Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR

#7326 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-26 18:00

#7322: filiszteus -  RÁD VISZONT MÉG BÜDÖSBOGIKA SEM LEHET BÜSZKE,

MERT ILYEN EMBER VAGY !!!   ABBIZTOS,  HOGY NEM VÓK  (DR.) SCHMITT PÁL (BÁR LEHET, HOGY Ő SEM),  - DE NEM IS SZERETNÉK.  DE BÜDÖS, MOSDATLAN SZÁJÚ SEM VAGYOK,  SŐT,  A MÚLT HÓNAPBAN  40 KÖBMÉTER VÍZÜNK FOGYOTT EL.  TEHÁT ILYEN HÍVEI VANNAK GYURCSÁNY FERENCNEK,  -VIKTÁTORNAK PEDIG OLYAN, MINT TE (MENNYI VÓT AZ 1 HAVI VÍZDÍJATOK: 1/2 KÖBMÉTER?).  NEM AKARLAK BOSSZANTANI, DE A PROLITÓL MEG  -A LEGÚJABB SZÁMÍTÁSOM ALAPJÁN-  KB. 200 MILLIÓNYIRA VAGYOK. ÜDV.

filiszteus

#7327 Tele vagyok pénzzel, tehát entellektüel vagyok!!!

2012-01-26 19:27

#7326: ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

"DE A PROLITÓL MEG  -A LEGÚJABB SZÁMÍTÁSOM ALAPJÁN-  KB. 200 MILLIÓNYIRA VAGYOK. ÜDV."

 

http://pozolj.puruttya.hu/bypost/2009/12/01/Pozolj_penzzel

 

Megtaláltam a 200 milliójával hivalkodó buta gyurcsányhívő proli fényképét.

 

Te tényleg azt hiszed, mert van 200 milliód, attól már nem lehetsz proli? Tudod a legbutább proli, aki a pénzével büszkélkedik. De ezt neked hiába magyarázom.

Gratulálok Miniszterelnök Úr a híveihez!

 

filiszteus

#7328 Vállalkozó Béla az aranyláncával

2012-01-26 19:31

#7326: ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Majd küldjél képet magadról, ahol a bömös előtt pózolsz vastag nyaklánccal! Nagyon foglak irigyelni.

ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR

#7329 nem bömös

2012-01-26 19:37

filiszteus

#7330 Ez igen!

2012-01-26 19:39

gratulálok Józsi! Le vagyok nyűgözve.

Vendég

#7331 Re: Tele vagyok pénzzel, tehát entellektüel vagyok!!!

2012-01-26 19:41

#7327: filiszteus - Tele vagyok pénzzel, tehát entellektüel vagyok!!! 

 Ez a puruttya egy perverz puruttya, aki a felnőtt VIDEA-kon undorítóbbnál undoríytóbb filmeket tesz fel.

Fujj, puruttya, remélem, nem csináltam neked ingyenreklámot!


Vendég

#7332 Re: Tele vagyok pénzzel, tehát entellektüel vagyok!!!

2012-01-26 19:45

#7327: filiszteus - Tele vagyok pénzzel, tehát entellektüel vagyok!!!

Neked minden aljasság illik a mocskos pofádhoz. Csak így tovább, görény.

ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR

#7333 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-26 21:10

#7327: filiszteus: Tele vagyok pénzzel !  DE JÓ NEKED,  ADHATNÁL KŐCSÖN !

LÁTOD  MILYEN BUGRIS VAGY, KI BESZÉLT NEKED PÉNZRŐL,  A SZÖVEGÉRTÉSED MÉG MINDÉG A RÉGI.   BIZTOS  AZÉR' IS RAGATTÁ MÖG SZARJANCSIHÁZÁN,  MER' OTT EMBÖRKEDHETTEK BÜDÖSBOGIVAL.  SZÉP PÁR VATTOK, TE EGY KICSIT ÓTVARABB VAGY PROFILBÓL, DE NEM MINDIG A SZÉP A JÓ.  HASONLÍTASZ EGY VIKTÁTOR NEVŰ ISMERŐSÖMRE,  MEG AZ AGYALÁ GYULÁRA IS.  KI TUDJA ? AHÁNY NEVED VÓT MÁN....???   NA, SZIASZTOK, OSZT' GYŰJZSD A PÍÍZT, MER' KÖLL A KAMPÁNYRA.   B@SSZATOK, CSAK NE LOPJATOK !

