A kormány 2012-es Közmunkaprogramja ellen


Vendég

#51

2012-02-09 12:31

közmunka ami csak november 30ig tart utána tavszig mi lessz?jön a tél a fűtést ki kapcsolják ami még álunk nem volt . aztn meg fagyunk a jövben már közmunkás se lessz mert lsszan elfogyunk hát erre megy ki az gész.

Vendég

#52

2012-02-14 21:33

szégyen és gyalázaz ez a bérezés de a MÉLYEN TISZTELT Orbán VIktor!!!!!!!!!!!!!!! URNAK ezért a tökéletes fizetésért egykis árokparti kaszálás és egykis árok ásás sem ártana az edzőterem helyett ezt kellene neki nem a béreket elvenni mert van aki tisztességesen dolgozik és dolgozott amég voltak munka helyek de sajna az ORBÁN kormány álltal megszüntek a gyurcsány időben legalább voltak munkahelyek !!!!!!!!!!!és nem velünk éreztette az állam adósságot amiről nem a nép tehet ORBÁN UR mértnem a maguk péztárcáját fosztogassák miért a szegény népét????????????????????

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-16 14:45


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-16 14:46



Vendég

#55

2012-02-17 12:27

ti azt tudtátok hogy a közmunka programnak nem mindenki felel meg mert ugye van üzem orvosi ahol meg állapitsa hogy nem vagy alkalmas mert 20vig rokkat vóltál még havat hányni se felesz meg mert sánta enyhe lefolyású agyvézésed vóltnem végezhetsz nhéz munkát.ez igaz erre nem gondolt kormány hapedig nics közmunka még segélyt sem kapsz ilyenkor mi van?

Vendég

#56

2012-02-17 12:51

de a közmünka programba se mindenki felelmeg van orvosi vizsgálat.ha vissza minősitettek a rokkantságodból már az orvos nem talál alkalmasnak.a papíron rajta van segédunkás Bekarikázva NEMALKALAS MÉG HAVAT LAPÁTOLNI SEM. ez igaz velem törtnt.
maricsu

#57 Re:

2012-02-17 13:01

#56: -

mi lessz ha a rokkantakat is ki teszik tanuja voltam eggy alkalmassági vizsgának . azt mondta vizsgáló orvos mivel rokkant vólt ő nem tujará írni a papírra hogy alkalmas  csak az volt rajta SEGÉDMUNKÁSNAK NEM ALKALMAS ÉS AKKOR MI VAN . VÁLALKÓZÓNAK KELL LENNI MÉGPEDIG KÖTÉLGYÁRAT NYITNI. SZÜKSÉG LESSZ RÁ.


Vendég

#58

2012-02-19 16:09

Követelem egyenlő munkáért egyenlő bért minden 8-órában dolgozó embernek.és ne legyen ez alól kivétel a köszmunkáért kifizetett bér se,mert megálazó és szégyen teljes.Valamint szérti az egyenlőség elvét.ami nem alkotmnyos.

Vendég

#59

2012-02-19 16:25

egyenlő munkáért egyenlő bért minden magyar és roma embernek egyaránt.szégyen amit ez a kormány az emberekel csinál!!!!

Vendég

#60

2012-02-22 09:17

Én úgy tapasztalóm, hogy a férfiaknak megadják a szakmunkás minimálbért.A nőnek meg a minimálbér alattit!!

Vendég

#61 KISEBSÉG

2012-02-26 09:40

 

AZÉRT NE FELEJCSÜK EL HOGY  A KISEBSÉG  KÖZÖT IS VANAK TANULT  DIPLOMÁS  ÉS NAGYON JÓ SZAKMUNÁSOK IS  ŐK IS ELFOGJÁK  HAGYNI ESZT AZ ORSZÁGOT , ÉS AKOR AZ A SOK   ÉRTELMES POLITIKUS ÉS AZA SOK HŰŰŰŰ DE NAGY  MAGYAR VAGYOK . CÍMŰ EMBER MAJD ÉPÍTI A  FASSSS  -ÁVAL AZ ORSZÁGOT  ÉS  .  CSINÁLJA A SZAKMUNKÁT.  MAGÁNAK  EZEK MINDENKIT  ELZAVARNAK . SZARNAK BELE  HOGY MI  VAN AZ  EMBEREKEL . .TÖK MINDEGY HOGY KISEBSÉGI VAGY  NEM . AZ EZ AZ EGÉSZ  HOGY KISEBSÉGI  CSAK DUMA AZÉRT  HOGY AZ EMBEREK  NE A POLITIKUSOKAL FOGLAKOZANK HANEM EGYMÁSAL   . MERT ADIG IS  ŐK SZABADON TEVÉKENYKEDNEK ÉS PERSZE  ÉPÍTIK A MAGUK KIS ORSZÁGÁT .  HA MÉG LESZ MIT  MERT  MÁR MINDENT  ELADTAK FÖLDEKET    MINDENT .  NA EZ VAN


