Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

#4526

2012-02-08 16:36

Tisztelem és becsülöm a kezdeményezőt, álláspotjával egyetértek.
Dr.Varga László
Predikator

#4527 Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

2012-02-08 20:23

Eva maria Bárki, mert ugye ilyen szöveggel bárki is lehet !
Részemről egy Ludovika akadémiát végzett u.n. Horthysta katonatiszt fia, / ki mellesleg 2 év frontszolgálatttal, nemzeti határainktól 1000 Km.-re védte Hazánkat a bolsevizmustól / sikertelenül / Három év hadifogság Gómel- Koszikovka város "ujjáépítésébenÍ" A Magyar Királyi Honvédség tette földdel egyenlővé, majd hazatértekor egy év Recsk ! Kibonbázottan a Baross utcai polgári lakásunkból, mindenünket elvesztve, nincstelenül lettem munkás származású. / igy elvégezhettem a Műegyetem Építészi karát, amnnak ellenére, hogy fegyverrel a kezemben 1956 október 30.-án volt módom- aKöztársaságtéri pogróm - hála istennek végkifejleteét látni.Akkor dobtam el a fegyvert, és könnyeimmel és torkom váladékával támolyogtam haza a Práter utcába. Igy nem lett belőllem sem hős, sem áldozat ! Ennyit előéletemről, -mert a nagy HAZAFIAK, az IGAZ MAGYAROK rögtön rámsütik "rohadt bolsi" ! Nem vagyok az Sokat megélt, sok országot megjárt teljes értékű Magyar Állampolgár vagyok. Amit ez a szerencsétlen, Bécsbe meghúzódó Eva Mária Bárki peticiójában összehord, az kétségbeesésemben könnyekre fakaszt. Ne engedjük , hogy az E.U. meg a Valuta Alap kifosszon minket, elvegye kincseinket, meg fosszon szuverenitásunktól. Hát nem önként léptünk be ebbe a Közösségbe? Eddig pénzt kaptunk, nem is keveset, és most amikor szintén a " korábban elzavartaktól pénzt kunyerálunk " Nemzeti szuverenitásunkat védjük. ! "Bántják a Magyart! a földjeinkre, melyek jelentős része parlagon, vagy mini parcellákban létezik, vizkincsünkre mely meleg volta ellenére a Dunába- Tiszába ömlik, védelmében, lökött bécsi maggyar felhívására védelmet kérünk ! Kitől ? Megmondom maga magunktól, és Orbán Viktór és csapatától. Ennek az országnak még senki nem ártott annyit mint O.V. a maga ortodox hülye embert nyúzó politikájával. A Birka Magyar pedig " béke tüntetésen" éljenzi a szabadságharcát. Nem akarom elhinni, hogy ennyi marha legyen Magyarországon ! Sajnos ezekszerint..... Megint a négymillió koldus országa lettünk!! Államadóságunk, soha nem volt ilyen magas. Persze mert az E.U. összefog ellenünk! Szerencsétlen korlátolt Hölgyem miért ? Valamint ki pénzeli a külföldi, nem baloldali sajtót ! Egy köztiszteletben álló szívsebész hasonló dilletáns körlevelében, felhívásában négy éve fél millió Izraeli állampolgár magyarországi invázióját prognosztizálta. Bár csak igaza lett volna, csak ezer zsidó jött volna a gazdasági élet vérkeringésébe aktívan beavatkozni, nem itt tartanánk. Bár