KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTORHOZ ÉS KORMÁNYÁHOZ !!!


Vendég

#201

2012-01-04 21:35

öSSZETARTÁS

Vendég

#202

2012-01-04 21:37

Együtt Sikerülhet

Vendég

#203

2012-01-05 08:57

Tisztelt Szervezet!

Nagyon örülök ennek a petíciónak, csak legyen foganatja is! Önökkel vagyok, és azt kívánom, hogy járjunk sikerrel, mert az én véleményem is az, hogy a bankok bünszövetségben, előre kitervelten, csalás büntettét követték el rajtunk, hibás termék ránktukmálásával. Én is úgy vettem fel svájci frankos hitelt, hogy két olyan győzködő levelet kaptam, hogy ilyen jó meg olyan jó, hogy sajnos bedőltem nekik. Felvettem a kesztyüt velük szemben, kb 1 éve kérem, hogy számoljanak el tisztességesen, bírósággal is fenyegetőztem, de lesöpörnek minden alkalommal azzal, hogy ők mindenben törvényesen járnak el. Nem adtam fel, csak belefáradtam, elveszítettem a házam, nincstelen lettem, sőt emiatt rákos beteg lettem, így a jó állásomat is elveszítettem, pedig nem lakáshitelem, hanem fogyasztói hitelem van, 1 millió helyett már a 4. milliót fizetem a Raiffeisen banknak, adósságcsapdába csalt, minden dokumentumom meg van erről.

Ezt nem lehet egyéni perekkel megnyerni, hanem egy átfogó pert kell indítani, ezt tulajdonképpen a Magyar Legfőbb Ügyészségnek kellene kezdeményezni, nem tudom miért nem teszi meg.

üdv: Vargáné Barta Erika

Vendég

#204 Re:

2012-01-05 08:59


Vendég

#205

2012-01-06 18:14

Rendben van, hogy hónapok óta gyűjtögetjük az aláírásokat, de ezzel nagyon sok időtől elesünk. Tenni is kellene végre valamit közösen, mert mire a petíció sorra kerül, addigra nagyon sok család teljesen tönkremegy, sok honfitársunk menekül a halálba. Minél előbb lépnünk kell, mert itt már a napok is számítanak. És sajnos a Bankok nagyon hülyére vesznek bennünket továbbra is... Mindenféle kiskaput megtaláltak, nehogy sikerüljön normális hitelre szert tennünk.

Vendég

#206

2012-01-06 18:15

És a legfontosabb alapelv: Magyarok Összetartani!!!!!! Csak együtt lehet, de így mindenre képesek vagyunk!!! Segítsük egymást minél többen....

Vendég

#207 Ha bajban vagy, vagy leszel:

2012-01-07 00:48


Vendég

#208

2012-01-07 17:28

Tele a hócipőm ezzel az egésszel!

Vendég

#209

2012-01-23 21:12

Nincs banki tartozásom, de az igazságtalan "szolgáltatás" tűrhetetlen. + banki "nyereség" terhére, támogatják a nemzet pusztítását okozó TV-műsorokat, amiért külön büntetés is járna nekik. Mennyi is a bankok adózott nyeresége évente? Kik élnek belőle, mint marci hevesen? Az EU nagyágyúi!

Vendég

#210

2012-01-24 05:28

Tenni kell saját érdekünkben!

Vendég

#211

2012-01-24 10:42

Jó lenne, ha tényleg sok aláírás születne, de már nem reménykedek semmi jóban.

Vendég

#212

2012-01-24 13:30

A PSZÁF-nek már régen intézkednie kellett volna!!!!!! Ezért hozták létre, csak úgy látszik, hogy az ott dolgozók, valamint a főnökök ezt nem tudják!!! Miért is?

Vendég

#213

2012-01-25 09:19

Teljes mértékben,egyet értek vele,,,,támogatom!

Vendég

#214

2012-02-04 17:05

Elég volt!
subidubi

#215

2012-02-05 20:27

Hála Isten nincs svájci hitelem, de van áruvásárlási hitelem. Nem ismerem a többi bankot, de gondolom ugyanolyanok mint az OTP. 220 eFt helyett 370eFt-ot fizetek vissza. Mivel nem tudtam mást tenni, kénytelen voltam ezt elfogadni. Január hónapban egy héttel később adtam fel a részle-tet, máris jött a telefon, hogy azonnal fizessek 1042Ft-ot a késedelemért. Mi ez ha nem uzsora?
Ugy látszik nálunk a bankok azt csinálnak amit akarnak. Ugy nyuzzák a népet, ahogy nekik tetszik.
Ez ellen kellene már valamit csinálni. Akinek részlete van, gondolom nem jókedvéből csinálta.
A kényszer vitte rá. Naponta hallani, hogy uzsorásokat visz el a rendőrség. A banki uzsorásokat mikor fogják elvinni?

Vendég

#216

2012-02-23 23:50

#207 Ha bajban vagy, vagy leszel:2012-02-23

Ezeken a fórumokon nézz szét, és kérdezz!

http://hitelesmagyar.com/index.php/forum/index

http://www.hitelkarosultakert.hu/

Látogasd meg dr. Léhmann György ügyvéd úr honlapját.

Kereset mintákat is találsz!

