Családi pótlék ne legyen utalvány!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Családi pótlék ne legyen utalvány! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2012-04-01 23:30

aláírom
Egyanya

#27

2012-04-02 00:12

Én nem iszom, nem cigizek, nem nyerőgépezek... nincs autóm, így helyben kell levásárolnom az utalványt a CooP boltban, ami itt nálunk a legdrágább! És ha már a gyerek fizetése, csak viszonyítás képpen: a DMben 700.- a hipp bébitea, a CooPban ugyan ez 1200.-
7 hós baba anyukája
karadiszilvia

#28 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 00:29

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Én kérek elnézést, hogy válaszolni merészelek a nagyságos asszonynak vagy úrnak!

Közölném, hogy nem élünk segélyből, és szerintem itt sokan vagyunk így, a helyesírási hibák meg valószínűleg abból adódhatnak, hogy a T. Kormányunk egy cseppet felbaszta az agyunkat!

Nem dohányzunk, nem kávézunk, nem játékgépezünk, nem iszunk, a férjem nem kurvázik, látástól vakulásig dolgozik, 98 óta dolgozom én is. Jelenleg GYED-en vagyok. Meg fogsz lepődniokostojás, de NEM JÖVÜNK KI A GYED-BŐL, A CSP-BŐL ÉS A FÉRJEM FIZETÉSÉBŐL!!! Képzeld, még fodrászhoz sem járok, az egész családnak ÉN vágom a haját, még magamnak is! Szóval nagyokos, NEM KELL AZ ERZSÉBET UTALVÁNY!!! Nem tudok vele mit kezdeni! Nem vehetek belőle egy csomag pelenkát, nem vehetek belőle ruhát a gyerekeknek, sem cipőt, sem tanszereket! Az okos ötleteidet meg tartsd meg magadnak! Ha neked kell az Erzsébet utalvány, hát hajrá! Kérd abban a CSP-t, de nagyon valószínűnek tartom, hogy ti nem annyit kerestek, mint mi, így nektek nem okoz gondot, hogy hogyan költsétek el!

 

 


Vendég

#29 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 05:40

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Tisztelt Tökély!!!

A pénzével mindenki azt kezd amit akar. Elvégre Önnek sem mondják meg, mire költheti. A következményeket, meg mindenki maga viseli. (Legalább is azok, akik nem tudnak ide-oda csúsztatni ) Ne itélj, hogy ne itéltess. Ha kormány olyan döntéseket hoz, ami az embereket dühíti, hogy legyen kormánypárti hsz? Elég szégyen, hogy nem kell a kutyának sem az Erzsébetjegy, és így kényszeríti rá az emberekre.

Megmondó

#30 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 07:05

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Drága "Jöhet Erzsébetben" is!!!

Írsz itt akkora marhaságokat, hogy szerintem magad se gondolod komolyan!! Drága IQ bajnokom, áruld már el nekem, hogy a Bözsi utalványból pld:,hogy fizetem be a gyereknek az iskolai ebédet? Hogy veszek cipőt?? De sorolhatnám a példákat...Téged vagy ideküldtek propagálni a Bözsi kártyát vagy alapból nem szállt le a rózsaszín köd a szemedről ..De tudod mit? Okés, kapjuk Bözsi utalványba a csp-t DE CSAK AKKOR HA A PARLAMENTI KÉPVISELŐK IS ABBA FOGJÁK KAPNI A FIZETÉSÜKET!!!!!!


Vendég

#31

2012-04-02 07:16

nagyon jó ötlettnek tartom,nem hagyhatjuk, hogy kapitalisták még jobban kiszipojozzanak!
Megmondó

#32

2012-04-02 07:49

Azt még hozzáteszem, hogy van egy sanda gyanúm, valakinek nagyon jó "biznisz" lesz ennek a rengeteg utalványnak a legyártása...csak sajna nem nekem..

