Gyurcsány Ferencet ítéljék el 2006 os redőri brutalitásért !!!!!!


Vendég

#51

2011-10-18 12:52

Negyon helyes, hogy aláíratják az emberekkel.
EMBERFIA

#52

2011-10-18 13:04

Mi aláírtuk a petíciót, de kérem, hogy a megfogalmazásban hemzsegő helyesírási hibákat az adminisztrátor távolítsa el! Javaslatom: "GY.FERENCET ÍTÉLJÉK EL A 2006-OS RENDŐRI BRUTALITÁSÉRT!!! Gy.Ferenc bukott miniszterelnök 2006 október 23.-án a Magyar Nép ellen terrorcselekményt követett el! Békés, ártatlan magyar állampolgárokat, előre megfontolt szándékkal, brutálisan megveretett és megalázott! Egész Európában példátlan, hogy egy kormányfő a saját Nemzete ellen forduljon, és ezt büntetlenűl megússza! Minden civilizált társadalomban megengedhetlen és elfogadhatatlan, hogy ilyen bekövetkezzen! Ezúton szeretném minden jóérzésű, magyar honfitársamat felszólítani - azokat is, akik elszenvedték és szemtanúi voltak a 2006-os Gy.Ferenc által elkövett renőri brutalitásnak -, támogassák, írják alá a petíciót!"

Vendég

#53

2011-10-18 13:27

Ki kéne javítani a helyesírási hibáktól hemzsegő bevezetőt, nem kéne ezáltal fölösleges támadási felületet biztosítani Gyurcsány híveinek. Meg egyébként is, ha már komolyan vesszük a magyarságunkat, tiszteljük meg édes anyanyelvünket azzal, hogy helyesen használjuk - szóban és írásban. Mellékeltem a javítási javaslatot.

Gyurcsány Ferencet ítéljék el a 2006-os redőri brutalitásért!

Gyurcsány Ferenc volt, bukott miniszterelnök 2006. október 23-án a magyar nép ellen terrorcselekményt követett el. Békés, ártatlan magyar állampolgárokat előre megfontolt, kitervelt szándékkal brutálisan megveretett és megalázott! Drága magyar honfitársaim! Egész Európában példátlan, hogy egy kormányfő a saját népe, a saját nemzete ellen forduljon, és ezt, drága magyar honfitársaim, büntetlenül megússza! Minden kultúrált, civilizált európai társadalomban megengedhetlen és elfogadhatatlan, hogy ilyen bekövetkezzen! Ezúton szeretnék minden jóérzésű magyar honfitársamat fölszólítani, azokat is, akik elszenvedték és szemtanúi voltak a 2006-os, Gyurcsány Ferenc által elkövett renőri brutalitásnak, támogassák és írják alá a petíciómat!

Vendég

#54

2011-10-18 13:31

Mi aláírtuk a petíciót, de kérem, hogy a megfogalmazásban hemzsegő helyesírási hibákat az adminisztrátor távolítsa el! Javaslatom: "GY.FERENCET ÍTÉLJÉK EL A 2006-OS RENDŐRI BRUTALITÁSÉRT!!! Gy.Ferenc bukott miniszterelnök 2006 október 23.-án a Magyar Nép ellen TERRORCSELEKMÉNYT követett el! Békés, ártatlan, magyar állampolgárokat, előre megfontolt szándékkal, brutálisan megveretett és megalázott! Egész Európában példátlan, hogy egy kormányfő a saját Nemzete ellen forduljon, és ezt büntetlenűl megússza! Minden civilizált társadalomban megengedhetlen és elfogadhatatlan, hogy ilyen bekövetkezzen! Ezúton szeretném minden jóérzésű, magyar honfitársamat felszólítani - azokat is, akik elszenvedték és szemtanúi voltak a 2006-os Gy.Ferenc által elkövett renőri brutalitásnak -, támogassák, írják alá a petíciót!"

Vendég

#55 Re:

2011-10-18 13:38

#52: EMBERFIA -

Kedves emberfia, ne haragudjon, de az ön javaslata is hemzseg a helyesírási hibáktól.


Vendég

#56

2011-10-18 13:43

Ha a felelősöknek teljes vagyonelkobzást itél a bíroság, akkor abból jol lehetne az ország adosságát csökkenteni.

Vendég

#57

2011-10-18 14:44

Követelem az mszp néven működő MSZMP diktatúra-állampárt sürgős betiltását-feloszlatását, főkolomposainak (pl Lendvai) bíróság elé állítását CSALÁS vádjával. "megtévesztés és tévedésben tartás" -ez a csalás és ezt ELKÖVETTÉK a rendszerváltás óta folyamatosan. "demokratikus párt"-állítják magukról , de ez egy percig sem volt igaz. TAGKÖNYVCSERÉVEL jöttek létre : leadták az MSZMP-t, és felvették az mszp-t , és SEMMIÉRT nem vállalnak felelősséget, ami az előző évtizedekben történt (pl haszonhúzás az idegen megszállásból , ami = HAZAÁRULÁS !!!)
Szégyenünk a világ előtt, hogy a Lendvai, Kovács féle férgek még ma is a parlamentben ronthatják a levegőt.

Vendég

#58

2011-10-18 17:48

Aki bűnös bűnhödjön!

