Bocsánat kérés Izraeltől.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bocsánat kérés Izraeltől. petíció automatikusan generált fórumtémája

Big Barracuda

#251 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-04-24 01:09

#250: - Re: Re: Re: Re: Re:

Látom ,gyorsan megy a visszafejlődés nálad. Meg nyugtatlak, a torkodon akadnék! Egyáltalán szobatiszta vagy már?

Annó, volt egy Zsidó főnőköm, aki az ilyenekre mint te azt mondta, hogy annyi eszed van mint egy tyúknak, csak éppen nem szarod össze az udvart.

 

Big Barracuda

#252 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-04-24 01:19

#251: Big Barracuda - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

A Rajnainak üzenem, hogy ha túl erös amit írtam, kérem törölje! Meglehetősen eltértünk a lényegtől ezzel az észkombájnnal!

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#253 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-04-24 07:00

#252: Big Barracuda - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Nem törlöm! Az ilyenek ezt érdemlik! Azt hiszik, hogy vakkantanak egyet és akkor mindenki meghúzza magát... Hát Nem! Húzzák meg magukat ezek a szégyentelenek!!


Vendég

#254

2013-04-24 11:49

A Németek is meg tudták tenni!!!

Amúgy Ott voltam a Jeruzsálemi konferencia-központban, amikor Szent-Iványi István külügyi államtitkár az akkori kormány nevében, mintha bocsánatot kért volna!!!!!!!!!!!!!!

Ifj. Csonka Károly
Egy Igaz Magyar

#255 Re:

2013-04-24 12:12

#254: -

Mintha? Ezt a petíciót pontosan azért indította a tulajdonosa, hogy félreérthetetlenül, világosan, tisztán, érthetően, minden ember számára nyilvánvalóan, miniszterelnöki szinten történjen meg a bocsánatkérés.

Magyar Klára

#256 Re: Re:

2013-04-24 13:38

#255: Egy Igaz Magyar - Re:  

 Értetlenekkel nem lehet párbeszédet folytatni.

figyelő

#257 Kedves Péter!

2013-04-24 14:30

Minden tiszteltem, hogy ki állsz valami eszméért, de nem tudom és nem értem, hogy magyarként mi közöd van a zsidókhoz. Magyarként és keresztényként nem találtál volna valami nemesebb célt? Olyan dolog miatt szeretnél bocsánatot kérni, amiben sem érintett, (gondolom) a korodnál fogva sem résztvevője nem lehettél egy borzalmas gyilkosságokkal teli időszaknak. Tudod, mi magyarok mást sem csinálhatnánk, mint folyamatosan bocsánatot kérhetnénk elég sok mindenért, de azért felteszem a kérdést, valakinek bármikor is eszébe jutott tőlünk bocsánatot kérni? Pedig a történelemben történt olyan esemény, ami után illet volna. Az a baj, hogy a zsidóság soha nem fog ebből a belső fájdalomból kilábalni, mert nem is akar. Az egyetlen orvosság a lelki békére a felejtés és az emlékezés, kettő között nagy a különbség. Remélem, a hozzászólásom nem kerül törlésre, mert úgy nézem, hogy cenzúrázol rendesen. Azt gondolom, tudod mint művelt ember, hogy mire vezet a cenzúra és kik alkalmazták …………
figyelő

#258 Kedves Péter!

2013-04-24 14:39

Most olvastam vissza, sajnos rossz irányból kezdtem. Rendkívül sok gyűlölet van benned, ez borzasztó lehet, lelki békéd nincs meg. Ja a nevemet azért nem írom le, mert sajnos nem lehet. :(
Péter Rajnai
A petíció szerzője

#259 Re: Kedves Péter!

2013-04-24 14:43

#257: figyelő - Kedves Péter!

Kedves Figyelő!

Köszönöm a hozzászólásodat. Magyar emberként csak annyi közöm van a Zsidókhoz, mint bármely nemzet keresztény emberének. Ugyan is a kereszténység szorosan összefügg a zsidósággal és Izraellel. (Persze ha a Bibliát vesszük alapul) Szerintem minden ember belülről érzi, hogy számára mi a "nemes" cél. Én magam is, nem külső ráhatásra indítottam a petíciót hanem belső meggyőződésből. Megtisztelő hozzászólásod nem kerül törlésre, mint ahogy a többi kulturáltkomment sem. Kívánok a továbbiakban minden jót!


