Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#726

2013-05-21 10:49

április 1-töl megszünt az emelt öszegücsaládipotlék.ezzel együtt az ápolási és minden nemü kedvezmény is mint pl:ingyenestankönyv utazási támogatás. ami meg maradt az egyedül a közgyogy de csak azokra amiket amugy is 905-OS támogatásra kaptunk meg . tölem nem kevesebb mint 38 200 ft-ot vett el az orbán kormány. KÖSZÖNÖM NEKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#727

2013-05-21 13:25

én gyerekem is aszmás

Vendég

#728

2013-05-21 16:56

Sajnos az én lányom is asztmás,megdöbbentőnek tartom ,hogy a beteg gyerekeken spórolnak, bezzeg azoktól, akik ellopták a fél országot nem vesznek el semmit és nem követelik vissza az elrabolt javakat!Csalódott és elkeseredett vagyok!Mikor lesz végre igazság ebben az országban!

Vendég

#729

2013-05-22 05:49

Nekem az 5 éves kis unokámról derült ki ez év elején , hogy asztmás . Azóta kétszer vitte roham mentő szirénázva korházba . A gyógyszerek nagyon drágák az otthoni lélegeztető is . Álladó gyógyszereket is szednie kell .Nagyon nagy szemétségnek tartom a kormánytól , hogy egyáltalán felmerül bennük a támogatás megszüntetése !!! Matáné Molnár Magdolna

Vendég

#730

2013-05-22 07:06

Felháborító

Vendég

#731

2013-05-22 09:06

remélem sikerül!

Vendég

#732

2013-05-22 15:33

Soha nem kívántam senkinek rosszat. De a jelenleg regnáló és hatalomban tobzódó kÚrmánynak és tagjainak kívánok legalább 1 asztmás , kruppos gyermeket a családba .... Megtudnák , mi a halál-közeli állapot , mi az az érzés , amit a szülő akkor érez ....Fojtogatott volna téged- te nácivezér - születésed óta ilyen gyötrelem , NEM STADIONOKAT ÉPÍTGETNÉL .... Fulladozzál, amíg nem teszem rád végképp a kezemet . Te GECI.

Vendég

#733

2013-05-22 15:43

Kérek mindenkit aki csak teheti írja alá! Egy 7 éves asztmás gyerek anyukája vagyok!! Köszönöm!

Vendég

#734

2013-05-22 17:27

Az a dühítő hogy nem is lehetett hallani róla és most is sumákolnak. Nekem április 25-én járt le a tartós betegség által járó GYES. Április elején a MÁK kiküldte a nyomtatványokat, hogy melyeket töltessek ki és küldjek vissza, holott a kódszám alapján láthatták hogy nem leszünk rá jogosultak. A gyermekem március 30-án még tartósan betegnek minősült, állapota nem javult, de április 1-től ugyanaz a gyerek nem beteg. A másik oldala hogy így elvesztettem a munkahelyem, mert nincs pályázható állás ott ahol eddig dolgoztam, GYES mellett megbízási szerződéssel dolgoztam itthonról, de mivel megszünt a GYES-em így ezt a munkám is elvesztettem. Ez után mi lesz? Dolgozni hogy megyek el amikor egy hetet óvodában van a gyerek, két hetet itthon. Három napot megint megy óvodába, egy hetet megint itthon van. Milyen munkahelyen fogják ezt tolerálni? Olyan kitételek vannak az új jogszabályban hogy legaláb évi hatszori kórházi kezelés. Mi eddig hál istennek megúsztuk a kórházat, de nagyon sok álmatlan fulladós éjszakánk volt, van és sajnos lesz is.

Vendég

#735

2013-05-22 19:23

Én is aláírtam !!

Vendég

#736

2013-05-22 20:30

Most lágyabban szólok...Mindkét gyermekemnél léptek fel légzés-nehézségek. Fiamnál kruppot , lányomnál asztmát diagnosztizáltak.Túl vagyunk ezen korszakon : KIPRÓBÁLÁSKÉNT AJÁNLOM POLITIKUSAINKNAK.....

Vendég

#737 Re: Egy astmás unoka nagymamája !

2013-05-23 05:08

#7: Egy szülő!!! -

Hogy jönnek ide a nyugdíjasok, benyalatad azorbán dumáját, pont ezt akarta, egymás ellen forditani a különböző csoportokat. Sok nagyszülő is aláírta a peticíót, én is.

