Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!


Vendég

#126 KRoli

2013-03-24 09:08

Személy szerint leginkább a dvd és manga kiadások fellendülésének örülnék. Pl. igen csalódottan vettem tudomásul, hogy az FMA Testvériség nem lesz itthon kiadva, annak ellenére, hogy a világszerte igen sikeres. Az A+-os időkből is akad jó néhány, amit beszereztem volna (Kiddy Grade, Blue Gender).
Én szurkolok Nektek, magunka! :)
Zsolti-kun

#127

2013-03-24 11:48

Az a ciki, hogy a Kiddy Grade-et és a Blue Gender-t ki is adták volna. Be volt jelentve, de ismeretlen ok miatt elmaradt a dolog. Azóta már nincs meg se a jog, se a kiadó. A Blue Gender-ért fáj a szívem. :-(
Nana

#128

2013-03-24 13:53

FMA a simát kiadták, de félbe is maradt. Nem tudni hogy lesz e folytatása, vagy ki lesz adva valaha is a Testvériség. Persze mint jó barátom, Zsolti-kun is megválaszolta a utóbbi kérdéseidet. Valóban be volt jelentve, kiadva sajnos nem lett. :( Kiddy Gradenek és a Blue Gender-ért mindenki örült volna, ha ki megvalósult volna mind azt amit bejelentettek, megígérték.

Vendég

#129

2013-03-26 21:48

Én nem látom értelmét, mivel egy tv csatorna sem fog reagálni, lehet akár ezer aláírás is. Viszont a DVD forgalmazókat jobban meglehetne (talán) fogni ilyenekkel. És én e mellet is állnák ki. DVD-ben közel 30 film van meg, szinte az összes film ami megjelent és sorozat ami érdekelt.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-26 23:02


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-26 23:57


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-29 17:35


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-29 17:42


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-29 19:15


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-30 02:18


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-30 11:22


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-30 12:05



Vendég

#138

2013-03-30 21:22

Én legjobban a Naruto Shippudent meg a Fairy Tailt szeretném látni szinkronnal.. De ott van a Sword Art Online, Kamisama no memochou meg még rengeteg anime :)

Vendég

#139

2013-03-31 19:50

Aláírtam, bár nem látok sok esélyt arra, hogy a "követelések" bármelyike is valóra válna. Imádtam a csatornát az A+-os időkben, minőségibb volt a szinkron, a Sony-tól meg még minőséggibb ugrást vártam, de sajnos ez annyira nem jött össze. A szinkronos (sima) FMA-nál döntöttem úgy, hogy csak akkor nézek szinkronos animét tévében, ha a régi-adagból van, mert a húzónevek megjelenése (Naruto, Bleach, VK, Chrno Crusade...) a csatornán csak rossz szinkronokat szült. (pedig nem egynek adtam esélyt...)
Úgyhogy kicsit félnék az új animéktől is, hogy azoknak is a szinkroja, hát tudjátok... olyan "meh" lesz.

Aztán jöttek a mindenféle amerikai illetve japán showk (ez utóbbi még csak-csak, de az is inkább egy szájhúzós "meh"-t vágott ki), a sorozatok... Rendben, a Doctor Who-nak, a Torchwoodnak (asszem az is voltX"D) örültem, de a többi... egyszerűen nem a célközönséget, az animés szubkultúrát célozta meg. Tényleg lehetnének olyanok, amik még érdekli is a mezei animést.

DVD-k, mangák... Sajnos pénzügyileg nem vagyok nagyon eleresztve, így mindkettőből bár gyűjtöm a magyar kiadásokat, általában a leárazottakat, másodkézbelieket vadászom. S bár szívesen a polcomon tudnék egy teljes Slayers DVD sorozatot, sőt, egy Kaleido Start is (példának okáért), de még a Kiddy Grade-t is meggondolnám... De nem hiszem, hogy lenne elég pénzem ezeket teljes áron beszerezni.

