IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!


Vendég

#501

2012-03-07 00:15

A begyöpesett agyú orvostársadalom nem fogadja el a természetes úton történő szüléseket. A pénzéhes orvoslás rányomja a bélyegét minden ezzel ellentétes felfogásra. az igazságszolgáltatásnak mondott ítélkezés ennek sajnos asszisztál.

Vendég

#503

2012-03-08 21:54

Por la justicia y la libertad de parir donde la mujer desee

Vendég

#504

2012-03-19 03:20

Lynda Marie lang

Vendég

#505

2012-04-06 22:57

Első gyerekemet nála szültem, igaz még bent a klinikán.Azt mondhatom, hogy rendkívül segítőkész, és megértő viselkedésével méltán nyerte el a szimpátiámat.Nem volt fogadott orvos, az ügyeletre mentem, és éppen Ő volt akkor.Szerencsére.Méltánytalannak tartom az ítéletet, és azt a megalázó herce-hurcát, amit Vele szemben elkövettek.Remélem ez a per lehetőséget ad arra is, hogy az egészségügyi intézményekben elkövetett hibákat, főleg ha az az orvos és az ápolók hibája, ugyanilyen elbírálásban részesítsék.Azt hiszem nem kell példákat felhoznom, mert eléggé ismertek a közvéleményben is.

Vendég

#506

2012-04-08 16:30

Igazságot!
Jenifer

#507 Re: Egy vélemény a racionális oldalról

2012-04-13 08:06

#20: Racionalitás - Egy vélemény a racionális oldalról

Köszönöm ezt az írást, teljesen egyetértek! Minden szava igaz! Gratulálok!


Vendég

#508

2012-04-25 16:56

Tegyei Nora

Vendég

#509

2012-04-27 18:14

Jómagam kórházban szültem 3 gyermekem, és nem tenném másképp most sem, de skandallum elverni a port Geréb Ágnesen. Mindenkinek a szabad választása hol szül. Sajnos a kórházi szüléseknek is van kockázata!
Igazságot Geréb Ágnesnek!!!!!!!!!!!!!!
dino

#510

2012-05-08 22:23

a születés, a szülés nem betegség, hanem egy csodálatos állapot. túl van misztifikálva, pedig a bébi kibújik orvos nélkül is...ez a természet rendje... az ún. civilizált világban csinálnak cirkuszt a születésből, (főleg Magyarországon) félelmet keltve a leendő apukákban, anyukákban. és érdekes módon, ahol nincs orvos, ott kevesebb a komplikáció is... a világ nagyobb részén természetes módon szülnek a nők, orvosi beavatkozások nélkül... a női test úgy van megalkotva, hogy a babát befogadja, őrzi addig, ameddig szükséges, és utána ki is engedi magából... orvossal, vagy orvos nélkül, de ez történik... azokban a nyugati országokban, ahol az orvosok megvannak fizetve, sokszor bent sincsenek a szülésnél... csak a bábaasszony segít, ha kell...
Egy ápoló

#511 Korházak

2012-07-16 15:32

Hány komplikáció is volt Geréb Ágnesnél eddig???????
-ha jól emlékszem 1000 szülésre jutott kettő!
A kórházakban ennél sajnos rosszabb az arány. Ott 100 szülésre jut legalább két komplikáció!
Mennyi is volt a szülés Gerébnél?
-úgy 100-120 körül mozgott tokkal vonóval!
Mennyi egy szülés a kórházban?
-legalább a duplája még annak is aki fizeti a TBt!
Milyen körülmények voltak Gerébnél?
-családias
Milyenek a kórházban?
-van kórház ahol 6-8 ágy van egy kórteremben. Max ha pluszban fizet az ember kap egy 2-3 ágyasat!

Ezen érdemes lenne elgondolkozni!
-Ja hogy akkor nem lenne haszon az orvosok zsebében!
-Kérdem én, hogy mire fizeti az ember az adóját és a TBt??????????????
3 gyerekes

#512

2012-09-13 11:17

Én nálla szültem mindeggyiket. Nagyon jól levezette a szülléseket, nem volt semi baj.
3 gyerekem van.


Vendég

#513 Igazságot Geréb Ágnesnek!

2012-10-29 18:54

Az abortuszt (ebben a társadalmi környezetben helyesen) rá lehet bízni az asszonyra, akkor azt is el tudja dönteni, hogy hol, hogyan akar szülni.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-10-29 18:55


Norbert Homenszki
Miskolc

#515 Nem kell

2012-12-19 19:46

Jó helyen van Geréb Ágnes.
nem vendég

#516 Re:

2013-01-15 14:54

#1: -

elnézést itt nem arról van szó, hogy hol segített, meg hogyna segített. hanem arró lva nszó , hogy az utolsó bábáskodásai alatt meghaltak csecsemők.

Kobak

#517

2013-02-02 20:40

Geréb Ágnes ellen modernkori boszorkányüldözés folyik!
Szégyelje magát mindenki- ügyész, bíró -, aki ebben részt vesz.
Különösen azok szégyeljék magukat, akik (ún. orvoszakértők) ezt jogtalan, adózatlan jövedelmük (hálapénz) féltése miatt teszik! Szarháziak vagytok mind!!!
Marietta

#518 Re:

2013-02-02 21:14

#512: 3 gyerekes -  

 nálla helyesen leírva NÁLA, szüllések helyesen leírva SZÜLÉSEK.

