Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Pajor Tamás

/ #318 Nem üldöztek téged hanem egy köztörvényes bűnöző vagy aki az igazságszolgáltatás elől szökött meg!

2020-11-29 16:37

 

 

Kedves barátaim!

Szükségét érzem, hogy egy  őrültségre reagáljak.

 

 

A sajtóból értesültem  Évfolyamelső Dániel O1G bilis  IMPI  Péternek,

a közelmúltban Izraelbe szökött  ügyvédnek  ELMEBETEGNEK a magyar futballválogatottat és szurkolókat becsmérlő nyilatkozatáról.

 

Én a magam részéről magyar-zsidóként, vagy ha tetszik zsidó-magyarként

leghatározottabban elhatárolódom ettől a visszataszító hangvételű,

rosszindulatú megnyilvánulástól.

Végre történik ebben az országban

valami olyan, aminek pártállástól, világnézettől, származástól és vallási hovatartozástól függetlenül mindenki tud örülni.

Patologikus jelenségnek tartom, amikor valaki ilyen események kapcsán is gyűlölködni kezd.

Azt hiszem, zsigerileg ismerem a zsidóság szenvedéstörténetét és az ebből fakadó félelmeket, lelki gyötrelmeket,

de könyörgöm, hogyhogy valaki felnőtt ember létére nem tudja megkülönböztetni belső világát az objektív külső történésektől.

Még inkább égbekiáltó ostobaság, ha valaki zsidó értelmiségi létéreWC PUCOLÓ SZAKEMBER LÉTÉRE  nem látja,

hogy ezzel pont a zsidóság ügyének árt a legtöbbet

 

 

. Én ezt a magam részéről kategorikusan elutasítom és továbbra is jó szívvel szurkolok a magyar válogatottnak.

Továbbá kérem azokat a zsidó, vagy a zsidósággal barátságos embertársaimat,

akik az előbb elmondottakkal egyetértenek,

hogy egy-egy nagy lájkkal támogassák és széles körben osszák meg ezen nyilatkozatomat.

Hajrá Magyarország!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...