Sintértelep helyett Menhely!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Sintértelep helyett Menhely! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#151 Re: Re:

2012-05-02 12:22

#10: Vendég - Re:  

 Szia!

Én hajléktalanokat, és egyéb rászoruló embereket is támogatok. Van olyan ember, aki hálás a segítségért. Azonban vannak olyan esetek is, amikor a kidobott pénz a segítés. Pl egyes hajlétlan szállóra ételt és ruhát vinni, mert a szoc. nyugdíjából, segélyéből mindennap étteremből vittetik az ételt, és jobban öltözik, mint Te vagy én (mi).
Ráadásul nagyon sok embre magának köszönheti a helyzetét.
Az állatoknál még SOHA, DE SOHA nem találkoztam olyan cicával, vagy kutsussal, aki ne lett volna hálás, akár egy simogatásért, egy sétáltatásért, vagy ételért. Ráadásul ők nem tudják irányítani a sorsukat. TŐLÜNK EMBEREKTŐL FÜGGENEK.

Nem kötelező az állatokat támogatni, akítvan vegyél akkor részt az emberek támogatásában. Pl. idős beteg embreknél takarítani, vaqgy hajléktalan szállóra ételt vinni, ruhagyűjtést szervezni.

 

További szép napot Neked! 


Vendég

#152 Re: Re: Re: Re:

2012-05-02 12:23

#14: - Re: Re: Re:  

 Nem kötelező elolvasni őket!

anonymus

#153

2012-05-02 13:14

Én bevezetném a kötelező állat chipeztetést, és szigorúan fognám ha vki a saját állatát akarná menhelyre betenni. Ez háziállat nem játék, ha elunja, eldobhatja. Fontos továbbá az ivartalanítás, ha tudja nem szeretne kiskutyákat, akkor tegyen érte. Viszont vannak, akiknek nincs rá pénze. Ismerek olyan embert, akinek van macskája, és 5000 Ft-ot is sajnál, ill. képtelen kifizetni az állatának orvosi ellátására. Arra kéne támogatást kérni, h az állat gazdija kapjon segítséget, ha nincs 10-20 ezre az ivartalanításra. Lehet akár úgy is, mint az egészségügyben a sürgős ellátásért nem kell fizetni. Legalább kevesebbet kelljen érte fizetnie. Nagyon sok kutya kerül az utcára azért, mert nem vigyázott és jöttek a kiskutyusok. A felelőtlen embereket viszont büntetném, ha kidobják állataikat az utcára.

Vendég

#154 10-es egy fasz

2012-05-02 14:20

ez a 10 -es egy nyomorult gyökér, ha anniyra segíteni akarsz az embereken akkor fogadj örökbe pár tizenévest akik már többszörösen büntetett előéletűek, és mellesleg te szégyelld a pofádat hogy ilyen féreg vagy....inkább az állatok mint az emberek...10 -es te ostoba gyökér....
ojudit

#155

2012-05-02 14:44

Zárják be a sintértelepeket!

Vendég

#156

2012-05-02 15:12

Segítsetek!!! Egy perc az egész...

Vendég

#157

2012-05-02 15:16

örvendek,hogy az állatok védelmében teszünk is valamit

Vendég

#158

2012-05-02 15:44

SZÉGYEN HOGY MAGYARORSZÁGON MIKÖZBEN AZ ÁLLATVÉDÖK NEM KAPNAK TÁMOGATÁST SINTÉRTELEPEKET TART FENNT AZ ÁLLAM AZ ADÓFIZETŐK PÉNZÉBŐL, AHOL ÁLLATOKAT GYILKOLNAK HALOMRA ! EZ A DOLGUK EZ A MUNKÁJUK, EBBŐL GAZDAGODNAK BÚSÁSAN, MERT MEGSPÓROLJÁK AZ ALTATÓINJEKCIÓT, HA KELL KUTYÁKAT LOPNAK,SZAPORITANAK ÉS VISSZAOSZTJÁK A PÉNZEKET AZOKNAK A HATÓSÁGOKNAK AKIK SZERZŐDNEK VELÜK, ÉLŐSKÖDVE A NYOMORULT SZERENCSÉTLEN ÁLLATOKON ,MIKÖZBEN AZ ÁLLATSZAPORITÁS NINCS TILTVA, AMI EGYENES KÖVETKEZMÉNYE AZ UTCÁN KÓBORLÓ SOK MILLIÓ SZERENCSÉTLEN ÁLLATNAK , PEDIG ŐK AZ ÁLDOZATOK !!!!!

