Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#5751 Re: Re: Re:

2011-11-26 01:27

#5749: - Re: Re:  

 Igen, megnéztük a párommal, meg megnéztük a Gyurcsánnyal folytatott EGYENES BESZÉD-et  is az ATV-n. Ritka kultúrált, értelmes beszéd volt, nem az ellenfél lealázása, mint lett volna fordított esetben. Hiába, no...


Vendég

#5752 Re: Gyurcsány büdöskomcsi féreg hihetetlen pofára esése :D :D :D

2011-11-26 01:47

#5750: - Gyurcsány büdöskomcsi féreg hihetetlen pofára esése :D :D :D

Igen, tényleg nagyon pofára esett ez a förtelmesen undorító, hazug büdöskomcsi csúszómászó... :D :D :D


Vendég

#5753 Re: Re: Re: Re:

2011-11-26 01:50

#5751: - Re: Re: Re: kultúrált

Hosszú ú-val volt kulturált...  Büdöskomcsi féreg-módra. :D

Azért is GYURCSÁNY FERENC !!!

#5754 Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC !!!

2011-11-26 02:36

#5753: - Re: Re: JÓINDULATÚ, JÓKÉPŰ ÉS KIMAGASLÓ ELEGANCIÁVAL RENDELKEZŐ SZEMÉLYISÉG...

Ahogy mondod, hosszú ú-val volt KULTURÁLT,  MEG RÖVIDDEL IS,  (tehát ígyis úgyis, de KULTURÁLT volt, ezt te is helyesen láttad).

hiába, úrnak születni kell...

#5755 Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC !!!

2011-11-26 02:52

#5751: - Re: Re:   GYURCSÁNY egy lenyűgöző sármőr !!!

Mi is láttuk a TV műsort és sokadszorra is megállapítottuk, hogy GYURCSÁNY FERENCET NEM LEHET ÖSSZETÉVESZTENI SENKIVEL, Ő egy igazi gentleman !!!

Orbán = bóvli !!!!!!!

#5756 Re: Re: Bóvli = fidesz !!!!!

2011-11-26 03:16

#5753: - Re: Re: Re: Re: örülök, hogy elismered: " hosszú ú-val volt kulturált" ... Gyurcsány,  ez a  fejlődésed első lépcsőfoka.  Csak így tovább, még hátha viszed valamire,  és előbb-utóbb lekakálod a bóvli-fityeszt.  Meglátod, máris jobban alszol !!!!!!!!


Vendég

#5757 Re: Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC !!!

2011-11-26 03:18

#5755: hiába, büdöskomcsi féregnek születni kell... - Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC !!!

Javítás:  Gyurcsány egy nárcisztikus pápai proli, aki benősült a Kádár-diktatúra kommunista uralkodóosztályának egyik klánjába (tisztán érdekből, hiszen valójában buzi). Ő egy igazi, rendkívül undorító büdöskomcsi patkány !!!

Azért is GYURCSÁNY FERENC !!!

#5758 Re: Re: Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC !!!

2011-11-26 03:32

#5757: - Re: Re: Re:  ... aki mindenki felett áll !!!

No fene,  itt vagy bóvlis ???  Nem tudol aludni, mi ???  Nem csodálom, aranytezsvéreid bóvliba nyomták kishazádat ???  Én sem tudolok, mert az enyémet is, és aztatat is a te bóvli tezsvéreid, hogy szakadjon bele a kiváló kormányzásba  ez a piszkos banda !!!

BÓVLI LETT ORSZÁGUNK !

#5759 Re: Re: Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC, aki megmentheti hazánkat !!!

2011-11-26 03:39

#5757: - Re: Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC,  AKITŐL CSAK TANULHATNA A BÓVLI-BANDÁD !!!!!

IGEN,  MERT Ő GYURCSÁNY FERENC,  AKINEK TE BEKAPHATOD A 25 CENTISÉT,  HA MEGENGEDI !!!!!?????  (KÉTLEM, DE PRÓBÁLD MEG.)


Vendég

#5760 Végképp nem értem....

2011-11-26 10:05

5750-es beírásból.
" IMF nem diktálja, hogy mennyi legyen a növekedés, vagy mennyi legyen Magyarország költségvetése, a megállapodás a valutaalappal egy védőpajzs arra az esetre, ha a piacok teljesen kiszáradnának, bedugulnának."

