Sintértelep helyett Menhely!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Sintértelep helyett Menhely! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#301 Re:

2013-02-15 23:04

#172: -

HUH! Nagyon tömör. és velős irományd van, de értem, és osztom a véleményed! Igazad van!!! Szép napot!!!


Vendég

#302 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-15 23:20

#57: - Re: Re: Re: Re: Re:

Inkább vennél példát erről a gyerekről!! Ő egy igazi ember! Sok siker az életben neki! Neked meg sok tanulást tőle.


Vendég

#303

2013-02-17 18:05

Ajánlom mindenkinek!

Vendég

#304

2013-02-24 15:51

NE LEGYEN ÁLLAT EUTANÁZIA!!!!! A SINTÉRTELEP HELYETT MENHELY ÖNKORMÁNYZATI TÁMOGATÁSSAL!! AZ ÁLLATOKNAK JOGUK VAN ÉLNI!!!

Vendég

#305

2013-03-14 14:48

Mennyi ember van aki gonosz'rossz bunozo'azokat miert nem altatjak rl.pedigoket kellene,nagyobb veszellt jelenteneka tarsadalomra mint az osszes negylabu osszesen

Vendég

#306 Re: Re:

2013-03-15 19:31

#10: Vendég - Re:

Úgy gondolom, az ember azért ember, hogy tudjon segíteni magán. Szerintem nincs az a helyzet, amiből nem lehet valahogy kijönni, persze ehhez erős akarat és kitartás kell. Nem a segítséget kell várni, hanem tenni kell saját magáért. De a szerencsétlen állatok az embernek köszönhetik, hogy ilyen sorsra jutottak. Ezért kötelességünk segíteni rajtuk. Arról nem is beszélve, hogy a sok "rászoruló" nem megélni tudó emberek nagy része maga tehet arról, hogy ennyire jutott..... Kenyérre nem kerül, de fröccsre a kocsmában igen... Családalapítást sem arra kéne alapozni, hogy majd a sok gyerek után kapott családi pótlékból megélnek.... Sajnos az állatoknál működik a fajfenntartási ösztön, ezért kell az embernek gondoskodni arról is, hogy ne szülessen még több kölyök. És nyugodtan jöhetsz hozzám körülnézni, mert azt, amit megteremtettünk magunknak és a kutyánknak, becsületes úton, munkával teremtettük meg. Te vagy szánalmas, hogy képes vagy ilyeneket leírni. Előbb adok egy ártatlan kutyának, mint egy embernek.


Vendég

#307 Re:

2013-03-15 19:34

#305: -

Teljesen igazad van.


Vendég

#308

2013-03-31 20:33

Kedves Zsuzsanna!
Egyet értek a petícióva, ám azt gondolom, hogy a menhelyek valahol hirtelen tűzoltások. Gyakorlatilag azokat az emberi tetteket 'védi' meg, melyek ellen harcolnak. Valahonnan előrébbről volna jó megfogni a dolgot, hogy minnél kevésbé legyen szükség menhelyekre.
A Pilis-Budai kutyások munkásságát szoktam követni. Ott olvasok történeteket, ahol egyre inkább jobb belátásra igyekeznek vezetni a 'gazdi'-kat.
Mert egy rossz kutyatartótól, ha elveszik a kutyát, akkor gyorsan kerül a helyére másik áldozat. Ezért az embert igyekeznek segíteni, megtanítani, hogy lehet másképpen is.
A természet védelme jutott eszembe. Öko szemléletű iskolák vannak már. Tehát a gyerekeket fogják meg.
Beszélni könnyű, tudom jól. A gondolataimat osztottam meg. Tettekkel kevésbé büszkélkedhetek.
Talán az állattartást jó lenne megszigorítani. Persze nem tudom hogyan.
Üdv
Hartai Dorottya

Vendég

#309

2013-04-26 08:02

Teljes mértékben támogatom, és egyetértek a kezdeményezéssel.
viky

#311 Segítség!!!!!!