Geréb Ágnes ellen egyébként boszorkányüldözés folyik, mondom ezt azzal együtt, hogy én biztosan nem szülnék nála, csak kórházban, de ennek szabad választását az anyának meg kéne hagyni. 

Kobak

#519 Re:

2013-02-02 22:44

#470: -

Együttérzek. Hasonlók történtek feleségemmel is, fogadott orvos mellett. Eredmény: 1 gyerek. Miattunk is fogy a magyar.

De nem is lesz másképp, míg valaki rendet nem teremt ebben az egészségügynek nevezett, feudális disznóólban.

 

Vica

#520 Re: Egy vélemény a racionális oldalról

2013-02-18 11:22

#20: Racionalitás - Egy vélemény a racionális oldalról

Kedves Racionalitás! Nem kell leírnod, hogy férfi vagy. Nem is fogod soha megérteni, milyen érzés egy nőnek egy sima "belső vizsgálat". Az, ahol úgy fölfekszel 400 W-os fényben szétterpesztett lábakkal, hogy MINDENED látszik, általában épp az ajtó felé, ahol az jön be, az néz be aki akar. Ha állapotos vagy, akkor ez még rosszabb, mert akkor föl se tudsz ülni és nem is látod, hogy mit csinálnak. A legtöbb orvos el sem mondja, hogy mit csinál. Csak megfogja a jéghideg kacsát és betolja szó nélkül a hüvelyedbe, ami után azt érzed, hogy most aztán azonnal összepisilod magad. Ha nem ez van, akkor általában egy férfi kb .2,5 cm-es ujjátmérővel és 2 ujjal nyúl beléd. Miért kell ezt nekem elviselnem? Mert erről férfiak hoztak törvényt? Mert, mint írod, ők a többség? Mondd, TE hányszor jártál prosztata vizsgálaton? Ha hoznának egy szabályt, a többség, hogy ezentúl minden férfi csak akkor lehet apa, ha előtte legalább 10-szer prosztata vizsgálaton részt vesz (ahányszor minimum egy terhes nőt megviszgálnak a szülésig), akkor TE mit tennél? Szép törvénykövető lennél és járnál, hogy havonta benyúljanak mélyen a fenekedbe? Vagy miután a saját bőrödön érzed a "törvény" visszásságát, elkezdenél tiltakozni? Mint itt mi NŐK? Mert mi a saját bőrükön érezzük, hogy csak addig vagy önálló,önrendelkező, saját akarattal bíró ember, amíg nem leszel állapotos mert onnantól MÁSOK rendelkeznek veled és erre jó kis törvényeket, rendeleteket és rendőröket alkalmaznak? És akkor megkérdezed magadtól: M E D D I G   T Ű R J Ű K   E Z T ?

Vica

#521 Re: Korházak

2013-02-18 11:24

#511: Egy ápoló - Korházak

Teljesen igazad van, ez a pénzről szól. Vajom miért van az, hogy még mindig a legjövedelmezőbb pálya az orvosokon belül a szülészet?

Lazi

#522 Re:

2013-02-18 12:33

#501: -  

 Arról vajon van-e statisztika, hogy hány ember halt meg orvosi műhiba következtében?

És hányan kerültek emiatt börtönbe???

 

elfogulatlan

#523 Re: Egy vélemény a racionális oldalról

2013-07-10 12:22

#20: Racionalitás - Egy vélemény a racionális oldalról

Kedves Racionális

Szeretném megköszönni hogy helyettem is elmondtad a véleményedet

Teljesen egyetértek veled.

Nekem két egészséges gyermekem van, mindkettő kórházban született

méghozzá  koraszülöttként, és ismeretlen orvos vezette le a szűlést

Az orvosokról nekem csak jó véleményem van

Természetesen akinek problémája adódott másképpen látja a dolgot

Éppen ez az ami miatt nem állok  vakon Geréb Ágnes oldalára mert mint

orvosnak számolnia kellett volna a komplikáció  előfordulásával

Miközben egyesek szidják az orvosokat , úgyanakkor felmentik Geréb Ágnest pedig ő is orvos

csak az egyik egy felszerelt korházban vezeti le a szűlést ,segitő kollégák között megfelelő felszereléssel

a másik magát mindentudónak kikiáltva felelőtlenül  egyedül felkészületlenül a komplikáció lehetőségére

Felelőtlennek tartom bárhogy nézem, a tragédiának ő az oka, mert nem készült fel a lehetőségére!!!!!!

A problémamentesen világra jött gyermekek nem Geréb Ágnes érdeme, mert ez a természet rendje !!!!!

Megérdemli amit kapott, mert életeket tett tönkre bárhogy is fényezik a hiszékenyek

Az emberi élet a legnagyobb csoda a világon és aki ezt felvállalja az nem lehet ilyen  könnyelmű  !!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vendég

#524

2013-09-21 19:01

Nagyon szeretném,ha ez az önzetlen és hithű asszony végre elégtételt kapna.

Vendég

#525

2013-09-21 19:02

ízléstelen szemét,nem kell ilyeneket terjeszteni