A Demokratikus Koalíció feloszlatása

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A Demokratikus Koalíció feloszlatása petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#151 Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 18:21

#150: egyetértésben - Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Van rajtad ókuláré? A jobban szerinted = Jobbik? Akkor legyen Jobban = leginkább......igazmondó juhász vagy kovács? Szerényke.

Lukrécia

#152 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 21:32

#149: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor... 

 Na, te kis ... némettudós! Kijött belőled megint a kultúra. A tudás nem, mert arra nem tudtál válaszolni. Legalább annyit ide írhattál volna a kérdésemre válaszként, hogy: keine Ahnung! Ez is egy válasz, ha nem 5 pontos, akkor is. Nem vagy te olyan nagytudású, mint ahogy tetszelegni akarsz!

Lukrécia

#153 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 21:35

#149: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor... 

 Hogy mi a vezetéknevem? Elcsodálkoznál! Echte magyar családnév, nem is gondolnád. Nem adom ki, maradjon titok. A burkolt zsidózásodtól pedig ismételten okádok. Hexe sind deine Mutter und deine Frau. Gute Nacht!.


Vendég

#154 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 22:00

#153: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Affen für Ihre Enkel. Tod,gut für dich! Du bist Hexe!

Lukrécia

#155 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 22:11

#154: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor... 

 Oh, mein Gott! Weiß du, wieviel Fehler hast du in einem Satz gemacht? Wenn jemand spricht nich deutsch, muß er nicht probieren. Oder deine Meinung nach: Übung macht den Meister? Du mußt noch viel üben! Du bist lächerlich und unverständlich. Gute nacht.

Segítek, fordítom, mert én segítek, segítőkész vagyok.

" Oh, Istenem! Tudod Te, mennyi hibát ejtettél egy mondaton belül? Ha valaki nem beszél németül, nem muszály neki próbálkozni, vagy a Te véleményed szerint gyakorlat teszi a mestert?. Neked még sokat kell gyakorolni. Nevetséges és érthetetlen vagy. Jó éjszakát!"


Vendég

#156 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 22:29

#155: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Ich versuche. Was ist das Problem Hexe? Du bist lächerlich mit gyurcsány!


Vendég

#157 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 22:31

#155: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Ha valaki nem ismeri a magyar helyesírást, akkor nem muszáj arcoskodnia, mert pofára esik, mint te most.

Lukrécia

#158 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 22:39

#157: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor... 

 Igen, aki gyorsan le akarja írni, amit gondol és nem olvassa át, mielőtt elküldi, így jár. Te csak tudod, mert ha elolvastad volna, amit írtál, sőt, gondolkodtál volna a német nyelvtanon, akkor nem raktad volna tele vaskos nyelvtani hibákkal. Az, hogy állítmány nincs a mondatban, kit érdekel. Ha nem tudnék németül és az egymás után odavetett szavakat nem ismertem volna, lehet, hogy még mindig azon töprengenék, hogy mi a frászt akartál írni. Miután 25 évig a német-tudásom elengendhetetlenül szükséges volt a munkaköreim betöltéséhez, meg kellett tanulnom mások gondolataiban is olvasni. Azt pedig, hogy arcoskodtam, te vívtad ki a hónapok óta gyakorolt arcoskodásoddal. Ha én hetekig megállás nélkül arcoskodnék, sem tudnék a közeledbe kerülni, más kérdés, hogy nem is akarok.

Most már arcoskodj egyedül.

Jó éjszakát.


Vendég

#159 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 22:52

#158: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Mit dolgoztál te 25 évig,ahol kellett a nyelvtudás? Kurtizán voltál,csak kivénültél már a "szakmából"?


Vendég

#160 Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-04 23:51

#157: - Re: Re: Re:  Végén csattan az ostor...

Azért van, akinek a pofffátlansága határtalan!  Arcoskodással vádol az arcoskodó és pofára eséssel a pofára esett?

Köszönet helyett pedig lekurvázza azt, aki kisegítette...

 

Tán emlékszel: ki ez, mi ez???  SHAME!!!

 

egyetértésben

#161 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 00:07

#151: - Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Eridj pihenni, mert ez teljesen értelmetlen!