hívő kersztyén vagyok ezt mondom. Nem a terroristák alapították Izrael államot, mint azt a Jobbikos képviselő, minap állította, hanem ENSZ határozat az angolok háború utáni kivonálása okán. Csináltak is egy narancsligetekkel, jól prosperáló iparral rendelkező kemény központi hatalommal rendelkező, céltudatos polgárok közösségét alkotó államot, mely a mai napig is fent áll. Mig az arabok addig egymást mészárolták, mellesleg szerényebb energiával ma is ezt teszik, és várják a segélyeket, unalom űzésként kilőnek egy-egy rakétát naponta az izraeli falvakra. A jobbikos képviselő kijelentette a parlamentben: "Magyarországon nincs szükség zsidókra !" és még nincs elmegyógyintézetben. / Vona Gábor eredetileg tőrténelem tanár, lehet hogy párton bellül sincsenek beszélő viszonyban / Kérdem én az 1867-es kiegyezés után, a zsidó tőke nélkül, hogyan lett volna a ÍMilleneum évére Európa harmadik "világvárosa Budapest?" Az Andrássy ut és az egész belvárost ki virágoztatta fel. Az első világháborúba - tanult, érettségizett emberekként hány zsidó származású katonatiszt vesztette az életét a Monarchiáért, de elsősorban magyarországért ? Meg is kapták jutalmukat 450. ezren Európában sehol nem tapasztalt buzgalommal, kerültek vagonokba, és a megsemmisítő táborokba ! Ne bántsd a Magyart !!! Az a majd félmillió értéket teremtő magát igenis Magyarnak valló zsidóért magukfajták közül ki hullat egy könnyet is. Pedig köreikben több ezer éve nincs analfabétizmus ! Jövedelmeiket kamatoztatták, nem
Párizsi örömtanyákon dorbézolták el, mint a maggyar Dzsentri világ " szine java" ! Ilyenek vagyunk mi Magyarok, s mielőtt "zsidóbérenc tisztes címet meg kapnám " sajnos az üknagyapám Erdélyben egy Budaörs nagyságú brtokot kártyázott el egyetlen éjszaka. Másik oldalági rokonom , szintén Erdélyi birtokaink nagy részét elmulatta. Igy a Trianon után nagyapám, ügyvédi diplomával főpincér lehetett a Normafa vendéglőben, -ami nem is volt rossz választás .- apám katonai karrierjének finanszírozásához ! Hát ilyen vegyes furcsa népség vagyunk mi echte Magyarok akik csatát utoljára Mátyás király uralma alatt nyertünk, bár az adók be hajtásában, Viktorral bátran versenyezhetnek !Még egy valamit idétlen idegenbeszakadt hazánk lánya Eva Maria Barki nehezményezi, hogy az Amerikaiak véleményt formálnak, mégpedig külügyminiszteri szinten, anti demokratikus kormány intézkedéseink ellen. Más eszement Bakk kanonok peticiót indít, hasonlóan aláírást gyűjt Barack Obamához az Amerikai Egyesült államok elnökéhez címezve
/www.szentozseb.hu / hogy hogy szólítsa fel Orbán Viktort a Gellérthegyi Szabadság szobor eltávolitására. Ma orosz katona nélkül a város és ország minden szabaságért küzdő elesett emlékműve .szinbóluma. Akkor most kérdem ki a hülye? A válasz nyitott !
Pogány

