Ragaszkodunk a Mezzo-hoz.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ragaszkodunk a Mezzo-hoz. petíció automatikusan generált fórumtémája

Hangya

#76 Nekünk nagyon fontos a Mezzo Tv!!!

2013-11-21 08:07

Nyugdíjas zenekari művész szüleim, - akik betegségük folytán személyesen koncertet már nem tudnak látogatni - egyetlen minőségi kulturális élményt nyújtó kikapcsolódása a Mezzo Tv!!

Vendég

#77

2013-11-21 08:08

Csak megerősíteni tudom, szükség van e kultúrális lehetőségre, szemben az igénytelen, butító, olcsó időrabló produkciókkal.
Nem minden a pénz!
Ha már mi, TV-nézők egyre kevesebbet áldozhatunk a minőségi és tartalmas műsorokra, kvázi nincs rá pénz, de mégis elérhető a szponzorok jóvoltából, akkor a két "ingyenes"/"olcsó" közül a jobbat választom!
Egyértelmű, hogy a MEZZO maradjon!
Fel sem merülhetett volna ilyen kérdés!

Vendég

#78

2013-11-21 08:48

Időnként szörnyként bukkan fel a mélyből a mezzo eltakarításának ordas szándéka.
Nem is olyan meglepő ez a junta világában, hiszen ezek már Bartókra is acsarkodtak egy sort, letörlendő a magyarság és a kultúra térképéről. Ugyan miért volna rokonszevesebb számukra egy üde tévécsatorna, a zene nemzetközi, szelíd találkahelye?

Vendég

#79 Re: aDigi-nél még van (de hogy med/digi/)?

2013-11-21 09:15


Vendég

#80

2013-11-21 09:40

Bár érdektelen vagyok a konkrét ügybe, Digi Tv előfizető vagyok, de disznóság az egyetlen komolyzenei csatorna megszüntetése

Vendég

#81

2013-11-21 10:47

A Mezzo-n magyar előadások és előadók is láthatók, ebből a szempontból is nagy veszteség lenne, ha nem láthatnánk. Én csak a Mezzo kedvéért választottam szolgáltatóm legdrágább csomagját, a többi 100 csatornát soha nem nézem. Gyalázat lenne, ha megszűnne!

Vendég

#82

2013-11-21 11:12

Én azért írtam alá a petíciót,mert én is úgy gondolom,hogy a mezzo csatorna nagyban hozzájárul a kulturális értékek megismeréséhez.Nagyon sokan vannak akik nem tehetik meg, hogy koncertekre járjanak,anyagi,vagy egyéb más okból kifolyólag.A mezzócsatorna egyfajta értéket teremt, illetve közvetít.

Vendég

#83

2013-11-21 12:56

Elérhetővé kell tenni!

Vendég

#84 Mezzo

2013-11-21 15:56

Az egyetlen színvonalas zenecsatornát megszüntetni?NEM!!!!Julie

Vendég

#85

2013-11-21 18:44

Ragaszkodunk a MEZZO-hoz!!!!!

Vendég

#86

2013-11-21 20:06

Nem szabad hagynunk, hogy sekélyesedjen a társadalom, sőt a fiatalok TV nézési szokásait is jó irányba kellene terelgetni azzal, hogy tiltakozzunk néhány csatorna kritikán aluli műsora miatt. Talán kevesebb lenne a tanárverés, az iskolai erőszak. Ne a MEZZO TV-t vegyék ki a kinálatból, hanem azokat a csatornákat, amelyeknek nagy ugyan a nézettsége, de a kultúrát alulról szagolják. Mi lenne, ha fordulna a kocka és nem bennünket, hanem az igényteleneket kényszerítenék kevésbé "király" csatornák nézésére. Még ragadna is rájuk valami!

Vendég

#87

2013-11-21 22:28

Mezzo az egyetlen komolyzenei adó. !0 másikon kell állandóan "átkattítgatni" , ha valami érdemeset akarok ideig-óráig nézni. A legtöbbet ócska reklámok sora rondítja el.

Vendég

#88

2013-11-21 23:24

Én azért szüntettem meg a kapcsolatot a UPC-vel, mert kivette a csatornáiból a Mezzot.

Vendég

#89

2013-11-22 07:50

Nagyon sokan kedvelik a MEZZO-t, a komolyzene kedveloinek ez egy igazi elmeny!Miert kellenne ettol minket megfosztani???

