Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Kedves aláírók! / Hozzászólások

Félelmetes Sivatagi Dzsungelharczos dániel O1G bilis Bambi Impi

#301 Nagyon beszartam ettől a képtől.... össze-vissza fostam magamat .... csokis lett a bugyim ....

2020-11-29 09:54

Kőszönöm kedves Zsuzsa Φασολάδα ( elycsd : Fasoláda ) Frank

Repedtsarkú Dr Dobos Meddő Andrea

#302 Nagyon beszartam ettől a képtől.... össze-vissza fostam magamat .... csokis lett a bugyim ....

2020-11-29 10:00

 

 

nagyon-nagyon jólesik nekem, hogy már 5.800-nál is többen fostak be a rémisztő és félelemkeltő képemtől

 

.

Bárukh , a Félelmetes Sivatagi Dzsungelharczos

#303 nagyon-nagyon jólesik nekem, hogy már 5.800-nál is többen fostak be a rémisztő és félelemkeltő képem

2020-11-29 11:12

Ha a dániel ikerpár  ezen az elátkozott úton halad tovább,

akkor sajnos kénytelen leszek lemondani hivatalosan a  kékszalagos tagságomról!

 

Ezzel a fasiszta őrjöngéssel nem vállalhatok közösséget, még kékszalagos  szinten sem!

Pintér Egon

#304 Ha a dániel ikerpár ezen az elátkozott úton halad tovább,

2020-11-29 11:14

Undorító náci féreg ikerpár , becsukni kell őket

Tollasi Bableves Gyöngyi

#305 Undorító náci féreg ikerpár , becsukni kell őket

2020-11-29 11:17

Már rég kiherélték volna, ígérték is.

Minek neki here , ha egyszer impótens ?

Eiláti FEKETE TEHÉN Beteavonközpont

#306 a dániel ikerpár is teljesen beilleszkedett ...

2020-11-29 11:18

Testre szabott rövid, egy-háromoldalas történeteket, elbeszéléseket, epizódokat várunk, lehetőleg héberül (de magyarul is lehet), ha nem írásban, küldjétek hangfelvételben.

Géza Onodi .> A HASZNOS HOLMIK KAMUBOLT PORTASA

#307 Minek neki here , ha egyszer impótens ?

2020-11-29 11:20

Aboltok ugy lesz hogy nemlesz vevok mert hanincs penz minek a bolt mimaragyunk othon a boĺt legyen zarva

Marabu Egon

#308 évfolyamelső dániel O1G bilis IMPI kitalálta, hogy önkéntesnek jelentkezik az izraeli seregbe.

2020-11-29 13:18

szívesen katonai törvényszék elé állítanám,
 
de jelenlegi hivatalát civil  vécepuczoló és  öregcicagyűjtő közhivatalnokként végzi.
Dr Mády O2G Egon

#309 évfolyamelső dániel O1G bilis IMPI jelenlegi hivatalát civil vécepuczoló és öregcicagyűjtő közhiva

2020-11-29 13:22

Marabu Egon

Nem mindenben értek egyet: mivel hivatásos katona egyenruhába bújt a

DILIS bilis dániel O1G IMPI

, függetlenül attól, hogy milyen civil állásban tevékenykedik mindenképpen katonai bíróság az illetékes.

Marabu O6G Egon

#310 évfolyamelső dániel O1G bilis IMPI jelenlegi hivatalát civil vécepuczoló és öregcicagyűjtő közhiva

2020-11-29 13:26

Dr Mády O2G Egon

Az egy dolog,hogy nem értünk
egyet a törvényekkel,azokon lehet változtatni.
Egyenlőre a hatájos piréz  lyogszabályok úgy rendelkeznek,hogy
aki leszerel nem katona ,csupán tartalékos állományban
lévő civil
Fetrengő Varnyú , KíGYÓZÓ DEMOKRATA

#311 a hatájos piréz lyogszabályok úgy rendelkeznek,hogy

2020-11-29 13:30

Én is így vagyok ezzel, mint a Kéktangás Druszákok!

 

 

Azon nevetek,megint károg a Marabu O6G Egon

Pintér Egon

#312 Egonék már rég megmondták

2020-11-29 13:34

Impótens Dániel napjai meg vannak számlálva, Meddő Pereputtyával együtt.