Vendég

#62

2012-02-26 09:54

EZA Z EGÉSZ KÖZMUNKA HOGY SZAKMUNKÁSOKAT DOLGOZTATNAK 44000ft -ÉRT VIC AKOR KÉRDEM ÉN MINEK TANULTUNK NÉHÁNYAN TÖBB ÉVET , EZÉRT?? AMIKOR ÉN MÉG GYEREK VOLTAM NEKEM MINDÉG ASZT MONTÁK A SZÜLEIM HOGY TANULY FIAM NE KELJEN NEKED IS UGYAN ÚGY LAPÁTOLNI MINT AZ APÁDNAK MERT SZEGÉNY EBE MENT TÖNKRE A SZIVE A IZÜLETEI STB  EL IS VÉGEZTEM  EGY  RAKÁS SULIT  SZAKMUNKÁST ÉRETSÉGIT ÉS MÉG EGY CSOMÓ KÜLÖNDÖZŐ  VIZSGÁT. ÉN ASZT HITEM HOGY NEKÜNK MAJD KÖNYEB LESZ A MI GENERÁCIÓKNAK . DE ÚGY LÁCIK TÉVETEM , NA SEBAJ IT KEL HAGYNI EZT A SZEMÉT ORSZÁGOT ÉN FOLYAMATOSAN TANULOK MOST IS NYELVET ANGOL, NÉMET ÉS MEG FOGOM A PICI 5 ÉVES FIAM ÉS A FELESÉGEM ÉS VISZLÁT MAGYARORSZÁG . ÉS SZERINTEM AKINEK ESZE VAN ÉS TÖKE AZ ESZT FOGJA TENI. EZ A MEGOLDÁS ....NINCS MÁS..


Vendég

#63 FEUDALIZMUS MA::2012-BEN

2012-02-26 10:37


FEUDALIZMUS(Ó-NÉMET)HŰBÉRISÉG, A KÖZÉPKORBAN KIALAKULT TÁRSADALMI REND,AMELYBEN A HATALOMALAPJA FÖLD TULJADON ,ÉS A NEMESI OSZTÁLY A JOGILAG FÜGŐ JELEGŰ -JOBÁGY KIZSÁKMÁNYOLÁSÁBOL (DÉZSMA, RBOT , ÚRBÉRI SZOGÁLTATÁSOKBOL) ÉL. UI. NA UJRA IT TARTUNK ENYIRE VISZACSÚSZTUNK . EZ A KÖZMUNKA PROGRAM TAKARÍTSD AZ ORBÁN ERDEJÉT . MAJD EL ÉRJÜK ASZT IS HOGY DOBNAK LE EGY KIS KENYERET ÉS LEHET MAJD VEREKEDNI ÉRTE HOGY KI KAPJA .

Vendég

#64 Széchenyi István

2012-02-26 10:38


"Aki a bibliát figyelmesen olvassa, tisztán fogja látni, hogy az abban lévő jóslások teljesedésbe kezdenek már menni. Egy nép a többi fölé emelkedik: a magyar. A zsidókat felszabadítják, Magyarország az ő birodalmuk lesz, az új Paradicsom négy folyóval, három heggyel és a kettős kereszttel. És az Apokalipszisben én, szerencsétlen, főszerepet játszom. Nem tudom, miért írom egyáltalán ezeket; nincs semmi haszna. A kevesek, akik ezt talán majd olvassák, nem hiszik majd el, amit mondok. »Szegény meg van zavarodva« – ez a legtöbb, amit mondanak majd rólam. FORÁS:. "http://hu.metapedia.org/wiki/Sz%C3%A9chenyi_Istv%C3%A1n

Vendég

#65

2012-02-27 23:05

etöl jobban megalázni az embereket nem lehet ez a kománytöbség ezzel a kömunkaprogrammal az éh haálba kerget nagyon sok embert akik kijelenteték hogy 47000ft ból meglehet élni mogyanak le a javadalmazásukat osszák fel aszegénycsaládokközött és szégyeljék magukat peticihoz teljesszivemből csatlakozom