2013-07-10 16:59

Sziasztok! A segítségetek kérném. Tesóméknak eltűnt ma dél körül egy tricolor Beagle szuka. Chipes, Szofi névre hallgat. Legyetek szívesek tovább osztani és állatvédőknek szólni, amit tudunk mi is megteszünk. Cím: Keszthely Pipáskert utca 16. Telefonszám 30/2673545 Szakonyi Tamás. KEDVES KESZTHELYIEK SEGÍTSETEK ÉS OSSZÁTOK TOVÁBB FONTOS!!!!

Vendég

#312

2013-07-20 09:47

egyetértek----határozottan egyetértek-----kitiltani javaslom a kutyák harcra küldését ---tiltani az állatok elaltatását-----fogadj örökbe és ne tenyésztőtől vásárolj---támogassa az állam az ivartalanitást------és az állatmenhelyek fenntartását támogassák jobban---és az álattartás költségeit csökkentsék...........

Vendég

#313

2013-07-20 14:32

Legyen végre VÉGE az állatok legyilkolásának!!!!!!
Nekik is van joguk az élethez!Szűnjenek meg örökre a síntételepek!!!!!!!!!!

Vendég

#314

2013-08-02 19:22

200 000 aláírás után ezt a petíciót népszavazásra lehet bocsájtani. ;-) Osszátok meg minél többen!
Tigyi János

#315 Re: Re:

2013-08-02 19:35

#29: - Re:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de a hozzászólásaid, hozzáállásod alapján nem hiszem, hogy elmúltál 18 éves. Sok olyan ember van, aki tehet arról, hogy oda jutott ahová. Sok olyan gyermek van, aki azért születik meg, mert a szülei nem tudták felmérni megfelelően a helyzetüket és nyomorúságos sorba szülték meg. Ez is egy olyan kérdés, ahol az ember tehet róla. Továbbá sok olyat is hallok, hogy tudatában van neki az ember, hogy a születendő gyermeke nem lesz életképes, rengeteg betegséget örökölhet, vagy épp már szülés előtt 100%-os biztonsággal állítják az orvosok, hogy súlyos beteg lesz a gyermek, mégis úgy döntenek, hogy megszülik. Nem kell félreérteni, nem támogatom a terhesség megszakítást, de a szülőnek saját felelősége és döntése, hogy milyen sorsot szán gyermekének.

A fent említett dolgokról az állatok nem képesek dönteni, az állatok ösztön lények. Az emberek pedig állítólag értelmes, gondolkodó személyek és eltudják dönteni, hogy mi a helyes. Nem mindig az a helyes, ami kellemes.

Egyébként név nélkül nagyon, de nagyon hiteltelen vagy. Nem mered felvállalni, hogy ki vagy.

Továbbá  én is segítek az állatokon ahol, ahogy tudok. Van nekem is háziállatom és ha hónap végén nem jut annyi pénz, csak, hogy vegyek egy kiló kenyeret, a kutya akkor is eszik belőle. Mivel vállaltam, hogy eltartom és a háziasítás miatt magát nem tudja fenntartani, ezért eltartom! Nem húzom ki magam a felelőség alól.

szerkesztve:

Még annyit megjegyeznék neked, hogy én tényleg tettem sokat az emberekért is és senki nem köszönte meg nekem! 23 éves vagyok, eddigi életemből kb 7 évet hajléktalanok között töltöttem el. Na és miért? Mert édesanyám alapítványozott a hajléktalanok megsegítéséért. Nyitott egy hajléktalan szálót. 7 évig ott éltem én is, mert képtelen volt külön választani a saját családi életünket a hajléktalanok megsegítésétől. Fogalmad sincs milyen hajléktalanok között élni. Napi szinten szállodából hordták nekik az ételt, volt hol aludniuk, tisztálkodniuk még munkát sem kellett keresniük, mert kaptak! Volt valamilyen megállapodás mely szerint minden hajléktalan kap munkát 1-1 cégnél. Ha jól emlékszem hetente 700ft-tot kellett fizeniük a hajléktalanszáló-n való elhelyezésért, de kaptak munkát, keresni sem kellett. Sokan örülnének ilyen lehetőségnek, ott mi volt a hála? Sz*r szemét banda, hogy képzelik ,hogy majd én dolgozni megyek? Mi az, hogy nekem dolgozni kell? 7 év elment erre a gyerekkoromból és senki nem köszönte meg!

