Romák ne tarthassanak kutyát csak engedélyel!!


A petíció szerzője

#1

2012-02-21 22:34

Tekintettel a tarthatatlam Magyar országi körűlményekre,mára már

mindenki látja hogy ezeknek az embereknek nincs meg a kialakult

kultúrájuk hogy eme nemes lelkű állatokat tartsák.Amere járunk az országban

csak a szenvedést és a halált látjuk.Kérünk mindenkit támogassa ezt a petíciót

mely elsőre furának tűnik és nem demokratikusnak,viszont a tényeken nem vál-

toztat a kutyák szenvednek ezen népcsoportok életvitelétől.Menhelyek 90%

roma tulajdonú kutyákkal van tele.

Vendég

#2

2012-02-21 22:46

Ez egy jó ötlet!!!!!Hallottam már olyat h. púrhabot nyomtak kutya szájába,kínozzák őket,üti veri még a gyerek is,mert ezt látja anyutól meg aputól!!!!!!Ne tarthassank nem csak kutyát,de még plüssállatot se!!!!!
Semilyen állatot!!!

Vendég

#3

2012-02-21 23:15

FELHÁBORITÓ, HOGY A SOK RÁÉRŐ ROMA UNALOMŰZÉSBŐL ÁLLATOKAT KINOZ ÉS ÖL MINDEZT A MI ZSIRUNKON AKIKNEK MEG KELL FIZETNÜNK AZ ELLÁTÁSUKAT!!!

A petíció szerzője

#4

2012-02-22 00:10

Sosem értettem ezt a mélységes gyűlöletet ezektől az emberektől,amelyet a kutyusok iránt
éreznek és tesznek.Rémülten állok ezen probléma előtt mert ez nem áll meg itt.Akik az állatokat nem tisztelik azok senkit nem tisztelnek.Tisztelet a kivételnek de sajnos ha a kivételekkel foglalkozunk nem oldjuk meg a kivételesen szörnyű dolgokat amiket elkövetnek ezen állatkákkal szemben.

Vendég

#5

2012-02-22 22:47

Én ezt a kezdeményezést maximálisan támogatom,hirdetnem is mindenhol,csak egy a baj: ebből sajnos nem lesz semmi,meg ha több százezren aláírják akkor sem. Mert ez "hátrányos megkülönböztetésnek " számít.Sajnos szorakozohelyekrol sem lehet kitiltani őket mert akkor mar egyből hívják a híradót és verik a nyalukat.Arra bezzeg van eszük!!!!!! Nem tudom mi lehetne a megoldás .Talán a Jobbiknak kellene hatalomra kerülni és akkor kicsit megfingatnak őket. És a mi jogainkat ki nézi???? Azért dolgozunk,hogy a cigányoknak tudjanak miből segélyt adni, a pénzt amiért megdolgoztunk meg arra költjük,hogy az általuk megkínzott állatokat segíteni tudjuk.Nehogy mar minden pénzt ezekre a szeletekre kelljen elverni!!

Vendég

#6

2012-02-22 22:49

@ szemetekre,pontosabban

Vendég

#7 Azért vannak az utcán, mert "DÜBÖRÖG A GAZDASÁG!"-a gazdijánál!Sürgősen szivja vissza, a kilövésRe:

2012-02-23 07:02

Vadgalamb!
RIDIC00

#8 Re:

2012-02-23 12:42

#5: -

Ennek az egésznek tudom én is csak eszmei értéke van,de sokszor többre megyünk

rávilágítani csúf gonosz dolgokra,mert talán ezáltal mások is magukhoz térnek.Itt

NEM!! rasszizmusról van szó csupán tényekrő,és érző állatkák tizezreiről akik szenvednek

a brutalitástól.Valamint ha valakik ilyen gonoszok megkérdőjelezném az emberséghez

és eggyüttéléshez való hozzá állásukat.Miért türik el a vezetőink és mi magunk emberek

ezeket a rém tetteket.Gonosz brutális embereket fölkell világosítani,hogy ez nem vezet az együtt élés

semmilyen formályához!!!!!!!


Vendég

#9 Re: Re:

2012-02-24 16:52

A vezetőink alatt kiket értesz ?Mert ha az Orbán kormányt akkor ne csodálkozz..Ő maga is kisebbségi.A magyar emberek többsége (TISZTELET A KIVÉTELNEK) érdektelen.Nem fognak össze, mindenki csak a saját kis nyomoru életére koncentrál.Érdektelenség! Ezzel lehet leginkabb jellemezni nemzetunket.Mindenki azt varja,hogy majd más helyette megoldja a problémát, mutogatnak egymásra, es nem veszik észre,hogy fel kellene emelni a zsíros kis fenekuket és tenni valamit! Egy apró kis segítség is nagyon sokat számít.

Vendég

#10

2012-02-26 20:25

A mai napig van olyan hely ahol harcoltatják a kutyákat fogadásokat kötnek rájuk. Náluk csak egy tárgy ha nem kell kidobom.
Midien
Vendég

#11 Midien

2012-02-27 20:51

Kiváló kezdeményezés, és bőven végig lehetne vinni, az ebadó palástja alatt. Nem kell mást tenni, csak azokra az emberekre vonatkoztatni akik nem képesek egy újonnan, szakértő állattartók, állategészségügyi szakemberek, állatvédők által meghatározott körülményeket biztosítani a házi illetve hobbiállatoknak.Ennyi. Ja, de legfőképp a hatályos jogszabályokat betartatni a nyomorultakkal!!! Emberileg is útálommm őket!! A környékünkön sok van. kutyákat mérgeznek, macskákat rugdosnak, taposnak! Igen ezen kell változtatni. Állatrendőrség, kétméteres állatok mutassák meg nekik milyen érzés védtelennek lenni.Ridicootól nem vártam ilyesmit az előző Egri kóbor kutyás után! Ezt fejlődésnek veszem!

nem rasszista

#12 Ezt nem kéne!

2014-03-27 07:12

Az, hogy valaki állatokat kínoz, nem függ a származástól! Ezt azért még sem kellett volna! Vannak olyan romák, akik tanultak, normálisan élnek, normálisan bánnak az állataikkal és vannak olyan magyarok, akik kidobják az állataikat, mert megunják, pedig van mit a tejbe aprítani.

Vendég

#13

2014-03-27 07:39

Borzalom hogy mit művelnek az ártatlan állatokkal!!!
büdös cigány

#14

2014-03-28 01:00

Ti ott a jobboldalon sportot űztök a magyar helyesírás szabályainak semmibe vételéből?

Vendég

#15

2014-03-29 10:06

Bizony ne!!Nekem nincsenek előitèleteim, nekem tapasztalataim vannak! Mèg egy egeret se! Fegyelmezetlen, mihaszna, öntörvènyü nèpsèg!

Vendég

#16 Re:

2014-03-30 11:09

#1: -

Kedves Yvett!Arra kérlek,látogasd meg légyszíves a fiókomat,nézd meg a bejegyzéseimet az állatportálokon,vagy akár fogadd el szívélyes meghívásomat a lakásomra tájékozódás céljából.Én is ROMA vagyok,kedves Yvett,és imádom az állatokat!Nemrég írtam alá néhány petíciót az állatkínzók,a kutyagyilkos vadászok,és a kutyaevés ellen.Szénási Vilmos.

László Sztankovics
A petíció szerzője

#17 Re:

2016-11-16 22:00

#14: büdös cigány -  

 Anyádat üdvözlöm,bár mikor vemhes volt jobb lett volna ha a gyerekére szárad.