A választói összefogást támogató nyilatkozat


Vendég

#451 Re: tokmind1

2012-11-10 21:44

#445: tokmind1 - tokmind1

Az pl egy kurva értelmes dolog, hogy pl a tankönyvterjesztést úgy államosítják, hogy az állam mindjárt költsön az informatikai fejlesztésre milliárdokat, ..amit azután kb 1 hétig használnak, ...utánna meg semmi szükség rá..!

A HOZZÁ NEM ÉRTÉS (vagy szimpla lopás!!) a legnagyobb baj...ha hülyék hozzá,...akkor legalább hagynák békén,...és ne piszkálják!

 


Vendég

#452 Re:

2012-11-10 21:45

#449: elvira -

Éppenséggel titeket kell leradírozni a térképről, Lúdmillástul és MSZP-éstül.  Gyökeresen és alaposan.

Hámasugrás

#453 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:47

#446: - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Holnap Márton nap lesz!!! Te is eszel libát vagy csak Liba Vagy.Gágogj csak. max 2014-ig!!!

Timi

#454 Re:

2012-11-10 21:47

Szovetkezzunk!
tokmind1

#455 Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:48

#448: belföldi - Re: Kulfoldon elek...

Azert innen nehezebb szavazni, mert az orszag ket partjan van konzulatus, en meg a kozepen elek. Szoval nem kell okoskodni, ha nem tudsz valamirol. Azert jottem ki, hogy jo szakemberkent, osszeszedetten mehessek haza, te joindulatu macskajancsi.

Milyen gazdagok zsebet tomik? Peldat kerek. Az adozasra gondolsz? 150 brutto felett jol jarsz, ha szaporitod az orszagot. Ne hablatyol hulyeseget. Azok, akik meg ennyit sem tudnak megtenni, azok nem is erdemlik meg, mert csak az orszag eroforrasait szivjak el feleslegesen.

Nyugdij? Nem kapsz nyugdijat vagy mi ez a hozonges? Az hogy majd 5%-kal csokkent az az allamadossag, amit azok okoztak, akiknek most szanni valo modon csapolsz... hat... no comment.

Ha tehetem, ujult erovel megyek haza 2014-ben es a Jobbikra szavazok, haver... es meg sokan vagyunk igy kulfoldre szakadt fiatalok!

belföldi

#456 Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:49

#442: tokmind1 - Re: Re: Kulfoldon elek...

Aki a mi államadósságunkat le@szarja, azt meg én sz@rom le!!!!!!!!!!

Te, Tök, mindegy, de azért figyelj az ékezetekre, mert néha üti a géped kulfoldon!!!

a kesztyű a földön hever

#457 Re: Szanalmas...

2012-11-10 21:52

#432: tokmind1 - Szanalmas...

Pro primo: nem tudok olyan alkalomról, amikor a t. levélíróhoz hasonló szinten gondolkodók körül bárkivel isösszetegeződtünk volna;

Pro secundo: egyetértek a Pápával, a latin nyelv fontosságát illetően,

Pro tertio: a levélíró nem párbajképes - talán ezért van még ma is életben?

T. Polgártárs (megszólításom egy olyan viszonyra utal, amely személyes elhatározásunktól tökéletesen független, bár nem vagyunk Társak, Ön pedig nem Polgár! Javasolom, hogy művelje magát (ez nem feltétlenül könyvtárnyi  irodalom elolvasását, hanem pl. egy bölcs öreg kétkezi munkás, egy józan parasztember véleményének figyelmes meghallgatását jelenti).

Ifjú bal

#458 Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:52

#442: tokmind1 - Re: Re: Kulfoldon elek... 

 Te tökfej, tanulj meg magyarul, érezd át a magyarok helyzetét, ne gyártsál hazugságokat Bajnairól, mert a körme alatt a piszok többet ér, mint te egészében. Felesleges oktatgatnod, ahhoz sokat kell még tanulnod. Te nem csak külföldön élsz, külföldön gondolkodsz is, csak nem eléggé. Amíg te leszarod azt, ami itt történik, ne is szavazzál. Ki lehet lépni a bomlasztásoddal a fórumból. Nyugodalmas jó éjszakát.

tokmind1

#459 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:53

#456: belföldi - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Balf*sz, ezt az egyik "szovetseges" elvtarsadtol ideztem, mielott nekem esnel. Latom, nagy az osszhang feletek, ludak! :D


Vendég

#460 Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:54

#455: tokmind1 - Re: Re: Kulfoldon elek...

...a jobbikra hiába szavazol...mindegyik megélhetési politikus,... és eszükben sincs hatalomba kerülni, felelősséget vállalni.

