Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Kedves Mari !

#4551 Kedves Birka Mari dr-nő !

2012-02-09 23:07

kérem máskor is inditson egy ilyen peticiót, de ha lehet máshol. köszönöm a megértését.
hazafi

#4552

2012-02-10 02:20

Csak köszönet és hála illeti Eva Maria Barkit a petíció elindításáért. Az aláírások is alakulnak szépen. Az a néhány idióta, aki magyarellenes böfögést vagy csak szimplán hülyeségeket ír be, nem számít. Az ő idejük lassan lejár. Kár rájuk szót vesztegetni.Csak az a nemzet marad fenn, amelyik nem adja fel önmagát, hanem kiáll a jogaiért. Isten áldja Magyarországot és a magyarságot a világ bármely részén, mert Egy az Isten, egy a Nemzet!

Vendég

#4553 Re: Re:

2012-02-10 02:26

#4550: Gábor - Re:

Csak akkor győzhetnek le, ha feladod. Különben soha. Egyébként nincs olyan, hogy Brüsszel, tagállami érdekek vannak, főleg  a nagyoké (franciák, németek) az EP.ben meg jelenleg ballib. (szoci, komcsi, libsi, zöld) többség. A többi lózung.


Vendég

#4554

2012-02-10 04:23

tamogatom a peticiot

Vendég

#4555 Re: Re: hm

2012-02-10 11:03

#4549: Gábor - Re: hm 

 

Kemény Gábor!

 

Felhívom a figyelmed, csak azért nem kerestelek fel, mert azt írtad 2014-ig nem keresed fel ezt az oldalt, és nem nyomatod az android dumádat.

Úgy látom, mégis be kell váltanom az ígéretemet.

Szerintem, ha Orbán Viktort Brüsszel irányítaná akkor nem lenne köztük konfliktus.

Akit Brüsszel irányít az a népverető FLETÓ és a liba tolvaj GORDONKA és a magadfajták, aki annyira buta, ha nem szégyellné kapaszkodna nehogy leessen a földgolyóról.


Vendég

#4556

2012-02-10 13:55

Az EU-ba történő belépésünk előtti népszavazáson a részvételi arány nem érte el az 50%-ot. A Horn-kormány (1994-1998) módosította az alkotmányt a NATO-ba való belépésünk jóváhagyására rendezett népszavazás előtt, úgy hogy az érvényességnek nem feltétele az 50%-os részvételi arány, mint azelőtt, hanem csak 25%+1 igen, vagy nem szavazat is elég a döntés érvényességéhez. Ezért, a NATO-ba való belépésünk szerintem ugyanúgy nem legitim, mint az EU-ba való belépésünk.

Azóta megtapasztaltuk az EU hátrányaít, (előnyei nincsenek, ha valaki tudja mi az, mondja meg már!), nemzeti javainkat olcsón kiárúsították (kik?: A komprádorburzsujok.)

A munkanélküliség 50% felett van az országban. A funkcionális, tehát effektív munkanélküliség pedig 80% körül van. Ezt, számításokkal tudom bizonyítani! A helyes döntésekhez valós helyzetértékelés szükséges, ami sajnos nincs meg ma sem.
realitás

#4557 Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

2012-02-10 14:02

#4556: -

Te buta ökörke ! Eddig az EU-tól csak kaptunk !!! Ha ennyire setét lajos vagy, akkor miért nem mész villanykapcsolónak?  Egyébként pedig egy ilyen csepp kisországnak, mint mi vagyunk, valahova tartoznia kell, mert elveszünk végérvényesen, ha sokáig őrjöngtök még,  télleg az lesz a VÉGE.


Vendég

#4558 Re: Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

2012-02-10 17:01

#4557: realitás - Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!! 

 

Te hová tartozol a hazádhoz ahol a magyar nép által fenntartott iskolákban tanultál, és az adófizetők pénzén nevelkedtél vagy azok közé tarozol akik eladták az országunkat.

Nekem semmi bajom az EU-val, csak az mikor még a lejtő tetején voltunk miért nem mondták, hogy nem jó a gazdaság politikánk.

Megmondom neked, azért mert hasznuk volt belőle, és megsúgom nem kicsi.

Adóságba sodorták az országunkat, ők meg megtollasodtak.

Szerinted tartható volt az irány, miszerint aki dolgozik az nehezebben boldogul mint aki nem.

Persze azoknak kényelmes volt, akik nem dolgoztak, így nem volt hivatalosan kimutatható jövedelmük, és minden támogatást megkaptak és mellette feketén dolgoztak.

Nem adóztak, de a bőség kosarából csak ők részesültek, aki meg termelő munkát végez az beledöglik akkor sem boldogul.

Barátom egy ország motorját a dolgozó emberek hajtják, és ha az bedöglik, akkor lesz neked rossz igazán, és arra lennék kíváncsi, akkor mit mondana neked az EU.

 

szakmunkás

#4559 Re: Re: Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

2012-02-10 18:28

#4558: - Re: Re:  AZÉRT NEM SZERETNÉK AZ ŐSKORBA VISSZAMENNI (DE A BALKÁNT IS HANYAGOLNÁM)

Kösz a válaszodat, de nem igazán értek egyet vele, bár nem vagyunk egyformák.  Amikor még én jártam iskolába, országunkban még nem volt adó. Világ életemben dolgoztam, amíg meg nem szűnt a munkahelyem, azóta sajnos már csak a túlélésre játszom, várom, hogy a 36 éves munkaviszonyom után majd csak kapok egyszer nyögdíjat.  Az általad említett "lejtő tetején" talán valamikor a 80-as évek végén voltunk, szerintem.  Azt követően már egyenes volt a lejtőn lefelé vezető út.  Várok a beígért egymillió munkahelyből legalább egy db-ra, amivel a nyugdíjkorhatárig kihúzhatnám.   üdv. egy 56 éves szakmelós


Vendég

#4560

2012-02-10 18:28

Gönc már valóban gönc a nyakunkon. Állampolgárság megvonást neki!!!
Göncz Árpád volt a legszupibb közt. elnökünk

#4561 GÖNCZ ÁRPÁDOT SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG

2012-02-10 18:32

#4560: -

TE VISZONT SZÉGYELLD A POFÁDAT !!!