Mindemellett a nagyképűséged és a hazugságod mellé kezded begyűjteni az aljasságot is. Csak, mert 3 a magyar igazság???  Ízig vérig férfi vagy! Azért kaszát hordjál magaddal, mert a fű nem fog kinőni utánad!

 


Vendég

#162 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 00:22

http://hujesegek.hupont.hu/felhasznalok/21536/kepfeltoltes/szaras.jpg...

#161: egyetértésben - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

Na lássátok kivel van dolgotok,meghívlak benneteket egy vacsira.

MHGY (V)

#163 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 03:10

#162: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

BASZD MEG!!!! EZ NEKTEK NEM LESZ ELÉG TE OTROMBA SZARÓGÉP!!!!!!!!! NEKI ESIK AZ A SOK ÉHES SZÁJ, AKIKET SZARRAL TÖMSZ TELE FASZ HELYETT, NEM HAGYNAK EBBŐL NEKÜNK SEMMIT. TI ÉHENKÓRÁSZ KIKOPOZOTT GÖRÉNY FAMILIA!!!!

CSUPA SZAR LETT MINDENED, UGYHOGY VISSZA TAKARODHATSZ SZARJANCSIHÁZÁRA!!!!! DE MÁR AZ IS LEHET, HOGY UTBAN VAGY CSAK RÁDJÖTT A FOSÁS KÖZBEN!!!!!

JÓÉTVÁGYAT HOZZÁ A NYOMORULT CSALÁDODNAK!!!!!!!!!

NA MEGYEK PIHIZNI, TE MEG REGGELIG MÉG NYOMJAD, HA MÁST NINCS MIT NYOMNOD VAGY NEM TUDSZ NYOMNI TATA!!!!!  PEDIG TUDOD MILYEN JÓ VOLT???? ÉS HA TUDNÁD KIVEL, A GUTA ÜTNE MEG, TE VÉN SZAROS!!!!  CSAK BELE NE DÖGÖLJ A NAGY ERŐLKÖDÉSBE, MERT AKKOR KI TARTJA EL A GÖRÉNYEIDET ÖREG TATA????

TE CSAK SZARJÁL LELKESEN, MI MEG LEVERÜNK MÉG EGY NUMERÁT. CSAK A TE KEDVEDÉRT TATA!!!!!

TOVÁBBI JÓ SZARÁST!!!!! APROPÓ HÁNY CENTIS A RÉPÁD, ARRÓL NAGYON KUSSOLTÁL EDDIG. MOCOROG MÉG LEGALÁBB SZARÁS MEG VIZELÉS KÖZBEN????  LEGALÁBB HIMBÁLÓZIK, AMIG OTT LÓGATOD AZT A RÁNCOS VALAGAD A KUPACOD FELETT!!!!! PERVERZKEDJÉL CSAK, MAGÖMLÉS UGYSEM LESZ EBBŐL VÉN TATA!!!!!!

Lukrécia

#164 Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 08:51

#160: - Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor... 

 Köszönöm, hogy válaszoltál helyettem, megkíméltél attól, hogy ordenáré legyek az ő stílusában. Várható volt, hogy ha nem tud érdemben válaszolni, akkor kínjában elkezd esztelenül csapkodni és sértegetni. Ehhez ért, semmi máshoz. Végülis tényleg kellemetlen lehetett neki, hogy hülyének néz mindenkit és az első német mondatánál megfogom egy mondaton belül ötször. Erre természetesen az ésszerű válasz a lekurvázás. Na, ez az a szint, ami nem szint, amivel, akivel nem szabad szóbaállni, mert az már engem is minősít. Hát ennyi róla, béke poraira.


Vendég

#165 Re: Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 09:50

#160: - Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor... 

 Ne is törődj vele. Van egy batárom, az Állami Hangversenyzenekarban hegedül. Ő mesélte, hogy ha valaki mellényúl a hangszerén, akkor azt szokták mondani, hogy "fisz" helyett faszt fogott. Hát ez a majom jól mellé nyúlt, mert nem is faszt, hanem lófaszt fogott. Ha hallgatott volna, bölcs akkor sem maradt volna, mert leírta, amit leírt, de hogy még vakkantson utána, hát... ez mindennek a teteje. Ebből is látszik, hogy mennyire korlátolt. 

egyetértésben

#166 Re: Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 10:55

#162: - Re: Re:   Végén csattan az ostor...