Eszter

#738

2013-05-23 06:23

Nekem két gyermekem is asztmás, a nagyobbiknak mellette hörgő tágulata van. Idén annyiszor hiányzott az iskolából e miatt, hogy évet kell ismételnie. 4 éve diagnosztizálták nála a betegséget és azóta singulaire-t, seretide-t és az allergia gyógyszereit szedi. Szinte minden növényre allergiás. Az orvosunk még februárban szólt, hogy kérjük meg az államkincstártól a papírt, mert áprilistól már nem lesz jogosult a támogatásra. Fogalmam sincs, miből fogom kiváltani a gyógyszereit ha leját az 1 év. A kisebbik gyerek szerencsére nem annyira súlyos beteg, de ő is két féle gyógyszert szed. Jelenleg munkanélkül vagyok és a férjem se keres sokat. Iszonyatosan megterhelő lesz a családnak, ha az eddigi kb. 5000 ft-os havi gyógyszeradagjuk most legalább 20000 ft lesz.

Vendég

#739

2013-05-23 08:40

ÜDV. MINDENKINEK !!!
MILYEN KORMÁNYUNK VAN NEKÜNK , HOGY MINDEN FÉLE TÁMOGATÁST MEG VONNA AZ OLYAN BETEG GYEREKETŐL AKINEK BIZONY SZÜKSÉGÜK LENN RÁ...
A MI KISLÁNYUNK IS ÁLLANDÓAN KÓRHÁZBAN LENNE HA NEM VOLNÁNAK AZOK A KÉSZÍTMÉNYEK AMIKET KAP.
ÍGY IS DECEMBERTŐL EGÉSZ ÁPRILISIG NEM JÁRTUNK OVIBA...
MIÉRT ÉPPEN A GYERMEKEKKEL TESZIK EZT MIKOR ÍGY IS SOK A BETEG GYEREK...???
KÉRLEK MINDENKIT AKINEK VAN KÖRNYEZETÉBEN VAGY SAJÁT GYERMEKE BETEG ÍRJA ALÁ EZT A PETÍCIÓT...!!!
KÖSZÖNJÜK !!!

Vendég

#740

2013-05-23 09:22

Sajnos beszéltem egy orvossal és sajna nekik köszönhetjük ezt hogy az állam elveszi. Sajnos nem gondolnak bele ha csak a gyereket kontrollra viszed 2 havonta az is 5-6 ezer forint és akkor nem vettél semmit.Ami nem tetszik nekik az hogy egy tolókocsis is azt a kedvezményt kapja meg mint egy aszmás és ezért akarják el venni ezt a kis támogatást.De örülnék ha meg maradna minden a régi.

Vendég

#741

2013-05-23 09:37

Nekem is van három gyerekem ebből az egyik beteg!
Ha elveszik a támogatást az havi min. 30.000.- a családi kasszából! Az egyik oldalon adnak alamizsnát a másikon elvesznek rengeteget ez nem igazság!!!

Vendég

#742

2013-05-23 09:42

Tegnap volt róla szó a Házon kívül adásában/ nézzétek meg érdemes/!
A szakorvosok nem merik aláírni a papírokat a minisztérium meg nem érti miért nem írják alá az orvosok, de most jöttek rá, hogy nem készült semmilyen állásfoglalás részükről!
Ma beszéltem velük azt tanácsolták várjunk a felül vizsgálattal, mert még jönnek változások!!! De miért csak akkor indul el valami, ha felbuzdul az ország ezt nem lehetett előre tudni? Már április óta hatályba van! Kérdezem Én miért fizetik ezt az impotens hozzá nem értő apparátust? Ha valaki vissza él vele és nem arra fordítja amire kell azonnal vonják meg tőle, de ne mindenkit büntessenek!!!
vendég

#743

2013-05-23 09:55

Még jönnek változások? Még milyenek?

Vendég

#744

2013-05-23 10:41

Egy diktátoral nehéz egy országban élni. Csak egy röviden ez mindet el mond.

Vendég

#745

2013-05-23 11:54

Szemét dolog beteg gyerekeken spórolni!!

Vendég

#746

2013-05-23 20:32

,

Vendég

#747 Battonya

2013-05-24 05:32

Egyszerűen tűrhetetlen,amit ezek művelnek...

Vendég

#748

2013-05-24 10:03

INKÁBB TÖBB TÁMOGATÁST ADJON AZ ÁLLAM A BETEG GYEREKEKNEK!!!

Vendég

#749

2013-05-24 10:18

Szomorú,hogy ilyen dolgokra nincs pénz!Remélem összefogással sikerül visszaállítani a régi finanszírozást.Csak az tudja igazán,milyen szörnyű látni egy fuldokló kisgyereket,akinek van a családjában asztmás beteg!Segítsünk,hogy nekik is könnyebb életük legyen!
Baloldali

#750 Üdv.

2013-05-24 11:10

Felénk úgy mondják, hogy a gyerek szent és sérthetetlen! Ha ez így van, akkor a beteg gyermek 100-szorosan is az!

http://slapaj.blog.hu/2013/05/23/egy_peticio_es_ami_mogotte_van