Vendég

#33 Re:

2012-04-02 08:54

#11: Nita - El veszik családi potlékot. Nagyon,sok család tönke fog menni. Van ,ahol egyetlen bevétél családi potlék,.Fölegg ,kis falvalba lesz kurvára szar ahol ,munka nélküliség 100% os.Mi 4 ,gyerekel élünk ,albérletbe.Nem ,tudjuk fizetni.Mehetünk ,utcára igy is naprol napra élünk.Könnyü ,mások pénzét el venni.Akinek ,millios fizetése van.Azt se tudja ,mi az ki találni holnap mit adsz enni gyereknek,Könnyü havi 1,5 millios fizetésel pofázni. Egy év alatt ,nem kapok annyi családi potlékot.Itt ,kurva nagy balhék lesznek.Igy is vagyunk ,nyomva,Pénzünk ,évekotta 1ftal se emlkedet.Pénzünk,semmit se ér.Még ,több gyerek kerül intézetbe ,uj szülött kukába ,inkubátorba.Nem ,fognak gyerekek válalni.ORBÁN VITKOR IS ,UTALVÁNYBA KAPNÁ CSALÁDI POTLÉKOT 5 GYEREKÉRE?????????????? Neki ,ez apro pénz ,zseb pénz.Havi 1,5 millás fizetésével.Cseréljünk ,1 honapig helyet .Ehetné vajas kenyeret..............

 


Vendég

#34 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 09:01

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Te kinek képzeled am itt, hogy minden hozzászólót egy kalap alá veszel?????

Hát tudod mit, dugd a seggedbe akkor az utalványod!!!!!!!

Igen az valóban egyértelmű szerintem mindenkinek hogy ez az utalványos story kik miatt van,.....


Vendég

#35 1144 Bp., Szentmihályi út 1/b

2012-04-02 09:06

sevel

Vendég

#36

2012-04-02 09:06

Sziasztok! Felháborito és megalázo ez az ujj badarság.nem értem miért nem a fontos dolgokkal foglalkoznak?Aki ezeket kitalálja orabérben dolgozik vagy ötletenként kapja a fizetését?Nagyon sok szulö a gyermeke étkezését ruházkodását oldja meg ebböl a kis pénzböl egyeltalán hogy gondolják ezt?Vagy talán minden szulö alkoholista? szégyen!!

Vendég

#37

2012-04-02 09:13

Mint a régi " szép időkben " bevezetik a jegyrendszert, megint a kis embereket sanyargassák.

Vendég

#38

2012-04-02 09:33

Nem jó ötlet ,merta be váltó helyek nincsenek ki jelölve és egy család számára ne a kormány határozza meg hogy mit egyen a gyerek reggel délben uzsonára vagy vacsorára.Szabja meg azt is hogy hány köbméter levegőt kell el használjunk .OSTOBASSÁG A JAVÁBBÓL.
Slayer

#39

2012-04-02 09:45

CsP a gyermek "fizetése". Én ebből fizetem az ebédet a suliban (átlag 9000), a bérletét (3500) és az osztálypénzt (500). A maradékot is ráköltöm, nem piára, játékgépre, stb... Csak akkor tartanám elfogadhatónak ezt a ostobaságot, ha fizethetünk vele a suliban, a Bkv.-nál és mindenhol!!! Egyébként azok, akik nem a gyerekre költik, hanem piára, cigire, fűre...higgyétek el megoldják, hogy pénzre cseréljék. Ezzel nem segítenek sem a gyerekeken, sem a családokon. Ez a marhaság egy újabb seggberúgás "állambácsitól". Édesanyák, édesapák! Meddig hallgatunk még? Hány bőrt hagyunk lehúzni magunkról?
hungary

#40 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 10:10

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

Gyesen vagyok gyerekeimmel. Egyik cukorbeteg is. Ahhoz,hogy egészséges dolgokat bíztosítsak neki sokszor BIO boltban kell vásárolnom. Ott elfogadják majd az utalványt? Ha beteg a gyerek és busszal kell vinni orvoshoz vagy kórházba,ott is tudsz azzal fizetni? Pelenkát a dmben veszek,és egyéb ilyesmit ott se hiszem,hogy elfogadják ezt! És akkor ott van sok embernek a bölcsőde/óvoda fizetése és akkor az iskoláztatásról nem si beszéltem. A családi pótlékot a legtöbb ember a gyerekére költi,de arra szinte nem is elég. Inkább arról lehetne szó,hogy emelik,nem,hogy ezt megcsinálják? Az üzletek ahol beváltják a legdrágábbak,egyikbe se járunk emiatt vásárolni!