Már több feljelentés is ment a Főügyészségre!,Nem történik semmi!

Mindenki terjessze az ismereteket és figyeljen!

Amíg 100000 számra nem lesz beadva kereset a bíróságokra, addig nem fognak lépni.

Nem kell félni! Ha bezúdul a sok kereset, nem győzik a tárgyalásokat. Rögtön fognak közérdekűvel lépni.

A fiatalok és kis jogász ismerősök is tudnak segíteni a minta keresetek alapján elkészíteni a keresetet.

Mindenki tájékozódjon és szervezze a környezetét! Nem biztos hogy kell sok pénz hozzá!

 

 


Vendég

#217

2012-02-27 13:40

egyetértek hogy össze kell fognunk a banki kizsákmányolások ellen,örülök hogy egyre többen belátják ezt mert csak így győzhetünk!
barcis

#218 Re:

2012-03-01 13:29

#151: -

Én mindenhol azt látom, hogy az emberek panaszkodnak hogy a havi törlesztő részlet a duplájára emelkedett.
De arról nemnagyon beszélnek, hogyha ezzel a megemelkedett törlesztő részlettel számoljuk ki a futamidőt, akkor mennyit fizetünk vissza. Én euro hiteles vagyok. A mostani törlesztőrészlet szerint a legjobb esetben is a 15 millió felvett kölcsön után a mai áron 10 milliót érő lakásra a futamidő végén több mint 70 milliót kell kifizetni.

A mai törlesztő részlettel két év alatt befizettem 3 millió 400 ezer Forintot. Még két év és vehettem volna egy panelt 6 millióért Csepelen.

Erről miért nem beszélnek? Mindenhol csak azt hallom, hogy árfolyam rögzítés fizesd csak!!! Hát nem! Nem vagyok én hülye, hogy egy 10 milliós lakásért 70 milliót kifizessek..............10 lakás árát!!!!!!!!!!! Bukjak 65 milliót 5 millió helyett? akkor vigyék a lakást, kifizetem az 5 milliót 4 év alatt és gyújtök egy másik lakásra.

De nincs igazam?

Nem érdemes belebetegedni...........

barcis

#219 Re:

2012-03-01 13:31

#1: -

Én mindenhol azt látom, hogy az emberek panaszkodnak hogy a havi törlesztő részlet a duplájára emelkedett.
De arról nemnagyon beszélnek, hogyha ezzel a megemelkedett törlesztő részlettel számoljuk ki a futamidőt, akkor mennyit fizetünk vissza. Én euro hiteles vagyok. A mostani törlesztőrészlet szerint a legjobb esetben is a 15 millió felvett kölcsön után a mai áron 10 milliót érő lakásra a futamidő végén több mint 70 milliót kell kifizetni.

A mai törlesztő részlettel két év alatt befizettem 3 millió 400 ezer Forintot. Még két év és vehettem volna egy panelt 6 millióért Csepelen.

Erről miért nem beszélnek? Mindenhol csak azt hallom, hogy árfolyam rögzítés fizesd csak!!! Hát nem! Nem vagyok én hülye, hogy egy 10 milliós lakásért 70 milliót kifizessek..............10 lakás árát!!!!!!!!!!! Bukjak 65 milliót 5 millió helyett? akkor vigyék a lakást, kifizetem az 5 milliót 4 év alatt és gyújtök egy másik lakásra.

De nincs igazam?

Nem érdemes belebetegedni...........

 

Persze ha valaki tudja, hogy az 5 millió adósságot hogyan lehet csökkenteni.........nem fogok tiltakozni hogy ne kelljen kifizetni.

 


Vendég

#220

2012-03-13 12:43

Kérlek olvassátok el és ha egyetértetek írjátok alá.

Vendég

#221

2012-03-13 12:44

Ésszerűbb hitelezési feltételeket és nem nyomorba döntőfeltételeket!

Vendég

#222

2012-03-13 14:39

Rakassák vissza a lenyult mszp-s-miliárdokat!Mint azt a választás előtt igérték! Akkor mindenre lesz pénz!!! Nevegyék el a kisemberektől a keveset! Bármelyik Politikusnak!-van 1-ajánlatom!-1-hónapi bevételemet cseréljük el!!!!

Vendég

#223

2012-03-13 15:36

Teljessen egyet értek,és támogatom a peticiót.Ami ebben le van irva ez határozottan igy korrekt.
A kilakoltatásoknak beláthatatlan következményei lesznek ezt ha a kormány nem fogja fel akkor jobb ha már most lemond és külfőldre menekül.Több ismerősőm azt mondta hogy ha megjelenik nálla a végrehajtó akkor neki minden mindegy de akkor végrehajtóból is kevesebb lessz ebben az országban.Ezeket a komoly problémákat már nem lehet tovább fokozni.Ha a kormány nem segit akkor a későbbiek folyamán már nem lessz kin segitsenek ha egyáltalán szándékukban áll.

Vendég

#224

2012-03-13 15:38

Egyet értek aki kedvezményezte.

Vendég

#225

2012-03-13 16:57

Félek, hogy már késő! De mindent meg kell próbálni, nehogy országos tragédiába fulladjon a sok vagyonát veszített ember és családja jogos indulata.