Feljelentés a Bankok ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Feljelentés a Bankok ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-11-19 03:59

Mindent el kell követni hogy a bankok felelősségrevonása és a devizahitelesek kártéritése megtörténjen.Ugy veszem észre hogy a kormány nem biztos hogy ezt hatékonyan meg fogja oldani.Pedig a képlet egyszerü.A hitelezők törvényt sértettek amiért vállalni kell a felelősséget.

Vendég

#2

2013-11-19 07:06

Nagyon jó, hogy megtörtént a feljenlentés! Itt vqn az ideje minden eszközt bevetni a jogtalanság ellen!

Vendég

#3

2013-11-19 07:06

Igaz, hogy nekem nincs semmiféle kölcsönöm, de a családban van. Fel háborít az, hogy a mi adófizető pénzünkből, és nem jogi úton akar a kormány segíteni a hiteleseknek. Nem beszélve arról, hogy így nem is mindenkin segít.

Vendég

#4

2013-11-19 07:07

Jólene ha a magyarkormány már elfogagná hogy amit megszavaztak az semmit nem ér!

Vendég

#5

2013-11-19 07:11

Nagyon örülnék ha elindulna végre valami mert a a lényegről senki nem hajlandó beszélni csak Mi adósok.Ha akadna egy bátor bíróság és egy Bíró aki kimerné jelenteni hogy csaltak a Bankok abból európai szintű balhé lenne.Ezt Boros Imre neves közgazdászunk az ECHO Tv-ben már rég kifejtette és valószínű egy Bank sem menne tönkre mert eddik több ezer milliárdot tettek zsebre jogtalanul.
opozisoner

#6 emelt fővel.

2013-11-19 08:02

Minnél erősebb minnél hangosabb a széles tömegű tábor annál biztosabb a bankok és az igazságszolgáltatás térdrekényszerítése.Csak mi győzhetünk ez már eldőlt és semmi kétség e fellől.Állj ki bátran az igazadért és vállaljuk akár a polgári engedetlenséget is hisz nem mi gázoltunk aljasúl a törvényekbe a tisztességbe hanem a fösvény és telhetetlen bankárok.Mollieré:"mint fösvény kit pénze gondja öl meg".hát most megöli!

Vendég

#7

2013-11-19 08:35

Jó lenne ha lenne is ebből valami!

Vendég

#8

2013-11-19 08:59

A devizahitel problémakör egyfajta "igazság tükre". Minden un. szakember, politikus, értelmiségi, fősodratú média szereplő, egyszóval a megmondó emberek előbb utóbb meg kell, hogy nyilvánuljanak vele kapcsolatban. És ekkor megmutatkozik igazi arcuk.

Vendég

#9

2013-11-19 09:31

Tiszteletem! A devizásokon mostmár mihamarabb segíteni! Mert utcára kerülünk!

Vendég

#10

2013-11-19 09:33

Bízom benne,hogy lesz foganatja,valóban megérdemlik a bankok ,hogy most rajtuk verjék el a port sok embert megnyomorítottak, anyagilag egészségileg tönkre tettek ,ezért vállalni kell a felelősséget nekik.Azt hiszem a bankok nem tudnak és nem is akarnak elszámolni ,hogy ki mennyit fizetett be,hol tart szerintem a tőkéből senkinek sem írtak jóvá annál inkább mivel már dupla a tőke tartozás.Undorító .Már én egészségemet is ki kezdte bele betegedtem.Apeticióval egyetértek csatlakozom hozzá.

Vendég

#11

2013-11-19 10:47

CHF - ben nyilvántartott OTP hitelem van.Nekem van a szerződésemben egy olyan rész miszerint 100 hónap 8,3 év türelmi időt ad a Bank a tőketörlesztésre - nem kértem és a közjegyzői felolvasáskor sem emlékszem , hogy ezt hallottam volna. Nos a kérdés az miért volt olcsóbb ez a hitel , ha a tőketörlesztést is hozzáadjuk a havi részlethez még több a törlesztőrészlet , mint a forint hitel esetén számolta ezt már valaki ??
A másik az árfolyamgát , melynek aláírásakor a hitelfelvevő elismeri azt a tartozást amit a Bank mond .Érdekel ez valakit ???

Vendég

#12

2013-11-19 11:48

A kormány csak elódázza a segítséget. Nem is akar segíteni,az árfolyamgát csak kitolja a fizetést,de nem oldja meg. Csupán igazságos elbírálást kérünk!! Fizetünk mint eddig is becsületesen,de normális keretek között. Az uzsora kamatot azonnal megszüntetni !! Az ellopott pénzeket beszámolni a tőkébe. Ha a NAV-nak tudtak segíteni -nekünk miért nem??

