Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#7276 bajnaiG

2012-01-25 01:33

Tűzre Gyurcsánnyal!

Vendég

#7278 Re: bajnaiG

2012-01-25 05:56

#7276: - bajnaiG 

 Ki vagy, te tisztalelkű?


Vendég

#7279 Re: Foxi maxi

2012-01-25 05:57

#7267: filiszteus - Foxi maxi 

 Olyan közgazdász vagyok, amilyen te sosem leszel.

filiszteus

#7280 Főközgazdász

2012-01-25 12:37

#7279: - Re: Foxi maxi

Markos György is megmondta: nekem olyan papírom van, ha megmutatom, magát egyből elviszik.

Hát biztos, te is olyan közgazdász vagy.


Vendég

#7281 Re: Főközgazdász

2012-01-25 14:34

#7280: filiszteus - Főközgazdász

Kedves mamát tessék boldogítani a száján át ömlő ürülékkel a pici fiacskájának!


Vendég

#7282 Re: Re: Főközgazdász

2012-01-25 14:52

#7281: - Re: Főközgazdász 

 Anyukát nem bántjuk, ő a legjobb tudása szerint próbált-nyilván- nevelni. Ennyire tellett, genetikai hiba.


Vendég

#7283 Re: Re: Re: Főközgazdász

2012-01-25 15:00

#7282: - Re: Re: Főközgazdász

Nem is bántottam szegényt.


Vendég

#7284

2012-01-25 15:02

EZ VITAKULTÚRA? SZELLEMI SZÍNVONAL, KULTÚRÁLTSÁG MAGYARORSZÁGON 2012-BEN! SZÉGYENLEM MAGAM, PEDIG NEM NEKEM KELLENE!VÉGTELENÜL ELKESERÍTŐ! ÉS EZEKNEK AZ INDULATOKNAK ÉS EMBERNEK LÁTSZÓ ÉLŐLÉNYEKNEK A FELSZÍNRE HOZÁSÁÉRT ELSŐSORBSN FELELŐS SZEMÉLY MA A TÖBBNYIRE FÉLREVEZETET "ZEMBEREK" JÓVOLTÁBÓL MINISZTERELNÖK.
FÖLVONULTAK SOKAN, ÉS AZT HISZIK, HOGY AZ IGAZSÁG AZ UTCÁN LEVŐK SZÁMÁTÓL FÜGG.
KI KELL ÁBRÁNDÍTANOM ŐKET. HÁNY NAGYON NEGATÍV TÖRTÉNELMI SZMÉLYISÉG VOLT, AKI AZ ADOTT IDŐSZAKBAN SOK-SOK EMBERT VITT AZ UTCÁRA ÉS EZEK AZ EMBEREK LELKESEDTEK ÉRTE. NEHOGY VALAKIT IS MEGSÉRTSEK, EZÉRT NEM A KÉZENFEKVŐ PÉLDÁT MONDOM, HANEM A KÖZELMÚLTUNKBÓL EMLÍTEK EGYET. 1956 ESEMÉNYEI UTÁN KÁDÁRT AZ OMINÓZUS MÁJUS 1-I ÜNNEPSÉGEN HATALMAS TÖMEG ÉLJENEZTE. DE A TÖRTÉNELEM RÓLA IS BEBIZONYÍTOTTA, HOGY MILYEN IS VOLT VALÓJÁBAN.
PERSZE EZ SOVÁNY VIGASZ AZOK SZÁMÁRA AKIK MOST SZERETNÉNEK EGY NORMÁLIS ORSZÁGBAN ÉLNI.
ÚGY NÉZ KI EZZEL A HATALOMMAL EZ A HAJÓ ELMENT.

Vendég

#7285 Re:

2012-01-25 15:15

#7284: -  

 Tegnap du. az ATV csíkra írta egy jóhumorú, hogy: balosok, ne izguljatok, szombaton a teljes FIDESZ bagázs kivonult, ennyien vannak. Ez felmérés volt. A prőféta beszélne belőle.


Vendég

#7286 Re:

2012-01-25 15:16

#7284: -

Meg se közelíti hitler híveinek számát. Persze hozzá képest Kádár ministráns fiú volt a bűnöket tekintve is. Na, ma ezt az istent imádják szívesen megint itthon is.


Vendég

#7287 Re: Re:

2012-01-25 15:18

#7285: - Re:

Ennyien a romániai mélymagyar "hazafiakkal" együtt? Túl sok.