Dr Mády O2G Egon

#313 Egonék már rég megmondták :Impótens Dániel napjai meg vannak számlálva, Meddő Pereputtyával együtt.

2020-11-29 13:36

Pintér Egon

TUGGYÁK RÉG AZ EGONOK ...

Félelmetes Sivatagi Dzsungelharczos dániel O1G bilis Bambi Impi

#314 a hatájos piréz lyogszabályok úgy rendelkeznek,hogy aki leszerel nem katona ,

2020-11-29 13:40

 

Drága Egonkáim Marksz Karcsiban

de há én ott se vótam ....

Anci Bableves Ádám

#315 Drága Egonkáim Marksz Karcsiban de há én ott se vótam ....

2020-11-29 13:45

Félelmetes Sivatagi Dzsungelharczos dániel O1G bilis Bambi Impi

 

Azok a tipusok az Egonok , ha az ővéiké nem lehet akkor máséi se legyenek!!!

Félelmetes Sivatagi Dzsungelharczos dániel O1G bilis Bambi Impi

#316 Azok a tipusok az Egonok , ha az ővéiké nem lehet akkor máséi se legyenek!!!

2020-11-29 13:48

 

Jól is nézne ki a Félelmetes Sivatagi Dzsungelharczos Társulat ,

ha Egonka kerekesszékkel gurgulázna a Bevetésen ....

Valaki Valahonnan

#317 Dániel Péter jelleméről nem csak Dániel Péternek

2020-11-29 14:16

 

Itt van hazugság az biztos!


1 Amit leírtál eddig meg amit fogsz!


2 Hol is vagy te ügyvéd vagy nemzetközi jogász?


3 Nem üldöztek téged hanem egy köztörvényes bűnöző vagy aki az igazságszolgáltatás elől szökött meg!


4 Na hol is van a szép új lakásod amit reklámoztál meg miből?

Az állami segélyből vagy a takarítói kegyelemkenyeredből?

 

.

Pajor Tamás

#318 Nem üldöztek téged hanem egy köztörvényes bűnöző vagy aki az igazságszolgáltatás elől szökött meg!

2020-11-29 16:37

 

 

Kedves barátaim!

Szükségét érzem, hogy egy  őrültségre reagáljak.

 

 

A sajtóból értesültem  Évfolyamelső Dániel O1G bilis  IMPI  Péternek,

a közelmúltban Izraelbe szökött  ügyvédnek  ELMEBETEGNEK a magyar futballválogatottat és szurkolókat becsmérlő nyilatkozatáról.

 

Én a magam részéről magyar-zsidóként, vagy ha tetszik zsidó-magyarként

leghatározottabban elhatárolódom ettől a visszataszító hangvételű,

rosszindulatú megnyilvánulástól.

Végre történik ebben az országban

valami olyan, aminek pártállástól, világnézettől, származástól és vallási hovatartozástól függetlenül mindenki tud örülni.

Patologikus jelenségnek tartom, amikor valaki ilyen események kapcsán is gyűlölködni kezd.

Azt hiszem, zsigerileg ismerem a zsidóság szenvedéstörténetét és az ebből fakadó félelmeket, lelki gyötrelmeket,

de könyörgöm, hogyhogy valaki felnőtt ember létére nem tudja megkülönböztetni belső világát az objektív külső történésektől.

Még inkább égbekiáltó ostobaság, ha valaki zsidó értelmiségi létéreWC PUCOLÓ SZAKEMBER LÉTÉRE  nem látja,

hogy ezzel pont a zsidóság ügyének árt a legtöbbet

 

 

. Én ezt a magam részéről kategorikusan elutasítom és továbbra is jó szívvel szurkolok a magyar válogatottnak.

Továbbá kérem azokat a zsidó, vagy a zsidósággal barátságos embertársaimat,

akik az előbb elmondottakkal egyetértenek,

hogy egy-egy nagy lájkkal támogassák és széles körben osszák meg ezen nyilatkozatomat.

Hajrá Magyarország!