Ismerősöm ismerőse:

Évek óta börtönben van, na és miért? Mert azt mondja, hogy neki kényelmesebb, hogy nem kell dolgoznia, eltartják. Van szálása, étele ,stb...

Na ne az én munkámon élősködjenek! Nem az állatokat kellene kivégezni, hanem az ilyen embereket.

olomi

#316

2013-08-23 15:10

Az embereknek együtt kell az állatokkal élni a világban,nem elpusztítani Őket Ez több ezer éve így van. Sajnos gonosz rossz emberek élnek a földön,aki olyanokat is bántanak akik Őket soha de soha nem bántalmazták. Ezt kell mérlegelni!!!

Vendég

#317

2013-08-24 19:03

ELEG volt az allatkinzasbol es a korrupciobol!!!!!!! Menhelyeket, allami segitsegeteket is a telepeknek!!!! 2013 van!!!!!!! Ebreszto!

Vendég

#318

2013-10-04 11:11

Igen, menhelynek kellene lennie. No meg pénznek is, amit a menhelyeknek kiutalnak. Ott a baj, a pénzforrás hiánya. Össze még lehet ám csődíteni sok elárvult állatot. Jómagam is bolondja vagyok a kutyáknak, lovaknak, cicáknak. De ellátni, orvosi kezelésre, gyógyszerekre megszerezni a pénzt?! Ez ma már egyre reménytelenebb. Mégis erőlködnek jószívű emberek.
Isten áldja meg őket a munkájukért, a szeretetükért, a nem hanyatló akaratukért, hogy azon fáradoznak, legyenek még sokáig.
Pedig fuldokolnak.
Sok menhelyes.
Az a baj, hogy mindenűvé folyik a pénz, csak oda nem, ahol helye lenne.
Méghozzá fontos helye.
Időnként a telefon-hívást, mint gyűjtést is meg kellene szervezni. De jól ellenőrizhetően, ne mást gazdagítson a sok ártatlan lélek megsegítésére összegyűjtött pénz. Igen, pontos, fontos lenne az ellenőrzés!
Mindenképpen hívnám a számot és több jóbarátom is.

Vendég

#319

2013-11-16 15:26

Szólj hozzá!...A sintér telepek szünjenek meg,helyette menhelyeket létesítsenek!
Era

#320 Re: Re:

2013-11-17 09:23

#10: Vendég - Re:

Mindenkinek megvan a joga, hogy azért kampányoljon amiért akar...


Vendég

#321

2013-11-26 19:13

Nagyon remélem rövid időn belül sokan alá írják, mert nagyon sürgős a változás. És a mostani borzalom mielőbbi megszüntetése.
Köszönjük és sok sikert.
jerrycomovie

#322 Re: Re: Facebook

2014-01-03 09:54

#29: - Re:

Na, most gondoltam, hogy hozzá(d) szólok: "A facebook nem azért van..." - Mi van?

Mit képzelsz, ki vagy te, hogy el akarod dönteni, miért is van, mire használhatgó a facebook. Ha te lennél a gazdája? Az agyadat nem tudod rendesen használni. A Netikett-et sem ismered, vagy csak "kiabálni" tudsz? Te akarod eldönteni, mire használható a face?

Na, húzzál vissza a lyukadba.


Vendég

#323

2014-01-04 15:34

Remélem sikerül!! Mennyinek kell összegyülnie hogy elérje célját?
Piros1

#324

2014-01-18 21:02

Menhelyek kellenek,nem viták.Sajnos pont az emberek miatt!
Viktor

#325

2014-01-20 12:21

Sajnos ezzel se foglalkoznak a parlamentben, csak a zsebüket tömik!