY ÁT VERTEK MINKET! DE NEM IS AKARNAK SEGÍTENI! HA NEM LENNE KORRUPT AZ EGÉSZ RENDSZER MÁR VÉGE LENNE ENNEK A BOHÓZATNAK! MI AZ HOGY A LEG FŐBB BÍRÁK NEM TUDJÁK A JOGOT? NEM SOK ÉSZ KELL HOZZÁ! KÉREM UGYAN MÁR LÉPJENEK! NE HÚZZÁK AZ IDŐT AZ EMBEREK ÉLETE A TÉT!

Vendég

#92

2013-12-03 12:12

Remélem hogy mi hamarabb SIKERES LESZ EZ A MEGMOZDULÁS!!!!:) Ahogyan elnézem nagyon sokan vagyunk, akik várják ezt a "GYŐZELMET"!! :) Mindenkinek szép napot kívánok! :)

Vendég

#93

2013-12-03 17:03

Minden az emberek ellen csinálnak,végre sarkunkra kell állni.

Vendég

#94

2013-12-05 18:14

Megerősítem a peticiómat a bankok ellen!!!!!!!!!!!!!
marika60

#95 Re: Lépések

2013-12-08 09:27

#18: Pannonia Mozgalom - Lépések

Már annyi petíció, feljelentés elkészült més sem történik meg a jogszabályok betartatása a bankok felé. Perlés nélkül nem

lehet semmire számítani. Már a per lehetőségét is szűkítették jogszabállyal. Akinek nincs pénze az elveszett. A bankok tesznek róla, hogy minnél több ember ne tudjon az igazság jogi útjára lépni és még a kormány is aszisztál hozzá.


Vendég

#96

2013-12-08 14:50

Döntésnek kell születni,a deviza hitelesek javára.


Vendég

#97

2013-12-09 14:25

Támogatom a feljelentést

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-11 06:08


Molnár Ibolya

#99 Re: Lépések

2013-12-13 09:11

#18: Pannonia Mozgalom - Lépések

ÉN átnéztem az ERSTE BANK részvényeladási szerződését, egyáltalán nem lehetett volna jóváhagyni, mert az osztrák FN, vagyis Pénzügyi Hálóza cégbejegyzésű GmbH, Kft. korlátolt felelősségű kft. megvette a részvények 100 %-át 2010-ben és nem alakult át kötelezően egyszemélyes részvénytársasággá.......vagyis teljesen törvénytelen a működése, amihez a kormány, a nemzetbiztonság és a PSZÁF asszisztál. Ugyanez a Cetelem Bank, az AUCHAN Group ONEY bankja...ott sincs semmi rendben.

Ha átnéztem szakemberként az összes banki, pénzügyi és egyéb szerződéseket, valószínűleg becsukhatna mindegyik csakhogy nekünk évtizedek óta egy nemzetközi maffia hálózatba beintegrálódott mocskos kis kormányaink vannak, szaros kis önérdekkel, mocskos kis üzelmeikkel...belügyminiszter, aki besározódott az olajszőkítésben, embereket öletet, minden mocskos ügylet ben részt vesz ..és mindezek mögött ott van SOROS GYÖRGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAGYAROK UNDORÍTÓ AMIHEZ ASSZISZTÁLTOK!! Még az amszterdami kupleráj működtetésében is benne vannak a magyar zsidók és cigányok, fölöttük pedig végső soron a nagy maffia főnök, a világ legnagyobb tömeggyilkosa, SOROS GYÖRGY áll.

Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#100 Re: Re: Lépések

2013-12-17 10:22

#99: Molnár Ibolya - Re: Lépések

Kérem írjon privát üzenetet!

Köszönöm!

 

Fontos beszélnünk!