A komáromi Selye János Kórházért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A komáromi Selye János Kórházért petíció automatikusan generált fórumtémája

közeli

#101

2012-03-09 03:11

Régen vágóhídnak is titulálták a kórházat. Most a megye egyik legjobb, ha nem a legjobb kórháza.
Hálás köszönet minden ott dolgozónak.
Lámpavasra azt a bűnözőt, aki ki akarja csinálni.

Vendég

#102

2012-03-09 17:47

Szégyellje magát Kreft-Horvát Lóránt a tegnapi KomTV-ben elhangzott véleménye miatt, amiért helyesli és támogatja - orvos létére - a kórház megszűnését, vagy ahogy Ők nevezik: funkcióváltását.
Érvelése szerint, ha nem hajtják végre - a város lakóinak érdekében - a funkcióváltást, akkor 2 hét múlva csődbe ment volna a kórház.
Nem értem: ha az eddigi működési forma csődbe vitte a kórházat, de a kórház ezután is "aktív" kórházként, sőt többletszolgáltatásokkal, hiper-szuper egynapos sebészettel, reumatológiával működik tovább - mindez a komáromiak érdekében - akkor ez a forma miből lesz fenntartható és működtethető? Csak nem abból, hogy fizetős lesz a szolgáltatás? Ez lenne a komáromiak érdeke? Itt valami nagyon nem kerek, de hamarosan kiderül az igazság.
Remélem, nem pénzes német és osztrák pacienseket fognak gyógyítani a szőnyi kórházban!!!!

Vendég

#103

2012-03-09 20:32

1974 óta járok ebbe a kórházba.Nagyon jó orvosok és ápolok vannak itt.Sokszor voltam a betegük és mindig megvoltam elégedve.A kislányom is itt született .Nagyon sokat köszönhetek az itteni orvosoknak ,ápolóknak.Az adóm 1% és a páromét is évek óta adóm a kórháznak.Közel van a lakhelyünkhöz,bármikor szükség esetén hamar beérünk a kórházba.NEM SZERETNÉNK,HOGY A POLITIKAI CSATÁROZÁSOK MIATT BEZÁRNÁK MEGSZÜNTETNÉK A MI KÓRHÁZUNKAT.!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#104

2012-03-10 21:54

Nagyon sokat dolgoztak a komáromi kórház dolgozói azért,hogy ez a családias kis kórház a betegek maximális bizalmát élvezze.A korábbi városvezetés energiát, pénzügyi forrást azért áldozott rá,hogy a komáromi és környékbeli lakosok gyógyulási esélyei garantáltak legyenek.A tervezett uj strukturával ezek az esélyek csökkennek.Ez nem lehet érdeke senkinek!

Vendég

#105 2900.Komárom Arany J. u.11.

2012-03-10 22:30

Most két országgyülési képviselője van a városnak lobbizzanak akár a kormánnyal szemben is a VÁROSI KÓRHÁZÉRT!!HAJRÁ!

Vendég

#106 Re: 2900.Komárom Arany J. u.11.

2012-03-11 10:45

#105: - 2900.Komárom Arany J. u.11.

Sajnos éppen az ellenkezőjét teszik. A két országgyűlési képviselő ezidáig mindent megszavazott amit vezérük akart, hiába ellenkezett a komáromi emberek és a körzetben élők érdekével, lásd: egykulcsos adó, munka törvénykönyve megváltoztatása, tandíj bezetése stb. Meg sem kérdezték a választóik véleményét, hogy mi mit szeretnénk, mert Ők csak egyféleképpen szavazhatnak: ahogy O.V. és a fidesz vezérkar elvárja Tőlük. "Képviselőinknek fontosabb, hogy 4 évre biztosítva van a jó kis zsíros állás, amiért csak annyit kell tenniük, hogy az igen gombokat nyomogatják.

Remélem 2014-ben a választók véleményt mondanak a "PÁRBESZÉD CSAPATÁNAK" munkájáról.

 


Vendég

#107

2012-03-11 17:07

Nagyon fontos nekünk, komáromiaknak, hogy a kórházunk megmaradjon. Hogyan részesülhetnének különben az itt lakó betegek sürgős ellátásban?
Pásztor Éva

Vendég

#108

2012-03-11 21:54

nagyon könnyű a mult értékeit alábecsülni megszüntetni,tudom fenntartani sem könnyű,de felépiteni ha majd bebizonyosodik,mint annyi másról az eddig megalapozatlanul átgondolatlanul elhamarkodottan elfecséreltek közül,az aztán nem lsze semmi.Pld. ácsi cukorgyár és társai ,most,hogy már nincsenek kinek lett jobb ?

Vendég

#109 Re:

2012-03-11 21:54


Vendég

#110

2012-03-12 16:12

Nagyon fontos a Selye János Korház mindenkinek . A környék legtisztább Korháza ,és nagyon JÓK az ORVOSAI.
maja75

#111

2012-04-12 15:13

El a kezekkel a Selye János Kórháztól!!!Én még tüntetni is elmegyek, ha kell.
Baxi

#112

2012-06-10 17:39

Szevasz FIDESZ! Most jöttem haza és mit hallok...? Én itt születtem barátocskám! 40éves koromig egyetlen eset (22évvel ezelőtti autóbaleset) kivételével -bár a kezelést akkor is itt kezdték meg- engem mindig itt kezeltek,gyógyítottak tökéletes megelégedésemre!

VIKTOR! Nekem mostantól ti is elmehettek a p.csába! (a szocik már korábban is elmehettek volna) Mostantól már nem jobbos vagyok,simán "csak" jobbikos!

Veres Sanyi

Veress Mari

#113 Re:

2012-06-10 18:38

#112: Baxi -  

 Kedves Baxi, azaz Veress Sanyi!

Ne akarj magadnak és az országnak még rosszabbat, mint ami most van. Megértem az indulataidat, de ne dőlj be a "Jobbik"-nak, akiknél rosszabb ma nem nagyon van. NE a nevük alapján ítélj, az csak a cumiztatás. Ne hidd, hogy a FIDESS-nél nincs lejjebb, sajnos van és azok nem a szocik. Ne indulatból politizálj, testvérem, hanem gondolkodj.

Öreg-anyóka

#114 T. Koronás-Urak!

2012-08-20 11:16

Nagy örömmel olvastam az este, hogy feloldják a szőnyi Selye János kórházzal kapcsolatos július 1-i határozatot és ha nem is azonnal, de legalább részlegesen és apródonként vissza áll a régi rend. Ma már tovább olvasva egyes cikkeket - nem vagyok olyan bizakodó. Csűrik, csavarják, mindent kitalálnak, csak ne legyen a lakósságnak igaza. Pedig ha a lakosság nem lenne, a "Főurakra" sem, lenne szükség. Minden esetre az a véleményem, hogy egyes posztok betöltésénél olyan személyeket választottak ki, akivel minden ...... dolgot meg lehet csináltatni. PL. kórház Igazgató. Még egyszer sem hallottunk arról, hogy kiállt a kórház megmaradásáért és a többi.......

#115 Re:

2020-04-13 08:02

#46: -  

Igyekszünk. A parlamentben kell áttörést elérni a törvény módosításához. A baba már majdnem egy éves lesz, mire az eredményt érhetünk el. Várjuk a hírt májusban! Idén már biztosan nem fog száguldozni senki, a karantén miatt. Szívélyes üdvözlettel: Adrienne