Bocsánat kérés Izraeltől.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bocsánat kérés Izraeltől. petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#576 Re: :

2013-05-12 17:20

#551: -   Nincs szükség fasisztákra!

 

 DE MEKKORA!!!!!!!!!!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-20 12:06


Veritas

#578 Veritas...

2013-05-20 12:06

„Eurobarométer:Az uniós polgárok többsége elítéli Izraelt. Az Európai Uniós polgárok szerint ma Izrael jelenti a legnagyobb veszélyt a világbékére.
Nagy vihart kavart az az Európai Bizottság megbízásából készített felmérés, amelynek eredménye szerint az EU polgárainak 59 százaléka véli úgy, hogy napjainkban Izrael jelenti a legnagyobb veszélyt a világbéke számára. Leginkább a hollandok, az osztrákok, a luxemburgiak és a németek vélték úgy, hogy Izrael veszélyforrás, a franciák viszont kisebb arányban szavaztak igennel. A felmérés eredményeinek elemzői szerint egyébként a műveltebb és képzettebb emberek nagyobb arányban tekintik Izraelt veszélyforrásnak: azok közül, akik 20 éves koruk után is tanulmányokat folytattak valahol, 66 százaléka húzta alá az igent Izrael neve mellett. A fiatalabb korosztály viszont inkább az Egyesült Államokat tartja veszélyesnek.
A Los Angeles-i központú Simon Wiesenthal Központ alapítója, Marvin Hier rabbi szerint "a felmérés azt bizonyítja, hogy az unió állampolgárai "bevették" az Izrael-ellenes európai médiakampány állításait. A rabbi úgy véli, a "sokkoló eredmény, mely szerint Izrael a legnagyobb veszély a világbékére – méghozzá nagyobb veszély, mint Észak-Korea és Irán –, ellentmond a józan logikának, és olyan rasszista fantazmagória..."
******************************************************
Az igazság miért is rasszizmus?

http://www.hetek.hu/fokusz/200311/sokkolo_eredmeny
Péter Rajnai
A petíció szerzője

#579

2013-05-21 06:37

Micikét töröltük....
Demokrata

#580 Re:

2013-05-21 06:40

#567: Péter Rajnai -  

 Egy "BÜSZKE" mélymagyar szélsőjobbos.


Vendég

#581 Re: Re:

2013-05-21 10:21

#580: Demokrata - Re:

De legalább ember, veled ellentétben!

Én vállalom magamat, veled ellentétben!

 

Apáthy István.


Vendég

#582 Re: Re: Re:

2013-05-21 13:23

#581: - Re: Re:  

 Micsoda?

Goj

#583 Re: Veritas...

2013-05-21 22:21

#578: Veritas - Veritas...

Ezen az eredményen nem csodálkozom. Hitler is megetette már ezt egyszer Európával.

Apropó zsidók! Számolta már valaki, hogy az utóbbi mondjuk 30 évben hány mecset épült Európában? Vagy csak az Egyesült Királyságban? Vagy hány török büfé ,étterem ,van a Petőfi híd és a Margit híd között ,csak a körúton?Hány szószerint mocskos albán pékség ,van csak Pest megyében?

 


Vendég

#584 Re: Re: Veritas...

2013-05-21 22:43

#583: Goj - Re: Veritas...

Sok a török? Nézd meg a jobik oldalát! Csak a Gyöngyösi Matyinak hány török ismerőse van. Valameik megyei szervezetben van olyan török, aki vezető szerepet tölt be a pártban.Mongyuk nem csoda ,hiszen néhány fotón , magával a török Erdogannal pózol! Még hogy a jobbik nagy magyarok.... Nagy szarkupac a magyarok között!

 

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-22 00:53


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-22 00:55


?

#587 Re:

2013-05-22 01:03

#585: Péter Rajnai -

Aki igazat ír azt miért kell törölni?


Vendég

#588 Re: Re: Re: Veritas...

2013-05-22 10:39

#584: - Re: Re: Veritas...

És milyen jó lenne, ha megtanulnál magyarul!!!


Vendég

#589 Re: Re: Re: Re: Veritas...

