A Magyar Holokauszt-2014 Emlékbizottság részére

Gorcsev Iván

#751 Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-21 02:50

#745: - Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

 

És ilyen szabadlábon van... Ezt tényleg elqrták a szocik.... Miért kellett az OPNI-t bezárni...

Az uszító hányadékot és az elmebeteg utolsó mondatokat nem elemzem, (gondolom az kimaradt, hogy Zagyva lesz a kultuszminiszter,) viszont ez a kedvencem:

"Sem megvásárolható, sem megfélemlíthető nem vagyok." Nem, Gabika valóban nem vagy megvehető... Ja, és Te beszélsz arroganciáról? Mókás.... bár inkább szánalmas.

Szerencsére SOHA nem lesztek kormányon szar nácik!

 


Vendég

#752 Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-21 03:06

#751: Gorcsev Iván - Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

Eltévedtél,zsiráf komám! Kocogj át a Jobbik betiltása antimagyar fórumra, szar zsináci féreg!


Vendég

#753 Re: Re:

2013-03-21 06:37

Gój

#754 Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-21 06:41

#752: - Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK... 

 Csak akkor kocogunk át, ha te oda soha többé be nem teszed a lábad. Mint ismeretes, nyílt fórumon oda írkál az ember, ahová akar. Nálad kellemetlenebb alak még nem jelent meg sehol, te pedig levakarhatatlan vagy sokszori kérés után. Milyen jogon mondod akkor ugyanazt a másiknak?


Vendég

#755 Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-22 19:02

#751: Gorcsev Iván - Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

Húúú, inkább öncenzúrázom, amit írtam, mert még nekem is sok volt, bár jól esett ...

Hemperegj és fulladj bele a purimotokon a hányásodba, szarodba! Legyen az ágyasod a heller ágnes!

Legyen a magyarokat meglopó, gyilkoló cigány az alkalmazottad, a szomszédod, a vőd!

Egyáltalán: takarodj a cion földedre és találjon meg egy palesztin hazafi jól irányzott ökle vagy cipője!

Ja, és vigyed magaddal a 300ezer (vagy még több), a magyarokat gyülölő, meglopó fattyútársadat!


Vendég

#756 Re: Re: Re:

2013-03-22 19:07

#753: - Re: Re:

Te hülye, agymosott faszfej! Azt sem tudod, te primitív állat, hogy mit jelent a szó, de mert a sok médiafasz meg a sok zsidóripacs csak ezt a szót szajkózza, te is mondogatod! Nézz már utána te nagyon hülye!


Vendég

#757 Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-22 19:14

#754: Gój - Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

Te se maradj ki, te nemzetgyalázó mocskos féreg!

Miért nem baszod el az idődet és koptatod a billentyűzetedet a sok zsidó, libsi oldalakon? Ott vevők lesznek a seggnyaló szövegedre. Ez itt egy nemzeti petíció oldala! Ilyen kibaszott mocskos rohadékoknak, mint amilyen te vagy, aki még az álnevével is gyalázza a nemzetünket, egy kibaszott nagy picsán rúgás járna, hogy egészen a Negev sivatagig repülnél, ahol aztán nyalhatod a zsidó homokot, meg homokost. Remélem, mielőbb megkapod, amit megérdemelsz! Akár egy pátyolgatott cigánybűnözőtől vagy egy kibaszott aljas zsidó bankembertől, "pénzügyi szakértőtől"! Keresd a kapcsolatot velük, te áruló féreg!

Gój

#758 Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-22 20:42

#757: - Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK... 

 Csókoltatom anyádat! Fasza gyereket nemzettek apáddal, nem lehetett könnyű. Te még ge..nek is silány vagy. Le akartam neked írni egy történetet, hogy mi történik azokkal, akik így átkozódnak, mint Te, de nem írom le, gondolkodjál.Szerencsétlen niemand.


Vendég

#759 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-22 21:18

#758: Gój - Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

Csak így egyszerűen: baszd szájba a kurva anyád!

 


Vendég

#760 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-23 02:54

#759: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK... 

 Én is szeretlek.

Mutasd meg a szüleidnek a beírásodat, legyenk büszkék rád.

vitakultúra

#761

2013-03-23 22:41

#755, #756, #757, #750
ezekben a beírásokban semmi érvelés nem található, viszont viszolyogtatóan ordenáré. Bizonyára az egész jobboldalnak dagad a keble a büszkeségtöl, hogy ilyen remek tagja van. Remélhetöleg mindet ugyanaz írta és nem, mint szokásuk, bandábaverödve mocskolódnak.

