A választói összefogást támogató nyilatkozat


Vendég

#1176 Re: Re:

2012-11-14 19:14

#1167: - Re:  

 Nem tilos abbahagyni a tisztességtelen, erkölcstelen, megalapozatlan vagdalkozást.


Vendég

#1177 https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/230042_124797767677467_462856823_n.jpg

2012-11-14 19:17

Gyula

#1179 Re: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/230042_124797767677467_462856823_n.jpg

2012-11-14 19:28

#1177: - https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/230042_124797767677467_462856823_n.jpg 

 Ez szerinted humor? Ez túlmegy minden jóízlés határán még akkor is, ha pálinkagőzös állapotodban alkottad.

L.

#1180 Re: Re: tompe.istvan@merito.hu, tompeidr@gmail.com

2012-11-14 19:30

#1178: - Re: tompe.istvan@merito.hu, tompeidr@gmail.com 

 Ócska tróger alkoholosta csinál csak ilyet. Gratulálok, te trágyadomb.

taktik

#1181

2012-11-14 19:32

Javaslatok (követelések) a vezetőkhöz:

Még sokkal több nyilvános önreflexiót, konkrét hibák beismerését a politikai megnyilvánulásaitokba!

Tegyetek fel zavarbaejtő és lényegretörő kérdéseket a választókhoz!

Vendég

#1182 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-14 19:34

#1174: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Megint mellényúltál "tévedhetetlen",sok volt a pálesz? :)

L.

#1184 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-14 20:03

#1182: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem volt sok, sőt kevés se, bár egy kortyot most le tudnék nyelni, de azt is inkább egy forró teában. Gyógyír - lenne - a megfázásomra. Marad a mézestea. A páleszt neked tartogatom. Mára ki is szállok, a náthás fejfájás megöli a gondolkodást. Nem vagyok tévedhetetlen, de én legalább elisberem. Neked meg sikeres berúgást mára is.

Komplikato

#1185

2012-11-14 20:08

Mindeközben egy messzi messzi galxisban ... ezen röhögnek (avagy inkább sírnak) az emberek:

"Magyarországon nincsenek megszorítások, nem voltak, és nem is lesznek, a kabinetnek csak akciótervei, átszervezései vannak, a terheket pedig kifejezetten a nagy cégekre és a bankokra helyezik, nem pedig az emberekre. (...)" - Orbán Viktor

Az ennél még viccesebb rész az Matolcsy "Tündérmese" György, mint az MNB új feje. No comment.

http://varanus.blog.hu/2012/11/14/menekul_a_toke_matolcsy_elol

"Furcsa hírek járják be Tündérmeseországot. A német FAZ arról cikkez nem egész egy év alatt 14 milliárd eurót vontak ki a bankok a magyar bankrendszerből. Ha a szám önmagában nem sokat mond a nagyságrend szemléltetése kedvéért tegyünk mellé egy másikat: Magyarország 15 milliárd eurós hitelt kért az IMF-től."

Sz.

#1186 Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 20:30

#1153: - Re: Re: Re: Re:

Ezt megint te nézted be, kantolcsy! Nekem senki nem írhatott, hisz nem ezen a vidéken jártam.

Magammal pedig  fele annyit nem társalogtam, mint te magaddal és, ha jól számolom, az elmebetegségem a tiédének a 10 %-át nem teszi ki. A girhesre meg egyenesen szóhoz sem jutok, bár nem tudhatom, hogy felétek az mit jelent?

Sz.

#1187 Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 20:33

#1184: L. - Re:

Szia Lukrécia!

Nem írtál Te nekem az égvilágon semmit, úgyhogy maradtál tévedhetetlen.

Jó éjt!

Hámasugrás

#1188 Re: Re: Elvi, erkölcsi alapvetések

2012-11-14 20:34

#1159: - Re: Elvi, erkölcsi alapvetések

Szevasz Vendég!!! Van a zsebedben kukorica? Ha igen akkor LIBA vagy!Már mondtam neked hogy egyszerű vagy és nagy félelemben élsz! Szerintem olyan kukoricaföldi gyerek lehetsz, tudod a kukorica Jancsi.Van ennek valami más neve TE szerintem tudod!!Aludj már el!!!