Vendég

#7288 Re: Re: Re:

2012-01-25 15:44

#7287: - Re: Re:  

 Én megértem a romániai mélymagyarokat, nem is bántom őket. Ők nem mérik fel, hogy az anyaországi magyaroknak mennyit ártanak, legalábbis azok nem mérik fel, hogy egy 3/5000 ft-os ebédért és egy ingyenkirándulásért a tisztességüket adták el. Nem gondolkodtak. Nem gondolkodtak azon, hogy az anyaországbeliek hányszor segítettek nekik politikai hoovatartozástól függetlenül és ez a hála. Mi hiába mondjuk azoknak, akik meg vannak szédítve, hogy a magyar útlevél semmit nem jelent, amikor lassan minden ország az EU-hoz tartozik, megszűntek a határok. Tavaly mentünk Szicíliába, az útlevelet elő sem vettük, a busz még csak nem is lassított a határokon. Szintén tavaly mentünk busszal Prágába, onnan, kirándultunk Drezdába, onnan tudtuk, hogy határt léptünk, hogy a mobilok csilingeltek mindenkinél.  Ma már nem téma az állampolgárság, ma csak azokat az embereket lehet ezzel megvezetni, akiket vagy sok sérelem ért (őket megértem), vagy azokat az embereket, akiknek az agya nem gondolkodásra van beállítva. No, meg az újfasiszták, szélsőjobbosok, akikből remélem, nincs több, mint amennyit időnként a randalírozásaik alkalmával látunk. Persze, az is sok, egy is sok belőlük. Egyszer talán rájönnek az emberek, hogy csak eszköznek használja őket a mai hatalom. Nagyon el lesznek szomorodva. Kolozsvári rokonainknak meg sem fordul a fejében a magyarországi szavazás, azt mondják, hogy majd akkor, ha ti is idejöttök szavazni. Így is lehet gondolkodni.


Vendég

#7289 Re: bajnaiG

2012-01-25 16:26

#7276: - bajnaiG 

 Veled is!

filiszteus

#7290 Re: Re: Főközgazdász

2012-01-25 17:11

#7281: - Re: Főközgazdász

Ime a baloldali kultúra megnyilvánulása. Csak így tovább gyurcsányhívők! Tárjátok ország-világ elé lelkeitek színes virágait!


Vendég

#7291 Re: Re: Re: Re:

2012-01-25 17:13

#7288: - Re: Re: Re:

Mondod, hogy megérted a romániai mélymagyarokat. Ne haragudj rám ezért, de itt különbözünk mi ketten. Már megszenvedtünk néhányszor a nacionalizmus miatt. Nekem nem kell belőle még. Elég volt. Tudom, hogy csak azokat hallani, akik üvöltenek, míg a csendesebbek (gondolkodók) teljesen némának, így nem létezőnek tűnnek. Ez utóbbival még soha nem találkoztam, pedig biztos jól megértenénk egymást.

A hálát nyugodtan elfelejtheted. Bármikor szemrebbenés nélkül átgyalogolnak rajtad etnikai hovatartozástól függetlenül - na, ebben ismernek internacionalizmust.

A randalírozó neonácik sincsenek kevesen és erőszakos fellépésük még nagy arányú kissebségük esetén is veszélyes.

Hogy mire jönnek rá az emberek? Minden tapasztalat a reményeiddel ellentétes. Vérontás után kevesebb ember marad, így csillapszik a hangulat, de csak a következő alkalomra várnak. Abban bízva nevelik fel a következő generációkat, hogy új hús kerülhessen a darálóba.

A rokonaid léte ad némi reményt nekünk, de nem sokat.


Vendég

#7292 Re: Re: Re: Főközgazdász

2012-01-25 17:14

#7290: filiszteus - Re: Re: Főközgazdász

Nem ártott volna iskolába járnod.


Vendég

#7293 Re: Re: Re: Főközgazdász

2012-01-25 17:34

#7290: filiszteus - Re: Re: Főközgazdász 

 Te sem vagy ám különb, Filike.


Vendég

#7294 Re: Re: Re: Re: Főközgazdász

2012-01-25 18:34

#7293: - Re: Re: Re: Főközgazdász

Idegesítő, tetű alak. A mocsok pofájára vesz mindenkit, aki baloldali. Ócsárol, gúnyolódik, aljaskodik, trágárkodik (persze le is tagadja). Neki szabad, mert a fasisztáknak szabad mindent. Amikor visszakapja, rögtön üvölti, hogyan bánnak vele, szegény áldozattal. A helyesíráshoz ökör, de meg kell hagyni, hogy van benne kitartás. Csak el ne fogyjon az a kitartás, mikor szembe kell néznie a bűne következményeivel.

filiszteus

#7295 Föl föl Ti rabjai...

