Elszámoltatást akarunk!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Elszámoltatást akarunk! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26 Re: Elmebetegek !

2011-12-21 22:16

#1: -

21 éve az összes tetü egy asztalról eszik. Miről beszéltek ? Ami pedig a tüntetéseket illeti : "megélhetési gyávák" vagyunk. Ez van. A többi csak feszültség levezető hőzöngés. Amilyen a MIÉP volt. Ha magatokba néztek, tudjátok hogy így van. A többi vitézkedés. "Felmegyek a miniszterhez". Micsoda ökör vagy testvér !

Na üdv. Ferika


Vendég

#27

2011-12-21 22:32

Elszámoltatást akarunk! A képlet nagyon egyszerű: 21 évvel ezelőtt volt 27 milliárd adósságunk, de a miénk volt minden Magyarországon fellelhető vagyon...ma, szinte semmi sem a miénk és megnőtt az adósságunk a többszörösére...erre a magyarázat IS kevés!

Vendég

#28

2011-12-22 07:00

Nagyon egyetértek minden szavával, ezt már régen meg kellett volna tenni,főleg azért,mert a fidesz megigérte.Ez ugyanolyan fontos lett volna,mint a vörösiszap kármentés, de idevanném a biróság,ügyészség,rendőrség korrupt embereitől való megtisztitását. Elég nekünk a külső ellenség, nem kell még blső is, ezeket meg kell semmisiteni.Legyen az hazug heller,tgm,vagy bármelyik hazáját mocskoló liberáis, a komcsikról nem is beszélve.Ha van erre kormányzati akarat, akkor tessék végre elkezdeni, ezzel tartoznak nekünk!!!

Vendég

#29

2011-12-22 10:50

Az elszámoltatás nem ajándék, hanem JOG a nép szempontjából és KÖTELEZETTSÉG a kormány részéről.
Elég nagy szégyen, hogy 21 évvel az állítólagos rendszerváltás óta, még nem történt meg a bolsevik bűnözők felelősségrevonása, s a pénzügyi megszállás révén nyakunkba ült globalisták és kiszolgálói még mindig fosztogathatják a nemzetet. Minden bűnről és forintról számot kellene adnia mindenkinek! Ám ez csak a pénzdiktatúra osszeomlasztásával, s a kollaboránsok pártjainak betiltásával következhet be. Ahhoz pedig újjá kell építeni a magyar nemzetet! Csatlakozz az egyetlen nemzetépítő erőhöz, amely nem a pártokrácia útján kívánja felemelni a magyarságot!

Vendég

#30

2011-12-22 11:59

Cato után szabadon: Ceterum censeo - Egyébként az a véleményem,
hogy az alábbi kérdésekre minden Országgyűlési Képviselőnek és minden egyéb Közéleti Szereplőnek
Eskü Alatt Legyen Kötelező Válaszolni!


Korábban volt-e vagy, akár ma is van-e családtagjain vagy strómanokon
keresztül érdekeltsége u. n. off-shore cégekben?

IGEN VAGY NEM!




Helyezett-e el korábban külföldön titkos bankszámlán vagy széfben valutát,
értékpapírt, illetve részvényt?
IGEN VAGY NEM!



Egyetért-e avval, hogy az "adóparadicsomokban" működtetett off-shore cégek, titkos bankszámlák

és a korrupciós ügyek titkosítása 30, 50, vagy akár 80 évre is

csak hátsó szándékú célok, piszkos pénzügyi tranzakciók, pénzmosások, csalások,

lényegében, a mindannyiunk közös tulajdonából lopott milliárdos vagyonok,

fedezésére szolgálnak?

IGEN VAGY NEM!

Vagyoni helyzete 1989-ben, 1999-ben és

"most"! 2011-ben.


Vendég

#31

2011-12-22 12:09

A nép ki rablóinak, a hazaárulónak bűnhődniük kell! a hazaárulókra nem vonatkozik az elévülés!

Vendég

#32

2011-12-22 13:11

Mindent vissza!

Vendég

#33

2011-12-22 15:10

Jobb késöbb mint soha!!!!

Vendég

#34

2011-12-22 16:00

Sajnos nem nagyon hiszek benne ,hogy valaha is lesz bármiféle elszámoltatás ,hiszen a jelenlegi hatalom tagjai ,mind "részesültek" az ország vagyonának szét rablásából ,kivéve a Jobbikot ,akkor talán lesz elszámoltatás ,ha ők fogják Magyarországot vezetni !

Vendég

#35

2011-12-22 16:11

Legyen elszámoltatás! A kötélgyártó kisiparosoknak munkát!

Vendég

#36

2011-12-22 16:48

Egyet értek a követeléssel ! Viszont nem láttam még olyan kígyót ami a saját farkába harapott volna .

Vendég

#37 Czakó István

2011-12-22 17:49

Kedves Pista!