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-26 21:29


filiszteus

#7335 Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 21:34

Azért érdekes jelenség, hogy egy olyan ember, aki a fenti sorokat leírta, mást nevez bugrisnak. Sajnos ezzel a stílussal nem tudsz megsérteni, legfeljebb szánakozom rajtad.
Nem vetsz valami jó fényt a példaképedre, de nem lepsz meg, mert kb. ezt vártam a híveitől.
Csak így tovább, ne fogd vissza magad!

Vendég

#7336 Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 21:56

#7335: filiszteus - Többet ésszel mint trágárkodással és mocskolódással! 

 Szia, még bírod ezeket az idiótákat lélekkel, szerintem én úgy látom, mintha amőbáknak magyaráznád az élet értelmét, tiszta felesleges. Én már csak olvasgatom a sok okos hozzászólást és azt is csak ritkán, és láss csodát kisimult az idegrendszerem. Ezek az egysejtüek meg úgyis belefulladnak a saját tojukba, meglásd. 

Demokrata

#7337 Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 22:01

#7335: filiszteus - Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel! 

 Filiszteusi, be kell neked valamit vallanom: én szoktam néha nézni a Való Villát. Van benne egy Attila nevű görény. Az a görény pont azt csinálja a Verával, mint Te  csinálod itt 1-2 fórumtárssal. Nem kéne. Nekem borzalmasan antipatikus magatartás, ha valakinek az okoz földön túli örömöt, hogy sikerül a másikat olyan szinten felhergelni, hogy szinte felforr az agya. Nem tudom, hogy igazam van-e, mert itt a fórumon tulajdonképpen mindenki anonim, de idővel mindenki valamennyire ismeretlen ismerőssé válik, így mertem magamnak venni a bátorságot, hogy ezt a véleményt leírjam. Gyurcsánnyal továbbra is azt mondom, hogy igazságtalan vagy. Én bírom a Pasit azzal együtt, hogy nem vagyok bigott balos. Ez így is marad, míg személyesen nem tapasztalok mást róla. Na, jó éjt, most megnézem Egonnál azt a buzi Kerényit, hátha jobban fogok aludni.

ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR

#7338 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-26 22:04

#7335: filiszteus: Többet trágárkodással és mocskolódással,  ITT SZARJANCSIHÁZÁN MAGUNK KÖZÖTT EZ A MÓDI...

JA,  FILIKE,  AMILYEN AZ ADJONISTEN, OLYAN A FOGADJISTEN.  ÍRHATTAM VOLNA AZT IS, HOGY BÜDÖS, MOSDATLAN SZÁJÚ PROLI, HA NEKED JOBBAN TETSZIK, HELYETTESÍTSED BE VELE A BUGRIST.  AMI PEDIG A SZÁNALMAD IRÁNYZÉKÁT ILLETI,  NE KESEREDJ,  DE CÉLT TÉVESZTETT.   GYAKOROLJ !!!


Vendég

#7339 Re: Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 22:09

#7336: - Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

Milyen idiótákat és milyen lélekkel? Itt csak a jobb, mint a filiszteus néven írogató csőgörény, barom és lelket feltételezni a személyiségében… Vagy nem olvastad az eddigi produkcióját, vagy vele pendülsz egyhúron, esetleg lehet még: Üdv filimajom! Társalogsz magaddal?


Vendég

#7340 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-26 22:13

#7338: ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR !!! 

 Helló, hát te is bírod még a nagybetűket hülyegyerek, kicsit felejtesz még és menstruálni is fogsz bugriska. :-)


Vendég

#7341 Re: Re: Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 22:18

#7339: - Re: Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel! 

 Ha nem érteni madzsar, akkó el kéne húzni keletre oda való vagy a sztyeppékre.

filiszteus

#7342 Mondhatta volna szebben kis lovag

2012-01-26 22:23

#7336: - Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

Érdekelnek az emberi lélek mélységei.  Szórakoztató látni, miként másznak elő néhány gyurcsányhívő lelke mélyéről a szörnyek és csúszómászók és maguk sem veszik észre. Szerencsétlen primitív lény, azt hiszi, ha felsorol minél több trágár és sértő jelzőt, azzal célba talál. Ha nem lenne olyan végtelenül buta és primitív, ajánlanám neki a Cyrano-t:

"mondhatta volna szebben kislovag". Neki csak arra futja, hogy kevenc kifejezését a "szarjancsiházát ismételgesse.

Úgy tűnik nem segít rajta a 200 milliója és a Lamborghini, amiben pózol a képen.


Vendég

#7343 Re: Re: Re: Re: Többet trágárkodással és mocskolódással, mint ésszel!

