Vissza az Eurosportokat és Discoveryket a PR Telecomhoz


Vendég

#1

2013-01-03 01:15

Nem lenne ezzel semmi gond, ha en meg azt mondhatnam, hogy vigye innen a szarat a gennyes szolgaltato, de engem persze kotelez a husegszerzodes, ot meg nem!
ktom

#2 Re:

2013-01-03 16:05

#1: -

Pontosan ugyanez az én véleményem is! Most mondom el a véleményemet telefonon és azt nem teszik zsebre, amiket mondtam! Miután felvették magnóra, bízom benne, hogy sok-sok elégedetlen, dühös, becsapott ember lesz, aki hasonlóképpen keményen beolvas nekik! minél többen el kell hogy mondják a telefonos ügyfélszolgáklaton is a véleményüket!


Vendég

#3 S

2013-01-03 21:46

Discoveryt meg a Travel chanel is jöhetne.Az ismeret terjesztők jöhetnek és a minőségről ne is említsem.
szabi

#4

2013-01-04 15:04

felháborító, hogy minden évben ezt teszik. egyoldalú szerződésekkel azt tesznek amit akarnak. ,,közelebb hozzuk a világot" hirdetik. igen, az RTL club ismétlőcsatornáival, ahol még a nők is géppisztollyal szaladgálnak. a világ összes szolgáltatója sugározza a discoveryt, a travelt, meg az eurosportot.
Blöki

#5

2013-01-04 15:48

Sajnos a PR évek óta megerősíti a róla alkotott sztereotípiákat. Az NMHH segíthet az ügyben, továbbá a fogyvédelem, illetve a Tékozló Homár Blogban is lehet ömlengeni az ügyfélkezelésükről, a full gagyi műsorkínálatról, a technikailag a béka feneke alatti képminőségről, és magáról arról a tényről, hogy az ország legdrágább szolgáltatója.
Iv

#6

2013-01-06 09:49

én most szerettem volna előfizetni a PR nél de mivel már nincs eurosport 1 -2 igy lehet elmarad

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-01-09 19:47


rtk

#8

2013-01-09 19:51

2 hónapja "emeltem" a csomagom szintjét HD illetve Digitális szolgáltatásra. 2 hónap után elvették a Discovery és az Eurosport csatornákat amivel szerintem lényegesen változtattak az csatornák eddig sem kiemelkedő választékán.Szerintem átvertek,becsaptak. Minden nap írok egy ebben a témában egy e-mailt amiben kérem, követelem hogy választ kapjak. Persze szarnak a fejemre meg a e-mailekre sajnos személyesen be kell mennem és patáliát csapni hátha ez kell nekik...
Ezt nem hiszem hogy csak engem köt a hűségszerződés! 2 hónap után ilyen szinten gagyisítani a kínálatot. Persze pofátlan rablóknál lehet ez a módi! Mint aki tartozik neked és nem veszi fel a telefont nem hív vissza! Azóta is terjesztem az igét hogy mennyire becsapott ez a kalózbrigád.

Bagoly

#9 3573 Sajópetri Kossuth Lajos út 1

2013-01-15 11:14

Nekem egy teljesen más véleményem van a dologról, de sajnos mindig eszembe jut Kern András örökbecsű mondata:".... magyar vagyok!!!!...".
Ha valamit el akarsz igazán érni ebben az országban fogj össze! Miért nem mondjuk fel mindannyian a kábeltévé szerződést már csak két okból kifolyólag is: csökkentek a csatornák db számai, illetve hová lett a eurosport?! Ha ezt meg tennénk szerintem a kiépített hálózat nulla felhasználási végponttal nem igazán érné meg a szolgáltatónak! Melyik előfizető meri felmondani? Azonnal csatlakoznék hozzá! Már csak az egyoldalú szerződés módosítás miatt is hiszen db-ra nem egyezik az általam annó megkötött szerződéssel! Örülök, hogy van egy ilyen lehetőség ahol végre csinálhatnánk valamit!
Tóth Attila
attila.toth@pr.hu

Válassz egy nicknevet

#10 zsuzskanover82@freemail.hu

2013-04-25 15:48


Szólj hozzá. Én pontosan ugyanigy jártam ezzel a szolgáltatónak mondott rablóbandával,ráadásul
november 27-én kötöttem hüségnyilatkozattal szerződést, januárban tudtam meg az irodájukban, hogy
a discovery megszünt, tehát velem olyan szerződést irattak alá, amiről tudták már régóta, hogy
náluk megszünik, szó szerint átvertek. Persze én is reklamáltam, mondták már nem olyan mézesmázosan
mint szerződéskötés előtt, hogy kiléphetek de fizessek 80.000 Ft-ot. Én jogi útra viszem a dolgot. Ez szerintem durva becsapás.

Vendég

#11 Re: zsuzskanover82@freemail.hu

2013-04-25 18:46

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-26 22:01


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-26 22:07



Vendég

#14

2013-11-09 17:32

remélem a legjobbakat

Vendég

#15

2014-01-06 19:31

Egy minősithetetlen köcsög cèg. Valaki jöhetne helyette.