#4528 Prédikátornak

2012-02-08 23:23

Prédikátor,
Ezzel a sületlen hozzászólással kár volt vesződni ennyit. Egy másik közönség talán vevő erre a nemzetellenes böffenetre. Miért nem annak a fajtának írogat egy oda illő helyen?

Vendég

#4529 Re:

2012-02-08 23:28

#4515: -

Na persze! Meg vedeljünk ismét kumiszt vödörszámra és járjunk bő gagyában meg ümögben...és karikás ostorral durrogtassunk ha kell , ha nem!!!! Hej, de rutyutyúúúú.... Olyan "szabadok" leszünk, hogy ihajj-csuhajj....Nekünk (megint) senki nem dumál...minden "labancot" vitéz módra lekokizunk, megsallerozunk...hajrááááá!!!!!


Vendég

#4530 Re: Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

2012-02-08 23:38

#4527: Predikator - Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

Végre egy értelmes ember!!!

Minden szavaddal egyetértek!

Minden jót, barátom!


Vendég

#4531 Re: Prédikátornak

2012-02-08 23:41

#4528: Pogány - Prédikátornak

Szerencsétlen! Azt sem tudod, mi a különbség FAJ és FAJTA között!!!De zsidóznál megveszekedetten! Azt hiszed ez sikkes????Nem szégyenled magad?????

GONDOLKODJUNK, csak egy kicsit !!

#4532 Re: Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

2012-02-09 00:07

#4527: Predikator - Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

Örömmel olvastam írását, amivel teljes mértékben egyetértek és gratulálok a mindenki számára érthető és világos hozzászólásához. Üdv. Judit

fáj az igazság ?

#4533 Re: Pogány komám !!!

2012-02-09 00:11

#4528: Pogánynak

Sületlen vagy te komám, de nagyon-nagyon, úgy tűnik.

KI AZ A BIRKA MARI DR. ????

#4534 HÜLYE A BIRKA MAGYAR !!!

2012-02-09 00:18

MERT MEGVEZETI ŐKET A BIRKA MARI DR. BÉCSI LABANC.
le a Birka Mari dr-ral !!!

#4535 Re: HÜLYE A BIRKA MAGYAR !!!

2012-02-09 00:20

#4534: KI AZ A BIRKA MARI DR. ???? - HÜLYE A BIRKA MAGYAR !!!

Ki az a Birka Mari dr. ??? A franc tudja meg a viktátor talán ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szellemi fogyatékosok oldala

#4536 Meneküljünk erről az oldalról !!!

2012-02-09 00:26

Ki találta ki ezt a sok baromságot ?? Birka Mari dr. ?? És az ki, szülésznő vagy gyogyós ?? Hát az utóbbi, azt hiszem. Na, így már értem, csak azt nem, hogy egy gyogyóst képes követni ennyi birka ???  Igen, mert a birka nem gondolkodik, amerre kolompolnak arra megy.


Vendég

#4537

2012-02-09 00:26

Mindenki a saját portáján (saját nemzete érdekében) söprögessen. A kommunizmus elestével az internacionalizmus is elesett!
kolompos mari

#4538 tűnjünk innen !!!!!!!!

2012-02-09 00:31

mielőtt megbolondulunk teljesen ettől a birka mari kondástól !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oberon

#4539 Re: Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

2012-02-09 02:14

#4527: Predikator - Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

Kedves Prédikátor Úr!

Önt a teljes értékű "Magyar Állampolgár"-t a Műegyetemen nem tanították meg helyesen írni magyar nyelven? És a kedves Édesanyja mit mondott a hazugságokkal kapcsolatban? Igazából nem tudom melyik a visszataszítóbb, ez az álsorsba csomagolt, álbölcs métely, vagy a birkamarizók primitív őrjöngése. Szerencsére a legtöbb embernek nem szükséges megkóstolnia a lócitromot ahhoz, hogy meg tudja különböztetni a süteménytől. Szóval folytassák csak!


Vendég

#4540

2012-02-09 05:04

Teljes mertekben egyet ertek a kerelem lenyegevel es a Magyarok Istenet kerem, hogy vegre megszabaduljon Edes Hazank a sok ra telepedett fergektol es Gratulalok a kezdemenyezeshez es Kezdemenyezonek! Isten Ald Meg A Magyart!!!
Pogány

