Élhető Csepel-szigetért a MOL Dunai finomító károsanyag kibocsátásának minimálisra csökkentéséért

Élhető Csepel-szigetért a MOL Dunai finomító károsanyag kibocsátásának minimálisra csökkentéséért / Közlemények / Látogatásom eredménye a Dunai Finomítónál / Hozzászólások


Vendég

#1

2020-06-19 18:17

Köszönjük! Ha tudjuk már mikor lesz, jelezd kérlek!

Vendég

#2

2020-06-20 05:50

én 32 éve lakom Tökölön. Az unokám asztmás allergiás, 12 éves. Sok embert ismertem akik rákban haltak meg, tököli, szigetújfalui lakosok. Ezekután úgy gondolom nem fejlesztésre kellene várni hanem sűrgösen fel kell tenni olyan szűröket amik valóban megvédenek bennünket ezektől a káros anyagoktól. Nyilván létezik már erre vonatkozóan megvásárolható technológia ami persze nem kevés pénzbe kerül. Nyilván elbírja ezeket a költségeket egy ilyen nagy volumenű cég és jó lenne ha kötelezhető lenne erre. Köszönet az erre fordított időért, munkáért.
oorti

#3 Üzemlátogatás

2020-06-20 07:47

Szeretnénk mi is menni a látogatásra. Kérünk, jelezd, ha van időpont.

 


Anonymous

#4

2020-06-20 11:37

Én is szeretnék bemenni oda, ha lesz egy szervezett lehetőség rá. Kérlek értesíts róla, ha lesz ilyen. Köszi, Szöllősi Zoli

Vendég

#5

2020-06-21 10:19

Kedves Sándor, én szívesen elkísérem Önt a gyárlátogatásra. Remélem, kérdéseket is tudunk feltenni, de nem gondolom, hogy egy gyárlátogatás lehetősége tudna segíteni a mi problémánkon. Nem vagyunk szakértők, és vajon mit is várunk egy gyárlátogatástól Szerintem ez egy olyan gesztus a MOL részéről, amivel próbálják a kedélyeket csillapítani, ezzel is húzva az időt, mely nekik dolgozik, és ellenünk van. Határidőt kell kicsikarni a fejlesztések befejezésére. Érdekes egy ilyen gyárlátogatás, de szakértelem hiányában csak érdekesség marad számunkra. Egy toxikus érdekesség.. Anna

Vendég

#6

2020-06-23 21:10

Kedves Sándor! Most akkor belenézek a virtuális kristálygömbömbe. Azt látom, hogy az üzemlátogatás során prezentálni fogják, hogy a MOL a százhalombattai üzemben az olajfinomítás során szinte ózont bocsát majd ki melléktermékként. De meg kellene tőlük kérdezni, hogy nem szeretnének-e Szigetcsépre költözni magánemberként, és ott élni... Mindenesetre drukkolok és sok sikert kívánok az akcióhoz! Fritz Katalin

Vendég

#7

2020-06-28 18:56

Sajnos én nem mehetek a munkám miatt,de természetesen 100% támogatom a kezdeményezést!



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...