Ragaszkodunk a Mezzo-hoz.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ragaszkodunk a Mezzo-hoz. petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#126

2013-12-07 19:10

Annyi gagyi műsor van ma a különböző csatornákon, egy részük nyilván "csomagban" jön. Örülni kellene minden komoly adásnak, nem pedig megszüntetni. Ma sajnos egyre kevesebben jutnak el operába, színházba, hangversenyre, stb. Ez a csatorna ablakot nyit a külföldi zenei eseményekre, és olyan élményhez juttatja a nézőt, amihez egyébként nem juthat hozzá. N.Y. Metropolitan, Milanói Scala és egyéb európai operák előadásai, komoly- és könnyűzenei koncertek. Nem igaz, hogy erre nem lehet(ne) megoldást találni! Nem elég siránkozni a zemberek alacsony kulturális igényszintjén" - kultúrát kell adni! Nem csak a klientúrának, hanem a sok-sok embernek is! Vagy a csatorna-vezetők egyáltalán nem tudják, mi az a komoly zene, netán opera, vagy nívós egyéb zene? Egyébként nincs komoly és könnyű, csak jó és rossz zene, azt viszont adni kell! Claire
JAZZVARÁZS

#127 AZ IGÉNYES ZENEI CSATORNÁK

2013-12-07 19:10

SAJNOS A MEZZON KIVŰL NEM TALÁLHATÓ AKTUÁLIS ÚJ ELŐADÓKAT FESZTIVÁLOKAT BEMUTATO TV CSATORNA AHOL ILYEN EMELT SZINTEN SZERKESZTIK FELHIVOM A FIGYELMETEKET AZ MTV 1-2-VALAMINT A DUNA TV-RE ITT 7-VÉGENKÉNT NAGYON REMEK KONCERTEK LÁTHATÓK IDÖNKÉNT MINDEN ZENERAJONGOT SZERETETTEL ÜDVÖZLÖK

Vendég

#128

2013-12-10 18:00

Ebben győzni kell!, elég volt a sok mocsokból, a sok 'énekversenyből',vetélkedőből, stb, stb. A MEZZOt nem lehet pótolni, ha erről van szó, a normalitás határán belül, emeljék meg a csatorna díját, de ne vegyék el. A helyére ajánlott német csatorna pocsék! Nem kell. MEZZOMEZZOMEZZO!

Vendég

#129

2013-12-11 14:53

Sajnos nem hiszek ebben...ahogy már más is írta, minden csatornán ócska, rengeteget ismételt filmek és idióta műsorok mennek, beleértve az aktuálisan mindig párthű államiakat is. Cirkusz minden mennyiségben.
R. Tibor

Vendég

#130

2013-12-12 09:54

hihetetlen értékű anyagok láthatók a MEZZO csatornán, új felvételek és archív anyagok egyaránt. Ízléses, reklámblokkok, remek zenék, igaz ismétlés is van bőven, de ez nem baj, hiszen Verdi, Mozart, Monteverdi, Handel, Britten jöhet, s ha nem akarom nézni, mert éppen valami dolgom van, akkor hallhatom, s így élvezhetem. Egy fantasztikus Verdi: Requiem ment vagy már háromszor az elmúlt hetekben,naponta mehetne, mert lenyűgöző, fenséges, nagyszerű...Túlpolitizált, s egyben, s ezért túlhiszterizált világunkban szükség van a zenére, a 'nem szóra'. Az MEZZO helyére a T-home által ajánlott német csatorna nem pótolhatja a MEZZO-t, mert eleve vegyesnek hírdeti tartja, ahol van zenei is, meg ilyen-olyan film is, meg néprajz, meg kultúrtörténet. Erre is nagy szükség van elbutult világunkban, tehát: lehet +-ban!

Vendég

#131

2013-12-13 07:26

Mezzo a nyugalom,a béke hangszigete...Már az is baj?...
lorien

#132

2013-12-13 08:27

Nem értem, hogy a mai IP-alapú világban miért nem lehet kínálaton tartani. Aki akarja, előfizeti.
Ha tényleg megszűnik, megyek másik szolgáltatóhoz. Pont a Mezzo miatt mondtam le az előző szolgáltatót is.
A leginkább felháborító az egészben az, hogy a Telekom közben a kultúra és a komolyzene nagy támogatójának szerepében tetszeleg. Sőt még be is ajánlja helyette az Unitel Classica csatornát, ami gyakorlatilag nevenincs kategória, és egészen más ligában játszik. Farizeusok ...

Vendég

#133

2013-12-13 08:36

50 nézhetetlen csatorna mellett az egyetlen nézhetőt szüntetnék meg?