#4541 Re: Re: Prédikátornak

2012-02-09 07:49

#4531: - Re: Prédikátornak

Szégyeld magad te! Mégpedig azért, mert itt ájvékolsz, ahelyett, hogy elolvasnád, hogy mit írtam! Ez jellemző egyébként. Ha a buszon melléd állnak, te már ordítasz, hogy a lábadra léptek! Hol olvastál olyat, hogy zsidóztam? Amikor "arról a fajtáról" írtam, hazánk lakóinak arra a -remélhetőleg egyre kisebb hányadára - gondoltam, akikből a hazaszeretet tüzének utolsó zsarátnoka is elhamvadt már. Igen! Bármennyire is fáj, meg kell értsék azok a fajta emberek, hogy nem tiporhatják lábbal a hazát, a nemzetet, ahol élnek de amelybe egyszerűen nem tudnak, vagyis inkább nem akarnak beilleszkedni, nem tudnak annak részévé vállni. Ezen a fórumon rengeteg olyan ember gyűlt össze, aki nem ilyen nézeteket vall, hanem ahogy őseink tisztelete parancsolja azt, szeretik a hazát, a nemzetet. A te fajtád ideje hamarosan lejár és nem engedhetitek magatoknak, hogy sértegessétek az egészséges nemzettudatú embereket! Neked ezt hiába is írom, mert te olyan csapdában vergődő bakmajom lehetsz, aki tudja, érzi, hogy a rosszban hisz, értéktelenség és káosz veszi körül, érzi de nem tud kiszakadni ebből, mégha végét is járja az ő kis felszínes világa! Úgyhogy a szerencsétlen te vagy! Ahelyett, hogy zsigerből fröcsög belőled a magyarok iránti gyűlölet és megvetés, azt tanácsolom, hogy szállj magadba és gyere ki a fényre, amíg nem késő! Megnyugtatlak továbbá, hogy meglehetősen nagy biztonsággal tudok különbséget tenni faj és fajta között, tudományos alapon. És ha majd egyszer úgy hozza az élet, hogy biológiai értekezést írok a hozzád hasonló gondolkodásúakról, nos akkor biztosíthatlak, hogy be tudlak majd sorolni a megfelelő rendszertani kategóriába. Egyébként a meglehetősen véges képességeidet arra fordíthatnád, hogy valami nick nevet választasz magadnak, hogy legalább megszólítani lehessen! Bár a magam részéről az ilyenekkel, mint te, nem szívesen diskurálok, ezt tudnod kell!

Pogány

#4542 Re: Re: Pogány komám !!!

2012-02-09 08:08

#4533: fáj az igazság ? - Re: Pogány komám !!!

Az igazság nem az, amit ön feszeget, ebben biztos lehet! Továbbá én megpróbáltam megadni a tiszteletet azzal, hogy magázva szólítottam meg és nem minősítettem önt, ugyanis sem sógórnak, sem komának nem tekintem magát! Ebből látszik az értékrend megléte vagy hiány, amit otthonról, a szülőktől a családtól kell hozni. Önnek nem sikerült! A "sületlen" minősítést fenntartom, de azt nem önre ragasztottam, hanem a mondanivalójára, ami sajnos eléggé sületlen. Olyan dolgokat feszeget, ami csupán hangulatkeltésre való, semmi más lényegi mondanivalója nincsen. Rendkívül polkorrekt, cizelláltan megfogalmazott semmi, amelyre egy másik értékrend képviselői rendkívül nyitottak lennének. Sőt, hálásak is lennének, hogy jól odamondott a hazafiaknak. Azonban a "birka tömeg", aki a haza függetlenségéért kiállt és kiáll még, ahányszor csak kell, nem sértegethető ilyen alpári módon. Nem sértegethető, mert az az érték, amit képviselünk, a hazaszeretet eléggé ősi és világosan hordozza a pozitív értéket, míg a sajátjait eláruló, idegenekért rajongó, azokat feltétel nélkül kiszolgáló, csak a saját kicsinyes boldogulását féltő embertípus által megtestesített katyvasz, az egyértelműen nem érték, hanem egy destruktív ámokfutás, nem egyéb! Ezen a fórumon többségében a hazáért elköztelezettek gyűlünk össze, ezért nem értem, hogy ilyen sületlen hozzászólásokkal miért kell provokálni? Persze mégis csak értem én! Láttunk már ilyet, nem egyszer, de most nem kívánok erről egy újabb fejezetet nyitni. Azonban azt hiszem, ha akarja érti, ha nem akarja nem érti meg, hogy itt és most, a mi hétköznapjainkban két teljesen különböző világnézet csap össze. Az egyik tiszta és jó, ezt évezredek bizonyítják, és az emberiség történelmében - nemzettől függetlenül, a kezdeti iőktől fogva létezik - sokkal hosszabb ideig volt alapérték, mint a másik oldal szava. Ez az érték a hűség a sajátjainkhoz. Az ősember sem tűrte - feltehetőleg - az összeférhetetlenséget és az árulást! A másik világrend fiatal még, és pusztító, mint egy daganat. A pénz, a tőke, a globális világhatalom! Ezeket a szavakat tűzték zászlajukra azok, akik ebben az új világrendben érzik jól magukat. A baj, hogy ezeknek előbb az emberi viselkedés ősi normái által ott tornyosuló falat kellene előbb lebontaniuk és ez nem fog menni! Megmérettettek és könnyűnek találtattak ezek a gerinctelen senkiháziak, akiknek nem számít élet vagy halál, gyermeklét, semmi szépség és jó akkor, amikor a profit a tét! Nem folytatom tovább. Még csak annyit írok, hogy itt az idő, amikor ki-ki eldöntheti, hogy melyik értékrenben hisz, ugyanis hamarosan színt kell vallani az élet nagyszinpadán. Nagyon kérem, hogy ne provokáljon itt a továbbiakban! Erre itt nem vevő a többség, erről biztosíthatom. Ha mégis megteszi, nem kell megsértődni azon, ha valaki szót emel a provokáció ellen. Különösen nem kell nagyarcúan komázni és flegmáskodni!