Évfolyamelső Dániel O1G bilis IMPI Péter

#319 WC PUCOLÓ SZAKEMBER LÉTÉRE nem látja, hogy ezzel pont a zsidóság ügyének árt a legtöbbet

2020-11-29 16:45

Kedves barátaim, ismerőseim és ellenségeim! Részint magamtól, részint pedig egy baráti fogadás hatására úgy döntöttem, hogy kipróbálom a Facebook nélküli életet. Döntésemben az is közrejátszik, hogy erősen meguntam a magyar politikát, illetve a Facebook-fórumokon napi szinten zajló parttalan kesergést, nyafogást és piszkálódást, de bevallom, hogy magamat is próbára szeretném tenni ezzel. Ugyanis szeretnék meggyőződni arról, hogy nem lettem végképp függő. :-) Szóval egy ideig nélkülem folytassátok és ne aggódjatok, egyszer majd csak visszatérek. :-D Ezt vehetitek akár fenyegetésnek is! :-P Viszlát!

Gabor Bibor

#320

2020-11-29 16:49

Pajor Tamás szégyenletesnek nevezte az elmebeteg Évfolyamelső  Dániel  O1G bilis  IMPI Péter ámokfutását,

 

és el is határolódott tőle.

Évfolyamelső Dániel O1G bilis IMPI Péter

#321 Villámlevél az eiláti ideggyogyóból

2020-11-29 16:52

Donald haverommal megbeszéltük,

hogy az amerikai nagykövetség végre átköltözik Jeruzsálembe. Mondjuk ideje is lenne már, hiszen Izrael fővárosa nem Tel Aviv ugye, hanem Jeruzsálem! Az esetleges félreértések elkerülése végett... Thank you Mr. Trump!

(Az a 20 éves whiskey pedig, amit a tárgyalásunk közben kortyolgattunk, igazán finom volt.)

Jutka Bableves Kis ( Jutka Bableves Winkler )

#322 Szóval egy ideig nélkülem folytassátok és ne aggódjatok, egyszer majd csak visszatérek.

2020-11-29 16:56

 

 

Hiteles forrásból kaptam a hírt, hogy

elmebeteg dániel  O1G bilis IMPI péter

 

minden jel szerint végleg bekattant az elmúlt napok  LELEPLEZŐS TOLONGÁSAI miatt.

 

 

Nem képes értelmesen, összefüggően kommunikálni

és dührohamai vannak, még a kőkemény gyógyszeres kezelések ellenére is.

 

 

Jelenleg mélyaltatással próbálkoznak a pszichiáterei,

Jutka Bableves Kis ( Jutka Bableves Winkler )

#323 elmebeteg dániel O1G bilis IMPI péter minden jel szerint végleg bekattant az elmúlt napok LEL

2020-11-29 17:01

több  karizmatikus  VDSZ-es  demokrata  vezető szerint már nem lesz képes folytatni

 

sem az agent povocateur-

 

sem az aláiráshamisitós -

 

sem a wc pucolós - tevékenységét.

 

A   FB-ról és az Aláiráshamisitó Tolongóról kapcsolatos,

neki tulajdonított  beirkálást  sem ő  irta ,

hanem a köztörvényes bűnözőkből álló holdudvar,

amelynek tagjai között már megindult a hatalmi harc a kéktanga VEZÉRKEDÉSÉRT

.

 

Ha tehát a mai  tolongás  elég erős lesz,

valószínűleg meg fog roppanni és

talán össze is omolhat az  elmebeteg dániel IMPI péter -féle bolondéria  diktatúrája,

hiszen a "vezér" nincs és még jó néhány napig nem is lesz a helyén! Szóval mindent bele!

Eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

#324 össze is omolhat az elmebeteg dániel IMPI péter -féle bolondéria diktatúrája,

2020-11-29 17:08

 

 

AZ ÁPOLTUNK VALAMIT HALKAN DÜNNYÖGÖTT

már kora hajnalban tengerre szálltam, hogy friss hal legyen beteavonebédre! :-) A kép címe: "Az öreg halász és a tenger". :-D Jó szelet és szép napot minden kedves barátomnak! :-)

Dr Mády O2G Egon

#325 Nem képes értelmesen, összefüggően kommunikálni és dührohamai vannak, még a kőkemény gyógyszeres k

2020-11-30 03:18

Évfolyamelső Dániel O1G bilis IMPI Péter

már kora hajnalban tengerre szálltam, hogy friss hal legyen beteavonebédre! :-) A kép címe: "Az öreg halász és a tenger". :-D Jó szelet és szép napot minden kedves barátomnak! :-)

 

Akkor is "frenetikus  horgászkaland"-ról fog hablatyolni, amikor a Kúria jogerősen kimondja rá a valós életfogytiglant?




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...