Vendég

#66

2012-02-28 22:36

EGYSZERÜEN NEVETSÉGES..3 GYERMEKEM VAN,ORBÁN VEZÉR 1 MILLIO UJ MUNKAHELYET IGÉRT,KŐZMUNKÁBOL..NEMHOGY A TŐREDÉKÉNEK NEM BIZTOSITJA A KŐZMUNKÁT,HANEM A KŐTELEZŐ 8 ORÁS MINIMÁLBÉRBE IS BELENYUL..EGY TAKARITONŐ 78000 BRUTTOT KERES 8 ORÁS MUNKAIDŐBE..MITŐL MÁS HA VALAKI UGYANAZT CSINÁLJA,CSAK ÉPPEN AZ ÁLLAM FOGLALKOZTATJA..ORBÁN UGY JÁR KEL A TŐRVÉNYEKBEN MINT A SZAR A BÉLBEN.EZEK A TŐRVÉNYEK MIND SÉRTIK AZ EMBERI JOGOKAT,ÉS A LEGFONTOSABB HOGY A MUNKATŐRVÉNYÉNEK AZON PARAGRAFUSÁBA ÜTKŐZIK,HOGY NEM LEHET KÜLŐNBSÉGET TENNI,EMBEREK KŐZT,ÉS AMUGY IS UGY KEZDŐDIK HOGY MINDENKINEK JOGA VAN A MUNKÁHOZ.ELŐSZŐR UGATOTT,AZTÁN SZÁMOLT.ENNYI ESZE VAN:)REMÉLEM NEM MARAD EZ A KORMÁNY,ÉS A FIDESZ ŐRŐKRE A MULT MARAD,MINT AZ SZDSZ,VAGY AZ MDF..AMUGY MEG A MAGYAR EMBEREKKEL AZT CSINÁLNAK AMIT AKARNAK..MENNYI RENDŐR VAN?ÉS MENNYI ELKESEREDETT EMBER,AKI NEM TUD LASSSAN A GYEREKEINEK ENNI ADNI,AKIK MENNEK AZ UTCÁRA,MERT VAGY REZSIT FIZET,VAGY MEGPROBÁLJA A HONAPOT PÁRIZSISKENYÉRREL ÁTVÉSZELNI...3 CSAPÁS TŐRVÉNY:))))AZ ŐSSZES BUZINAK,ORBÁNNAL AZ ÉLEN,LEHETNE MENNI ÉLETFOGYTIGLANRA,MERT NEM AZÉRT LOPJÁK SZÉT AZ ORSAZÁGOT MERT NINCS ZABÁLNIVALORA,HANEM MERT FASSZOPOK.MÁS AZÉRT LOP,HOGY NE KERÜLJŐN AZ UTCÁRA,MERT NINCS MUNKAHELYE,VAGY NINCS MIT A GYEREKEK ELÉ TENNI.A MAGYAR EMBER HÜLYE...DEMOKRÁCIA VAN,AMI NÉPURALMAT JELENT...EZÉRT A NÉP DŐNT,SZINTE MINDEN FELETT,HA NEM LEHET KIIRNI NÉPSZAVAZÁST,AKKOR AZ NEM DEMOKRÁCIA,HANEM DIKTATURA,ÉS AZT GONDOLOM AKKOR MÁS LÉPÉSEKET KELL TENNI A MAGYAR EMBEREKNEK,MERT HA ENNEK NEM LESZ VÉGE,AKKOR .....GONDOLKOZZATOK EL...

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-29 08:36



Vendég

#68

2012-02-29 18:51

Itt egykalap alá vettek mindenkit.Mvel ér kevesebbet az én munkám a másikénál hogy én470000ezerért dolgozzam a másik meg1500000ezer ért.Hát hol itt az egyenlőség

Vendég

#69

2012-03-01 22:41

Teljesen egyetértek a petícióban megfogalmazottakkal,csak félő,hogy nem érünk el vele kellő hatást!

Vendég

#70

2012-04-18 17:39

Hallottatok már a "Jóállam" -kormányzati portálról? Na ehhez szóljatok hozzá! Üdv

Vendég

#71

2012-05-08 17:07

Ön hibámon kívül lettem munkanélküli,éppen ezért ne akarjanak jobban elnyomni.Kettő szakmám van,szövetkészítő,bolti eladó.

Vendég

#72

2012-05-08 17:19

Ön hibámon kívül lettem munkanélküli.A szakmám szövetkészítő,bolti eladó.miért dolgozzak kevesebbért ,ha van szakmám?Adjon az embereknek,fiataloknak munkát,hogy megtudjanak élni és akkor nem lesz szükség nevetséges lealázó segélyekre.

Vendég

#73

2012-05-16 20:26

Felháborító,hogy ezek csak elvesznek a legszegényebb rétegtől ,mindegy nekik ki hány évet dolgozott nekik mindenki potya utasnak számít aki szegény.

Vendég

#74

2012-05-17 06:45

Tudatos népirtást folytat a kormány.azokkal akik felépítették az országot.

Vendég

#75

2012-06-11 12:17

Matolcsinak és a többinek üzenem hogy ők nekik kellene ebből megélniük szégyen az egész gárda.Ne a saját zsebüket töltögessék és közpénzeken utazgatnak kűlföldre,drága festményekre költeni meg a Smit Palinak 150 millás villát és élete végéig 1.5 millió forint juttatás havonta.A pénznek lenne helye a kiiss embereknél is ők valóban megérdemlik.