Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#6326 Re:

2011-12-30 08:29

#6316: -  

 még a saját kezétől is fosik.


Vendég

#6327 Re: Re: Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!!

2011-12-30 08:31

#6322: TAKARODJ INNEN A GAZDÁDDAL EGYÜTT !!! - Re: Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! 

 Most látom, hogy másnál is kiverte a biztosítékot ez a tahó.


Vendég

#6328 Takarodjanak a büdöskomcsi férgek!

2011-12-30 10:55

Gyurcsány büdöskomcsi patkánynak mielőbb börtönben a helye. Már rég le kellett volna csukni: türelmetlenkedik a leendő cellatársa, egy tetkós, kigyúrt kancigány...
kis embernek nagy ló...

#6329 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-30 11:09

#6324: LÓÉTVÁGYAT !!!!! - Ínyenceknek...

Itt a mi falunk is tele van lóval és lócitrommal,  bármikor szívesen látjuk egy "lovaspartira",  mint Sancho Panzá, perszet a gazdájával együtt (Zalakomár).  Garantáltan elégedettek lesznek !!


Vendég

#6330 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-30 11:39

#6329: kis embernek nagy ló... - Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 A 6328-ast is hívd meg fatornyos faludba egy tál jóféle lócitromra.


Vendég

#6331 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-30 14:20

#6330: - Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 6323,6324 és követőiknek!

Kedves fasz-lófasz és lócitrom elvtársak, úgy elvarázsolt titeket ez a "lovarda adományozó" ferike, hogy észre sem vettétek, hogy fasz van a szátokban és nem nyalóka, de mi a baj nektek hiányzik mindig 1 segg a szátokhoz.

2010 óta csak a faszt cserélték ki a szátokban és nem tetszik hülyegyerekek, ja hogy megszünt a lovardáitokra az állami támogatás?

Most másik rablóbanda játszik a homokozóban "mélyen tisztelt" elvtársak és elvtársnők! Az összes ilyen szemfényvesztő buzit(ferike, orsós vikike)  és holdudvarát el kellene zavarni, és talán akkor egy kis fénysugár vetülne meggyengült sötét elmétek mélyére.


Vendég

#6332 vágási@gmail.com

2011-12-30 16:48

Én szégyelnék ilyen kéréssel fordulni pont Erdélybe, kissé cinikús , nem gondolják.
M.H.GY.

#6333 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-30 18:29

#6331: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Még így év végén is van erőd egy kis ordenáréságra? Téged minősít. Gratulálok. Olyan boldog legyen az újéved, amilyet én elképzelek neked.


Vendég

#6334 Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre!

2011-12-30 19:19

#6333: M.H.GY. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Teljesen igazad van, csak gondoltam válaszolok a tisztelt elvtársaknak a lófasz és lócitrom evésére vonatkozó ajánlatukra. Mert gondolom úgy ítéltél el, hogy az előzményeket is végigolvastad, mert ha nem kérlek tedd meg a saját megnyugvásod érdekében, hogy jó emberbe rúgtál-e bele, vagy csak hamar ítélkeztél.

Valóban csúnyán fogalmaztam, és ezért elnézést, de az agyam dobja a láncot amikor két gerincnélküli vezető párt vagy személy így képes megosztani ezt a Nemzetet, hogy egymás torkát szorongatják a választóik-kiszolgálóik a dinnyék, közben észre sem veszik, hogy kizsebelték őket is.

Hasonló boldog új évet kívánok neked én is.


Vendég

#6335 Re: vágási@gmail.com

2011-12-30 19:30

#6332: - vágási@gmail.com 

 Ezt magyarázdd meg légyszíves, mert szerintem sokan nem értik, vagy te értettél félre valamit.

Várjuk mielőbbi szíves válaszodat, mert Erdélyt belekeverni ilyen marhaságokba tényleg butaság.

