A választói összefogást támogató nyilatkozat

susy56

#526

2012-11-11 10:04

Remélem, hogy ez a összefogás a HAZAÉRDEKÉT és a DEMOKRÁCIÁT erősíti.
nagyi

#527

2012-11-11 10:10

Sajnálom, hogy egyenlőre nem vállalhatom a nyilvános aláírást, de párom munkahelyét féltem. Biztos vagyok benne, nagyon sokan hasonló helyzetben vannak.
Charly

#528

2012-11-11 10:15

Aláírtam a petíciót, mert egyet értek a felhívással. Ezt a rezsimet amely minden demokratikus intézményt, az emberi méltóságot, az alapvető jogainkat nap mint nap sárba tipor, le kell váltani,a fideszes diktatúrát fel kell számolni. Ehhez minden demokratikus pártnak, és a demokráciát tisztelő és elfogadó embernek csatlakoznia kell. Mindenkinek! Csakis a jobb és baloldal demokratáinak demokratikus pártjainak összefogása hozhat eredményt. Ha a szervezők, a felhívást közreadók mégis a demokratikus pártok kirekesztése mellett döntenének, az aláíró támogatásomat tekintsék érvénytelennek.

Éva

#529

2012-11-11 10:19

Az összefogás az egész nemzet érdeke- A nemzetbe kivétel nélkül mindenki beletartozik, aki magyarnak vallja magát, és Magyarországhoz kötik alapvető életkörülményei.
Olga Andrea

#530

2012-11-11 10:30

Véleményem szerint csak összefogással tudunk naggyá válni, mi Magyarország! Egyesíteni kell országunkban az ész és kétkéz lehetőségeit. Valósítsuk meg az élhető Magyarországot.!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-11-11 10:33


Zsuzsa

#532

2012-11-11 10:35

Vérlázító , amit megengednek maguknak ...
ne

#533

2012-11-11 10:57

Soha többé fidesz és jobbik!!!

béci

#534

2012-11-11 11:17

Fogjon össze a baloldal, mert úgy van esélyünk a 2/3 megszerzésére és mindent vissza kell csinálni, amit ezek elcsesztek!!!!
tibcsi777

#535 koos_tibor@freemail.hu

2012-11-11 11:34

A közös cél: a jelenlegi rezsim leváltása. DE. Mindezt úgy kell, megtennie az ellenzéknek, hogy hatalomra kerülésük esetén biztosítsák valahogy azt, hogy ők maguk is lecserélhetőek legyenek (akár idő előtt), ha az emberek úgy gondolják. Különben az egész hiteltelen lesz. Hisz már senkiben sem bízunk. Persze per pillanat a fő cél az OV rezsim leváltása, de "nézzünk" és gondolkodjunk előrébb is egy kicsit. Csak okosan. Az időnk lassan elfogy.
mókus

#536

2012-11-11 11:40

Hajrá!

Vendég

#537

2012-11-11 11:51

Igen, és is azt gondolom, hogy az összefogásban minden, a demokratikus értékeket képviselő szervezetnek, pártnak részt kell vennie. Nem lehet fanyalgás, kizárás. A vezető triót árgus szemmel figyeljük, és nem szabad elfelejteniük, hogy a bizakodás még óvatos. Legalábbis a részemről. A végén pedig úgy is egy összeollózott, "megszült" kormányprogrammal kell előállniuk. Amit aztán egy, azaz EGY jelölt kell, hogy képviselje a választáson. Hogy ez az "összeollózás" mekkora csatározással jár majd, az engem nem érdekel, csak a végeredményre vagyok kíváncsi.Azt viszont ajánlom a szervezőknek, hogy minél gyakrabban, és minél nyíltabban tájékoztassanak amiről csak lehet. Szerintem nem vagyunk mi olyan "buták", hogy egy program realitását, megvalósíthatóságát ne tudnánk megítélni.
Patrik27

#538

2012-11-11 12:36

Hajrá Magyarország,hajrá Összefogás! Váltsuk le ezt a mocsadék csuti Orbánt!
Demokraták

#539 A NAGY BALOLDALÉRT ELŐRE!!!

2012-11-11 12:37

Megkezdődött a lejárató kampány: "FUSSA" A PÉNZÜNKBŐL!!!

Most éppen, nagy erőkkel és pénzzel, Bajnai Gordon lejáratásán ügyködik a Fidesz, ami azt látszik igazolni, hogy jó úton haladunk... Ne törődjünk velük, haladjunk csak tovább, tovább, tovább...