2012-01-25 21:09

#7294: - Re: Re: Re: Re: Főközgazdász

Mi van Józsi szaki? Kitört belőled a proletáröntudat? Felbosszantott a művezető? Azért a családot kíméld meg, ne rajtuk vezesd le a feszültséget!


Vendég

#7297 Re: Föl föl Ti rabjai...

2012-01-25 21:57

#7295: filiszteus - Föl föl Ti rabjai...

Bőrkabátod? Megvan még? Szükség lesz rá a télen. Meg aztán jól jön a plusz súly is, mert a sámli alacsony.

filiszteus

#7298 Pártitkár? Nem inkább párttitkár?

2012-01-26 00:28

#7296: ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTITKÁR - Re: Föl föl Ti ....

Mintha Te pampogtál volna nekem valami helyesírásról, Te PÁRTITKÁR. Ezt a "megverte a feleségét baromságot valamelyik idióta elterjesztette és a sok agyatlan beszopta.


Vendég

#7299 Re: Pártitkár? Nem inkább párttitkár?

2012-01-26 00:36

#7298: filiszteus - Pártitkár? Nem inkább párttitkár?

Minden hazugság, amire nem tudsz lépni. :) Ne aggódj! Megszoktuk, hogy agyatlan vagy.

ORBÁN GYŐZŐ MSZMP PÁRTTITKÁR

#7300 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA, SZARJANCSIHÁZI LAKOS !!!

2012-01-26 01:24

#7298: filiszteus - de, inkább párttitkár !

DE IGEN,  HELYESEN ÍRVA PÁRTTITKÁR.  BOCS, DE NEKEM SZEMÜVEG KELL A GÉPELÉSHEZ ÉS NEM MINDIG SIKERÜL ÚGY, AHOGY SZERETNÉM.  DE TE EZT PONTOSAN TUDOD, HOGY SEMMI GOND A HELYESÍRÁSOMMAL, MERT NEM CSAK SZERETEK HELYESEN ÍRNI,  HANEM TUDOK IS.  A MATEK-FIZI-KÉMIA MELLETT EZ VOLT A KEDVENC TANTÁRGYAM,  MERT UTÁLTAM TANULNI.   PL. FÖCIBŐL AZÉRT NEM KAPTAM KARÓT,  MERT ASSZONTA A DIRI,  HOGY A FENTI NÉGY TANTÁRGY JELES OSZTÁLYZATA UTÁN NEM BUKTATHAT MEG,  DE AZT ELMONDHATJUK,  HOGY KETTEN FELELTÜNK KETTESRE.  NA, NEM KÖSZÖNTEM MEG NEKI,  HANEM AZT VÁLASZOLTAM,  HOGY AZ IGAZGATÓ ÚR EZT EGYEDÜL TETTE (DR. PICHLER JENŐ GIMN. IGAZGATÓ).   JA,  ÉS ÉN  -VELED ELLENTÉTBEN-  NEM SZOKTAM HAZUDNI,  MERT UTÁLOM,  MINT A FÖCIT MEG A BIOT.  BOCS,  DE ENGEM NEM ÉRDEKEL ANNYIRA A HELYESÍRÁS,  MERT SZÁMOMRA TERMÉSZETES.  MOST SEM EZ A LÉNYEG,  HANEM,  HOGY NEM ZÖRÖG A HARASZT,  HA A SZÉL NEM FÚJJA.  ORBÁN GYŐZŐ PÁRTTITKÁR  VERTE A CSALÁDJÁT, KÜLÖNÖSEN VIKIT.  ÚGY HISZEM,  HOGY A GÉNEK NEM VÁLNAK VÍZZÉ,  ÉS ENNEK ALAPJÁN JOGGAL FELTÉTELEZTEM,  HOGY IGAZAK LEHETNEK A VIKTÁTORRÓL TERJESZTETT HÍREK IS.  EGYÉBKÉNT,  HA ÉRDEKEL, HA NEM, SOHA NEM VOLT, VAN, LESZ  JELLEMZŐ RÁM,  HOGY MINDEN ALAPOT NÉLKÜLÖZVE  ELHIGGYEK BÁRKIRŐL BÁRMIT.  JÓ ÉJT.