Szóval bármennyire is jó lenne, ha lehetne egy csatorna újabb animékkel-tartalommal, meg dvd-k, mangák... Nem nagyon van piaca.
Lengabor

#140

2013-04-02 17:56

Úgy látszik ezeknek az animés petícióknak a kötelező velejáróik a viták, veszekedések :D Én már csak tudom... Azért ne fajuljon el, mert bár egy idő után lehet vicces is meg jókat mulatni rajta, de az adott időpontban dühítő és teljesen felesleges, törlendő dolog.
Ahogy látom egyre jobban álltok az aláírásgyűjtéssel. Csak így tovább!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-02 21:06


Zsolti-kun

#142

2013-04-02 21:08

Köszi. ^^

Vendég

#143

2013-04-17 10:49

Őszintén örülök ennek a kezdeményezésnek,főleg annak az ötletnek hogy rég nem látott animéket.Mert akadnak köztük igazi gyöngyszemek is,ami az idősebekben a nosztalgia faktor kellemes érzést veti el, míg a fiatalokban egy jó élmény lesz,ilyenek pl:trigun,full metal panic,nana,dragon ball mindenestül,fullmetal alchemist a régebbi sorozat,slayers a kis boszorkány ,inuyasha, ezüst nyíl,chrono crusade,egyenlőre ennyi jutott eszembe.Az új sorozatokkal kapcsolatban szerintem egy kicsit finoman kell hozzá fogni, mert ha egyszerre soknak álltok neki akkor ügy fogtok járni mint az animaxtv.Inkább a félbe hagyott címeket fojtassátok,de ettől függetlenül szívesen új címeket pl:naruto shippuden, berserk, code geass ,stb.Ami a manga és a dvd vásárlást illeti örömmel fogom venni őket.

Vendég

#144

2013-04-20 20:35

Nekem megvan az első 53 rész az Inuyashából amit az Animax nem ad le, bár legalább végig adhatták volna a sorozatot a 104 résztől.
greed

#145

2013-04-20 20:37

Remélem sok aláírást szereztek és valami történni is fog, mert ami most van az az animék mélypontja ebben az országban.
NarutoFanGirl

#146

2013-04-27 16:12

Én is nagyon remélem hogy elkezdik a Shippudent és ahogy sokan egyetértenek
Erer08

#147

2013-06-16 20:04

De miért nem írtok ki semmit se ide se a weboldalra?
Zsolti-kun

#148

2013-06-19 21:06

Azért, mert nem tudunk mit. Sajnos nagy pangás van, ami igazából nem csoda a helyzetet tekintve. A petícióval mindent megtettünk. Lenne még egy lehetőség másik társasággal kapcsolatban, de egyelőre nem kéne "bekavarni". Ha az eddigi kiszemeltünket érdekli a dolog, akkor sem egyik pillanatról a másikra fognak történni a dolgok. Úgyhogy kivárunk. ^^"
Lavi-CHAN
Vendég

#149

2013-07-06 13:40

Egyetértek a petícióval, hiszen amit a mostani anime-csatorna sugároz, egyáltalán nem értékelhető...

Szívem szerint szeretnék látni minél több nem régiben kiadott vagy újonnan készült bármilyen animét a mostani műsorban levő unalmas illetve nem a csatornához illő sorozatok helyett!(értsük ezt kockák királyától kezdve az ostoba furi sorozatokkal együtt)

Amit szeretnék látni a már de am csak bizosan csak általam(de jó is lenne) elképzelt "új csatornán" azok olyan animék, mint pl: Fruits Basket, K-ON, Kuroshitsuji,Tsubasa Chronicle,Loveless...valamint a D. Gray-Man, BLEACH,Naruto folytatása...stb.

Szerintem nem lettek annyira rosszak a szinkronos animék! Ahelyett hogy panaszkodnánk...inkább örülnénk hogy legalább ennyit megtettek értünk.... eddig (hát őszintén..nem tartott sokáig -.-" )

Gyűjtemény......hmmmm szoktam rendelni ezt meg azt kitűző...manga :3

csak hát jó lenne ezekből is minél többet látni Mondo magazinnal együtt>.<!!! (azt is csak 2havonta adják ki :S)

 

 

 

 


Vendég

#150

2013-07-11 08:59

nagyon örülnék ha yaoi mangákat adnának ki-pl a KoiSoru Bokunt vagy a MAiden Rose-t