 

Péter Rajnai
A petíció szerzője

#260 Re: Kedves Péter!

2013-04-24 14:45

#258: figyelő - Kedves Péter!

Nincs bennem gyűlölet. Nem tudom miből olvastad ezt ki..... ha a nevedet nem mered vállalni...az is jelent valamit....

figyelő

#261 Kedves Péter!

2013-04-24 15:15

„Ugyan is a kereszténység szorosan összefügg a zsidósággal és Izraellel. (Persze ha a Bibliát vesszük alapul)” Izrael egyenlő a zsidósággal…..huha ezzel nagyon sok zsidó is vitatkozna, még Izraelben is. A történelmet nézzük 200-1948 között nem létezett Izrael. Palesztinnak hívtak mindenkit beleértve az arabokat, zsidókat. Ha belegondolsz, hogy ez mekkora része a történelemnek akkor láthatod, nem semmi. 1948.05.14. az alapítás éve. A Palesztina idősebb mint mi. Persze a Biblia nekem is alap, de az értelmezésén (félre értelmezésén) nagyon sokan, sokat keresnek. Persze ki vagyok én, hogy én tudjam a tutit. A Biblia az Biblia szerintem olvasni kell és nem felolvastatni valakivel, aki megmagyarázza mi, mit is jelent. Akinek fontos a Biblia és olvassa, az tudni fogja anélkül, hogy a szájába rágnák. Érdekes, látod én nem írtam, hogy külső hatásra indítottad a petíciót, de már is védekezel. Az, hogy nem vállalom a nevem az nem jelent semmit. Én is kívánok minden jót. „Csak gyűlölet ne legyen, csak szeretet.” remélem ezt sem törlöd :)
Magyar Klára

#262 Re: Kedves Péter!

2013-04-24 15:50

#258: figyelő - Kedves Péter! 

 A nevedet úgyis tudjuk, más fórumokon különféle nevekkel megnyilatkozol. A stílus maga az ember.

Big Barracuda

#263 Re: Re:

2013-04-24 19:32

#255: Egy Igaz Magyar - Re:

Na kérem! Ott a pont! Erről szól ez a petició!

Big Barracuda

#264 Re: Kedves Péter!

2013-04-24 19:46

#261: figyelő - Kedves Péter!

Bocs hogy bele vau!

Mikortol hívták Palesztínának? Előtte mi volt a neve? Ki adta ezt a nevet? Kérlek ne értsd félre, csak kíváncsi vagyok, nem kötekszem, de te emlitetted hogy nézzük a történelmet.(200-1948) Mondtad hogy a Biblia neked is alap. Kérlek írd be hogy hol említi a Biblia a palesztinokat? Rákeresnék én is. Köszönöm!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-25 02:33



Vendég

#266

2013-04-25 05:41

Nagyon fontosnak tartanám, hogy végre Magyarország is bocsánatot kérjen Izrael államától, a zsidóságtól azért, hogy részt vett a holokauszt borzalmaiban.
Remélem, hogy ez a petíció tömegekhez jut el és eléri a célját. Nemes Györgyné
Péter Rajnai
A petíció szerzője

#267 Re:

2013-04-25 06:34

#266: -

köszönöm!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-25 09:24


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-25 09:26



Vendég

#270

2013-04-25 10:41

Mindannyiunk jővője függ attól,hogyan viselkedünk,viszonyulunk Izraelhez és a zsidósághoz. "Akinek van füle a hallásra...

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-25 11:37


Big Barracuda

#272 Re: Re: Kedves Péter!

2013-04-25 16:02

#265: Big Barracuda - Re: Kedves Péter!

Ki az a tapló aki a nickemet használja?

A 265-ös hozzászólást nem én írtam! Nem is értem.

Miféle kakamatyi akiől anyi tellik?

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-26 09:24


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-26 11:14


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-26 12:00