Gyurcsány Ferencet ítéljék el 2006 os redőri brutalitásért !!!!!!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Gyurcsány Ferencet ítéljék el 2006 os redőri brutalitásért !!!!!! petíció automatikusan generált fórumtémája
![]() Anonymous |
#12011-10-17 10:14Drága magyar honfitársaim , kérlek benneteket minéll többen írjátok alá ti is ! |
|
| |
|
Vendég |
#22011-10-17 10:37Az Ő jováhagyása nélkül nem történt volna meg az Állami Terror! |
|
| |
|
Vendég |
#32011-10-17 10:37Gyalázatos tett, az elődök példáját követte a böszme. |
|
| |
|
Vendég |
#42011-10-17 10:42Már épp iedeje volt. |
|
| |
|
FeR1 |
#5 Re:2011-10-17 10:45
Sokkal hitelesebbnek tűnne, és komolyabban vennék az emberek, ha maga a petíció nem hemzsegne helyesírási hibák tömkelegétől. Ettől függetlenül támogatom a kezdeményezést és aláírtam. |
|
| |
|
Vendég |
#62011-10-17 10:47Ehhez ,már nincs mit hozzáfűzni ,mindenkinek vállalni kell a felelősséget azért ,amit tett !! Őneki azért kell felenie ,amit nem tett ,nem védte meg a békés ünneplőket)) |
|
| |
|
Vendég |
#72011-10-17 10:51Mindenképpen el kell ezért a tettéért ítélni, nem lehet kibújni a felelősség alól. Hazudni, hogy ő nem utasított. Igenis utasított, a TV2 felvételén maga vallotta, hogy Gergényivel megbeszélte a teendőket. |
|
| |
|
hessler |
#8 Re: Aláírnám2011-10-17 10:52A felhívás szerint az elszenvedők és a tanuk aláírására vár a petíció írója. Szerencsére, az elszenvedők közé nem tartozom, hiszen vidéki otthonomban töltöttem a napot. És szemtanu sem vagyok, mivel a sajtóból szerzett értesülés nem alapja a tanuvallomásnak. Ezért csak drukkolhatok, hogy összejöjjön a megfelelő számú aláírás, mert meggyőződésem, hogy a felelősségrevonásnak meg kell történnie. |
|
| |
|
Vendég |
#92011-10-17 10:52Remélem,odakerül ahová való,és nem lesz érvényes az hogy akinek pénze van,mindent el tud simítani. |
|
| |
|
Vendég |
#102011-10-17 10:53Aki magyarorszagon el es ha magyarnak erzi magat az alairja minden part politikai hova tartozastol fuggetlenul. |
|
| |
|
Vendég |
#112011-10-17 10:55Ítéljék el, a pártjában még sokakat el kéne. legyen végre valós az igazságszolgáltatás! |
|
| |
|
Vendég |
#122011-10-17 11:00A petícióval egyetértek, de a jóérzésemet zavarja, hogy mindez egy agyonhirdetett oldalon történik, amit a téma iránti várhatóan nagy érdeklődés tesz jól fizetővé, mintha a petíció maga csak a csali lenne az az oldal látogatottságának emeléséért. |
|
| |
|
Vendég |
#132011-10-17 11:02Az emberek megfélemlítése a hatalom részéről,meggyőződésem,hogy terrorcselekmény! Ezért a volt miniszterelnök a felelős,kérem megbüntetését!!! |
|
| |
|
Vendég |
#152011-10-17 11:26Már régen el kellet volna ítélni, de jobb később, mint soha!... |
|
| |
|
Vendég |
#162011-10-17 11:38Ha megbüntették volna is késő lenne!Igen követelem a büntetését! |
|
| |
|
Vendég |
#172011-10-17 11:57Így van barátaim Orbán Viktor Miniszter úrnak,ha másképpen nem,de így segítsünk neki,hogy minél hamar abban kerüljenek börtönbe a megérdemelt helyükre.Csak így tovább kedves barátaim akiknek a szíve piros,fehér, zölddel dobog segítsünk a Minisztereinknek! |
|
| |
|
Vendég |
#182011-10-17 12:05Ha ma ítélnék el is későn volna....meddig pöffeszkedhet még a gőg???!!! |
|
| |
|
Vendég |
#192011-10-17 12:13Eddig minden ilyen irányú kezdeményezést támogattam és ezt is fogom tenni mind addig, míg végre elnyeri méltó büntetését. |
|
| |
|
Vendég |
#202011-10-17 12:17Akik az 1956-os forradalom 50 éves évfordulóján csak így tudnak emlékezni, azokról méltán gondolja a közvélemény döntő többsége, hogy haza és nemzetárulókról van szó. Ennek a "csapatnak" a vezérét nem véletlenül hívják Gyurcsány Ferencnek. Itt az ideje az igazságszolgáltatásnak, márcsak az áldozatok megkövetése érdekében is. |
|
| |
|
Vendég |
#212011-10-17 12:33Elektra és Hamlet óta tudjuk: a gyilkosnak, a zsarnoknak bűnhődnie kell ahhoz, hogy a világ természetes rendje fennmaradjon. |
|
| |
|
Vendég |
#222011-10-17 12:40Ehhez nincs mit hozzászólni, tenni kell, nem dumálni :-D |
|
| |
|
Vendég |
#232011-10-17 13:10Támogatom! Amennyiben elegendő létszámú támogató lesz egy komolyabb életfelfogású pártalapításhoz,akkor fogjunk össze és cselekedjünk! |
|
| |
|
Vendég |
#242011-10-17 14:16Már éppen ideje lenne, hogy pont kerüljön ennek a gazemberségnek a végére.Sajnos a bíróságok kerékkötői at igazság kiderítésének.Valamilyen módon sürgetnünk kellene őket. |
|
| |
|
Vendég |
#252011-10-17 15:55Börtönben a helye! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
