Vonattal a városközpontba!

Vonattal a városközpontba! / Közlemények / Győztünk! Vonattal a belvárosba! / Hozzászólások


Vendég

#1

2019-03-24 11:47

Kedves Péter! Gratulálok a sikerhez és akitartáshoz! Sok ilyen ügyes és sikeres kezdeményezés kell ebben az országban! Attila
Eszter

#2

2019-03-24 12:27

Ó! Már megörültem, de a reggel 7-8 óra közötti vonat, amire igencsak nagy szükség lenne, továbbra sem áll meg nálunk.... (Dunaharaszti)

 


Vendég

#3

2019-03-24 12:31

gratulálok a kitartáshoz!

Vendég

#4

2019-03-24 13:42

Nem mindenkinek olyan nagy öröm ez. Sőt sokaknak nem! Akiknek eddig a kökiből kellett pl tovább buszozni suliba, melóba azok most mehetnek korábbi vonattal. 


Vendég

#5

2019-03-24 17:42

Az eredmény szép, az erőfeszítéseket köszönjük, de lássuk majd, hogy visszaáll, vagy sem a régi.... Sajnos azonban a vonatjáratokat a reggeli és esti órában sűrűsíteni is szükséges lenne. A külvárosban élőknek az segítene igazán, ha 20 percenként, de legalább félóránkánt járnának a vonatok reggel nyolcig legalább, és délután 16 és 19 között szintén.

Vendég

#6

2019-03-24 18:35

Nagyon örülök! Gratulálok! Következő lépcső lehet, hogy jeggyel is lehessen utazni, ne csak bérlettel. Egyébként érdemes lenne Bécsben jó alaposan körülnézni, mert ott a vasúthálózat részben metróként működik, pillanatok alatt lehet átjutni a város egyik részéből a másikba, tiszta, minden állomáson van wc, megfizethető, pontos. Leírhatatlan javulást hozna, ha ezt átvennénk Budapesten!!!

Vendég

#7

2019-03-25 07:28

Kedves Mach Péter! Ez tényleg nagyszerű eredmény, megérte a fáradozást! Köszönjük! Reméljük a városvezetők is elgondolkodnak azon, hogy a vonatok esetleges további járatbővítésével a Soroksári út gépjármű terhelése és légszennyezettsége is nagyban csökkenthető lenne.

Vendég

#8

2019-03-25 08:30

Köszönjük!

Vendég

#9

2019-12-10 08:36

Tisztelt Mach Péter!

 

Jó a kezdeményezés, de a másik oldalt is meg kellene hallgatni, akik esetleg KÖKI felé mennének. Olyan aláírás gyűjtést kellene kezdeményezni, ami feltérképezi azt, hogy mik is a tényleges igények (Ez talán már a MÁV feladata lenne). Mert kicsit felháborítónak találom, hogy úgy van ez reprezentálva, mintha mindenki ezt akarná. Ezzel most elárultam, hogy Én sem feltétlen örülök, hogy arra megy. Mondjuk az igaz, hogy ha Ferencvárosban át lehetne szállni a KÖKI-be és nem pont az S25-ös előtt menne el a G43-as az is egy jó megoldás lenne.

Csabi

#10 Re: csatlakozom

2020-01-19 17:44

#9: -  

Kedves Péter,

Hadd csatlakozzam az előttem szólóhoz. Ez nem megoldás, csupán egy vágányzári félmegoldás, mely most jobban kedvez a keletibe utazóknak. Én is írtam javaslatokat a MÁV-nak, hogy az új menetrendet kialakíthatnák mindkét félnek kedvezően. PL. az S25 és G43 vonatok közötti közvetlen átszállással, de meg sem hallgatták, helyette húzzák tovább a vágányzári menetrendet.

Aki pedig a kökibe jár naponta, 25 percet várakozik, ami hetente 4 órát vesz el az emebertől.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...