Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

FOLYTON FOLYVÁST PUKI-PUKI, ÉN MÁR UNNÁM.

#6376 Re: Re: Re: ketyeg az undorító fidesz kutyák órája....

2012-01-01 13:38

#6375: - Re: Re:    "TERMÉSZETESEN TETSZIK..."

HÁÁÁT PÖCSIKE,  TE MÉG BÜSZKE IS VAGY RÁ,  HOGY MILYEN DURUNG VAGY !!!  SAJNA,  VANNAK DOLGOK, AMIK NEM VÁLTOZNAK,  AKI EGY IGÉNYTELEN HELYEN LÉVŐ F@ROKNAK SZÜLETETT,  MINT TE,  ÚGYIS PUSZTUL EL !!!    TOVÁBBI JÓ SZIMATOT SILÁNY ÉVEIDBEN !!!

filiszteus

#6377 Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 14:19

#6355: Te vagy az !! Látod, nem látod, na látod, milyen kicsi a világ ??!! - Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Valamit nagyon elnéztél. nem baj ifjú asztalos. Én nem kívántam, hogy dögölj éhen. Valószínűleg az olvasás túl nagy kihívás számodra, ez okozhatta a félreértést.

Tehát ne dögölj éhen, hanem iinkább egyél jó sok szalonnát, igyál sok Coca Cola-t  és hízzál 150 kilóra.

Remélem nem voltam ordenáré és trágár. Már, ha pontosan tisztában vagy e jelzők értelmével.


Vendég

#6378 Re: Re: Ha így megy tovább a Mi óránk is ketyeg!!!

2012-01-01 14:32

#6373: - Re: Ha így megy tovább a Mi óránk is ketyeg!!! 

 Látom sikerült a lényegre tapintanod, a kivégzésemről majd később saját magam gondoskodok, jó lesz így?


Vendég

#6379 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg az undorító büdöskomcsi férgek órája....

2012-01-01 15:36

#6375: - Re: Re: Re: Re: ketyeg az undorító büdöskomcsi férgek órája.... 

 Új év, új szókincs. Kultúrált vagy .......

filiszteus

#6380

2012-01-01 16:30

Ez a gyurcsányi egy szánalmas bohóc. Az LMP-sek sem kérnek belőle. Szépek így együtt:
a gyurcsányi
az újhülye
és a házmesteri


http://index.hu/belfold/2011/12/31/kordont_epit_a_rendorseg_a_parlament_korul/
Éljen az Orbán-féle adócsökkentés (minél rövidebb ideig) !!!

#6381 Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 17:14

#6377: filiszteusnak egy asztalos szakmunkástól

Korábban keljél fel és jó nagyot nyújtózkodj,  ha egy melóshoz fel akarsz érni.  A kancsal nem én vagyok, hanem Matolcsy úr, igaz ő kétféleképpen is.   Az beírásaid tartalma alapján eléggé egyszerű volt észlelni,  hogy Te  -a trágár szavakat sem mellőző-  büdöskomcsizós, valamint a filiszteus nicknevű  egy s ugyanaz a személy.  Ígérem nem fogok éhen dögleni, még akkor sem, ha nem szeretem sem a szalonnát, sem pedig a  kólát.   Az olvasás valóban nagy kihívás számomra,  de "Kazinczyvel/"val együtt sem Téged, sem a jelzőidet nem értjük félre, hiszen olyan egyszerűek,  (valószínűleg, mint jómagad).


Vendég

#6382 Re:

2012-01-01 18:35

#6380: filiszteus -  

 Fileszteusi, azért te sem vagy semmi!!!!

Találkozó: 18 órakor !!!! BÚÉK

#6383 Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!! BÚÉK !!!

2012-01-01 19:00

#6361: Találkozó: 18 órakor !!!!  - Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2012. január 2-án 18.30-kor az Andrássy úton,  az  OPERAHÁZ ELŐTT (ahol a Fidesz ÜNNEPLI AZ ÚJ ALAPTÖRVÉNYÉT, MELYNEK ÁRA: 13 millió Ft)  több kisebb tüntetés helyett  EGY NAGYOBB TÜNTETÉS LESZ.      AKI TUD, KÉREM, JÖJJÖN EL, mi többen, egy kis csoportot alkotva,   ott leszünk !!!   Üdv.:  honfitársaitok

kilóg a lóláb...

#6384 Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... tik tak, tik tak...

2012-01-01 19:07

#6382: - Re:  "Filiszteus, ezért te nem vagy semmi"-re válasz

Bocs, úgy gondolom,  hogy Te ezt helytelenül látod,  mert ő egy SEMMI,  illetve, ahogy fentebb láttam leírva -szerintem-  helyesen:  egyfejű, két nicknevű, büdöskomcsizós szajkó.  No, de kicsi a világ és egy lóláb méretű SIMLIS hamar kilóg belőle.


Vendég

#6385 Re: Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!! BÚÉK !!!

2012-01-01 19:25

#6383: Találkozó: 18 órakor !!!! BÚÉK - Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!! BÚÉK !!! 

 Ki hiszi a 13 millát? Azon felül szerintem egy-két tehetős szponzor tett bele nem keveset, olyanok, mint pl. Endy Vajna, Demján Sándor, Csányi úr és még sokan mások.  Az alaptörvény mennyibe fog a népnek kerülni? Sokaknak az életébe!!!

Hallottátok, hogy meghalt a veszprémi kórházban az a zirci ember, aki szíven szúrta magát? Lázár elvtársnak mekkora szája volt, mikor a szentesi hajléktalant nem látta el a hódmezővásárhelyi kórház, visszaküldték Szentesre és a mentőben meghalt? Most tessék pampogni, Lázár elvtárs! Ez az ember az Önök népnyúzó határosata miatt lett öngyilkos!!! Gratulálok!