Vendég

#762

2013-03-24 13:16

http://harcunk.info/index.php/bulvar/475-frei-tamas-hollywoodban-zsidonak-kell-lenni-a-sikerhez
Magyarországon is csak zsidó kaphat díjat. A pénz a pénz !!!!!!!!!!
Lazi

#763

2013-03-25 11:16

Szabó Dezsőtől idézek:
"Nem azt kívánom, hogy a magyar tűzhelynél hátrány legyen az,
hogy valaki más vérű, azt kérem: ne legyen előny az, hogy
valaki nem magyar..."
Gorcsev Iván

#764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-26 15:42

#759: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

 

 

Ez olyan igazi (szélső)jobbos megnyivánulás volt. Gratulálok!

Azért az "agyrágóbogár" simán éhen halna a kis buksidban...


Vendég

#765 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-26 20:28


Vendég

#766

2013-03-26 23:49

Apáti! Gratulálok, igen mocskos eszközökkel sok társadhoz hasonlóan sikerült összekapirgálnod alig 26 millát. Jut belőle barnakenyérre? Ócska szar alak vagy a fajtársaiddal együtt. Persze szigorúan fejenként költségtérítés címén, hogy nem sül le a képetekről a bőr. Más egy élet munkájával nem gyűjt ennyit össze. Nektek hiába beszélek, úgyhogy be is fejezem.

apati

#767 Re:

2013-03-27 08:08

#766: -  

 Miért fáj nektek az, hogy keresek egy kis mellékest? Keressetek ti is, nekem nem fog fájni.

Borbála

#768 Re: Re:

2013-03-27 08:40

#767: apati - Re:  

 Pont tik vagytok, akiknek nem fáj a másiké? Tik mán lebontottátok vóna a parlamentet hogyha mink csinyátunk vóna ilyent.


Vendég

#769 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-27 10:17

#764: Gorcsev Iván - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

Urnak szuletni kell, paraszt ( atvitt ertelemben ) pedig terem,mint a pelyva!!!

Gój

#770 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MIÉRT IS KELL FIZETNÜNK...

2013-03-27 10:25


Vendég

#771

2013-03-27 15:42

Meg kéne kóstoltatni minden nácival egy haláltábort. Nyaraljanak ott 2 hétig. Nem kell többet, csak két hetet. Kóstolják meg azt, amit ők a zsidókkal csináltak. Megtanulják, hol lakik az Isten. Én még a gázkamrába is beterelném őket szppannal, törülkzővel, egy napot ott pihentetném őket étlen-szomjan, majd mehetnének egy kicsit sétálni. Rohadt banda. Ők gyűlölködnek? Ti gyűlölködtök, nácik? Nem szégyenlitek magatokat? Fujj!
papuska47

#772

2013-03-27 19:26

Hát őszintén meg mondom, ennyi sötét agy mosott hozzá szólást még életemben nem olvastam.Egy ennyire egyszerű ,nem is össze tett kérdésbe mi mindent bele tudnak egyesek szőni, hát nem is tudom.Előre bocsátom semilyen pártnak,soha nem voltam ,és nem is vagyok tagja szimpatizánsa.
Kérdés:akarsz e fizetni, bünhödni, vezekelni olyasmiért, amit nem követtél el, mert még nem is éltél.Mert ha úgy gondolod hogy igen, akkor innentől fizess nekem havi 50 ezer forintot ( nem vagyok nagy igényű )és tessék bocsánatot kérni. Nos hogy tetszik?Nem kell bele magyarázni egy egyszerü kérdésbe minden féle baromságot. IGEN avagy NEM . Röviden.
mamuska63

#773 Re:

2013-03-27 20:25

#772: papuska47 -  

 Papuska, ez így van, csak ne lenne mindig az a kettős mérce. A zsidóknál mindent belemagyarázunk, ha jobban elolvasod, már az is bűn a részükről, hogy megszülettek, a petícióindító hozzászólásaidból láthatod. Ha ezt valaki sérelmezni meri, akkor öntik rá a fasiszta jelzőket. Ennyi röviden, több szót nem érdemel. A lényeg az lenne, hogy meg kéne tanulni együtt élni, de a mai szélsőjobb hajlandóságot sem mutat rá.


Vendég

#774 Re: Re:

2013-03-27 22:46

#773: mamuska63 - Re:

Urnak szuletni kell, paraszt ( atvitt ertelemben ) pedig terem,mint a pelyva!!!


Vendég

#775 Re: Re: Re:

2013-03-28 08:41

#774: - Re: Re:  

 Te csak tudod!