Oltottaknak még egy oltást gyenge immunválasz esetében

Oltottaknak még egy oltást gyenge immunválasz esetében / Közlemények / Harmadik oltás / Hozzászólások

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2021-07-17 10:07



Vendég

#2

2021-07-17 10:50

Németh László
Anna
Vendég

#3

2021-07-17 11:02

Köszönöm a munkádat, örülök a sikernek.
A nemzeti összefogás meghozta az eredményt.
Azoknak a szakembereknek is hála, akik nem engedtek semmi befolyásnak, és korrekt véleményt formáltak az igazi védettség érdekében.Aug. közepén telik le a 4 hónapom a 2. Sinopharmtól. Antitest tesztem minimális neutralizációt mutatott. Várom az mRNS vakcinát.

 

Jó egészséget kívánok Neked és mindannyiunknak! Sikeres munkát és további bátor kiállást a hátrányos helyzetbe került emberek érdekében!


Vendég

#4

2021-07-17 11:18

Köszönöm a tájékoztatást

Vendég

#5

2021-07-17 12:26

Köszönöm a tájékoztatást, az áldozatos munkát. Remélem mindenki egészségesen túléli ezt a nehéz időszakot. Ne legyen több áldozat.

Vendég

#6

2021-07-17 22:24

Kedves Furtado Renátó, köszönöm az értesítést. Bent vagyok a "Sinopharm utáni negatîv eredménnyel" Facebook közösségben, naprakész vagyok a friss információkkal. Már hozzájutottam 1 Modernához, azzal lett már 500-as immunitás eredményem. Minden jót kívánok mindenkinek! Hargitai Márta mellrák túlélő Budapest

Vendég

#7

2021-07-18 10:44

Természetesen örülünk nekin DE: Az a kérdésem hogy vajon egy oltás elég-e azoknak akiknek gyenge védettséget mutatott az IGg tesztje, továbbá hogy ez 1 oltás vajon véd-e minket az új mutánsoltól? Üdvözlettel GAnna



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...