Vendég

#4562

2012-02-10 20:20

Egyetértek a petíció tartalmával!

Vendég

#4563 Re: Re: Re: Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

2012-02-10 22:06

#4559: szakmunkás - Re: Re: Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

Kedves barátom végre egy normális honfitárs, akivel kulturáltan lehet társalogni.

Sajnálom, hogy nincs munkád, együtt érzek veled, és remélem hamarosan sikerül elvárásaidnak megfelelő munkát találnod, mert tudod én is melós vagyok.

Az adófizetők pénzén nem csak úgy értendő, hogy mióta adó van, mert régebben viszont egy közös kalap volt, amibe a dolgozók által megtermelt javak kerültek és ugye azt osztották vissza.

Egyébként a munkanélküliséged nem a te hibád, hanem a annak a KB: 15-20 dollár trilliárdosnak a bűne akik az egész világot az uralmuk alá akarják vonni, és nem fegyverrel hódítanak hanem Magyarországon is  megkeresték azokat az embereket akik még a rendszerváltás előtt is közel voltak a tűzhöz és hajlandóak voltak a nép által felépített vagyont átjátszani az ő részükre, persze a böszmék is szépen megszedték magukat.

Ajánlom figyelmedbe a neten a ZEISTGEIST ADDENDUM ( magyarszinkronnal) dokumentumfilmet.

Keress rá a neten, tanulságos az előre bocsájthatom.

Az én szememben ezek az emberek hazaárulók, ezeket úgy hívom kommunista kapitalisták ez érdekes nem?

Tudod, ezek mutánsok, akik alkalmazkodnak az őket körülvevő környezethez.

Viszont, ha most nem lépünk, akkor teljesen eltűnünk mi magyarok.

Mert gondolj csak bele a te házad miért ér kevesebbet, mint egy hasonló nyugati.

Szerintem mink földrajzilag nagyon jó helyen vagyunk, Árpád atyánk jó helyen vert tábort.

Ezt miért állítom?

A  globális felmelegedés következményeire, szerintem, ha vannak a földön értékes területek, akkor Magyarország is köztük van.

Miért?

Nincs tornádó hurrikán nincs hatalmas földrengés, viszont rengeteg ivóvizünk van, tehát földrajzilag jó adottságú terület.

Gondold végig, tönkrevágják az országot, belőlünk rabszolgát csinálnak, majd bagóért felvásárolnak, mindezt persze úgy teszik mintha nagy jótevők lennének.

Nem akarom ismét leírni, ezért csak hivatkozom egy korábbi hozzászólásomra, ami a 4497-es.

Mivel te is régi motoros vagy, és bízom benne ezért a jelzőért nem haragszol, akkor te is szomorúan láttad ezeket a történéseket, csak akkor még nem tudtuk mi lesz a vége.

A szebb jövőd reményében: Üdv.

 

 


Vendég

#4564

2012-02-10 23:50

popieram, drogę Węgier i narodu węgierskiego do decydowania o sobie , bez uzależniania się od europejskiego "wielkiego Kapitału"i bez komunistów.

Vendég

#4565

2012-02-10 23:59

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!!!!!!!!!!!

Vendég

#4566

2012-02-11 00:27

jestem pełen podziwu dla determinacji Węgrów w dążeniu do niezawisłości politycznej i gospodarczej . Nie dajcie się postkomunie , oni tylko kradną i sprzedają!

Vendég

#4567

2012-02-11 01:36

Jóleső érzés,hogy távoli országokban is éltek még, Ti igaz Magyarok.Látjátok itthon a saját honfitársaink is képesek ellenünk fordulni,igen nagy szükség van Rátok.
2014-ben Ti is szavaztok!!

Vendég

#4568

2012-02-11 10:24

Szuverenitásunk Európában évezredes történelmi múltunkon alapszik

Vendég

#4569

2012-02-11 10:48

1989 utan tonkretettek a kisseb orszagok iparat es mezogazdasagat,a vilagbank es szovetsegesei tonkreteszik az orszagunkat is.

Vendég

#4570

2012-02-11 11:26

A középkorban egy jól kiépített, keletről nyugat felé vezető utat kellett volna építeni és 50 km-nként egy bódéban útirányítókat, akik felvilgosították volna a török seregeket, hogy tőlünk nyugatra sokkal gazdagabb városokat találhatnak, nem érdemes itt semmit elfoglalni, nem mi vagyunk az ellenségek.

Vendég

#4571

2012-02-11 12:56

Egyet értek vele!!

Vendég

#4572

2012-02-11 17:24

http://demokles56.wordpress.com/

Támogatom a kezdeményezést!Már régen írtam erről,hogy milyennek képzelem el a jövő Európáját (!)

Vendég

#4573

2012-02-11 20:25

Az Uniónak bármilyen európai és Európán kívüli nagyhatalmi érdek vezérelt politika ne szólhasson bele nemzetünk Magyarország választói akaratába, önrendelkezésébe. ELEGÜNK VOLT TRIANONBÓL!!!

Vendég

#4574

2012-02-11 22:08

Ez a mi országunk, nem dönthet idegen hatslom fölöttünk!!!
Szeretünk, Árpi bácsink !!!

#4575 Re: GÖNCZ ÁRPÁDOT SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG

2012-02-11 22:45