Petició a privát ivóvízkutak betiltása ellen

idegenbe menekult az ehhalal elol

#76 valasz a kutak betemetesere

2013-10-25 00:05

ez nem kacsa ha beszelnek rola,meg is teszik!hany bort akarnak meg lehuzni a magyar emberrol!
Merényi István

#77 Szar...ember.hu

2013-10-26 17:57

Na akkor figyelem emberek!

Nem kell hinni ennek a szarnak, az én megérzésem azt mondja, hogy ez csak egy nagy nagy faszság! Kacsa hír az egész ahogy van! Engem is föl kúrt a faszba agyilag, meg mostanában is elgondolkodom róla, de akárhogy elmélkedem róla, a megérzésem azt mondja, hogy ez egy fasz. kacsahír az egész. És ha megérzésem azt mondja, akkor annak úgy köll lenni. Na de egy regényt is írhatnék, de minek? Mert lehet, hogy az emberek foglalkoznak vele, de ez azért van, mert az ilyen ember nem érdemel hitelt. Az ilyen csak a feltűnési viszketegsége miatt nem írja, hanem egyenesen már tolja a vadbaromságait. Én váltig állítom, hogy az ilyen jót röhög az embereken, milyen hiszékenyek is! De el lehet más szarokat is olvasni, azok is pont ugyan úgy, nem fedik a valóságot.

Én nem vagyok orvos, csak józanul, átgondoltam az egészet! Ez egyszerű Pszichológiai esett, aminek a csapdájába én is bele estem! Amikor az ember elsőre elolvassa az ilyen vadbaromságot. Ez az első reflex amit az emberből kivált, hogy köpködni kezd, mert végig sem tudod gondolni mit olvastál, de már reflexből ordítasz, meg köpködsz! Egyszerűen nincs időd átgondolni, mert az adrenalin szinted az egekbe szökik ilyenkor.

Nekem személy szerint az ilyen emberekről az a véleményem, ugyan olyan szerencsétlen balfékek akiknek nem jutott oszt így akarnak királyok lenni. Volt egy ilyen szöveg a Jelek című filmben, Mel Gibson főszereplésével. Mikor jöttek az UFO-k és mind ez egy farmon is játszódik, ahol kukoricás is van.

Vendég

#78

2013-10-27 18:09

Ha valaki már áldozott arra, hogy saját kútjából ihassa a vizet és ez valóban egy jó minőségű ivóvíz, akkor legyen ahhoz is joga, hogy megtarthassa továbbra is.

Vendég

#79 Re:

2013-10-30 22:10

#25: - Igen,reménykedjünk hogy csak kacsa!!De mibe tart egy aláírás ennek ügyében?Semibe.Mert ha jövőre kiderül hogy még sem kacsa,akkor meg sokan fogják majd a fejüket,hogy a p.csába de barom voltam hogy nem írtam alá azt a petíciót....!!

 


Vendég

#80

2013-11-03 15:48

Ezeket a mocskokat kellene betemetni a pereputtyukkal együtt.
Dudu

#81 privat ivóvízkút

2013-11-04 17:10

Felháborító a hír!,-de furcsállom,hogy sehol nem látható a rendelet szám!?
Addíg én is úgy gondolom,hogy ez egy "kacsa"!Vagy most mérik fel a reakciókat!

Vendég

#82

2013-11-05 05:36

Tegyenek meg mindent azért hogy a kutakat ne tudják be temetni,ezt nem szabad hagyni.Zagyi Pálné.

Vendég

#83

2013-11-05 09:21

A saját területén, BIRTOKÁN , a gazda az úr ,és ott Ő a tövény, ez a régi ,,jog,, és ez jó igy ,,

Vendég

#84

2013-11-05 11:54

A mi viktorunk és hitvány csapata megint nem gondolt bele,milyen szegénységben élnek szerény alatvalói. Újfent fontosabb neki a liberális üllepet nyalni,mint a hazája érdekeit megvédeni! Köszönöm a lehetőséget a vélemény alkotásra! Tisztelettel:Baksa János.

Vendég

#85

2013-11-06 10:46

Egyáltalán nem értek egyet a privát ivóvízkutak betiltásával, - nekem ugyan nincs - de nyilván az emberek azért csináltatták drága pénzen, hogy valahogy kompenzálják a csillagos ég felső határát súroló víz- és csatornadíjat. Úgy gondolták, hogy a befektetett összeg idővel megtérül. Ettől akarják megfosztani az embereket egy külföldi "utasításra" alapozva? Hol vannak ilyenkor az emberi jogok,valamint annak tiszteletben tartása?

Vendég

#86

2013-11-06 15:28

ÉÉÉÉÉN IS TILTAKOZOM AZ IVÓVIZKUTAK BETILTÁSA ELLEN !!!

Vendég

#87

2013-11-06 18:10

Hogy kell meg erősíteni az alá írásomat?? A zöld pipára kattintok de semmi...

Vendég

#88

2013-11-09 12:53

1. Az ökológiai fenntarthatóság szempontjai azt diktálják, hogy öntözésre, és számos háztartási célra ne az ivóvizet használjuk fel! Ez pazarlás, visszaélés az erőforrásokkal, olyan mentalitás, ami a saját jövőnket és gyermekeink jövőjét veszélyezteti.
2. Kutakat betömetni, elpusztítani? hol vagyunk, a középkorban?
3. A víz nálunk olyan klóros, hogy gyakorlatilag ihatatlan - köszönöm, nem kérek belőle!
Luki

#89 Összefogni!!!

2013-11-11 07:40

Nekünk az 1 lovunk és az 1 kecskénk issza a vizét és a kiskertünket is ezzel a vízzel öntözzük.Ha betemetik, mi is kapunk vizet ingyen kutakból ami általában cigány házaknál megmaradt?Vagy azért mert mi a munkahelyen és otthon is dolgozunk nem jár semmi csak az adók és a szankciók.Ma lettem 40 éves szégyenlem a tehetetlenségünket!!!!!
"j"

#90 Privát ívóvízkutak

2013-11-17 09:19

1. Az állom védje, ne engedje külföldiek kezébe a magyar vízkészletet.
2. Ha a földben lévő javak az államé, akkor a vízért is kelljen fizetni a privát kutak használóinak. Akkor is ha ipari célra pl: állatok itatása, autómosó üzemeltetése.
3. Az privát ivóvízkutak vize rendszeresen legyen bevizsgáltatva.
4. Faluhelyen, régen gyakran, a már nem használt privát ivóvíz kutakat lefedték és ház szennyvizét vezetik bele. Könnyen kideríthető ez a környezetvédelmi törvénysértés.
5. Nem tiltani kell, hanem becsületességre nevelni és utána követelni.
BornToDie

#91

2014-08-25 08:23

HA ez igaz, akkor orbánék kezdhetik megrendelni a sírkövet. Az összes seggnyalójukkal egyetemben. HA nem igaz, akkor én a magam részéről iszom egy forró teát. :D


Vendég

#92 Re:

2016-01-26 23:18

#58: -  

 


Vendég

#93 Re:

2016-08-03 18:00

#49: vasvilla -  

 szopd lemagad,re raszista fasztolvaj....