Kulcsár Attila

#6336

2011-12-30 20:10

Haragszom a Gyurcsányira. Megígérte, hogy elintézi, aztán sittre vágtak. Én vittem el helyette a balhét. Nem írom alá, mert ő is megérdemli a sittet.

Buék mindenkinek !

Kulcsár Attila
M.H.GY.

#6337 Re: Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre!

2011-12-30 20:16

#6334: - Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre! 

 Megkövetlek, végigrágtam magam az előzményeken.

Boldog újévet.


Vendég

#6338 Re:

2011-12-30 20:17

#6336: Kulcsár Attila -  

 Mit tettél, Kulcsári?

M.H.GY.

#6339 Re: vágási@gmail.com

2011-12-30 20:18

#6332: - vágási@gmail.com 

 Tényleg értelmezhetetlen, amit írtál. Fuss neki még egyszer.


Vendég

#6340 Re: Re: Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre!

2011-12-30 20:34

#6337: M.H.GY. - Re: Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre! 

 Köszönöm, de tényleg igazad is volt.

Boldog Új Évet Neked is.


Vendég

#6341 Re: Re: Re: Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre!

2011-12-30 20:59

#6340: - Re: Re: Politikusaink órája ketyeg vegyétek már észre! 

 Szebbet, jobbat, boldogabbat, mint az idei volt.


Vendég

#6342 Dögöljön meg az összes büdöskomcsi féreg (MSZP-s és gyurcsányista)

2011-12-31 02:58

lassan és módfelett kellemetlen módon!

A Gyurcsány nevű büdöskomcsi patkányt pedig börtönbe, mielőbb!

Vendég

#6343 Re: Dögöljön meg az összes büdöskomcsi féreg (MSZP-s és gyurcsányista)

2011-12-31 08:13

#6342: - Dögöljön meg az összes büdöskomcsi féreg (MSZP-s és gyurcsányista) 

 csak utánad, csak így, csupa kis betűvel, te kis senkiházi niemand. a te szellemi sivárságodnál azt hiszem, nincs lejjebb.

Kulcsár Ottília alias kulcsári attila

#6344 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2011-12-31 10:54

#6338: - Re: "Mit tettél, Kulcsári?"

Semmit, csak nyóc osztállyal hülyítettem a bankot !!  Megmutattam, hogy nem kell ahhoz iskolai végzettség, ami ottanék folyik, pár milliárdot egy makulátlan román bevándorló is el tud cseppegtetni tülük.  Oszt' jónapot.  Összecsurgattam egy közepes hordónyit,  de azt is csak azér',  hogy megmutassam:  ki az ész a banknál !!  Éljen a román zseni !!    BÚÉK !!


Vendég

#6345 Ígéret és valóság!

2011-12-31 11:24

A FIDESZ választási ígéretének sarkalatos pontja volt az ADÓCSÖKKENTÉS! Ez is "bejött"! Így jártunk az "arányos" és "igazságos" adó-dumával is. Azért biztosan lesz, aki jövőre is jobban él majd... Sajnos, az emberek zöme nem tartozik közéjük. Azért - csak úgy megszokásból - B.U.É.K!
 


http://www.mfor.hu/cikkek/10_eve_nem_kerult_ilyen_sokba_egy_munkavallalo__mint_jovore_fog.html



ketyeg Orbánék órája !!! TAKARODJANAK !!!

#6346 Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2011-12-31 11:53

#6345: - Ígéret és valóság!