Vendég

#159

2012-05-02 15:59

Szívből remélem, hogy az indítvány eléri a kívánt eredményt! Ha emiatt lesz pár munkanélküli a jelenlegi sintérbizniszben, nem fogok könnyeket hullatni értük. :)

Vendég

#160

2012-05-02 19:29

Igen,egyetértek vele én is ,hogy felszámolásra kerüljenek a sintértelepek,és helyükre menhelyeket hozzanak létre!Ahol segítenek szomorú sorsú,megkínzott ,kidobott,beteg állatokon,és nem a halálsoron végzik!!! Borzasztóan nagyon sok állat szenved,ez tűrhetetlen állapot,az állatkínzókra is hozzanak sok év letöltendő börtön büntetést!!!Vagy hozzák vissza a halál büntetést,Meg kell állítani ezt az ész nélküli,és érzelem nélküli,állatkínzásokat,gyilkoságokat,az egész világon!!!Kerül,amibe kerül!!!

Vendég

#161

2012-05-02 19:30

Remélem sikerülni fog ! :)

Vendég

#162

2012-05-02 19:32

Sok sikert !

Vendég

#163

2012-05-02 19:58

Nagyon sajnálom szegény éhező kutyusokat!De nekünk van már 3.

Vendég

#164

2012-05-02 21:06

Azt sem szabad elfelejteni,hogy a menhelyektöl is vonják vissza az altatások jogát.Csak kivételes vagy súlyos betegség esetében lehessen altatni.Az állatoknak is joguk van az élethez.A doki nem a halára esküdött fel, ő a mentésre, a gyógyításra kapta a diplomáját,a tenyésztőket meg a szaporítókat nagyon megadóztatnám, hogy menjen el a kedve az ilyen fajta, pénzszerzéstől, mert egy fajtatiszta kutyus ára 70,000 ft-.tól kezdődik

Vendég

#165

2012-05-02 22:07

Aláírtam a petíciót, valóban legyenek állatvédő telepek. Bár én a megoldást az ivartalanításban látom - arra kellene több pénzt fordítani és az állatorvosok kedvezményes műtétekkel segíthetnének ebben. A túlszaporított állatokra több éves ketrecfogság vár. Ha kutya lennék, ezt nem szeretném.

Vendég

#166

2012-05-02 22:20

nagyon jo otletnek tartom,,,,,,,tobb megmozdulas kellene

Vendég

#167

2012-05-02 22:46

Szomorú,ahogy az emberiség az állatokkal bánik. De miért lepődünk ezen meg, az emberek egymással is kegyetlenek.

Vendég

#168

2012-05-03 08:56

Remélem egyszer eljön az az idő, amikor annyira fogjuk becsülni a kutyákat, mint amennyire ŐK becsülnek minket..........

Vendég

#169

2012-05-03 17:56

Egyet értek.Miért kell alapítványra támaszkodni egy menhelynek,mikor az állam hivatalból,ráadásul költségvetésből,---ami köztudottan az adózó polgárok pénze!!!!!!!!!----sintértelepet fenntartani?
Adler Zsuzsanna

#170 Re: Re:

2012-05-03 21:25

#10: Vendég - Re:

Én pedig Téged (Ha már le lettem(tünk) tegezve...)sajnállak!!! Az állatok miattunk, Emberek miatt szenvednek, pl.: akik felelőtlenül tartanak kutyát, mert nem gondolnak bele, hogy mekkora Felelősség az, és könnyebb kidobni az út szélére,mint egy másik gazdit keresni nekik!!! Aztán az ott elszaporodott kutyusok(akik csak az ösztönükre halgatnak) is végig szenvedik az életüket!!! Miattunk!!! Emberek miatt!!!! Akkor a MI felelősségünk az is, hogy ilyen petíciók szülessenek          ( Köszönet érte) és ha máshogy nem, így próbáljunk segíteni rajtuk! Azalatt az idő alatt, míg megírtad ezt a hozzászólásodat, fogalmazhattál volna egy petíciót a sanyarú sorban élő EMBERTÁRSAIDÉRT, hidd el, hogy ennyien, vagy mégtöbben aláírták(tuk) volna, mint ezt!!! Ahelyett,hogy vagdalkozol, előbb gondolkodj! Szép napot!

