Vonattal a városközpontba!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Vonattal a városközpontba! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12016-11-18 11:16Mert tetszik az ötlet,és egy normális állomásra szükség van. |
|
| |
|
Vendég |
#22016-11-18 11:57Nagyon jó ötlet és jó lenne ha sikerülne!!! |
|
| |
|
Vendég |
#32016-11-18 14:37Somorjai Dóra |
|
| |
|
Vendég |
#42016-11-18 15:15Amíg a kormányunk a stadionokat építi addig ne is álmodozzunk erről, előbb ezt a kormányt kell elzavarni. |
|
| |
|
Dunaharaszti |
#5 Dunaharaszti2016-11-18 15:59Azért ne felejtsük el, hogy a vasútállomásig is el kell jutni. Mit sem ér az egész ha pl Dunaharasztin a kozeli lakóparkokból (ahonnan tipikusan a fiatalok járnak be Pestre) 15-20 peec gyalog az állomás ( reggel minden perc számít, mint tudjuk), a helyi tömegközlekedés meg finoman fogalmazva is gyengécske. Szóval a települési önkormanyzatok nélkül nem lenne hatékony, komplex megoldás kellene. Tipikusan Dunaharasztin azért a 2-3 kilóméterért kéne autóba ülni (vagy kerékpár de akkor hol őrzöm?) , hogy leparkolhassunk a vasútállomáson, akkor meg már többen elindulnak befelé az autóval... Szóval a lényeg: A VASÚTÁLLOMÁSIG is el kell jutni valahogy! |
|
| |
|
Vendég |
#122016-11-19 20:46Családom számára is sokkal jobb lenne a keletibe való érkezés! |
|
| |
|
Vendég |
#132016-11-20 10:20Segít a családtagok gyors találkozásában (V. ker.-Pesterzsébet között) |
|
| |
|
Vendég |
#142016-11-21 17:54Mert megvalósítható és teljesen reális, azon kívül sok embernek segítene a mindennapi közlekedésben időt nyerni. |
|
| |
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.