Sintértelep helyett Menhely!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Sintértelep helyett Menhely! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2012-02-27 00:03

Nem legyilkolni kéne az állatókat hanem gazdásítani,az talán szebb dolog.

Vendég

#52

2012-02-27 08:22

Mostani kutyusunk sintértelepről lett elhozva, úgy gondoltam legutolsó kutyusunk elvesztése után,onnan mentünk meg egy kutyust,de nagyon nehéz volt a választás,szivem szerint mindet elhoztam volna,csak sajnos nem vagyok milliomos !

Vendég

#53

2012-02-27 09:14

szükséges!
Kata

#54 Re: Re:

2012-02-27 09:27

#10: Vendég - Re:

Nézem a hozzászólásaidat, és nem értem mit keresel itt!!! Abbol hogy csupa nagybetűt használsz azt szürtem le dühös vagy az egész világra. Neharagudj de attol hogy itt szidod azokat akik szeretik az állatokat neked nem lessz jobb a  sorsod! Pár dolgot azért leírnék neked, csak azért hogy kicsit tisztábban láss!

1. Ezek az emberek nem mind jólétben élnek ahogy Te gondolod. Semmit nemtudsz róluk, rólunk. Tudod az emberség nem pénz kérdése. Sajnos az ilyen megkeseredett emberek azok akik a dühüket az állatokon vezetik le, és azokon az embereken akikben ebben a világban maradt még egy kis jóérzés. Az hogy interneted van és ráérsz keresgetni kibe is köss bele azt jelenti Te is a meleg szobában ülsz, talán akkor nálad is körül kellene nézni :)

2. A daganatos, beteg gyermekeket meg nem kell belekeverni. Sajnos Én tudom mit jelent küzdeni értük. Azoktol a kis emberkéktől lenne mit tanulni főleg neked!!!! Ők sokszor emberfeletti küzdelmet vívnak az életükért, mégsem ilyen megkeseredettek. Vagyis el kellene gondolkodni azon ki is a szánalmas? Az aki azt vallja minden élőlénynek joga van élni, vagy az aki vadászik arra kit is tud bántani. Mielőtt tovább keresel olyan oldalakat amin le tudod vezetni a problémáidból eredő dühödet, ezen el kellene gondolkodni. Tudod ilyen embert mint Te nemhogy állatok, de még emberek közelébe sem engednék, hisz süt belőled a rosszindulat.


Vendég

#55

2012-02-27 12:14

Szerintem is menhely kell a kutyusoknak nem pedig elaltatás. Szegény kidobott kutyusok hátha szerető gazdira találnak.

Vendég

#56 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-27 12:32

#32: Fairypaw - Re: Re: Re: Re:

13 eves letedre jo sok hulyeseggel mar teletomtek a fejedet ,de gondolom ugyanugy hasznalsz tisztalkodo szereket es ugyan ugy fogyasztasz hust hasznalsz olyan dolgokat amiknek mindegyiknek allathoz van koze .ha ez ellen tennetek hogy csak termeszetes dolgokat hasznalnatok akkor azt mondom allatvedok vagytok de addig nem ,mert minden amit hasznalsz abban benne van az allat ,de kivancsi lennek ha egyszer mondjuk sul csirke helyett sult kutyat vagy macskat kellene enned


Vendég

#57 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-27 12:34

#33: Fairypaw - Re: Re: Re: Re:

NEKIK GYUJTENETEK PENZT HOGY MEGGYOGYULJANAK ES NEM MASRA HOGY AZ EMBEREKET NAGYIVBEN LESZARJATOK


Vendég

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-27 12:37

#37: Korner Zsuzsanna - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

MINDEGYIKET NAGY IVBEN LESZAROM ES AZT IS HOGY TEGED HOGY A PICSABAN HIVNAK DE AMIKET EN ITT LEIROK AZT TOBB 10 EZER EMBER ERT VELEM EGGYETT.DE TUDOD EGY KET DOLGOT LATTAM NALAD A KEPEKEN AMIK ELOTTE ALLATKISERLETEKEN VEGEZTEK EL HOGY TE TUL ELD A MASNAPOT,HA NEM HASZNALNAL OLYAN DOLGOKAT AKKOR  NEM TUDNAL MEGELNI SEHOGYSE


