Ne vegyék el a rokkantsági nyugdíjat a jogosultaktól!


Vendég

#1

2012-02-14 17:45

Ez a legnagyobb disznóság a beteg embereket még tovább sanyargatják!Szégyen!

Vendég

#2

2012-02-14 17:57

Tiltakozom!

Vendég

#3

2012-02-14 18:04

Szemétség! És akkor még úriember voltam!

Vendég

#4

2012-02-14 18:32

Csak attól vegyék el, aki ezt pénzért vette meg!

Vendég

#5

2012-02-14 18:58

Undorító ami ma Magyarországon végbe megy!
Tönkre teszik az embereket,elveszik a fizetések nagy részét,alig jut már élelmiszerre is,mert olyan magasak a víz és villany számlák!
Ha kifizetik a rezsit,élelmiszerre már nem nagyon futja!
Ráadásul lassan a gyerekeinknek sem jut még a legolcsóbb leghitványabb csokira sem!
Szégyellje magát Orbán Viktor és az összes talpnyalója,hogy képesek az embertársaikat nyomorba dönteni!!!!

Vendég

#6

2012-02-14 20:23

Annyit fűznék hozzá ,hogy bárki kerülhet olyan helyzetbe amikor rokkantságira szorul ,baleset , betegség ,bármi talán ezen is el kellene mélázni !!

Vendég

#7

2012-02-14 22:09

Meddig tűrjük még ezt a megaláztatást?Ébresztő!

Vendég

#9

2012-02-15 08:23

Tisztelt Kormányunk!

Hát nem szégyellik magukat??? A társadalom legkiszolgáltatottabb rétegével, beteg, rokkant, nyomorék emberekkel ezt csinálni??? Tükörbe tudnak nézni minden nap??? Nem köpi szembe Önöket a saját tükörképük??? Arról volt szó, hogy kiszűrik azokat akik jogtalanul vették igénybe a rokkant nyugdíjat, amit Én is helyesnek tartok, de nem arról, hogy megszüntetik a rokkant nyugdíjat és megfosztják a beteg és rászoruló embereket a szerzett joguktól!!! Felháborító amit művelnek!!! El kellett volna gondolkozni azon amikor az igen gombot megnyomták erre a törvényre, hogy rengeteg ember halálos ítéletét is aláírták. Ezek az emberek nem fogják tudni kiváltani a gyógyszereiket, nem tudnak majd rezsit fizetni,hajléktalanokká fognak válni, Önök lassú de biztos halálra ítélték Őket. Próbáljanak már megélni 30.000 Ft-ból!!! Mert az már tudjuk, hogy 47.000-ből kényelmesen meg lehet Matolcsy szerint!!! Vajon 30.000-ből is menne neki??? Saját magukon viszont eszük ágában sincs spórolni, sőt, nem volt elég a milliós fizetés, karácsony előtt a rokkantak megsemmisítése mellett az volt még a fő tennivaló, hogy a saját fizetésemelésüket megszavazzák.
Én nem kívánok Önöknek mást mint holnap reggel ne tudjanak kikelni az ágyból, hogy ne tudják a saját seg..ket kitörölni, hogy fájdalmas legyen minden lépésük és legyen szenvedés az egész életük!!! Remélem Isten nem ver bottal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous

#10

2012-02-15 08:24

támogatom !

Vendég

#11

2012-02-15 08:53

Egyetértek,ezzel halálba küldenek súlyos beteg embereket.
Kata

#12

2012-02-15 09:09

Súlyos jogfosztás! Még a jogerős bírói ítélettel véglegesítetteket is megfosztottak ettől a jogtól!

Vendég

#13

2012-02-15 09:22

Sajnálattal olvasom ,hogy olyan embereket "bántanak" akik eddig is kivoltak szolgáltatva a társadalomnak.Akik aktív korúak és egészségesek azoknak sincs munkahelyük,de úgy akarnak embereket vissza minősíteni,hogy betegségükkel akarnak vissza minősíteni embereket a munka világába.Azt nem veszik figyelembe,hogy van az országnak olyan rétegei,hogy nincs még kilátásban sem munka hely,és egy beteg ember még úgysem tud beilleszkedni.De ha tud is betegsége mellett dolgozni,mert vannak olyan munkahelyek ahol kimondottan foglalkoztatnak csökkent munka végzésű embereket,ha elveszik tőlük az a csekély esélyt is,hogy "gyógyultnak" nyílvánítják őket akkor még ott sem foglalkoztatják őket ahol eddig.Annak a csekély esélyét is elveszik,hogy a betegsége mellett ember tudjon maradni és a gyógyszereit megtudja venni.Ha ez következik be nem,hogy beteg nem lesz,hanem meg fog halni. Igaz akkor tényleg még nyugdíjt sem fog kapni.Nem,hogy rokkantsági ellátást!Elég szomorú,hogy ide jutottunk,hogy bizonyítani kell,egy végtag hiányos,egy csökkentlátó,egy tolószékes,egy immunbeteg,egy asztmás betegnek,hogy ő beteg.De ha azt állapítják meg,hogy Ő egészséges,hogyan él meg a társadalomban ,úgy,hogy teljes értékű munkát nem tud elvégezni.Ezért senki nem fog felelni!!!Könnyű úgy bírálatokat hozni,hogy azok nincsenek olyan helyzetbe akik ezeket a törvényeket hozzák.Könnyen mondanak ki szavakat,hogy menjenek dolgozni és éljen meg ennyi pénzből!
Sajnálom,hogy kirekesztetjei a társadalomnak pont azok az emberek akik önhibájukon kívül lettek betegek.