lászló

#4543

2012-02-09 10:43

Kedves Eva Mari Barak én személy szeint koszonom a petíció elindtását és annak szovegével egyetértek. Figyelemmel kísírem munkásságát, ezért remélem nem szegi kedvét a vitalapon megjeleno néhány beteges ellenvélemény. Mert ezeknek az embereknek is joguk van hozzászólni a petícióban leírtakhoz. Csak azt nem értem, milyért nem az általuk indított petíciókra osszpontosítanak teljes erovel? Úgy gondolják holmiféle zagyvaságokkal meg tudnak félemlíteni bennunket? Mert, ha nem ért egyet Piti-Palkó a petícióval, az az O dolga, és ne írja alá! De mások agymosását legyenek szívesek hagyják ki tervukbol!!!?

Vendég

#4544

2012-02-09 12:37

nagyon fontos, hogy az emberek felébredjenek, és összefogjanak !!4

Vendég

#4545

2012-02-09 13:04

hazám, gyerekeim,unokáim miatt kötelességem megtenni

Vendég

#4546

2012-02-09 14:18

Teljesen egyet értek velük és mielöbb össze kell fognia az országban mindenkinek mert a kisemberek egyre lejebb kerülnek, családok mennek tönkre miközben a parlamentünkben olyan határozatokat hoznak amiben teljesen ellehetettlenitenek minket. Hol van az igért munkahely és hol van a megélhetési lehetöségünk. Mindent elvesznek és elsöpörnek minket teljesen, nem sok idö és a lakhatásunk sem lessz már megoldott mert egyszerüen nem tudunk megélni mások hibái miatt. Nem kellene csodálozniuk ott fent hogy nem vállalnak ma gyereket csak nagyon kevés a születés? Kinek szüljenek? Ennek a nyomoruságos államnak ahol nem keresnek annyit már ha tud dolgozni valaki ami a saját megélhetéséhez elég? Hova?! Fogjunk össze mielöbb és tegyünk végre ellene. Még valami: Nem a munkásokon kellene behozni a sok adosságot hanem az ország vezetöségén akik jol élnek a munkások pénzéböl. NÉZZETEK MÁR KÖRÜL kÜLÖNBÖZÖ JUTTATÁSOK MEG HATALMAS FÜZETÉSEK NEKIK OTT FENT! Ellemben velünk akik dolgoznak nem kapunk szinte füzetést sem és szakadásig dolgozhatunk már ha tudunk.Hol itt az igazság? Magyarországon már régen volt olyan. Fogjunk össze mindannyian! A jövönk és a gyerekein jövöje függ töle, meddig türünk még!

