A JOBBIK PÁRT MEGSZÜNTETÉSE HIVATALOSAN

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A JOBBIK PÁRT MEGSZÜNTETÉSE HIVATALOSAN petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#201

2012-07-18 21:38

Ha hazugságra épül minden. Látod, én ki merem mondani, hogy tökön rúgtak valakit. Nem seggbe, tökön. Ez nem ugyanaz. A cigány az cigány. Nem roma. A magyar nyelven néhány száz éve cigány. Nincsen ezen semmi szégyellni való. Ki volt az a gonosz ember, aki elhitette ezekkel a kivándorló emberekkel hogy Kanadában kolbászból van a kerítés, hogy munka nélkül, tudás nélkül tudnak érvényesülni? Kik voltak azok a pedagógusok, akik ezeket a cigány embereket nevelték gyermekkorukban? Kik költöztették be az avasi lakótelepre Miskolcon a tízedik emeletre a malaccal együtt a szocializálatlan cigánycsaládok százait a fészekrakó program keretében? Tönkre tették azoknak az embereknek az életét, akik egész életük kemény munkájával szerezték lakásukat? Börtönben vannak ezek a személyek? És azok, akik nem ellenőrizték a közpénzek ilyetén való elherdálását? Mért gondolja valaki, az 500 óra hiányzást az iskolái oktatásból egy cigányok által megfélemlített tanár komolyan nyilván fogja tartani? (Kártyás mérőórával igen, ne a tanárnak kelljen érvényt szerezni a törvénynek.) De nem is folytatom a rossz állapotokról való gondolkodást.
A hazugság birodalmának órái megszámláltatnak.


Vendég

#202

2012-07-18 21:42

Ámen.


Vendég

#203

2012-07-19 15:04

TI NEM VAGYTOK MAGYAROK!!!!

MHGY(V)!
TE MÉG MAGYARUL HELYESEN SEM TUDSZ ÍRNI!KRETÉN!!!!
M.H.GY.

#204 Re:

2012-07-19 15:16

#203: -  

 Ezt mire írtad, te CSAK nagybetűt ismerő kisegítő iskolás?!?!?!?

Fogalmad sincs a való életről, ne pampogj itt és ismeretlenül ne kreténezz le senkit, mert velem gyűlik meg a bajod! Nem félek a jobbikoe apukádtól!

Hogy veszed magadnak a bátorságot, hogy kétségbe vond bárki magyarságát? Te mitől vagy magyarabb, te kis bugyuta? Mindenki magyar, aki Magyarországon magyar szülők gyermekeként látta meg a napvilágot. Nem kell itt burkoltan sem zsidózni, mert a zsidó vallású ember is magyar, ha Magyarországon született, te kis senkiházi. Ezzel persze nem azt mondtam, hogy MHGY(V) zsidó. Azt viszont mondom, hogy te nam kicsi, hanem nagy bunkó vagy.


Vendég

#205

2012-07-19 16:00

Esztelen politikusokra nincs szüksége az országnak! Így is elég van belőlük!

Vendég

#206 Re:

2012-07-19 16:07

#205: -  

 Neked ki az esztelen? Én tudnék néhány személyt megnevezni!


Vendég

#207 Ezt teljesen komolyan mondom

2012-07-19 19:16


Mi a célotok P. László imádók?
Nemi erőszakért a leghumánusabb büntetés a kasztrálás.
Biztosíva lesz, hogy nem fog visszaesni az illető.
A szakirodalom szerint a kasztrált személyek a társadalom hasznos tagjaivá válnak.

Vendég

#208

2012-07-19 21:42

M.H.GY.
Nem csak nagy betűkkel tudok írni.
És van fogalmam a való életről.
Nem félek se tőled,se senkitől.
Nézd már meg a legutóbbi írásodat...DDDDD
És nem burkoltan,ha nem nyíltan zsidózok.
Nem vonom kétségbe senki MAGYARSÁGÁT mind addig míg be nem
bizonyitja az ellenkezőjét.
Tanuld meg tisztelni a másikat,mert azt hiszem én téged nem sértegettelek.
Az iskolázottságmat peig ne kérdőjelezd meg.

M.H.GY.

#209 Re:

2012-07-19 22:24

#208: -  

 Hát először is:

Ha mindenki így tisztelné a másikat, mint én, akkor csak béke és szeretet lenne a Földön. Sajnos nem így van.

Tőlem nem kell félni sem Neked, sem másnak, nem eszem emberhúst. Másikat sem sokat.

Arra pedig ne légy büszke, hogy nem burkoltan, hanem nyíltan zsidózol. Nem vall erős jellemre.

Végezetül: annak örülök, hogy nem csak nagybetúkkel tudsz írni, az is egy fejlődési folyamat. Ha a helyesírásodon is javítasz kicsit, egész jó lesz minden.

Ismeretlenül is üdvözöllek, ahogy nálunk a református templomban minden vasárnap 11 órakor a tiszteletes köszönti a híveket: ÁLDÁS, BÉKESSÉG

 

MHGY (V)

#210 Re: Re: OSZLASSÁK FEL A JOBBIKOT!!!!!!!!!!!!