Vendég

#13

2013-11-19 12:29

150 ft-tal vettem fel svájci hitelt, most 250-nál tartok, de miből. Nem erről volt szó, mert ha ezt tudom fel se veszem.
az mi

#14 Re:

2013-11-19 12:30


Vendég

#15

2013-11-19 12:36

Én egyszerű ember vagyok, nekem ne irkáljanak ilyet, hogy válasszak nicknevet, mert azt se tudom mi az.Én csak azt tudom hogy mit vettem fel ezelőtt lassan 10 éve és még 10 évig fizetem a 150ft helyett 250 ft-ért.Rohadjon meg az összes bank ők soha nem fognak csődbe menni, ki kellene őket innen zavarni. Amikor még csak az OTP volt tudtam mit kell fizetni minden hónapban ugyanannyit, most meg csak a kamatokat fizetem a tetű bankoknak, rajtunk gazdagodnak meg. Menjenek oda, ahonnan jöttek és gazdagodjanak meg ott pl. Svájcban, vagy Amerikában, de a szegény magyarokat ne zsigereljék tovább.

Vendég

#16

2013-11-19 12:47

Ezt mindenkinek alá kell írni akinek deviza hitele van,és ennek tudatában cselekedni tiszta vizet önteni a pohárba,a devizát nem látott hitelekkel kapcsolatban!

Vendég

#17

2013-11-19 13:41

Amit a bankok művelnek egyenlő a kizsákmányolással
Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#18 Lépések

2013-11-19 13:56

Üdvözletem!

Kitartás emberek!
A kellő aláírás összegyűlése esetén megindulnak a kellő jogi lépések az összes Hitelt nyújtó Pénzintézet ellen egy időben egyszerre!
Ez magával vonzza azon Jogi lépést miszerint a vizsgálatok befejeztéig, és jogerős megmásíthatatlan Hatályos Bírósági végzésig, beszüntettetik minden Hitel tranzakció, behajtás, lefoglalás, kilakoltatás, és minden olyan dolog ami kapcsolatban áll a Pénzintézetek ellen folytatott eljárással! Mert amíg bizonyítani nem tudják minden kétséget kizárólag az általuk kibocsájtott pénzek eredetét és ezáltal azt hogy nem követtek el bűncselekményt, nem folytathatnak ebből eredően semmilyen nemű intézkedést sem ők sem az ők által megbízott cégek és hatóságok a magánszemélyek sőt az Államunk ellen sem! Ezért van hatalmas jelentősége minden egyes aláírásnak ami ezen Petíció által keletkezik! Mert minél többen írják alá annál nagyobb nyomást tudunk gyakorolni a Jogos és Tiszta vizsgálatok és ítéletek megszületésére!

Tisztelettel, Értetek:
Pannonia Mozgalom
Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#19 Re:

2013-11-19 14:13

#10: -

Sajnos nem csak a Magánszemélyek ellen ,hanem az Államot is hasonlóképpen tartják sakkban, és ezért nem tud lényeges változást eszközölni a Hitelesek ügyében!

Ezért lényeges hogy ez megtörténjen mert fel kell szabadítani a rabiga alól Nemzetünket is!

Ez a Változás Világméretű hangot fog okozni, ami által az egész Világon elkezdődik ezen folyamat!

"Magyarország fog elsőnek felébredni,majd segít az egész Világnak!"

Tessék utána nézni!

Eljött az ideje!

Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#20 Aki érintett szintén írja alá legyen szíves!

2013-11-19 15:36


Vendég

#21

2013-11-19 15:40

remélem érzem még valaha legalább annyira biztonságban mint abba az átkozotnak nevezet ember szerető régi világba amit ezek akik most a parlamentben ülnek és akkor komunistának nevezet köpönyeg forgatók teték tönkre.,

Vendég

#22

2013-11-19 15:41

A Provident kölcsönreklámot látni sem akarom.Az még egy uzsoraszövetség nem is akármilyen tulajdonosokkal.

Vendég

#23

2013-11-19 15:43

Igénybe vettem az árfolyamgátat, de utána se fogom tudni fizetni a részleteket, nincs is annyi jövedelmem. Én azt a törlesztést tudom fizetni amit a felvételkor kiszámolt az ügyintéző, különben nem is veszem fel. Az nekem nem lenne megoldás, hogy meghosszabitják a visszafizetés idejét, mert még a másvilágon is fizetnem kellene.Bár ez a bankot nem zavarná.

Vendég

#25

2013-11-19 16:21

Itt a családokon legtöbb esettben csak ,ha az állam megvásárolná a házat az segítenne vagy a magán csőd mint más országokban is van!