Vendég

#59

2011-10-18 18:16

Már meg kellett volna tenni, de sajnos az igazságszolgáltatás még mindíg nagyon lassú! Vajon hol a hiba? A törvényekben, vagy a jogalkalmazók bizonytalanságában?

Vendég

#60

2011-10-18 18:19

IGEN!!!Szerintem megérdemli,Mivel Ő egy hatalom mániás mindenkin áttörő,gátlástalan személy!!
Tetteiért felelni-e,kell!!!

Vendég

#61

2011-10-18 21:14

Már régen a kóterban a helye!Ennek dacára, állandóan nézhetem a pofáját a TV-ben.

Vendég

#62

2011-10-19 08:50

Nyilvános kerékbetörést javaslok !!!!

Vendég

#63

2011-10-20 03:01

Börtönbe vele és cimboráival! Fizessék vissza az elsikkasztott pénzeket!

Vendég

#64

2011-10-21 11:23

én is ott voltam ,szerencsém volt,hogy be tudtunk menekülni az erste bank épületébe. ott nem mertek törni zúzni,viszont minden a szemünk láttára zajlott!rémes volt,volt aki sokkot kapott a kapualjban

Vendég

#65

2011-10-21 22:17

köszonöm annak, aki kitalálta és remélem gyóz az igazság.

Vendég

#66

2011-10-24 00:20

Kitaláltam egy, a börtönnél súlyosabb büntetést Gyurcsány Ferenc számára! Ítélje arra a bíróság, hogy el kelljen neki olvasni Orbán Viktor összes műveit és magnetofonról meghallgatni Orbán Viktor összes beszédét.

Vendég

#67

2011-10-26 21:21

Láttam 2006 október 23-án mi készül a békésen ünneplők ellen, csak a vak nem látta. Ez egy megtervezett akcio volt. Lovasrendőrök a Bajcsy Zs. u torkolatában, és velük szemben békésen üldögélő jelre váró igazi csőcselék. olyan kézenfekvő volt, hogy egy jelre várnak. husz éve járok Fidesz naggyűlésekre, de ilyet még soha nem tapasztaltam. El is mentünk a filmmuzeum elől, és egy óra multán be is következett amitől tartottam.
Ez egy aljas provokácio volt,

Vendég

#68

2011-10-28 14:59

Az egyik 2006-os Kossuth téri jelszó volt: "Gyurcsány Ferenc legyen fegyenc!" Ez ma is aktuális. Annyit tennék csak hozzá, hogy ő és nemzetpusztító maffiózó társai (Veres, Draskovics, Kóka, Demszky, Simor stb.) kedvéért nyissák meg űjra a recski tábort, hogy ott kőtörésben jeleskedhessenek holtuk napjáig, természetesen azzal azonos lét- és munkafeltételek mellett, amelyekben gyurcsány politikai és szellemi elődei részesítették az akkor jogtalanul - koncepciós perek útján - odajuttatott ártatlanokat. Ha esetleg a népakarat úgy kívánja, részesülhet előtte vipera általi megveretésben, ujjcsonttörésben. és főleg szemkilövetésben, fő kedvece, Gergényi (inkább: Görényi) rendőrnek álcázott főterrorista által.

Ha ez nem történik meg, "A Kossuth tér visszatér!"


Vendég

#69

2011-10-28 15:21

Megfontolandó lenne a nép- és emberiségellenes bűncselekményekre a halálbüntetés visszaállítása, ahogy ez a nürnbergi ítéletek alatt is zajlott. Ennek nagy előnye is lenne: Gyurcsány TÉNYLEG eljátszhatná a neki oly kedves mártírszerepet - persze alaptalanul. E sokak számára szimpatikus végkifejletnek ugyan az ő szempontjából lenne egy nyilvánvaló hátránya: a taps után nem jöhetne vissza meghajolni, de ettől sokan szívesen eltekintenének :D


Vendég

#70

2011-10-30 20:25

Húzzatok bele picsafingok mert a Gyurcsány Ferencet támogató petíciót 11.000 ember írta alá. :)

Vendég

#71 Re:

2011-10-30 20:26

#69: -

Hülye! Akkor az Orbánotokat már a bölcsőben halálra kellett volna ítélni!


Vendég

#72

2011-11-03 15:45

Én is ott voltam, és ugyan nem sérültem, meg mélyen megdöbbentett az a durva ság, ahogy a magyar rendőrség a magyar állampolgárokkal szemben fellépett. Különösen az volt számomra döbbenetes, hogy a környék utcáit lezárták, sehol nem lehetett elmenni. Ez nem lehetett véletlen és nem is lehetett a rendfenntartók ötlete, ilyen józan embernek nem jut eszébe a saját honfitársaival szemben. A másik adalék, hogy olyan gondosan ki voltak készítve félkész utcaburkolat felhasználandó anyagai egy esetlegesen kiprovokált utcai "harc" fegyvereként.

Vendég

#73 Re:

2011-11-05 10:49

#29: -

meg a napfogyatkozás is


Vendég

#74

2011-11-08 19:14

Igen is a Gyurcsány bűnös a 2006-os eseményekért.

Vendég

#75

2011-11-10 17:51

Mit képzel ez a majom magáról ,ő egy bűnöző igenis el kell ítélni még ő gyalázza az igazság szolgáltatást,.Börtönbe vele ,meg vagyon elkopzást.azt kell vele csinálni mint a feleségének a nagyapja velünk csinálta.