2013-05-22 10:51

#588: - Re: Re: Re: Veritas...

Valószínűleg ő is egy török vendégmunkás...  :-)))

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-22 23:08


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-22 23:12


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-23 03:14


HACKER

#593

2013-05-23 09:45

IP cím alapján lassan össze áll azoknak a kulturált hozzászólóknak a listája (névvel, címmel) amit hamarosan közzé fogok tenni. :-)

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-05-23 10:57


Péter Rajnai
A petíció szerzője

#595 Re:

2013-05-23 11:17

#593: HACKER -

Kétségeim vannak, de kíváncsian várom. :-)


Vendég

#596 Re:

2013-05-23 11:29

#593: HACKER -

Az Én nevemet nem kell keresd, megadom magamtól!

 

Üdvözlettel:

Apáthy István!

Humanista

#597

2013-05-26 18:37

Minek? Bocsi, hogy a nácik kényszerítettek erre? Amúgy meg Simon Perez megmondta, hogy felvásárolja Magyarországot, majd az ő emberei bocsánatot kérnek saját maguktól. Nincs bajom a zsidókkal, de amit Izrael kormánya a palesztinokkal művel, az nem antiszemitizmus, az már egy újabb holokauszt, és ne kezdjen el nekem itt senki ugatni, hogy a palesztinok terroristák, hanem előbb nézzen szépen utána mit műveltek velük, aztán majd gondolkodhatnak, hogy milyen szép volt Izrael, amíg volt, amíg az arabok észbe nem kaptak és háborút indítottak Izrael ellen, ami már a küszöbön van, többen is megjósolták, mint a 3. vh kezdetét. Nem, nem én találtam ki. Megnézendő!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GWztCioRosk#!
Humanista

#598 Re: Re: Re: Veritas...

2013-05-26 19:49

#584: - Re: Re: Veritas...

Hogy jönnek ide a törökök? :D Egyébként a Jobbik a "turáni népek" miatt haverkodik a törökökkel, mert ők is turáni nép, meg nagy valószínűséggel mi is, ugye ellentétben a finnugor hülyeséggel, amit az osztrákok találtak ki nekünk annak idején, hogy elfelejtsük az identitásunkat és lám, bejött. Később bocsánatot is kértek érte, sőt a finnek is tagadják a rokonságot, annyi közünk volt hozzájuk, hogy egy darabig velük utaztunk és emiatt van néhány közös alapszavunk. A szláv és a türk/török nyelvek hatása nagyobb volt a magyarra, mégsem annyira népszerűek az ilyen jellegű feltételezések. Sokan már felismerték, hogy a magyar nyelv inkább az altáji nyelvcsaládba tartozik, mint a finnugorba. Örültem.

Realista

#599 Re: Re: Re: Re: Veritas...

2013-05-27 08:02

#598: Humanista - Re: Re: Re: Veritas...

Hogy jönnek ide a törökök? Úgy hogy az új török kormány finoman szólva zsidóellenes és finoman szólva az irániakkal paktáll. Így aztán könnyebb bezsebelni némi anyagi támogatást a szarkupac jobbiknak.

Ezzel a török rokonság dumával Székelyföldön biztos nem érvelnek, mert hamar vér folyna a Vonából.

Nincs nagy történelmi ismeretem,de tudomásom szerint a palesztin kifelyezést és népet ,a rómaiak találták ki és alapították a régi Ízrael területén.Azt csak vissza vették a zsidók, mikor megalapították a mai államot. Ha nem hőbörögnének, a palesztínok(arabok), élhetnének békében.Nekik viszont ez nem kell. Hát akkor finoman szólva le vannak szarva.Általam legalábbis, de nem csak ők hanem az összes, meg az is aki bratyizik velük.Annál megbízhatatlanabb nép nincs a földön. Nem örültem.

Trappista

#600 Re: Re: Re: Re: Re: Veritas...

2013-05-27 09:49

#599: Realista - Re: Re: Re: Re: Veritas...

De van egy megbízhatatlanabb nép az araboknál,az amelyik a szemedet is kilopja ha nem figyelsz! Találd ki melyikre gondoltam...!