Kedves Kormányfőknek ez egy kis zsebpénz lesz csak,míg sokaknak életet ment mikor megkapja!

 


Vendég

#41

2012-04-02 10:14

Csak annyi a kérdésem kedves állam:Ha a gyermek osztálykirándulásra megy,és be kell fizetni 5000-7000 ft-ot?!Akkor adjak neki Erzsébet utalványt?

Vendég

#42 Re: Jöhet Erzsébetben is!

2012-04-02 10:16

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

1. Azért mert neked jó utalványban, még nem kell a többieket így leszólni.

2. 12 éves munkaviszonnyal rendelkezem, hozzáteszem, hogy bejelentett, becsületes munkám volt és nem feketén dolgoztam.  A páromnak már 14 éves munkaviszonya van és mióta itthon vagyok a picivel, nem üti meg a jövedelmünk azt a szintet, hogy normálisan meg tudjunk belőle élni, nem dohányzunk, nem vagyunk alkoholisták, és nyerőgépfüggők sem, nem drogozunk és még sorolhatnám, hogy milyen káros szenvedélyünk nincs, ja és tudunk helyesen írni!

3. Lehet, hogy te sok olyan családról tudsz aki nem a gyerekére költi a családi pótlékot, hanem a szenvedélyére, de tudd, hogy nem lehet minden olyan családot aki szűkösködik, egy kalap alá venni! Vannak még olyan családok vagy egyedülálló szülők akiknek annyira kevés a jövedelmük, hogy azt már művészet beosztani, de mégis sikerül!

4. Nálunk még nincs olyan hely ahol elfogadják, egy darab családi vállalkozás üzemeltet egy kis boltot. Látod, hogy sok embernek különböző okokból nem jó az utalvány???

5. Örülök, hogy téged nem érintenek ezek a gondok, nem is kívánom, hogy érintsenek! Tuti, hogy pont ilyen gondolkodású körül nem tekintő "nagyon okos" emberek ülnek a parlamentben mint te, és ezért születnek ilyen át nem gondolt döntések.

További szép napokat :)

katka

#43 katika2219@freemail.hu

2012-04-02 10:17

ez azert tobb a soknal a kurva szamlat odaadom majd utalvanyba ezt miert hozzak be nem mondom kik miatt de en ezt nem hagyom ha kell elmegyek a vegsokig en egyedul nevelem a gyerekem 39000ftbol na most ha lejon a csaladi belole nezhetek korbe magamon
Beus

#44 Beus

2012-04-02 10:21

Én max 2-3 ezret tudok levenni a gyes+családiból, mert a többit leveszi a bank, mihelyt rá megy. Ha utalványba kapjuk akkor még annyit sem tud levenni. Nagyon fasza lesz.
katka

#45 katika2219@freemail.hu

2012-04-02 10:22

fogjunk ossze csinaljunk valamit gyujtsunk alairasokat vagy valami mert ezt nem lehet hagyni a szegenyeken fognak mindig a kurva politikusokon kene mar fogni
katka

#46 katika2219@freemail.hu

2012-04-02 10:25

kedves beus kepzeld detto a noveremnek is igy van harom gyerek van es a csaladi ramegy a jelzaloghitelbe nemtudom milesz itt de ez szornyu miert acsaladosokkal kell ezt csinalni.

Vendég

#47

2012-04-02 11:02

Rohadjanak meg mocskos bunkók!!
karadiszilvia

#48

2012-04-02 11:06

Most jöttem rá, hogy ez a NEM SEGÉLYES tuti, Erzsébet utalvány érintett! Szerintem ő is profitál belőle, ha mi a CSP-t utalványban kapjuk!
Közölném, hogy van egy sokkal jobb megoldás, - ha már mindenképpen be akarják vezetni ezt a szart- a nyugdíjasoknak nyugodtan mehet az Erzsébet! Legalábbis a fele nyugdíj! Ők már nem nevelnek gyereket, ellenben mi! Nekünk köszönhető a következő generáció, akit a kormány kiszipolyozhat! Úgyhogy hagyja a családokat békén!

Vendég

#49

2012-04-02 11:24

írjátok alá!!!És osszátok meg!!!

Vendég

#50

2012-04-02 11:35

Olvassátok el és csatlakozzatok...!



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...