Nem győznek már kitalálni újabbnál újabb baromságokat, ....nehogy véletlenül többségük legyen...de arra azért vigyáznak, hogy mindig legyen annyi gyökér,...akik beszavazzák őket a cukrosba...nehogy a MIÉP sorsára jussanak!

tokmind1

#461 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:55

#458: Ifjú bal - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Egy ujabb IQ-harcos... Az egyik baloldali szupergeniusz elvtarsadat ideztem, o szarja le az allamadossagot, nem en. Sajnalom, hogy a magyar mondatok ertelmezese, az idezojel hasznalata agyergorcsot okoz. :D

.

#462 Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:55

#455: tokmind1 - Re: Re: Kulfoldon elek... 

 Mire hazajössz 2014-ben, magyarul is megtanulsz? Vagy olyan vagy, mint az egykori 56-osok, akik 3 hete voltak a truskircheni Lagerben és már törték a 23 év alatt megszerzett magyartudást.

belföldi

#463 Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:56

#459: tokmind1 - Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Feletek meg neha van ekezet a gepeken? Bar a fejetekben lenne annyi esz, mint ekezet a csoda gepeden.

Ifjú bal

#464 Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:56

#461: tokmind1 - Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek... 

 Ilyen válasszal nem okosabb, hanem még egy fokkal primitívebb vagy!

tokmind1

#465 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 21:58

#460: - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

En nem latom ennyire borusan a kepet. A Jobbik egyszeru elemzesem alapjan dontobiro lesz 2014-ben. A Fidesz fog nyerni valoszinuleg kb. 30%-kal, a ludak is kapnak mondjuk ugyanennyit a tobbi levitezlett poszkommunista es neoliberalis partokkal egyutt. A Jobbik 15-20%-a pitizesre fogja kenyszeriteni mindkettot, olyannyira, hogy gyakorlatilag a Jobbik annak fenyeben tud majd ide vagy oda szavazni, hogy eppen melyik oldal eloterjeszteset fogja jonak talalni.

vox populis

#467 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:00

#456: belföldi - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Hej, te bunkócska, te drága! - ez csak egy közismert dal szövegéből idézet, és nem baráti évődés! A drága itt nem a vonzalom, a rokonszenv magas fokára utal, hanem arra a szomorú tényre, hogy az országnak sokba kerül az ilyen szinten gondolkodó és kommunikáló választópolgárok gyülekezete, amelyet Jobbik vagy Balabbik névvel is illethetnénk.

Sajnos, nekik is van szavazati joguk - hiszen a demokrácia sem tökéletes. Rájuk tekintve, kedvem támad javasolni az IQ alapú szelektív regisztrációt. De, sajna, inkább maradok demokrata, és hallgatom/olvasom a hasonló pimaszkodásokat.

tokmind1

#468 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:01

#462: . - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Gyökér! Szabatosabban írok és beszélek magyarul, mint te, abban biztos lehetsz, de én még abban is, hogy idegen nyelven jobban kommunikálok, mint te magyarul. Viszlát, okoska!


Vendég

#469 Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:01

#465: tokmind1 - Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

....30 %-kal nem lehet  kormányt alakítani..

Ha az általad vázolt kép lesz, ...akkor új választást fognak kiírni,...és jobbik megy a levesbe..

1face

#470 Re: tokmind1

2012-11-10 22:02

#445: tokmind1 - tokmind1

Pl. azájemeftól egy működő gazdaságpolitika fejében 3-4%-ra kapjuk a hitelt, nem pedíg 9-10% a szabadságharcos piacról b@zmeg!!!

belföldi

#471 Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:03

#458: Ifjú bal - Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Kedves Ifjú balos! Vigyázz, ennek lehet, hogy Soroksár a külföld, mert a gepe üti az ekezeteket, ha nem figyel oda. Nezd meg a 442-es hsz-t.

tokmind1

#472 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:03

#469: - Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Vagy küzdeni fognak a kezecskéjéért, ahogy az MSZP az SZDSZ-szel tette.


Vendég

#473 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:06

#472: tokmind1 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

..ezt az opciót (mármint a koalát!) szerintem nyugodtan elvetheted mindkét oldalról...

A fidesz sem annyira hülye, hogy kivezesse az unióból az országot...enélkül pedig a jobbik válik hiteltelenné..Szóval, konspirálj csak tovább..

tokmind1

#474 Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:07

#471: belföldi - Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Mint már mondtam, az egy idézet, amiben ékezet volt, nem én írtam. Úgy látom, nehéz felfognod a magyar írásjeleket.

Egyébként mostanra átváltottam, mert befejeztem azt az idegennyelvű munkát, amivel foglalkoztam. Maximális mértékben élvezheted írásom. :)

tokmind1

#475 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

2012-11-10 22:09

#473: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kulfoldon elek...

Az lehet, de akárhogy is lesz leosztva az országgyűlési paletta - realisztikusan a Fideszt gondolom győztesnek, legalábbis az eddigiek alapján -, a Jobbik olyan tényező lesz, hogy kétharmad híján együtt kell majd velük működniük... és a baloldalnak is. Hidd el, addigra már nem lesz nekik annyira "büdös".