Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

ZoZy

#301

2013-04-25 09:17

azhelyett hogy marakodnatok, osszekellene fogni, szemelyem szerint en is tamogatom az inuyasha folytatast! Kar hogy az rtl ilyen ejjel nappal cigany okat kell sugarozzon ez is mutatja a szanalmassag netovabja! Latjatok Zsolti-kun irt a Life Network nak es gerincesen valaszoltak! az rtl esek miert nem tudnak mert szar alakok! Kar hogy most fedeztem fel e peticiot :((
Eszter
A petíció szerzője

#302

2013-04-27 17:11

Sajnálom ZoZy, de mi már mindent megpróbáltunk. A viták már rég le lettek zárva. Nem kell se folytatás hozzá, se új vita, ami remélem mindenkinek, bárkinek nyilvánvaló és hogy az erre buzdító, utaló és ilyen tartalmú hozzászólásokat rég törlöm! Na de hagyjuk ezt. Rég nem az RTL Klub a kifejezett cél (még akkor se, ha a 105. résztől a 167. részig náluk van rég a szinkronizált folyatás a raktárban), hanem az AXN Magyarország, de egy időre nem tudni meddig ők is elhatárolták magukat előle. Sajnos ez van. Ettől még esetleg néha Facebook-on írhatsz nekik, érdeklődhetsz náluk az ügyben, bár lehet, hogy nem sokat ér. Ezen kívül volt egy közlemény, de már nem túl érvényes. Ha érdekel, nézd meg itt a Közlemények lapfülön. A benne említett csoportot végül nem alapítottuk meg, mert túl kevesen jeleztek vissza és csalódtunk kissé ebben, így nincs értelme. És arra kérlek ne beszélj rasszista módon! Köszi.

ZoZy

#303

2013-04-28 11:44

Eszter Ne Haragudj a beszolasmoert csak kisse felment a "cukorkam" mikozbe olvastam a hozzaszolasokat regebrol!:) Irtam az RTL nek olyan 3 napja, hogy miert nem rakja fel az rtlmost.hu ra es onnan lehesen nezni. Nem irtak meg vissza:( AXN? olvastam hogy az rtl nel vannak a jogok es nem nagyon akarjak eladni a jogokat. Merem remeleni hogy egyszer elokerul es tovabb adjak!
Erdeklodni az rtl tol nem lehet axn tol nem probaltam, amugy itt latszik az rtl nem igazan torodik a netes felevel de ez mar az o gondjuk. Ne haragduj az ekezetek hianyossagaert!

Koszonom!
Eszter
A petíció szerzője

#304

2013-04-30 11:22

Ha levélben írtál az RTL Klubnak, akkor szinte semmit se ér (sajnos). Facebook-on veszik észre igazán, mert ott mindenki látja, aki látogatja. Anno én is írtam levelet az RTL Klubnak nem is egyszer 1-2 hónap különbséggel, de semmi értelme nem volt. Bár mondjuk tudtommal már régóta nem híres, nem gyakran látogatott az RTL Klub a Facebook-on. Az AXN-nél érdemes néha esetleg próbálkozni a Facebook-on érdeklődni.
ZoZy

#305 Re:

2013-05-02 07:25

#304: Eszter - Ugy lesz tovabbra is probalkozzunk! ha valami jelt adnak akkor ird ide is, Koszonom!

ZoZy

#307 Re:

2013-05-03 09:31

#306: Lengabor - Koszonom! ahogy latom mar irtal is!  Merem remelni, hogy lasak is!

 

sasomaru15

#308 Re:

2013-07-06 19:00

#166: Eszter -

am nekem megvan mintd a 14 db dvd eredetibe amit le adtak szinkronosan kár h ne mfogják le szinkronizálni az öszes részt sajna :(

Eszter
A petíció szerzője

#309

2013-07-08 05:21

Le van szinkronizálva magyarra a 113. részen túl is egészen a 167. részig (ami a 6. évad vége) már rég, csak sajnos sehol nem adják le. Én mindent megtettem szinte, amit lehetett, meg más is, sajnos ez van. Olvass vissza korábbra és tudni fogod, plusz a közleménnyel is ez volt a cél! Ha gondolod, néha írj, érdeklődj a Facebook-on keresztül egyes érintett tévécsatornáknak.
sasomaru15

#310

2013-07-15 08:21

aha értem hát sajna majd azért valamit alkotok h legyen már valami a lemaradt része kel is.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-08-22 14:49


sasomaru15

#312

2013-09-18 17:55

lenne egy ojan kérésem hogy a finale fact mikor jönn az Animaxon???
Eszter
A petíció szerzője

#313

2013-09-22 14:04

Egyelőre nagy eséllyel tuti nem jön se az Animaxról, se más tévécsatornáról. Főleg addig nem, míg a 105. rész után, vagy a 113. után nem folytatták (ezek az 5. és 6. évadok), nem adták le legalább egyszer a 167. részig, ami a 6. évad vége. De erről volt már szó (itt is), vissza lehet nézni és hogy szinte mindent megpróbáltunk! Plusz korábban itt már válaszoltam neked az ügyben. Mindenesetre az tuti, hogy addig nem lesz magyarul Final Act, míg a maradék 5. és 6. évadokat le nem adják, úgy nem lenne sok értelme!

