Feljelentés a Bankok ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Feljelentés a Bankok ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2013-11-22 16:57

Javaslom továbbá: - A bankok azonnali hatállyal vonják vissza végrehajtási megbízásaikat mindaddig, míg jogerős bírósági döntés nem születik. (!!!)

Vendég

#52

2013-11-22 19:29

Ezek szerint én a nem létező pénzt kaptam kölcsön.Ugyan is ha egyszer megkaptam a pénzt akkor miért kellett minden hónapba valutát vásárolnia banknak hiszen én fizetek.
Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#53 Re:

2013-11-23 20:30

#52: -

A Valutarendszer a fedezés céljából jött létre!

Így Valuta piacon történő regisztrációs díjj ként Országoktól amik Cég ként vannak regisztrálva milliárdos regisztrációs dijjat szedhetnek!

Miközben fedezetlen pénzt hoznakl létre így megnyerve a tényleges alapot!

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Vendég

#54

2013-11-27 05:42

Az állandó könyörtelen zaklatástól egészségem megromlott. Pánik betegséget kaptam. Engem ki fog kártalanítani?
ciki

#55 Re:

2013-11-27 06:12

#25: -

ezt remélem vicnek szántad az állam mi vagyunk és mi leszünk kitéve az utcára pedig nekik kéne börtönbe meni mert az egész csalás és uzsorázás .és elöre kitervelték az ország lehúzását !az álamföink meg hagyták és hagyák mi meg nem vagyunk elég bátrak??

 


Vendég

#56

2013-11-27 07:40

Tisztelettel!
Azt hiszem már ideje volt,hogy valami elinduljon ,a saját bőrünkön érezzük ennek a súját .Már szinte lebénított bennünket a hitel egészségünk vállalkozásunk,minden tönkre ment ennek a kizsákmányolásnak folytán.Minden erőnkel azon leszünk,hogy támogassuk a bajba jutott embereket támogató szervezeteket akik már nem tudják eltűrni mit tesznek a bankok az emberekkel.Mi szeretnénk még uzsora kamatok fizetése nélkül élni és akarjuk,hogy kemény munkával megszerzett ingatlanunk,ne a bankok vagy más illetéktelen kézre jusson.Minden ember család annak reményébe vette föl a hitelt hogy alacsony kamat miatt ,hogy könnyen kitudja fizetni a hitelét,mi történt már az éhenhalás fenyegeti.Minden illetékest kérünk támogasson minket deviza hiteleseket,ne kerüljünk még nagyobb bajba ,féltjük ingatlanunkat,családunkat,és magunkat is.

Vendég

#57

2013-11-27 08:48

Aláírtam és megosztom!!

Vendég

#58

2013-11-27 09:02

nagyon jónak tartom és remélem lesz foganatja,kérem minél többen írjátok alá!!!!!!

Vendég

#59

2013-11-27 09:31




teljes mértékben egyetértek a feljelentéssel!

Vendég

#60

2013-11-27 09:58

Azonnali intézkedést a csaló bankok ellen.Elég volt a hitegetésből.

Vendég

#61

2013-11-27 12:07

A devizahitel egy nagy szemfényvesztés, csak az a baj, hogy mi ezt akkor nem tudtuk és mi vagyunk a szenvedő alanyai. Én NEM AKARTAM devizahitelt felvenni, kényszerítettek arra, hogy a felvett hitel egy része devizahitel legyen. Minden ezzel kapcsolatos minden huzavonát undorítónak tartok.
összefogás

#62 devizahitel

2013-11-27 12:08

Undorító

Vendég

#63

2013-11-27 12:41

soksikert

Vendég

#64 !

2013-11-27 12:48

!!!!!
volksbankkárosult

#65 Re:

2013-11-27 14:27

#22: - És láss csodát mégis törvényes amit csinálnak.Pedig az igazi uzsora.

 

mediterrano

#66

2013-11-27 16:38

Hajrá ne hagyjuk magunk kizsákmányolni
Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#67 Fontos!

2013-11-27 17:19

Üdvözletem!

Örömmel látom átléptük az ezres határt!
De ez csak csepp a Tengerben!
Segítsetek hogy legalább 100 szorosa meglegyen!
Csak akkor érünk el lényeges változást ha teszünk is érte!

Ez most egy nagy lehetőség Emberek!