Vendég

#59 Re: Re: Re:

2012-02-27 12:38

#42: Yoda - Re: Re:

SZAROK RAD NAGY IVBEN


Vendég

#60 Re:

2012-02-27 12:40

#44: Mária Kelemen -

AZ EMBEREK TOBBSEGE NEM A SAJAT HIBAJABOL KERULT ODA AHOVA  HANEM AZERT MERT EGY TETVES CIGANY GECI IRANYITJA AZ ORSZAGOT AKIT TI VALASZTOTTATOK


Vendég

#61 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-27 12:42

#49: - Re: Re: Re: Re:

A TETVES KURVA ANYAD AZ A CIGANY ES TETU ROHADT APADDAL EGGYUTT AKI MEGCSINALT ANNAK IDEJEN

HA TUDNA MHOGY MILYEN GYOKER VAGY SIRVA  FUTNA EL.EGYSZER MEGTALALLAK ES BELETAPOSOK A BUKSIDBA  STRICI VAGY KURVA


Vendég

#62 Re: Re: Re:

2012-02-27 12:50

#54: Kata - Re: Re:

HA EGYES EMBEREK CSAK AZERT VESZNEK MAGUKHOZ ALLATOT HOGY UTANA KIDOBJAK AKKOR NEM CSAK AZOKAT KELL ELITELNI HANEM AZT IS AKI ADTA.EN A SAJAT KIS ALLATAIMAT CSAK UGY ADTAM EDDIG HOGY ELOTTE MEGNEZTEM HOVA KERULT ES MILYEN KORULMENYEK KOZE.UTANA SAJAT MAGAM VISZEM EL ES MINDEN ALLATHOZ KIJAROK HOGY MINDEN RENDBEN VAN E VELE.HALA ISTENNEK LEKOPOGOM AZ ELMULT EVEKBEN CSAK 1 ALLATOTT KELLETT VISSZAHOZNOM,MERT SAJNOS NEM UGY BANTAK VELE AHOGY KELLETT VOLNA ES EZ A KIS CSOPSEG NALAM VAN ES NEM IS ADOM ODA SENKINEK,MERT NALAM JOBB ELETE VAN A TOBBI TARSAVAL EGGYUTT


Vendég

#63

2012-02-27 16:58

Gyülőlőm a sintértepet, remélem a menhelyen nincs altatás

Vendég

#64

2012-02-27 19:40

Különösen nem kérünk a cigány származású vagy egyéb módon e körhöz kötehető sintértelep tulajdonosokból, vagy csak üzemeltetőkből, és alkalmazottakból- akik különösen lelketlenek. Normális egészséges kutya szabadon lévén messziről gerjed rájuk- nem hiába./ a kuya messziről kiszúrja a jó és rosz eembert/ Ha a kutyának csípőből és zsigerből van ennyi esze, akkor mi is és a t. hatóság is emberelje meg magát, hogy minél hamarabb megszüntesse a a sintértelepek működésében maffia módon közrejátszó nevezett kör tevékenységét!

Vendég

#65

2012-02-28 07:51

A megelőzésre kellene elsősorban nagyobb hangsúlyt fektetni,hogy kevesebb otthontalan állat legyen...akik meg otthontalanok,meg felelő menhelyet biztosítani...gyilkolászás nélkül...biztos akadnak olyan típusu csellengők is...akit akár tovább lehetne képezni munka ,segítő kutyának...és jó lenne látni meghozott,ki szabott itéleteket az állatkínzókra nézve...mivel így semmi nem tartja vissza őket...de sajnos nem alkalmazzák azt se ami van

Vendég

#66

2012-02-28 19:12

:(

Vendég

#67

2012-02-28 22:54

De jó lenne.

Vendég

#68

2012-02-28 23:25

"Vannak akik kifogásolták ,hogy miért nem gyerekeket öregeket hajléktalanokat támogatok ,miközben róluk kiderült hogy senkit nem támogatnak " BRIGITTE BARDOT .
ződszem

#69 Re: Re:

2012-02-29 03:44

#10: Vendég - Re:

Megsúgom: a kettő (rászoruló emberek és rászoruló állatok megsegítése) nem zárja ki egymást.