Pisti

#314 xd

2013-11-09 14:27

am tényleg kár hogy most nem adják le szívesen megnézném már láttam feliratosan sztem szinkronnal jobb lenne .
Amy

#315

2013-12-10 14:25

Az RTl egyébként a The Final Act-t is leadta. legalábbis pár részt. még emlékszem Kanna halálára a végére ami szinkronos volt. a Final actnak én pedig csak az utolsó részét néztem meg. De egyébként szerintem kicsit gerinctelenek hogy nem adják ki sehol sem és csak porosodik pedig a szinkron hangok sem változtak meg.. nem értem mire jó ez.
Eszter
A petíció szerzője

#316

2013-12-17 12:09

Ha leadta volna az RTL Klub magyar szinkronnal, vagy bármelyik tévécsatorna akár néhány részét is tényleg, annak akkor azért valami nyoma, híre lenne is már a neten. De most (újra) utánanéztem és sehol semmit nem találtam erről. Arra pedig a lehető legkisebb az esély, hogy az RTL Klub folytatta volna a Final Act-al, hisz előtte a 105. résztől sem akarja tovább folytatni. Kicsit sántít a dolog. Ne haragudj, de erre nem látok sok esélyt, hogy valóban láttad magyar szinkronosan a Final Act-ot. Valami forrás, bizonyíték is kéne erről ténylegesen valahonnan, hogy mikor és nagyjából mely részek voltak leadva magyar szinkronnal. De kissé mégis sántít ez a dolog és nem hinném, hogy van.

Angibaba15

#317

2014-02-24 06:21

szia nekem csak annyi kérdésem lenne hogy hol tudom megnézni az utolsó részeket feliratosan mert egyszerűen nem találom sehol
Kíváncsi71

#318

2014-03-08 21:26

Engem is érdekelne hogy magyar feliratosan hol tom megnézni a 169. résztől mert nem találom csak spanyolul és angolul, ezek meg nem az erősségeim.

Eszter
A petíció szerzője

#319

2014-03-09 12:29

Ügyesen rákeresve meg lehet nézni magyar és angol felirattal is. Például az Indavideón fent van, de akár máshol is. Amúgy meg már jó ideje szintén van a Final Act évad hivatalos angol szinkronnal is, rá lehet keresni.
Kiváncsi71

#320

2014-03-09 15:58

Hogy érted hogy ügyesen? Nem tudnál valami konkrétumot is adni. Mert amint mondat nem találom a magyar feliratos verziót a 169. résztől. És amint írtam az angol nem az erősségem.
Kiváncsi71

#321

2014-03-09 19:30

Ja az is érdekelne hogy hogyan tudom aláírni a petíciót.
Kiváncsi71

#322

2014-03-10 14:05

Há há!! Sikerült rálelnem a keresett epizódokra. Tényleg csak egy kis infógyűjtésre volt szükségem ahoz hohy a helyes szavakkal keressek rá :):):):):):)!!!
Kiváncsi71

#323

2014-03-11 18:48

Most fejeztem be a sorozatot és mondanom sem kell, NEM csalódtam. Olyan szép volt a vége hogy sírtam is, bár ez nem szokásom (de lehet hogy a náthám is rásegített). Bárcsak lenne egy movie 5 is ami már a final act-ok után játszódik. Az nagyon klassz lenne.
Eszter
A petíció szerzője

#324

2014-03-18 14:17

Akkor örülök, hogy sikerült megtalálnod és végignézned felirattal. :-) Igen, ügyesen kell(ett) rákeresni. Ezalatt az értendő, hogy ott van a Google, kulcsszavak variációi így, meg úgy stb. Amúgy nem 169 részes az első 6 évad, hanem 167 részből áll. Utána meg a Final Act, ami a 7. évad és 26 részes. Nem te vagy az egyetlen, aki meghatódott, meghatódik a végén, hidd el. Velem is megtörtént anno és 1-2 korábbi rész egyes részletein is az 1.-6. évadok között. Amúgy meg a mangája egy ideje tartalmaz egy darab bónusz fejezetet a végén, mely a Final Act vége után játszódik, de nem olyan sok. És a petíciót már jó ideje nem lehet aláírni, már lezártam a lehetőséget.

inuforever

#325

2014-03-25 15:37


Mai napig nem tudok beletörődni abba,ami az InuYashával történt.Még nagyon kicsi voltam mikor a nővéremmel néztük ezt az animét.Érdekes!!Akkoriban az én szüleim hagyták hogy nézzem az Inut és nem voltak felháborodva hogy túl véres.Nagyon sajnálom hogy pont ennek az animének lett ez a sorsa.De még az se hogy gépen nézem mert nincs a telómon van internet úgyan és le tuttam tölteni a 73.részig,de még sem ugyanaz mintha a tévében látnám.De nem fogok lemondani az InuYasháról,anya is azt mondja hogy hiába reménykedek úgy sem fogják folytatni.Én szerintem a remény hal meg utójára.Ma is azt mondom:kérem vissza a kedvenc kutyafülű InuYashámat a tévébe!!