Ezzel nem csak az igazunkat vagyunk hivatottak kivívni,hanem lehetőségünk adódik megváltoztatni a jelenlegi életünket!

Nem csak a jelenlegi helyzet megoldása a fontos, hanem hogy a jövőben ne történhessen meg ilyen és ehhez hasonló eset,mind a pénzügy terén , sem pedig életünk bármely területén!

De még egyelőre elég ha a Gazdasági és jelen pénzügyi helyzet megoldásáról tudtok!

Hatalmas változások fognak bekövetkezni, ahol el kell mindenkinek döntenie hová áll!
Mert 2 urat nem lehet szolgálni,mind ahogyan 2 célt sem!
Egységben az erő!
Egy út ,egy cél!

Vendég

#68

2013-11-27 22:36

mindent bele csak elindul már valami

Vendég

#69

2013-11-29 05:57

mocskos uzsorás mutyibrigád!!!!

Vendég

#70

2013-11-29 08:17

Tízezerszer is aláírom ha kell!
Nem foszthatnak ki ,nem rabolhatják el a családom életét!!!

Vendég

#71

2013-11-29 10:11

Állítsák vissza, az eredeti törlesztő részletet és ne kelljen mindenkinek külön-külön perelnie!
Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#72 Re:

2013-11-29 11:37

#71: -

Ez a Lényeg ebben a petícióban és kezdeményezésben!

Nem külön külön indul eljárás hanem mindent átfogóan!

Ezért kell minnél több ember aláírása!

Továbbá nem a szerződések megtámadása hanem a Pénzintézetek működésének vizsgálata és a Hitelként nyújtott pénz eredetének vizsgálata a cél!

Magyarul azt jelenti hogy volt e reállis fedezetük a hitelként nyújtott összegekre vagy csak Virtuálisan hozták létre!

Több mint valószínű hogy ezt történt!

Ez kielégíti a Pénzhamisítás fogalmát!

Ezért van jelenleg a Világban gazdasági hiány!

Mert fedezet nélküli hiteleket folyósítottak és az emberek nyújtották a fedezetet mikor megtörtént a törlesztés!

Mivel sokan bebuktak így nem lett kiegyenlítve a virtuális összeg reális fedezetű összeggel!

Ez nem csak Magyarországi vonatkozású hanem Globális!

Pannonia Mozgalom
A petíció szerzője

#73 Petíció

2013-11-29 11:43


Még nem méritek fel eme petíció fontosságát és súlyát!

Ezen petíció a Pénzintézetek felülvizsgálatát hivatott elindítani!

Az eljárás során feltérképezésre fog kerülni a Magyarországi pénzintézetek kapcsolatai és szabályai!
Hibái,korrupciói,csalásai és minden olyan ami nagyon-nagyon elhallgatott dolog!

Ez az út amit ez képvisel egy változást indít el!

Egy idézet amiből remélem többen is rájönnek miről van szó!

"Dániel próféta könyve 12. rész

1. És abban az időben felkél Mihály, a nagy fejedelem, a ki a te néped fiaiért áll, mert nyomorúságos idő lesz, a milyen nem volt attól fogva, hogy nép kezdett lenni, mindezideig. És abban az időben megszabadul a te néped; a ki csak beírva találtatik a könyvben. "

Vendég

#74

2013-11-29 12:50

Börtönbe velük... Tönkre tették az életemet....

Vendég

#75

2013-11-29 17:46

-én már azzal is megelégednék, ha olyan kormányrendelet születne, h a hitelkamat nem lehet több mint a jegybanki alapkamat kétszerese!
(jelenleg a CHF hitelem kamata 12%, az MNB kamat 3,2%!)
-Továbbá forintosítsák a devizahiteleket min CHF = 200 Ft!
-Az árfolyamgát félretett kamatát és tőkéjét töröljék el!

Sajnos az az érzésem h tök mindegy milyen pénz ez (ez úgy szokott menni, h az MNB-től vesznek fel pénzt )Bubor, meg Libor etc.)

A másik probléma az, h mivel a devizahitel kondiciói (akkori kamat, törlesztő stb), mások voltak mint a Ft hitel kondiciói, ezért tök mindegy valódi v virtuális pénz... ha megjelent a számlánkon és azzal vmit fizetni tudtunk...


üdv TTG