Adler Zsuzsanna

#171 Re:

2012-05-03 21:49

#129: Gábor -

Nem érdemes, hisz ugyan annyit kapsz érte, mint egy NORMÁLIS emberért! ...Bár nekem is" kinyílt a bicska a zsebemben" pár percre, de már rájöttem, hogy nem érdemes az ilyen egyénekkel foglalkozni, mert csak üres patront puffogtatnak! Neked , tényleg szép napot kívánok!


Vendég

#172

2012-05-04 12:09

Én csak annyit fűznék hozzá ehhez hogy ez szerintem kevés, Mivel Pl.: Lőrinci lakosságának több mint a felétől el kéne kobozni az ebeket mert olyan körülmények között tartják vagy sorra nyomatják a kutyákat vagy nem is foglalkoznak vele csak harapjon vagy legyen DE HA EZ ÍGY IS LENNE KI FOGJA ŐKET ETETNI SZERENCSÉTLENEKET és ebbe van harci kutya, tacskó, puli,németjuhász,nyúl csirke és még mi minden!!! Ja és hogy kis személyes dolgot is vigyek irományomba nekem van egy 7 hónapos Pitbullom minden állattal kijön gyermek mellett felügyelet nélkül ott lehet hagyni, rengeteg időt, pénzt áldoztam rá, nem hiába példás kutya és mindenben megálja a helyét, de magyarul B@s.hatom ha hanyag emberek úgy hoznak ki kutyát az utcára vagy a szabadba hogy se nyakörv sem póráz nincs nála vagy a kutyáján és még azt sem tudja megmondani hogy be van-e oltva a kutyája!! ÉS meg sem meri fogni mert ő fél a saját kutyájától meg hát nincs mivel!! és nekem kell megtennem azt ami az ő kötelessége lenne, NEM???, és az én kölyök kutyámra támad és ha ez nem németjuhász hanem egy másik pitbull akkor az egyiknek pusztulnia kell nyilván nem a sajátomnak. És ez szintén a hanyag emberek hibája!!!!!!!!!! Úgy hogy nem a sintérrel van a baj hanem a sok sok hülye emberrel akii felelőtlenül vesz vagy tart kutyát, mikor kicsinek megveszi akkor mien aranyos utána meg les.@rja mert nem foglalkozott vele és nem is tudja kezelni. Ebben az országban nem minden embernek való kutya föleg annak nem aki megteheti hogy tartson akár 2-3db-ot is mindegy milyen fajta mert egy tacskó is tud harapni nem kell pitbull vagy minden kutya ami harap az Pitbull?? ENNÉL SOKKAL NAGYOBB A BAJ AZ EMBEREKNEK KELLENE MEGFIZETNI A TANULÓPÉNZT NEM A KUTYÁKNAK!! Na de befejezem mert már a lényeg megvan és kicsit felspanoltam magam!! DE CSATLAKOZOM A DOLOGHOZ MERT A KUTYA NEM TEHET RÓLA HOGY ROSSZ GAZDÁJA VAN!!! Minden tiszteletem a FELELŐS TENYÉSZTŐKNEK, ÁLLATTARTÓKNAK ÉS ÁLLATVÉDŐKNEK.

Vendég

#173

2012-05-04 14:00

Adjanak igazi lehetöséget az állatoknak/kutyáknak egy boldog élethez...ne öljétek meg öket.....olyan sok iszonyu ketyetlenség van az életben....de legalább ök legyenek boldogok!!!!!!!!!!!!

Vendég

#174

2012-05-04 14:57

Bármit megtennék, hogy megálllítsam ezt a fajta(törvényes gyilkolást!!!!!Menhelyek kellenek minél több...esély minden kutyának (és állatnak)!!!!!

Vendég

#175

2012-05-04 15:47

Annak is utána kellene nézni, hogy az Illatoson elpusztított állatok tetemeiből mit profitál az Illatos úti sintértelep! Hátha csak az elpusztításuk a cél, mert abból származik a haszon! :(