Vendég

#14 sorstárs

2012-02-15 09:41

Szégyenteljes az a politikai koncepció, amelynek alapján sok-sok év szolgálati idővel rendelkező, beteg, rokkant embereket a semmibe taszítanak. Márpedig ez megfontoltan, aljas érdekből történik, ugyanis az új alaptörvény az állampolgároknak már semmilyen jogot nem biztosít, csupán "lehetőséget"... Innentől kezdve megeshet, hogy aki 38-40 év nyugdíjjárulékot fizetett, de csakis azért, mert az eddigi kormányok alattomos módon emelik az "elérhetetlen" nyugdíjkorhatárt, ez a beteg ember nem valószínű, hogy valaha is eléri. Szívesen látnék egy olyan petíciót, hogy a megrokkant beteg emberek eddigi befizetéseit valorizált értéken fizesse vissza az állam!

Vendég

#15

2012-02-15 10:59

Köszönöm a figyelmeztetést . Tovább fogom küldeni az ismerőseimnek . Még egyszer köszönöm és ha van új fejlemény akkor légy szíves tájékoztatni .

Vendég

#16

2012-02-15 12:05

A kormánynak ezt az intézkedését egy mondattal tudom csak jellemezni, MÓDSZERES NÉPIRTÁS!Mert sajnos ebben az országban sajnos nagyon sok a beteg ember.még akkor is,ha egyesek erről nem akarnak tudomást venni.

Vendég

#17

2012-02-15 14:42

Felháborító, remélem segíthetek

Vendég

#18

2012-02-15 17:01

Remélem sikerül!

Vendég

#19

2012-02-15 17:22

Nagyon szomorúnak tartom,hogy beteg embereket és azok családjait sodorják lehetetlen helyzetbe,kergetik kilátástalanságba.Azok az üres frázisok pedig büntetlenül hangozhatnak el,hogy "visszavezetünk mindenkit a munka világába".Ma amikor csak munkahelyek megszűnéséről hallani,az egészséges emberek sem találnak munkát,nem hogy a sérültek.A munkáltatói oldal 100%-os teljesítményt vár el,ez is érthető,ők teljesítményorientáltak és befizetik a sok-sok adót.Az pedig,hogy a betegek és rászorultak élni tudjanak,állami feladat szerintem a befizetett járulékokból fedezve.Ráadásul ez a "megtakarítás" nem segít a gondokon,viszont tükörképet mutat egy államról,mégpedig torzat.Tényleg megéri?Senkinek nem kívánom,hogy beteg legyen,de azt elvárhatónak tartom,hogy átérezzük azok gondjait,akik most kétségbeesetten várják az "ítéletet".

Vendég

#20

2012-02-15 17:28

Nemigen hiszem, hogy a "kétharmados" egyötöd bármit is visszavonjon abból, amit gyorsan megszerzett magának.
vali

#21 Re: Vali

2012-02-15 17:29


Vendég

#22

2012-02-15 17:59

Remélem sikerrel jártok.

Vendég

#23

2012-02-15 18:01

Embertelen amit művel a kormány!!!!

Vendég

#24

2012-02-15 18:19

2013-ban kellene mennem felül vizsgálatra.Ráadásul már van egy nyugdíj határozatom,hogy 2016-09-07-én mehetek nyugdijba (igaz korkedvezménnyel(21 év melegüzem acélöntő voltam)2016-ban leszek 58-éves,de most már halvány fogalmam sincs róla,hogy mikor leszek öregségi nyugdíjas.Jelenleg rehabilitációs járadékon vagyok,a havi gyogyszer költségem magas (14-féle gyogyszer)igaz most jövedelmi helyzetem miatt van közgyógy ellátásom, na de milessz később. ? ? ? most eggyáltalán holvagyok vagy milessz az ilyenekkel mint a hozzám hasonlók.

Vendég

#25

2012-02-15 18:21

14 évig voltam Magyar ország leg veszélyesebb bányájába dolgozó.Igaz,hogy nem ott sérültem.De had ne legyek már földön futó!!Egy két szarházi milliomos végett.Akik kizsigerelik az Országunkat.