Vendég

#4547 Re:

2012-02-09 18:53


Vendég

#4548 Re: Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

2012-02-09 19:28

#4527: Predikator - Eva Maria Barki felszólító levelére válasz !

Nem tudom maguk hol éltek, de ez a hazafiasság mögé bújtatott ömlengés gyomorforgató.

Ezért ajánlom figyelmébe ezen írást, lassan olvassák,  és próbálják felfogni annak valóság tartalmát, gondolkozzanak el rajta!

Nekem az a véleményem hogy kicsit tágabban kellene látnotok a világot.

Mert szerintem az EU-nak csak piacnak kelletünk és mindent megtettek annak érdekében, hogy az önállóságunkat megszüntessék, és teljesen függővé tegyenek bennünket. (rabszolgává)

Lásd mindent megvettek, ami egy ország szempontjából stratégiailag létfontosságú vagy hatalmas profitot termelhet.

Bányáinkat bezárták.

Cukorgyárakat megvették majd szétverték.

Kohászat nehézipart szétverték.

Energiaszektort eladták, és a profitot kiviszik.

A jól működő mezőgazdaságunkat szétverték bizonygatva, hogy milyen jó lesz a magyarnak, ha zsebkendőnyi területeket fog művelni amúgy elavult módszerekkel, és azt azért beláthatjuk versenyképesen csak nagyban és komoly gépparkkal lehet földet művelni, ami egyébként megvolt rendszerváltáskor. De még az így megtermelt gabonát is nyomott áron felvásárolták a termelőtől, tárolták állami gabonatárolókban, majd később búsás haszonnal értékesítették, így is a magyar mezőgazdaságot züllesztve, magukat viszont gazdagítva.

Tönkretették a húsiparunkat azért, hogy a náluk szemétnek tekintendő hulladékon nálunk eladhassák, mert míg náluk a megsemmisítésért fizetni kell addig nálunk eladhatták és így még a szemétből is pénzt csináltak.

Tönkrevágták a tejtermelőket. Kérdés: Miért jó nekünk a Szlovák tej miért támogatjuk azokat akik egyébként veretik a magyarokat.

 

STB, STB.

Tehát ha figyelembe vesszük a fent felsorolt területeket és azoknak a munkaerő felvevő képességét, akkor tisztán világos ha ezek mind meglennének nem kellene a segélyek összegén siránkoznunk.

Továbbá az ország függősége nem lenne ekkora mértékű, és az itt megtermelt javak, minket, magyarokat gazdagítanának, és nem hitelből kellene finanszíroznunk a létezésünket, ami nekik jó, nekünk nem, mert így, csak rabszolgák leszünk saját hazánkban.

Nekem az a véleményem, hogy akik vezető beosztásban, mint FLETÓ, megtollasodtak azok csak úgy tehették, hogy eladták az országot a fejünk felől.

Summázva nekem az a véleményem nekünk most ezt a függetlenségünket kell visszaszereznünk, viszont ez csak úgy lehetséges, ha nem azok mondják meg, mit kell tennünk, akik tönkre tették az országunkat.

Ezért fontos az országunk önrendelkezése, és ezért támadnak bennünket, magyarokat.

 

 

Gábor

#4549 Re: hm

2012-02-09 22:46

#3: -

Orbánt Brüsszelből irányítják, mindent letolnak a torkán.

És nem tehetünk semmit ,győzött a nyugat

Gábor

#4550 Re:

2012-02-09 22:49

#1:  Nem nem soha  ELMÚLT BRÜSSZEL GYŐZÖTT SZOKJÁTOK MEG