Mocskos- tetves- g.ci banda,  102.000 volt a bruttóm,  amiből kézhez kaptam 75.000 Ft-ot. Most 108.000 lesz a bruttóm, amiből kézhez kapok 70.000 Ft-ot.  2011-ben buktam 2400,  2012-ben 5000,- Ft-ot = 7400 Ft/hó mínusz.   BRAVÓ ZORBÁN, EZ TÉLLEG ADÓCSÖKKENTÉS, DE KINEK ?? NEKED ÉS A POFFFÁTLAN BAGÁZSODNAK ??   Nekem, mint asztalos melósnak:  117.200 Ft bukóvári két év alatt.  AZÉRT KÖSZÖNÖM, HOGY A SZAKMUNKÁSOKRA IS GONDOLTÁL, SZÉP GESZTUS VOLT, ÍGÉRJÜK, HOGY VISZONOZZUK !!  ELSŐ LÉPÉSKÉNT AZZAL, HOGY TAKARODJATOK A GAZDAGOK ORSZÁGÁBA, MERT EZ NEM AZ  !!!!!   A MÁSODIK, HOGY DÖGÖLJETEK ÉHEN A MÍNUSZT JELENTŐ ADÓCSÖKKENTÉSBŐL TI,  PISZKOS-HAZUG-CSŐCSELÉK !!!!!  BÚÉK helyett bújjatok a gazdagok valagába, ahogy eddig is !!!!!    Azért nem lennék a helyetekbe, mert jön még kutyára a dér !!!!!

filiszteus

#6347 Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2011-12-31 12:37

#6346: ketyeg Orbánék órája !!! TAKARODJANAK !!! - Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Vajon miért kötelező a szakmunkás bizonyítvány mellé a határtalan bunkóság? Tantárgy a szakmunkásképzőben a trágár szavak ismerete? Valószínűleg a matematika helyett oktatták.

Sikerekben gazdag, Boldog Újévet kívánok, Kazinczy Ferenc nevében is!

egy asztalos szakmunkás

#6348 Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2011-12-31 12:49

#6347: filiszteus - Re: Re: Ígéret és valóság!  Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Elnézést,  én nem Neked szántam a trágár szavakat,  hanem annak,  aki adócsökkentés címén immáron másodszorra vesz el a fizetésemből, amit most tudtam meg.  Valójában nem is tudom miért kérek elnézést egy, az esetek 80 %-ban trágár szavakat beirogató egyéntől, talán, mert mégsem én vagyok a bunkó ??     A Fórumtársaknak boldog új évet kívánok !!      Azonban Zorbán és tsai-nak továbbra is fenntartom az előzőekben leírt, szerintem őket megillető jelzőhalmazt, amihez Kazinczy Ferencnek sem lehetne egy elmarasztaló szava, mert helyesírásból mindenképpen überelem Schmitt Pál elnök úrat,  és az már nem semmi !!   Bááár....??

filiszteus

#6349 Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2011-12-31 13:05

#6348: egy asztalos szakmunkás - Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Idézzél már tőlem, legyél oly kedves, trágár szavakat. Nem a helyesírásodra céloztam Kazinczyvel, hanem a stílusodra. Bár, ha jobban belegondolunk ettől még lehet belőled miniszterelnök is, mint a szegény pszichopata, pápai gyerek példája mutatja.

 


Vendég

#6350

2011-12-31 14:32

Szervusz, Filiszteus!
Hallgattam 1 hétig, mint a sír, de nem voltam gépközelben, helyette sokkal kellemesebb elfoglaltságom volt, unokáztam. Aki nem ismeri az érzést, nem tudja, mi a jó.
Kívánok Neked Boldog Újévet, még akkor is, ha nem egy oldalon állunk. Mutassuk meg, bizonyítsuk be a jövő évben, hogy különböző elvet valló, különböző oldalon álló embereknek sem kell agyonverni, agyonsértegetni egymást. Tartozom még Neked egy hosszú levéllel az érzelmi hovatartozásomról, azaz, hogy miért szeretem jobban a zsidókat, mint a keresztényeket, noha én fajilag az utóbbihoz tartozom. Ehhez nyugodt, csendes hétköznapi estére van szükségem, hogy a gondolataimat teljesen összeszedjem, lehet, hogy nem is ilyen mindenki által olvasott fórumban kell megtennem. Valahogy majd szerét ejtem. Most elköszönök és minden kedves fórumtársnak oldalfüggetlenül Boldog Újévet kívánok.
Nyugger mama