Ezt mondta Gyurcsány F. néhány évvel ezelőtt. Most - a 180 fokos fordulat után - ugyanezt mondja Lázár J., Orbán V. és még sok fideszes.
Nagyon örülök, hogy legalább egy dologban hasonlóan gondolkodnak!
Viszont innentől kezdve végképp nem értem, hogy a jelenlegi kormánynak MIÉRT IS KELLETT "KIPATEROLNI" /méghozzá harcos hozzáállással, mint egy ellenséget/ az IMF-et?!!!

Vendég

#5761 Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 10:08

#5760: - Végképp nem értem.... 

 Mert nem ők hívták anno be, mert nem ők voltak hatalmon. Mindent romba kell dönteni, minden ellen harcolni kell, még akkor is, ha jó dolog ellen harcolnak, mert a szocik nevéhez fűződik. Harcolni, harcolni, harcolni, ez a fő cél. Csak nehogy túlharcolják magukat.


Vendég

#5762 Kulturáltan

2011-11-26 15:35

#5756:

Kulturált emberek (ezek pedig büdöskomcsi férgek eleve nem lehetnek, ugyebár) a "kulturált" szót nem hosszú ú-val írják.


Vendég

#5763 Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 15:39

#5761: - Re: Végképp nem értem....

Nem minden ellen kell harcolni és nem mindent kell romba dönteni. A hozzátok hasonló büdöskomcsi patkányok ellen kell harcolni és a a ti állásaitokat kell - nem romba dönteni - hanem földig rombolni és sóval bevetni.


Vendég

#5764 Re: Re: Re: Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC, az undorító büdöskomcsi féreg

2011-11-26 15:47

#5759:- Re: Re: Re: Re: Igen, mert Ő GYURCSÁNY FERENC, az undorító büdöskomcsi féreg

A Szimpozion buziklubban tartott minapi rendezvényén talán be is kapta Gyurcsány 25 centisét a hallgatóságnak egy vagy több, szintén 25 centissel büszkélkedő tagja. Úgy tűnik, hogy neked nem sikerült, hiába tülekedtél.


Vendég

#5765 Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 16:03

#5763: - Re: Re: Végképp nem értem.... 

Jól van, tudomásul véve. Nem kell harcolni az IMF ellen. Innentől kezdve...., persze. Már csak azt nem értem: eddig miért kellett????? Egyetértek abban is, hogy nem kell/ene/ mindent romba dönteni. Akkor most miért fordul fel minden fenekestül??


Vendég

#5766 Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 16:31

#5765: - Re: Re: Re: Végképp nem értem.... 

 Mert ilyenekkel van tele a jobboldal, mint ez a büdöskomcsizó 60 liter sűrű takony.


Vendég

#5767 Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 17:34

#5765: - Re: Re: Re: Végképp nem értem....

De,az IMF ellen is harcolni kell, büdöskomcsi féreg. Most ugyan nyertek egy csatát, de a küzdelem nem ért véget.


Vendég

#5768 Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 18:06

#5767: - Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem.... 

 

Mi a szarért harcolsz te hülye! Nem jobbítani kéne az országot? Minek rolmboltok állandóan??? Még most is, amikor romba döntöttétek az országot, most is csak a harcban tudtok gondolkodni, mikor senki nem akar veletek harcolni. Ugyanazt csinálod itt a fórumon is, könyörög mindenki , hogy menj innen, nem hívott ide senki, hagyj minket békén, de nem, te itt mocskoskodsz állandóan. Te egy iszonyatosan jellemhibás valaki vagy, nem hiányzol ide.


Vendég

#5769 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 18:33

#5768: - Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem.... amikor romba döntöttétek az országot

A rendkívül undorító büdöskomcsi férgek egyik alapvető jellegzetessége, hogy mindig ellenfeleit vádolja azokkal a bűntettekkel, amelyeket sajátmaguk követnek el. Te egy rendkívül ocsmány példánya vagy ezeknek a büdöskomcsi férgeknek.

Miután ezek a sátánfajzat büdöskomcsi patkányok teljesen taccsra vágták az országot, most rendkívül pofátlan (de nem meglepő) módon ezt azok nyakába próbálják varrni, szemérmetlen hazudozással, akik próbálják menteni a menthetőt...

Most, miután ismét  tisztáztuk ezt az elemi igazságot, most tekintsük meg újra, hogy miért is van Magyarország sokkal nagyobb bajban, mint a környező országok:

 

http://kepfeltoltes.hu/111118/adossag_www.kepfeltoltes.hu_.jpg...

 


Vendég

#5770 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 18:40

#5769: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem.... 

 Veled tényleg nem lehet egy értelmes diskurzust folytatni, a büdöskomcsinál elakad a tű, én pedig ismételten kiszállok.