Sz.

#1189 Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 20:49

#1185: Komplikato -

Drága Komplikato!

Légy szíves, ne emlegesd ezt a kantolcsyt, mert a világból kikergetsz vele bennünket! Nem is tudom, hogy ez az ember úgy találta a diplomáját???  Ez annyit nem ért a gazdaságpolitikához, mint én, a 8 osztályos háztartásbeli... Nem részletezem, mert szerintem a bakijait már mindenki fújja, még a kiscsoportos óvodás is.

Ha csak ezeket a soraidat olvassuk, kiesik a szék alólunk: "Furcsa hírek járják be Tündérmeseországot. A német FAZ arról cikkez, nem egész egy év alatt 14 milliárd eurót vontak ki a bankok a magyar bankrendszerből. Ha a szám önmagában nem sokat mond, a nagyságrend szemléltetése kedvéért tegyünk mellé egy másikat: Magyarország 15 milliárd eurós hitelt kért az IMF-től."

 

Sz.

#1190 Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 20:55

#1188: Hámasugrás - Re:

Te meg, légy szíves, ugrálj eggyel többet, hogy minél előbb kiérj innen a büdös francba és söpörj a saját portádon!

Sz.

#1191 Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 20:58

#1183: - Re:

Szép vagy, szép vagy, szebb a napnál, de nem szebb a val@gamnál!!!


Vendég

#1192 Re: Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 21:02

#1191: Sz. - Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

A valagodat valaki még egyszer szét fogja rugni,a nagy pofádért.

Sz.

#1193 Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 21:18

#1192: - Re:  Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

Megesik, hogy a kutya elesik. De egy macska???


Vendég

#1194 Re: Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 21:20

#1193: Sz. - Re: Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

Majd rázizzensz,rühes. Nem girhes. Ezt már érted?

zizi

#1195 Re: Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

2012-11-14 21:53

#1194: - Re:  Éljen a Baloldal és MHGYF!!!

Orbán kirohanása - Orbán ellen...

A miniszterelnök habzó szájjal tájékoztatja a magyar közszolgálati médiát képviselő riportert Brüsszelben, a kohéziós alapok csökkentésének módjával kapcsolatos álláspontjáról.

"Tűrhetetlen és elfogadhatatlan, hogy növelik a tehetős országok támogatásának arányát, a szegényebbek terhére."

Orbán logikusan érvel, és közben fel sem tűnik neki a kísérteties hasonlóság, bírálata tárgya és a magyar kormány egész gazdaságpolitikája között, az egykulcsos adóval a főszerepben.

