Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Anonymous

#926 Re: Re: Anka

2012-10-22 00:21

#924: - Re:  Anka

Az a te agyadban nincs dokumentálva tényként, hogy letaroltátok a fél Belvárost, félelmet keltve az ott lakókban, tehát mind anyagi, mind lelki sérülést okozva több ezer magyar Embernek, és nem zembernek.  Mert a zemberek ti voltatok, akik olcsón megúsztátok az odapiszkítást, amit magatok után hagytatok. Akkor és ott fordultatok volna fel, ahol a rumlit éppen elkövettétek! Béke poraitokra.

Ja, és változtasd vissza a neved, mert te becsületes neved, Ócska János. Ócskának születtél, akként élsz és úgyis földelnek el, nincs menekvés. Vízben fuldokolsz, a koszos, szennyes vízben.


Vendég

#927 Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 01:04

#926: - Re: Re: Anka

Minden, amit mondtam a Gyurcsány-rezsim brutális rendőrterrorjával kapcsolatban fénykép- és videofelvételekkel,  ill. sok tanuvallomással támasztható alá.

Tulajdonképpen nagyon sajnálatos, hogy ti, MSZP-sek vagy gyurcsányisták, nem fogtok ilyesmiben részesülni,  hiszen ma - 2006-al ellentétben - jogállam és demokrácia van.  Személy szerint te például megérdemelnéd, hogy ilyen azonosíthatatlan "rendőrök" az akkori módszerek szerint szétrúgják a veséidet és teleszkópos fémbottal szépen eltörjék a bordáidat. Talán még egy jó kis gumigolyót is érdemelnél a fejedre, lefűrészelt csövű vadászpuskából.

Manka

#928 Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 06:17

#926: - Re: Re: Anka 

 Szívemből beszéltél.

Manka

#929 Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 06:27

#927: - Re: Re: Re: Anka 

 Én is tudok olyan beállítást csinálni, amivel azt bizonyítom, hogy nekem van igazam. Én Ott voltam a kordonbontás másnapján a Báthory utcában, mikor a rendőrök szorították ki a Parlamenttől a csőcseléket. Ezen nyilván te is részt vettél, a stílusodat olvasva kockáztatom meg a véleményemet. Láttam, ahogy félig csukott szájjal és feltartott kézzel mondta a rendőrnek egy 20 év körüli cafka, hogy: "Gyere te szemétláda, gyere a g... k..va anyád, gyere, ha mersz, üss meg!" Na, így kell hergelni és akkor az ilyen "jóérzésű", torzlátású egyedek, mint Te vagy, magyarázzák, hogy a rendőrök a békés tüntetőket bántalmazták. Ha én vagyok ott a rendőr, lehet, hogy nem bírom cérnával és fejbevágom a csajt a gumibottal. Megérdemelte volna. Amerikában, ahol demokrácia van, nem ilyen orbáni diktatúra, a rendőr először üt, aztán kérdez. Itt is az kéne, akkor a magadfajta torzgondolkodásúak megtanulnák a helyes viselkedést. Én nem lennék ilyen toleráns, mint a rendőrök voltak. Ha előbb lépnek közbe a TV székháznál is, lehet, nem tör ki akkora balhé. Nem voltak sajnos felkészülve rendesen, ez volt az egyetlen baj, de felhergelt (békés) csürhe ellen nem könnyű fellépni, mert minden fellépést így magyaráznak, mint te.


Vendég

#930 Re: Re: Anka

2012-10-22 07:06

#899: Manka - Re: Anka 

 Micsoda luxuserdőben tengődik, drága, hogy még internet is akad a közelben, hogy tudja mocskolni a Kormányunkat? Micsoda hazug emberek, a lakást elvette az Orbán, de nem baj, internetre még telik.... Ugyan már!!!

Manka

#931 Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 09:35

#930: - Re: Re: Anka 

 A jicini kerek erdő mellett van egy INTERNET kávézó, a tulaj ingyen engedi a szegényeket hozzáférni. Vannak még rendes emberek, de Ön nem tartozik közéjük. Az Ön szíve helyén kő van. Most is csak a gonoszságon töri a fejét, arra nem is gondolt, hogy lehet másképp is, nem csak gonoszkodással.

Tomato

#932 1112 Budapest, Törökbálinti út 101.

2012-10-22 10:55

Ott voltam, és 2012 okt. 23-án is feltétlenül ott leszek. Édesanyám is ott lesz, csak neki nincs külön e-mail címe. Üdv. Kristyán Tamás (1112 Budapest, Törökbálinti út 101. Tel.: 06-70-530-6445)
Manka

#933 Re: 1112 Budapest, Törökbálinti út 101.

2012-10-22 12:34

#932: Tomato - 1112 Budapest, Törökbálinti út 101. 

 Béke veled, jó sétálást. A lengyelekkel ne felejts el összeölelkezni, éljen a lengyel-magyar barátság. Majd mi is megyünk hasonló alkalommal Varsóba.


Vendég

#934 Re: Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 15:58

#929: Manka - Re: Re: Re: Re: Anka

Cáfolhatatlan bizonyítékok tömkelege van a  Gyurcsány-rezsim által elkövetett brutális rendőri visszaélésekről. De mivel az "aznosítószámok leestek",  csak kevés rendőrállatot lehetett felelősségre vonni.

Jó és igazságos lenne ugyan, ha egy rendőrruhás alak szétverné az ocsmány büdöskomcsi pofádat egy olyan teleszkópos fémbottal, de sajnos erre a mai jogállami viszonyok között nem kerülhet sor.