Én csak értelmes és főleg jóindulatú, nem gyűlölködő férgekkel tudok beszélgetni, te nem tartozol közéjük. Sajnálom, harcolj a zorbánnal és a hozzá tartozó jellem és személyiséghibás alakokkal.


Vendég

#5771 Merseburg vagy Augsburg?

2011-11-26 18:52

5767-re.....Hát, mélyüljünk el egy kicsit a hadtudományban!
Ezt írod: "ugyan nyertek egy csatát, de a küzdelem nem ért véget."
Most a merse- vagy az augsburgit nyerték meg a nyugatiak? A folytatás szempontjából ugyanis nem mindegy! Tudod, Merseburg után még visszavágót akartunk, de Augsburg után nem sokkal már jött a bölcs Géza fejedelem és a fia. Még komcsik se voltak, csak fel tudták mérni a helyzetet. Vagy elfogadjuk, hogy Európa már új szabályok szerint él, és velük tartunk, vagy hadakozunk tovább, míg népünk elsüllyed, haza nélkül marad.
Aki képes arra, hogy az azonosságokat felismerje, a megszerzett tapasztalatokat hasznosítsa, annak be kell látnia, hogy a kalandozó hadjárataink során alkalmazott cseleinknek csak ideig óráig dőltek be a letámadottak. Kiismerték a harcmodorunkat, és összefogtak a magyarok ellen.

Jó /lesz/ ez nekünk?

Vendég

#5772 Re: Merseburg vagy Augsburg?

2011-11-26 19:02

#5771: - Merseburg vagy Augsburg? 

 Ne keress logikát, ő harcol a világ ellen, a harvot most boldogan rákeni az általa kreált iszonyatos jelzőre, ami őt minősíti. Büdöskomcsizik egy jót, azt hiszi, hogy tökéletesen megoldotta a főnököktől kapott utasítást és nyugodtan álomra hajtja a fejét. Az agya odáig nem jut el, hogy amit csinál, arra nem büszkének kéne lenni, hanem mélységesen szégyelleni magát. Ezért nem szabad vele semmilyen hangot megütni, mert csak magadnak okozol rossz érzést. Nekem már megvolt a mai.  Napokig meg bírtam állni, hogy be sem néztem a fórumba, most megint így teszek. Üdv. Jóéjt, jó hét végét.


Vendég

#5773 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

2011-11-26 19:08

#5770: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Végképp nem értem....

A hozzád hasonló rendkívül undorító büdöskomcsi férgekkel  tényleg nem lehet értelmes diskurzust folytatni, hiszen akik ilyen szemrebbenés nélkül képesek a legocsmányabb hazugságokat is előadni, mint ti, azokkal ez elvileg lehetetlen.

Ez a szituáció kb. ennek felel meg: Egy terepjárós büdöskomcsi vadbarom elüt egy, a járdán szabályosan átkelni akaró gyerekes családot, majd kiszáll és az eszméletlen családfőt betuszkolja a volán mögé.  A járókelőknek meg a rendőröknek pedig  elkezdi magyarázni, hogy  ez a fickó családirtást követett el ezzel a városokból kitiltandó halálgéppel.

egy szimpatizáns üzenete: takarodjon a városokból kitiltandó halálgéppel !!!
Vendég

#5774 ZORBÁN VIKTÁTOR A FLACNAK JÁR GOLYÓÁLLÓ TEREPJÁRÓVAL ???!!!,

2011-11-27 03:13

VIKTÁTOR !!!   LETELT A KÉT HÉT,  HOL VAN A JÓLÉT ???   CSŐDBE DÖNTESZ MINDENT S JÓT EGYARÁNT,  KI A ROSSEB LÁTOTT ILYEN PATKÁNYT ???   NE  JÁRJ  GOLYÓÁLLÓ TEREPJÁRÓVAL,  EZ NEM KECSEGTET  SENKIT SEMMI JÓVAL !!! ELŐBB-UTÓBB EGYRE TÖBB CSALÁDIRTÁST KÖVETSZ EL ERRE,  HÚZZÁL INNEN A BÚS  P.CSÁBA VELE !!!  KÉTSZER AD, KI GYORSAN AD, TŰNJ EL MINÉL HAMARABB !!!


Vendég

#5775 Re: ZORBÁN VIKTÁTOR A FLACNAK JÁR GOLYÓÁLLÓ TEREPJÁRÓVAL ???!!!,

2011-11-27 08:08