Fehér László Alex

#1196 Én vállalom a nevemet: Fehér László Alex

2012-11-14 22:18

Ebből elég legyen, ez a bagázs teljesen olyan mint a civakodó kisgyerekek gyülekezete, nagyon szomorú, hogy magyar és magyar nem tud egyet érteni. Azt el kell fogadnunk, hogy két egyforma nézőpont és vélemény nincs, de nem ilyen formában kell "megvitatni". Abban azért egyetérthetünk, hogy Magyarországon komoly problémák vannak. A legnagyobb bánatomra a kormány hiteltelen hintapolitikusokból áll, akik nem képesek még csak megbízható képet sem festeni a külföldi tőke számára. Ez a saját véleményem, ha sokan úgy gondolják, hogy most a "b. komcsi fogja be a száját", mindenki saját szívügye, de leszögezem nekem mindegy, hogy milyen színben indul a képviselő, csak legalább szakmai hozzáértést mutasson. A jelenlegiekkel csak a következő három problémám van "nem mintha a megelőző ciklusok politikusai 22 év távlatában különbek lennének": 1.) Mellőzik a szakmaiságot, ejtőernyősként ültetik be őket olyan posztokba ahol gátolják a szakembergárda munkáját, nem olyan időket élünk, hogy a felelős vezetőink megengedhetnék maguknak a tudatlanságot; 2.) Nincs hosszútávú vállalható jövőképük, nincs közép-hosszú távú fejlesztési terve az országnak, és számomra úgy tűnik a politikát ez hidegen hagyja, holott igenis sokat segíthetne a már említett tőkevonzás terén. Az is igaz, hogy ezt szerződéses úton csak az összes politikai csoport konszenzusos megállapodásával lehet biztosítani. 3.) Dölyfösek, lekezelőek, sokszor megalázó módon döntenek a sorsunkról, hazudnak, hazudnak nekünk(megjegyzem szükségszerűen - ha fennakarják tartani a jelenlegi hatalmi pozíciót) és hazudnak kifelé is (az előbbi megjegyzés továbbra is él), nélkülözik a belátás képességét. Nem szégyen beismerni, ha valami rossz és hibásan működik, ha utána kitudják javítani és elő tudnak állni egy működő hatékony modellel. Én sem tudom meggyőzni a főiskolai tanáraimat arról, hogy a hibás évközi feladatom "jó", ahogy a kormány sem fogja tudni meggyőzni a piacot a saját igazáról (mi is a piac részét képezzük - miért nem állt elő a kormány pl.: egy olyan koncepcióval, ahol az alsó-közép réteget gazdagította volna, ahol úgyis jóval több a régóta elhúzódó nagy cikk [műszaki cikk] vásárlás, holott ez jótékonyan hatna a forgalmi adókból származó állami bevételekre, ehelyett a középréteget [hátránya aránytalanul eltúlzott szerep és létszám ideál] erősítették, ami így már megtehette, hogy a bizalmatlanság jegyében inkább takarékoskodik a plusszal).

Kérlek titeket, legyetek belátóak, a jelen helyzetben mi is hibásak vagyunk, nagyon tájékozatlanok és a legkevésbé sem hatékonyak, nem pártolhatunk semmiféle bizonytalan nem megalapozott kimenetelű [itt az elmaradt hatástanulmányokra gondolok, vagy legalább csak egy egyszerű ötletbörzére a felelős államigazgatási szerveknél NAV; Vízügy... ahol a problémák ismertek és bizonyosan a szakember gárdának volt már elképzelése ezek orvoslásáról] döntést és döntéshozót, mert most a legkevésbé sem engedhetjük meg a hibákat! Ha lehet legalább igyekezzünk felhívni a döntéshozók figyelmét, esetleg kínáljunk fel javaslatokat! Ez pedig csak úgy lehetséges, ha mi magunk is tájékozódunk. Az együtt 2014 mozgalomnak igenis felelőssége hogy tájékoztasson, és nem a politikától jól megszokott: demagóg, egysíkú módon. Nagyon szép és elismerésre méltó, hogy közéleti személyek: politológus, tanár, pszichológus (döntően bölcsész) írta alá a petíciót, de kérdem én, hol marad a reál ág, hol maradnak a gyakorló mérnökök; professzorok kézjegyei? Tessék megkeresni őket, [ha a kormány figyelmen kívül is hagyja őket] szakterületek szerint, Magyarország legégetőbb problémáival úgy hiszem igenis tisztában vannak, van alternatíva és ha ugyan mindenre nincs is műszaki megoldás (a magyarországi szociális helyzeten; az egymással szemben támasztott előítéleteken nem lehet egyik napról a másikra változtatni), de segíthet egy gazdaságilag életképesebb irányba terelni az országot!

Vendég

#1198 Re: Velünk biztosan elszállsz...

2012-11-14 23:25

zizi

#1199 Re: Re: Veled biztosan elszállnék...

2012-11-15 00:16

L.

#1200 Re: Re: Velünk biztosan elszállsz...

2012-11-15 00:44

#1198: - Re: Velünk biztosan elszállsz... 

 Ő még így is tökéletes.