a dohányosok emberi jogainak megsértése

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) a dohányosok emberi jogainak megsértése petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2012-01-17 13:22

Nem igaz, hogy a tüdőrákosok a dohányzás miatt halnak meg. Szegények meghalnának ők dohányzás nélkül is.
A kormánynak ha esze volna, nem tiltaná a dohányzást, hiszen mennyi milliárd ft befolyik a jövedéki adóból.
Az állam nagy nyeresége a dohány, benzin és szesz jövedéki adójából van. Azt hiszik igy majd leszoknak az emberek? A szeszről sem szoktak le, hiába olyan drága, hanem a család kasszáját csökkentik ezzel a pénzzel. Kevesebb jut élelemre, ruházkodásra, tanulásra. Igy lesz ez a dohányzóknál is. Én sem fogok leszokni, nekem ne a kormány mondja meg, hogy mit csinálhatok és mit nem. Vagy ha azt mondják, hogy ez is szenvedélybetegség, csinálják azt, amit a drogosokkal. Kezeljék a dohányosokat zárt intézetben ingyen, bérmentve. Akkor elhiszem hogy tesznek a dohányzás ellen, de az áremelkedéssel nem tesznek semmit csak még jobban rontják a családok életét.

Vendég

#2

2012-01-28 01:51

Én tiszteletbe tartom a nem dohányzók jogait.De aki ezt a törvény rendeletet meg meghozta az nem jól van össze rakva.Ez a dohányzók jogainak a sárba tiprása.

Vendég

#3 Re:

2012-02-27 21:10

#1: -  

 helyes


Vendég

#4

2012-04-02 00:10

Embertelen dolog! Semmi emberi érzés nincs azokban, akik ezt a törvényt hozták!!
Bögös János
mozgáskorlátozott dohányzó