Az Orbán-kormányt támogató Civil Összefogás támadást indít az ellenzék vezéralakjává előlépett egykori kormányfő ellen.
Nemsokára az ország valamennyi otthonába egy kiadványt juttat el a Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány (CÖF), amely megdöbbenéssel értesült arról, hogy visszatér a politikai életbe Bajnai Gordon, akit a szervezet szóvivője reinkarnálódott Gyurcsány Ferencnek nevezett. A kiadványban felhívják majd a figyelmet a Gyurcsány-Bajnai Szövetség azon döntéseire, amelyekkel tönkretették az országot – olvasható a civilosszefogas.hu oldalra kitett közleményükben.

ELKÉSETT AKCIÓ, A KUTYÁNAK SEM KELL A ROTHADT NARANCS!!! FÚJJJ!!!


Vendég

#540 Re: Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 13:03

#506: féregtelenítő - Re: Re: Együtt Magyarországért Nem az általuk férgekként aposztrofált egykori kommunisták

Igazából a kommunistákra a "féreg" szó  még túlságosan megtisztelő, te MSZP-s, lúdmillás vagy őszödi böszmés hulladék.


Vendég

#541 Re:

2012-11-11 13:08

#51: -

Kerünk mindenkit :Itt azok regizzenek irjanak akik teljes szivvel Bajnai Gordon mellett allnak.

Иосиф Висса- рионович Сталин

#542 Re: Re:

2012-11-11 13:26

#541: - Re:

Да, я его поддерживаю абсолютно. Bajnai также мой человек.

tolmács

#543 Re: Re: Re:

2012-11-11 13:31

#542: Иосиф Висса- рионович Сталин - Re: Re:

A Népek Atyja, Sztálin elvtárs azt mondta, hogy ő mindenben támogatja, Bajnai az ő embere is.

lanna

#544

2012-11-11 13:34

A 2012.január l-én hatályba lépett nyugdijtörvény eltörlése, és a 2011. december 3l-ig érvényes jogszabályt visszaállitani, mert ezzel nagyon sok rokkantnyugdijas becsületesen ledolgozott több mint 30 évnyi szolgálati idejét elvették, egy tollvonással. A rokkantnyugdijamat ezért a jelenlegi jogszabály alapján a táppénz alapján számolták ki, igy az engem megillető összeg 60 % ára vagyok csak jogosul, mert az igény benyújtása év előtti évben 4 hónapot dolgoztam, azután pedig táppénzre kellett mennem a betegségem miatt. Nem tehettem arról, hogy lebetegedtem. Ledolgoztam 38 évet, amit elvettek, egy tollvonással.
Ne a táppénzre vonatkozó jogszabály legyen a szolgálati idő és a nyugdíjösszeg kiszámításának az alapja. A régi rendszert vissza kell állítani. Mindenkit megillet a ledolgozott évei után a nyugdíja. "Ami jár, az jár" mondta Schmidt Úr! Igen neki igen, a kisembernek NEM!

Komplikato

#545 Re: Re: Re: Re:

2012-11-11 13:34

#543: tolmács - Re: Re: Re:

Azt hittem az ő embere Matolcsy György államosítási és zabrálási fődillettáns. :D

Komplikato

#546 Re:

2012-11-11 13:37

#544: lanna -

Ez így ebben a formában mennyire biztos? Egy családtagom 60%-os rokkant, 39 év munkaviszonya volt és be akarták etetni, hogy menjen nyugdíjba a jelenlegi anyagi kondicíóok mellet (értsd rokkantságival), de szerencsére kiderült, hogy ez átverés ha nem fogadja el, kaphat a rendes valós munkája utáni normális nyugdíjat is pár év múlva. Ha csak addig megint át nem írogatják a törvényeket, mert hát kitellik tőlük ...

Иосиф Висса- рионович Сталин

#547 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-11 13:38

#545: Komplikato - Re: Re: Re: Re:

Matolcsy  фашист.  В наше время я поддерживаю глобализма и IMF и, таким образом, Байнаи.

Kiszima

#548 Re: Re: Együtt Magyarországért

2012-11-11 13:40

#501: - Re: Együtt Magyarországért

"A stílus maga az ember"

tolmács

#550 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-11 13:42

#547: Иосиф Висса- рионович Сталин - Re: Re: Re: Re: Re:

A Népek Atyja, az emberiség jótevője, a haladás erőinek élharcosa azt mondja, hogy Matolcsy egy fasiszta és a mai időkben ő a globalizmust és az IMF-et, emiatt pedig Bajnait támogatja.