Kérésednek megfelelően a legszélesebb lev listámon,a közel kettő és fél millió látogatot regisztráló weboldalamon: http://www.hitvallasom.hu, valamint a facebok-iwiw nyílvánosságát felhasználva közöltem a peticiót!
Szabó József
A Nemzeti Civil Kontroll teljes jogú tagja
Civil Ellenállás
ubi
Vendég

#38

2011-12-22 19:05

Szánalmas,hogy népmozgalom kell ennek a dolognak az előmozdítására amikor már régen arrol kellene beszélni,hogy törvényesen kik csücsülnek börtönben és kik lettek földönfutók az elszámoltatás miatt.


Vendég

#40

2011-12-22 19:14

Remélem minél többen aláírják !
Marci

#41 Marci

2011-12-22 19:36

Ez a cionista kormány nem fogja elszámoltatni a liberális-posztkommunista bűntársait! Hisz ezek is szétlopták 1998-2002 évek között a magyar nép vagyonát!

Nép ítélet kell! A magyar népnek kell ítélkezni az aljas kollaboráns banda minden tagjával! Mindazokkal akik 22 év alatt kirabolták a csonka-magyarország népét!

Mindenüket elvenni és agyon dolgoztatni minden, nép, haza és nemzetáruló mocskot!

Bár megjegyzem, hogy ezek a patkányok kínhalált, karóba húzást, kerékbetörést, megnyúzást, felkoncolást, stb. érdemelnének!

De ezeknek a HALÁL, KEGYELEM!

http://prohungaria.ning.com/profiles/blogs/teljes-vagyonvesztes-es-munkatabor-legyen-resze-mindazoknak-akik-#comments


Vendég

#42

2011-12-22 19:48

Jónak mondható ez a törekvés, de én 1947.-évtől napjainkig ajánlom mindezt, ezt a bizonyos ELSZÁMOLTATÁST. Okkal nagyon is okkal ajánlom hogy mielőbb történjen meg! Szívesen segédkezem Át Világító Főbiztosként. Üdv:Prónay. Parancsnok

Vendég

#43

2011-12-22 19:58

Meddig türünk még?

Vendég

#44

2011-12-22 20:01

Igen aláírtam, mert a kezdeményezés nemes.
De ezek akik 90-óta /és előtte is/ a hatalomban,vagy közelében "tevékenykedtek", mindent együtt vagy egymást segítve tették, és együtt titkosították a bűnözésüket!
Együtt rabolták ki, segítették idegen kezekre hazánk, népünk a magyarság vagyonát- hazáját.
Aki hazáját elárulja, annak egyetlen társadalomban nincs helye, lakoljanak örökké!

Vendég

#45

2011-12-22 20:44

Ezzel kellett volna kezdeni az új kormánynak. A "rendszer" váltásnál vagyonleltárt kellett volna készíteni, felmérni az állami vagyont és csak ez után privatizálni azt, ami az állam (közösség) számára veszteséges. A volt tulajdonosnak járt volna az az államosított vagyon, ami természetben megvolt, ami nem volt meg, az után járt volna csak kárpótlás. Az új állami vállalatoknál dolgozók meghatározott idő (pl. öt év) munkaviszony után részvényeket kaphattak volna saját üzemük tulajdonából, aki kevesebb ideig dolgozott, az kiegészíthette volna befizetéssel a "rész" vagy "töredék" részvényét egészre (tőkebevonás!) Az üzemeket az újonnan létrehozott "Munkástanácsok" által megbízott gazdasági szakemberek irányíthatták volna... stb. Ennek a részleteit még 89-ben megküldtem a választások előtt Németh Miklósnak és az új MDF-es kormánynak, de senki sem reagált rá.

Vendég

#46

2011-12-22 22:15

N em a rokkandijasokkal kellene foglaljkozni, hanem a régi komcsi vezetők elszámoltatásáal.
Hiszen ha a rokkann yugdijakat megvonkák még több ember lessz az ujcán sepregetni vagy ez a cél? ÉPn Fideszes vagyok de ez nekem ki veri a biztositékot.

üdv:
Czeglédiné

Vendég

#47

2011-12-22 22:58

még most is vidáman dőzsölö cionista komunista elvtársak hogy gondoljátok?nem fogjátok meguszni!!!!
Ezt én garantálom 32 ezer miliárdot loptak ki az országbol tudjuk hova!és még olyan sok dolog ami a magyarok kárára volt nem fogjátok megúszi ezen dogozunk.Isten engem úgy segitsen.

Vendég

#48

2011-12-23 05:11

Igazsagot akarunk!!!!!!!!!!!

Vendég

#49

2011-12-23 08:17

Ugy sem lesz ebböl semmi ki kéne menni a parlament elé és ott követelni mindezt persze az egész országnak!!! + benzin áfa munkahely stb... és leszarni az izraeli rendőröket

Vendég

#50 Hm...

2011-12-23 12:51

Szerintem ez csak újabb figyelemelterelés az ország jelenlegi sz*r helyzetéről és ebben nem csak az MSZP-SZDSZ a hibás...elősször ezt a sz*r helyzetet kell megoldani....