A tüntetésen ott leszek!!!


Vendég

#6386 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... tik tak, tik tak...

2012-01-01 19:28

#6384: kilóg a lóláb... - Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... tik tak, tik tak... 

 Nem láttad meg a lényeget, én a Gyurcsányira reagáltam egy Fileszteusival.

büdöskomcsizó filiszteus asztalos szaki,

#6387 Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 20:36

#6381: Éljen az Orbán-féle adócsökkentés (minél rövidebb ideig) !!! - Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Akkor most már bevallom: az asztalos szaki is én vagyok. Az egyik énem a trágár büdöskomcsizó, a másik a filiszteus, aharmadik az öntudatos asztalos szakmunkás.


Vendég

#6388 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 21:38

#6387: büdöskomcsizó filiszteus asztalos szaki, - Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS 

 Már régen kiderült a beírásaidból, hogy skizofrén vagy! Kezeltesd magad, míg lehet!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-01 21:49


filiszteus

#6390 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 21:55

#6388: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

A 6388-as hsz-t is én írtam. Azonkívül én vagyok a gyurcsányi is.


Vendég

#6391 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 22:13

látod, nem látod, na látod...

#6392 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 22:40

#6387: büdöskomcsizó filiszteusnak asztalos szakmunkástól, -  Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Nem, nem,  az asztalos szakmunkás az én vagyok,  bár ez nem kizáró ok,  attól még Te is lehetsz az, a cinizmusod ellenére.   De, aki itt leleplezett Téged, az én vagyok és nem Te.   Hiszen Te viselkedsz úgy,  mint, akit simlin kaptak.   Ezenkívül én  egy képesített, dolgozó asztalos vagyok,  nem pedig f@szverő öntudatos asztalos,  akinek mindössze az nem tetszik, hogy havi 10.000 Ft-tal,  azaz évi 120.000-rel megkurtították a 108.000,- Ft-os havi bruttó bérét.  Nem tudom mit vétettem,  csak azt, hogy nem vagyok egyedül ezzel ??   ...és most mondd azt, hogy nincs igazam, hogy szóvá tettem ??!!


Vendég

#6393 Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 22:42

#6377: filiszteus - Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

Én kívántam,. hogy dögöljön éhen ez az undorító büdöskomcsi féreg, ugyanis arról írogatott  ez a mocskos büdöskomcsi patkány, hogy Orbán éhen dögleszti (sajnos nem fogja, pedig nagyon megérdemelné...).

Na jó, talán igazad van, filiszteus:  a szalonna és Coca Cola-kúra esetleg jobb lenne ennek a förtelmes büdöskomcsi tetűnek (de hízzon inkább 300 kilósra!)


Vendég

#6394 Re: Re: Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 22:46

egy asztalos szakmunkás

#6395 Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS

2012-01-01 22:51

#6393: - Re: Re:  Na látod, kedves Lóláb, hogy kilógsz ??

...és mivel érdemelném meg, hogy éhen döglesszen Orbán, ha persze ez egyáltalán rajta múlna ??    Tudod, már jeleztem, hogy az én életemet én irányítom !!  Mellesleg lehet, hogy Te sokkal büdösebb és komcsibb vagy, mint én.  Bye-bye, Szása !!


Vendég

#6396 Az fertelmes büdöskomcsi férgekrül való kévánságom

2012-01-02 01:12

#6395: egy asztalos szakmunkás - Re: Re: Re: Ígéret és valóság! Az ADÓCSÖKKENTÉS a melósnak ADÓEMELÉS és mivel érdemelném meg, hogy éhen döglesszen Orbán

Azzal, hogy egy nagyon undorító büdöskomcsi féreg vagy, te fölöttébb ocsmány MSZP-s vagy gyurcsányista büdöskomcsi patkány.

EGY SZIMPATIZÁNS CSOPORT

#6397 BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNUNK GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚRNAK ÉS BECSES CSALÁDJÁNAK !!!

2012-01-02 01:19

MINISZTERELNÖK ÚR !!! A JÖVŐBEN IS MAXIMÁLIS TÁMOGATÁSUNKAT ÉLVEZHETI POLITIKAI PÁLYÁJÁN, ISTEN ÓVJA ÖNT ÉS A KEDVES CSALÁDJÁT A MINDENNAPI ÉLETÜKBEN IS !!!
KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6399 Re: Az fertelmes FIDESZ férgekrül való kévánságom

2012-01-02 11:25

#6396: -  KÉVÁNJÁL AZTATATAT, AMIT CSAK AKAROL, AMÍG EZ EGY SZABAD ORSZÁG...

PÖCSIKE,  MI AZ ÚJ ESZTENDŐBEN TOVÁBBRA IS VASTAGON KAKKANTUNK  A TE "KÉVÁNSÁGODRA".  JA,  ÉS VEDD FEL A KAPCSOLATOT  "KAZINCZYVEL"/VAL,  MERT LASSAN A KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKÖTÖK SZINTJÉRE SÜLLYEDSZ,  BÁR ANNAK VAN EGY ELŐNYE IS, HOGY MÁR NINCS LEJJEBB.  SHAME.


Vendég

#6400 Re: Ha így megy tovább a Mi óránk is ketyeg!!!

2012-01-02 12:26

#6360: - Ha így megy tovább a Mi óránk is ketyeg!!!

Megható milyen szépen írsz. Ez már valami! A tartalommal még mindíg van egy kicsi probléma.

mamma