Vendég

#90

2013-11-22 09:04

Mezzo mindenképp maradjon, mert a sok agymosás, politikai őrjöngés, bűncselekmény, negatív hír, szappanopera, valóságshow helyett e csatorna egyetemes, örök értékű műveket, előadásokat közvetít, ráadásul igényes előadók jól sikerült interpretációiról van szó!
Leslie

#91 Mezzo

2013-11-22 12:42

Az egyik legértékesebb Tv-csatorna.

Vendég

#92

2013-11-22 16:51

Sport-csatornából Dunát lehet rekeszteni... Ebből ezt az egyet is megszüntetni!!!Kritikán aluli!!!

Vendég

#93

2013-11-23 08:43

függetlenül attól, hogy az akcióval egyetértek-e vagy sem, néhány dolgot nem árt tisztázni...

kedves #23-as: abban az esetben, ha visszamenőleg kifizeted a hűségszerződés miatt elmaradt belépési és egyéb díjakat (20000+), valamint a listaáras havidíj és a valóban fizetett hűségkedvezményes havidíj közötti különbséget, úgy valóban érvénytelenítheted a hűségszerződésedet, egyéb esetben nem - ezt érdemesebb megfontolni, mint a te felvetésed

a többieknek: mivel szinte mindenki digitálisan, IPTV-n keresztül nézi a Mezzo-t, a Telekomnak semmi szüksége az általatok hiányolt felmérésre, hiszen az IPTV technológiának köszönhetően percre pontosan tudják, hogy a több százezres előfizetői tömegből ki és mikor nézi a Mezzo műsorát - tehát felesleges előfizetői felmérésekért hőbörögni, ez az eljárás mindenféle aláírogatós, telefonos módszernél pontosabb. kétlem, hogy akárcsak annyi előfizetője lenne a Mezzo-nak, ahányan ezt aláírták, de ők ezt pontosan tudják

továbbá mindannyian aláírtátok a szerződést, amiben a Telekom egyértelműen kijelenti, hogy a csatornaváltoztatás jogát fenntartja - hogy ezt senki sem olvassa el? az nem az ő hibájuk - egy profitorientált cég érdeke az, hogy tömegigényt szolgáljon ki a minél nagyobb profitért, ebbe pedig a drágán megvásárolható rétegműsorok ritkán férnek bele (mert ugye a Mezzo sem 100Ft/előfizető áron adja a műsorát)

ui: nem vagyok Telekom-bérenc, ez csak az iparágban eltöltött évek inspirálta magánvéleményem


Vendég

#94

2013-11-23 08:49

Az internet világában már senkinek nem jelenthet problémát a komolyzenei tartalom elérése, nem is értem hogy mit problémáztok: youtube, itunes, bármi
Aki pedig ezzel szeretné elkerülni a tanárveréseket, az tévúton jár. A fiatalabb generációt messze nem érintené meg, ha megszűnnének a kereskedelmi televíziók vagy akár az egész TV-előfizetésük, hiszen az interneten olyan tartalomhoz jutnak hozzá, amilyenhez csak szeretnének.


Vendég

#95

2013-11-23 08:55

#77: nem minden a pénz? De! Egy vállalatnak mindene a pénz. Ez nem egy hivatal, a befektetők-részvényesek a profitot várják el, nem a jótékonyságot. Talán, ha esetleg a közszolgálati médiára próbálnának meg nyomást gyakorolni, ott előjöhetne érvnek ez, de ezesetben semmiképp.

Vendég

#96

2013-11-23 09:00

 

#57: nem korlátoznak, csak nem "segítenek" benne - ez nagyon nem ugyanaz


Vendég

#97

2013-11-23 11:30

Nem akarom, hogy suttyók országa legyünk! Divatos ma egyszerűnek lenni - mint egy kőgolyó. De engem hagyjanak meg embernek!

Vendég

#98

2013-11-24 08:53

Szólj hozzá!...Mi is csak a Mezzo miatt fizetjük a legdrágább csomagot.A csatornák kb. 98%-a nézhetetlen,értéktelen trágya.De mit tehetünk valójában?!Szerintem semmit,mert ezeket a döntéseket nyilvánvalóan mérhetetlenül alacsony IQ-val rendelkező ,a szakmai hozzáértést 100%ban nélkülöző emberek(??????) hozzák.Ha ezt meglépik lemondom a szolgáltatást!

Vendég

#99

2013-11-24 14:44

Felháborító, hogy mindenféle szeméttel
töltik ki a csomagokat, holott ezt az előfizetést főleg a travel és mezzo miatt választottam és most már egyik sem érhető el.

Vendég

#100

2013-11-24 18:25

Szólj hozzá!...