Te undorító jobbikos senki! Még sz@rni is csak csuklyában mersz? - Valószínűleg ebbe őrültél te bele és abba, hogy valamikor elhitettek veled olyant, amihez közöd nincs, akárcsak az élethez!

Fulladjál bele a saját ürülékedbe egyedül!!!

MHGYF

#167 Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-05 11:25

#163: MHGY (V) - Re: Re:  Végén csattan az ostor...

Ha így folytatod, Veled is befejezem. Minket nem kell védelmezni, különben is arról volt szó, hogy nem írsz ide, arra ott van a sajátod...

V É G E !!!  Légy szíves, ehhez tarts magad!

 

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Lukrécia

#168

2012-07-05 11:30

Hello, Szerike, Vilike és a többi barát!
Küldtem a másik fórumba pár képet, nézzétek meg. Ebből én is kiszállok, esetlen németül fogok párszor írni, hogy tanuljanak mások is nyelvet.
MHGY (V)

#169 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!!!!!!!!!!!!

2012-07-05 12:15

#168: Lukrécia -

BOCSIKA ÉN IS ÍROK MÉG EGYET IDE: ÉJJEL NEM TUDTAM MÁR, DE MOST ÁTOLVASTAM ÉS A MAJOM ANNYIT NEM TUD NÉMETÜL, MINT ÉN. PPPFFFFÚÚÚÚÚ!!!!!!!!!!!!  LUKRÉCIA NAGY VAGY, HOGY KIOKTATTAD A PALIT. NEM IS ÉRDEMEL MÁR SZIDÁST, HANEM TÉNYLEG CSAK SZÁNALMAT AHOGY ÍRTAD: SZEGÉNY VÉN TATA!!!!!!!!!! EZ BIZTOS MOSTANÁBAN KLIMAXOL AZ MENT AZ AGYÁRA!!!!!!!!! LE KELL MONDANIA AZ ÉLET LEGNAGYOBB ÖRÖM FORRÁSÁRÓL ÉS ABBA BELE LEHET GÁRGYULNI!!!!!!!!!!! EZ TÖRTÉNT VELE!!!!!! SZEGÉNY SZERENCSÉTLEN TATA!!!!!!!!!!

BOCSIKA SZERIKE, DE TÖBBÉ NEM ÍROK IDE ÉS NEM SZITKOZÓDOM IGÉREM!!!!! REMÉLEM NEM HARAGUDTÁL MEG????? TUDOD, HOGY CSAK AKKOR ÍROK GUSZTUSTALANUL, AMIKOR BENNETEKET BÁNT!!!!!!!!!! MERT TUDOM AMIT TUDOK, DE AZT FELEJTSE EL EZ A VÉN TATA. ÖREG KECSKE IS MEGNYALNÁ A SÓT, HÁT NYALOGASSA AZT ÉS AMIRE GONDOLOK..........!!!!!!!

MOST IS CSAK LUKRÉCIA MIATT ÍRTAM IDE 1000 BOCS!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!


Vendég

#170 Re: Tisztítsuk meg a világot ettől a söpredéktől!

2012-07-05 20:05

#1: - Tisztítsuk meg a világot ettől a söpredéktől!

Igen, börtönbe végre a Gyurcsány-bandával!!  És a vagyonelkobzás se maradjon el.


Vendég

#171 Re: Re: Tisztítsuk meg a világot ettől a söpredéktől!

2012-07-05 21:27

#170: - Re: Tisztítsuk meg a világot ettől a söpredéktől! 

 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc és Isten éltesse a ma 80 éves Horn Gyulát!


Vendég

#172 Re: Re: Re: Tisztítsuk meg a világot ettől a söpredéktől!

2012-07-05 21:53


Vendég

#173

2012-07-05 22:22

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#174 Re:

2012-07-05 22:34

#173: -

Akkor haljál meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#175 Re: Re:

2012-07-09 13:23

#174: - Re:  

 Kopj le, bunyevác!

Éljen Gyurcsány és a többi jó manusz!!!!!