2012-07-20 01:30

#209: M.H.GY. - Re:

SZIA!!!!!!!!! INKÁBB OSZLASSÁK MÁR FEL HIVATALOSAN EZT A PÁRTOT ÉS KÉSZ!!!!!!!!!!!!! NEM KELL MAGYARÁZKÓDNI ISMERJÜK A PAPOKAT, NÁLUNK IS MESÉLTÉK, HOGY A MISE UTÁN SZÓLTAK, HOGY UGYE MINDENKI TUDJA KIRE KELL VOKSOLNI?????????

 

ÉN IS TUDOM, HOGY MINDHALÁLIG DK ÉS GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!

 

JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!


Vendég

#211 Re: Re: Re: OSZLASSÁK FEL A JOBBIKOT!!!!!!!!!!!!

2012-07-20 02:07

#210: MHGY (V) - Re: Re: OSZLASSÁK FEL A JOBBIKOT!!!!!!!!!!!!

Tanulj meg helyesírni bunkó és azután oszlódj fel!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-07-20 06:24


L.

#213 Re: Re: Re: OSZLASSÁK FEL A JOBBIKOT!!!!!!!!!!!!

2012-07-20 06:38

#210: MHGY (V) - Re: Re: OSZLASSÁK FEL A JOBBIKOT!!!!!!!!!!!! 

 Igen! Oszlassák fel!

Legkisebb unokám keresztelője 2010.április 10-én volt. Ott is elmondta a pap a szeánsz végén a nyájnak, hogy tudják, hová kell tenni az x-et. Hát a nyáj ettől a pillanattól kezdve tudta. Üveges tekintettel, bégetve elmentek x-elni. Itt az eredmény!

Konstruktív

#214 Re: Konstruktív

2012-07-20 07:15

#208: -

No problem! Tán beteg voltál, amikor a kisbetűket tanították az iskolában?

Ha már magyarul nem sikerült megtanulnod, próbáld meg az angolt Az egyszerűbb.

Meg, ha nincs munkád és nem szeretsz kertészkedni, legalább lekötöd magad valamivel.

A Zúnióba mindenkinek angolul kell beszélni! Nem tudtad? Megtanulsz angolul és elmégy MNB szakértőnek a

Kálmán Olgához! Keresel sok money-t! Én csak jót akarok.

 

Unortodox

#215 Re: Ezt teljesen komolyan mondom

2012-07-20 07:18

#207: - Ezt teljesen komolyan mondom

Bazeg. Ez nem lesz jó, mert el kell küldeni a smasszereket.

Hogy építünk akkor börtönöket PPP-ben? Hogy húzzuk le a magyar államot napi 50 millióval 500 éven keresztül?


Vendég

#216 Re:

2012-07-20 16:30

#1: -  

 


Vendég

#217 Re: Re: Konstruktív

2012-07-20 17:19

#214: Konstruktív - Re: Konstruktív

Te ne beszélj a magyarságról,hiszen helyesen írni sem tudsz.

Angolul biztosan jobban megy...


Vendég

#218 Re: Re:

2012-07-20 17:21

#209: M.H.GY. - Re:

Köszönöm az üdvözletet és ne haragudj,ha bántottalak...


Vendég

#219 Re: Re: Re: Konstruktív

2012-07-20 17:30

#217: - Re: Re: Konstruktív

Miért nem tettél szóközt a magyarságról, után?

 

Van munkád? Vagy csak ezeket a szocis topikokat nézegeted egész nap?

Úgy látom, elég sok hozzászólásod van. Talán politikus vagy. Akkor megértem, hogy van

időd bőven. Aki dolgozik az nem ér rá politizálni.


Vendég

#220 Re: Re: Re: Re: Konstruktív

2012-07-20 21:01

#219: - Re: Re: Re: Konstruktív

"szocis topikokat"

Mi ez?Lehet,hogy iskolázottságomnál fogva nem értem ezt?

Igen közel állok a politikához.

A jobb oldalhoz....(a szélsőhöz):)DDDDD


Vendég

#221

2012-07-21 08:26

3 cigány-apa és fia és egy harmadik hulladék- kirabolt egy német házaspárt Jánoshalma község melletti tanyán. A 47 éves asszonyt megerőszakolták.

Vendég

#222

2012-07-21 08:28

Kasztrálni őket, azonnal!

Vendég

#223

2012-07-21 08:29

A médiák közül csak a Kurucinfó merte megírni, hogy a német asszonyt orkok erőszakolták meg. A többi hulladék média nem mer szembenézni a valósággal.

Vendég

#224

2012-07-21 08:31

Valaki összeadta már, hogy a kis, fiatalok által elhagyott falvakban hány idős embert gyilkoltak meg a cigányok?

Vendég

#225

2012-07-21 08:52

Úgy látom, csak a magyar nép iránti mély aggodalom beszél belőletek. Nem lőtök túl a célon?