Viszont érdekelne, TE mikor segítettél rászoruló embertársainkon legutóbb, mire fel ez a számonkérő hang.

Te hol ülsz, ha nem otthon, a jó meleg szobácskádban? S miért nem üldögél melletted a jó melegben egy hajléktalan? Mikor vontál meg legutóbb ételt a szádtól, hogy egy éhező embertársunknak add?

Bárki, aki tesz valamit a rászorulókért, tiszteletet érdemel. Akár emberen, akár állaton segít. Inkább azokad cseszegesd, akik nem tesznek keresztbe két fűszálat sem. Belőlük van a legtöbb.


Vendég

#70 Re: Re: Re: Re:

2012-02-29 03:49

#14: - Re: Re: Re:

"AZ ILYEN GYOKER EMBREKET EGYTOL EGYIG IRTANAM MERT NEM A SAJAT EMBERTARSAIN SEGITENE HANEM AZOKAT SZARJAK LE AKIK TENYLEG RASZORULNANAK"

Oh, az igazi humánum!

 

egyállatvédő

#71 Re: Re:

2012-02-29 04:48

#10: Vendég - Re:

Anyácskádat nézegesd, ne az én portámat! Egyébként nem tudom honnan veszed, hogy olyan cefet jó módban élne az, akinek nem mindig a saját meg más emberek nyomorán jár az esze, hanem szeretne tenni valamit a környezetért meg az állatokért! Amennyire nagy igazságosztó vagy, tuti, hogy te meg se az állatokon, se az embereken nem segítesz, csak okoskodsz itt, játszod a humanitáriust! Ha úgy vesszük, dolgod felől te is eléggé ráérsz beszólogatni... Ezzel a fonák gondolkodásmódoddal: "Ha megdöglött a lovam, akkor dögöljön meg a szomszédé is..." ez annyira tipikus, de csak ennyi tellik tőled! Megkeseredett egy akárki vagy te!!!! Azért, mert mi jót akarunk az állatoknak, az nem azt jelenti, hogy ne akarnánk jót az embereknek is! Ennyire talán nem kéne beszűkülni agyilag! :) :)

ha így haladunk mizantróp leszek

#72 Re: Re: Re: Re:

2012-02-29 05:29

#14: - Re: Re: Re:

Hú, de nagyon el vagy te tévelyedve!!! Én is csóró munkanélküli vagyok, te szerencsétlen, de ezerszer jobblelkű nálad, már az is biztos!! Lehet, hogy én leszek a második, de ezek után tiszta szívből remélem, te leszel az első, aki éhendöglesz, ha valakinek itt éhen kell dögleni!!!! Mert nincs gusztustalanabb a szemét, rosszakaró fajtádnál!!! Te állnok szerencsétlen, az ilyen önző pondró meg sem érdemli, hogy az emberek ránézzenek!!! Még látatlanban is felfordul a gyomrom tőled! Az ilyen "gondolkodású" emberek miatt tart ott ez az egész ország, ahol tart! Neked már nem is magyarázom, hogy az, hogy az állatokon segítek nem azt jelenti, hogy az embereken nem, mert olyan egysíkú az agyad úgyis, mint egy papírlap!!! Rászoruló??!... Na, most hirtelen lett pár elképzelésem, hogy te mire szorulnál rá, drága felebarátom, hogy takarodnál le a föld színéről az összes hozzád hasonlóval együtt!!! :P :( :( Istenem!... vagy nem tudom, ki tehet erről, de miért kell nekem ilyen emberekkel egy társadalomban élnem??! :_(((((((


Vendég

#73

2012-02-29 13:05

Nem támogatom a sintértelepet, mert ott altatás van!!!!!!

Vendég

#74 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-02-29 13:16

#32: Fairypaw - Re: Re: Re: Re:

Amilyen fiatalka vagy, olyan nagyon értelmes dolgokat irsz, sok felnőt tanulhatna tőled, tisztellek azért mert a korodat is le merted irni


Vendég

#75

2012-03-03 05:28

Remélem hogy sikerül a menhelyek létrehozása!
Sok sikert Kívánok!