2012-01-26 22:27


Vendég

#7344 Re: Mondhatta volna szebben kis lovag

2012-01-26 22:38

#7342: filiszteus - Mondhatta volna szebben kis lovag 

 Mindkettő csak álom lehet nála, ha mégis akkor meg nem tudja értékelni, lehet hogy az MTV ostromnál szerzett érdemeiért kapta a gazdájától mint kíváló provokátor érdemrendet, lényegtelen is. További kiegyensúlyozott idegrendszert kívánok, jó éjt.

egy nyitott szemmel járó

#7346 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-27 00:28

#7345: ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

Minek erőlködsz ezzel a büdöskomcsizóssal,  tisztában vagy vele szerintem, hogy milyen sutyerák és még nagyképű is mellé.  Na, ezzel csak tetézi a "szarjancsiságát", egy kekh alak, mint lázár jános és társai. Tudod, hogy csak arra válaszol, ami nem  kényelmetlen meg büdös  neki, mint a cipője, pedig vagy 10-féle néven irogat.   Mindenesetre találó a lakóhelye !!!!!!!!!!!!!!

filiszteus

#7347 Prolihumor a javából

2012-01-27 00:36

Nagyon egyszerű lelkek vagytok. Minden második szavatok ez a "Szarjancsiháza". Az a szomorú, hogy még el is hiszitek, hogy vicces. Ennyire telik tőletek. Bele kell törődni. Az igaz, hogy egy Karinthy Frigyes nem állt volna be gyurcsányi rajongójának. Neki csak Ti jutottatok.
égig érnek a fák...

#7348 Re: A prolihumort nagyon imádjuk Bogival együtt.

2012-01-27 01:29

#7347: filiszteus: Prolihumort a javából imádom, tán jobban, mint Büdösbogimat.

Prolinak prolihumort !!!  Ezt az elvet vallom és mindenek felett naon-naon szeretem,  még Boginál is jobban,  pedig az a  görény az Életem, szószerint a másik felem.  Mi, egyfejűek, naon-naon ragaszkodók és hűséges típusok vaunk és nem csak kényszerből,  hanem egetrengető nagy szerelemből.  Nem az a fontos, hogy hol lakunk, hanem, hogy hogyan. Mi egymás hegyén-hátán alszunk, kelünk, megyünk és szeretkezünk.  Ha látnátok, megirigyelnétek ezt a mennyei paradicsomot, ami itt körülvesz minket Szarjancsiházán, és nem adjuk el semmi pénzért, sem az otthonunkat, sem egymást.  Bogi legutóbb eggyel odébb tette az x-et és a békesség kedvéért fideszesek lettünk.  Ez a harmónia, ami közöttünk van, belőlünk árad, mint a körülvevő trágyakupacokból a bűz.  Néha egy csomó trágyagiliszta mászik ránk, olyankor elmegyünk velük horgászni, oszt' nekik annyi, de a boldogságunkat nem engedjük beszennyezni. Utána megmártózunk a szerelem fürdejében és minden kezdődik előlről, hátulról, amíg az éj leple alatt a hold meg nem világítja Bogi büdös v@alagát, úgye mégiscsak görények vagyunk,  nem lehet givenchy szagunk, hál' Istennek, - mert azok mán nem is mi lennénk többé és én azt nem akarom, én minket akarom örökkön örökké. Itt minden szép és jó, örülünk, hogy vagyunk egymásnak, mi ketten: filike & bogika, és a fidesznek, mint biztos szavazóbázis, ha legközelebb bogi megin' eggyel arrébb nem teszi az x-et, de én azt sem bánom, úgyis a 16 %-os adókulcsuk már a closet nyitásra sem jó.  Aludjatok jól, álmodjatok szépeket, szeretünk benneteket:  Büdösboglárka & Filiszteus, de nektek csak Bogika & Filike.


Vendég

#7349 Re: Prolihumor a javából

2012-01-27 07:45

#7347: filiszteus - Prolihumor a javából

Jajj, te kis szerény! Csak nem hasonlítod magadat klasszikusokhoz? A nagyképűséged elárulja, hogy nem érsz semmit. Őrjöngjél csak!

filiszteus

#7350 A stílus maga az ember

2012-01-27 10:05

A tiltakozáshoz méltó hangvétel

Nagyon szórakoztat ez az izzadságszagú igyekezet, ami azért könnyen visszafelé sülhet el, mert rólatok állít ki egy szegénységi bizonyítványt. Eléggé jellemző rátok az elvtársad lelkivilága és fantáziája. Karinthyt veletek hasonlítottam össze, nem magammal. Remélem minden elvtársnak tetszik a fenti "irodalmi mű"!

Amilyen a vezér, olyanok az alattvalói. Tökéletesen illik a petíció témájához ez a hangvétel.