Vendég

#134 Re: Invitel

2013-12-13 09:12

Számbádi

#135

2013-12-13 12:06

Számomra érthetetlen, hogy miért kell egy magas nívójú zenekultúrát közvetítő adót levenni a műsorról.
Sajnos tartok tőle, hogy ez szándékos támadás a kultúrát képviselő utolsó bástyák ellen, aminek a hátterében az áll, könnyebben irányítható, jól fogyasztó tömegeket faragjanak belőlünk.
Mindenkinek javaslom a televíziózás beszüntetését, én úgy látom, hogy azon keresztül mára már csak károkozás történik Magyarországon.
zolk

#136 MEZZO csatorna

2013-12-13 22:24

A legszinvonalasabb zenei csatorna.

Vendég

#137

2013-12-14 09:26

ilyesmihez PENZ nem kell, csak ay alairas.
Ha fizetni kell, hogy alairtnak legyen tekintve, akkor itt valami nincs rendben !

Vendég

#138

2013-12-14 10:43

Amennyiben a T-home nem adja - külön csomagban sem - a MEZZO csatornát, akkor felbontom viszonylag friss szerződésem, s átmegyek oda, ahol fogható lesz az említett csatorna.

Vendég

#139

2013-12-14 16:48

Több, mint 10 éve nézzük és hallgatjuk a Mezzo-t. Amikor először kapcsoltam erre a csatornára, felhívtam a barátnőmet és elmeséltem, hogy a sok használhatatlan műsor közt találtam egy kincset, amit, ha nézek/hallgatok, teljesen lenyugtat és szinte megszűnik körülöttem a világ és csak azt hallom. Igazán nagyon jó színvonalu előadások vannak, amit egész nap lehet élvezni.
Erre mi történik? kapunk egy körlevelet, hogy megszüntetik, de nincs probléma, mert nem maradunk zenecsatorna nélkül. Ezt már nagyon jól ismerem! Eddig még nem történt olyan, hogy ugyan azt a színvonalat, vagy akár csak megközelítően jó színvonalú másik hasonló műsort kaptunk volna, ha egy jól beválttól megszabadítottak bennünket. Egyre használhatatlanabb csatornák vannak, semmi kultúra, semmi érték nincs egyetlen csatornán sem. Ömlesztik a rosszabbnál rosszabb sorozatokat, elviselhetetlen filmeket. Ha szeretnénk értéket is kapni, akkor természetesen új csomagra kell előfizetnünk, amiben legfeljebb egy olyan csatorna van, ami használható, a többi használhatatlan vacak kötelezően hozzá jár. A mezzo-t is így vettük meg, amikor úgy döntöttek, hogy ez is fizetős lesz. Eltelt pár év és most még azt a lehetőséget is elveszik tőlünk, hogy pénzért élvezhessük azt a zenét, amit már sehol sem hallhatunk, mert - természetesen egy X-faktorral nem bír versenyre kelni egy Csajkovszkij, vagy egy Beethoven. Miért akarják tőlünk, maroknyi kis embercsoporttól elvenni a kultúra eme gyöngyszemét? Ragaszkodunk hozzá, hogy a sok gagyi csatorna közt legalább EGY értékeset hagyjanak meg!

A mezzo hűséges híve Nagy Kinga

Vendég

#140

2013-12-15 10:42

Kevés az a csatorna, ahol kultúra, műveltség szerezhető, sok a szennyes, semmitmondó felesleges. miért pont ezt szüntetik meg? Mert ennek relatív kevés az előfizetője.
Kell egy igazán magyar műsorszolgáltató, amelyet Magyarországról irányítanak!

Vendég

#141

2013-12-16 18:52

Csak azért van IPTV, mert azon van a mezzo. Áttértünk a Fibernetről a T-com-hoz, csak ezért.

Vendég

#142 Re:

2013-12-16 18:52


Vendég

#143

2013-12-16 18:53

Írtam, csak a mezzoért vagyunk a T-comnál
143

#144 Re:

2013-12-16 18:54

Ági

#145

2013-12-16 19:12

Írtam, csak azért mentünk a T-comhoz a Fibernetttől, mert itt volt Mezzo.

Vendég

#146 145 ÁGI

2013-12-16 19:13

LLL

#147 REKLAMÁLÁS

2013-12-16 19:14

ragaszkodunk amezzohoz

Vendég

#148 Re: REKLAMÁLÁS

2013-12-16 19:14


Vendég

#149 Mezzo

2013-12-17 07:51

Ragaszkodom a MEZZO csatornához

Vendég

#150 Mezzo

2013-12-17 08:07

Ragaszkodom a MEZZO-csatornához