 

Manka

#935 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 16:36

#934: - Re: Re: Re: Re: Re: Anka 

 Elakadt a tű, te BALGA Anka.


Anonymous

#936 Re: Re: Anka

2012-10-22 17:09

#927: - Re: Anka

Bizony, hogy érdemelnék egy jó kis gumigolyót a fejembe, ha olyan ócska söpredék lennék, mint te, ti vagytok, de ez valahogy nem akar összejönni...

Attól te még érdemelsz egy marék dilibogyót, hogy kipihend végre a gyogyót!

 

Én, a magyar

#937 Re:

2012-10-22 17:36

#5: -  

 Ezt mind egyedül találtad ki? Menj ki a fradimeccsre, ott ordítsad ezt az elcsépelt, kisajátított mondatot. Én akkor fogom mondani, amikor ez a mondat újra a helyére kerül, mint ahogy a kokárdát is akkor fogom újra kitűzni, amikor értem, értünk, magyarokért tehetjük ki a NEMZETI ÜNNEP napján. Az én hasamat nem fogja verdesni egy hivalkodó 50 cm átmérőjú kokárda és mellé nem fogom eszetlenül ordítani, hogy Hajrá Magyarország. Nincs jogotok kisajátítani semmit!!!!


Anonymous

#938 A Békamenetet kísérő dalocska:

2012-10-22 17:42

mario

#939

2012-10-23 07:18

Civil módon,nem pártok (párt által) motiváltan vettem(vettünk) részt a januári és veszünk részt az október 23-i BÉKEMENET ünnepi megemlékezésen. Külön öröm számomra, hogy a Budapesti GAZETA POLSKA-Klub tagjaként az ide látogató lengyel barátaink körében ünnepelhetek majd. Ők történelmünk során több ízben is mellettünk álltak, velünk szolidaritást vállalva.
Békés Laci

#940 Re:

2012-10-23 08:12

#939: mario -  

 Lengyel barátaitok ünnepeljenek otthon, itt ne adják el a lelküket egy tál lencséért meg egy üveg vodkáért, rúgjanak be otthon.

andorandras

#941 andorandras@gmail.com

2012-10-23 19:14

A post kommunista olygarchák, még most is erősek hazánkban. NE a minket kizsákmányolók, a hatalmat a bankok révén gyakorlók uralkodjanak felettünk.
hugi

#942 Re: andorandras@gmail.com

2012-10-23 19:41

#941: andorandras - andorandras@gmail.com 

 Ennyi üveges tekintetű embert még a vasárnapi nagymisén sem látni, mint a békemeneten. Na, nem baj, fognak még nyüszíteni. Kérdem én, nekik öröm az, ami most az országban van?

hugi

#943 Re: Re:

2012-10-23 19:46

#940: Békés Laci - Re:  

 Kedves Laci! Láttad, milyen jóllakott nép vonult a békemeneten? Jó buli volt nekik, biztosan jól érezték magukat. Én valamikor a május 1-i majálison szórakoztam így. Egyébként is Viktor Istent hallgatni a legnagyobb ajándék lehet az élettől. Ma hatalmas ajándékot kaptak, ez legyen életük fő ajándéka, nem irigylem el tőlük. Jancsó nem lenne közel 100 éves, biztosan szenzációs filmet forgatna a mai nap eseményeiből. Még csak statisztákat sem kellene keresnie, meg lenne a békemenet büszke, boldog résztvevőiből. Szegények!

hugi

#944 Re: andorandras@gmail.com

2012-10-23 19:48

#941: andorandras - andorandras@gmail.com 

 Kedves András, igaza va. Egy találós kérdés: Ön szerint melyik párt tagjaiból, baráti köréből kerülnek ki? Igen, 10 pont a FIDESZ éskapcsolódó baráti köréből.

agirepa

#945

2012-10-24 16:45

Felemelő érzés volt végigsétálni a kitűzött távot. Épületek ablakai megnyíltak és zászlóval kölcsönösen integettünk egymásnak, mintha mindenki ismerős lenne. Az ünnepi megemlékezés is csodálatos volt, különösen a Miniszterelnöki beszéd!
Békés Laci

#946 Re:

2012-10-24 18:24

#945: agirepa -  

 Még most is a hatása alatt vagy, látom.


Vendég

#947

2012-10-28 13:58

T. cim! Csak igy tudom megerősiteni az aláírásomat, de igen ott voltunk és mindig OTT IS LESZÜNK! ÁMEN!
vikica baba

#948 Re: Még egyszer okt. 23-ról...

2012-10-28 14:26

#945: agirepa -

A miniszterelnöki beszéd vagy harmincadszor hangzott el, jól sikerülhetett, ennyi gyakorlás után. A tartalommal sincs gond, legalábbis a punnyadó birkáknak.  Végezetül, 30x elmondani a semmit, az azért szintén nem semmi!!! Így minden szép és jó, még a benzin is olcsóbb lett, igaz, hogy minden más drágább és, hogy a forint megint bedőlőben van, de azt már 2,5 év alatt megszoktuk.

Hajrá Felcsút, hajrá Magyarok!!!


Vendég

#949 Re:

2012-10-28 22:26

#945: agirepa -

Igazán jó hangulatú séta volt egy szép nagy, barátságos tömegben. :)   Hajrá Viktor, hajrá magyarok!

birka2

#950 Re: Re: tc. birka1

2012-10-28 22:51

#949: - Re:

Igen, csodállatos volt.