Zemplén Help Alapítvány - tiltakozás

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Zemplén Help Alapítvány - tiltakozás petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2016-06-19 19:57

Mert Kötelessége az embernek ellátni őket megfelelően élelemmel,vízzel. Tisztán tartani és betegségben orvosi ellátást biztosítani az állatok nem szenvedhetnek!

Vendég

#27

2016-06-19 20:02

Mert elemi kötelessége az embernek az állatokról megfelelően gondoskodni

Vendég

#28 Re:

2016-06-19 20:03

#22: Lee Lee -  

 M. Lilla épp eleget olvastunk, láttunk. Elgondolkodtunk, aláírtunk. 


Vendég

#29

2016-06-19 20:06

figyelemmel kísérem a Hangya csoport tagjainak szakszerű segitőkész munkáját. Valóban szakszerűség , összefogás és gyakorlati segitség jellemzi Őket. meghalgattam a lelenc állatmenhely szakemberét és a Sárospataki menhely vezetőjének is a riportját. A sárospataki vezető komolyan segítségre szorul és átmenetileg egyedül nem vezetheti a menhelyet teljes körű változások kellenek. A létszám a kor, az egészségi állapot stb szerint elválasztás, a gyógyítás, a kezelések, az ivartalanítások A személyzet oktatása, A létszám drasztikus csökkentése stabilizálása. Nyilt napokon a külső segítők munkájának összehangolása Alapos higiéniai körülmények Ez mind követelmény elvárás Ha ebben valaki ugy mond elúszik a gondokkal El kell fogadja a szakmai segítségét másnak mert az állatok élete sínyli meg Mindezekről beszélni és tenni kell . Kell tudni köszönöm is mondani a segítőknek Itt az ideje
Igazságos

#30 Re: Re:

2016-06-19 20:09

#28: - Re:  

 Kedves M. Lilla! A hatóságokat az állam fizeti az adózók pénzéből és kötelezettségük kivizsgálni a bejelentéseket. 


Vendég

#31

2016-06-19 20:10

Ellenzem az állatkinzást!!! Börtön bütetés az állatkinzoknak!!!Szivem szerint- ugy kinoznám öket ahogy ök kinozzák az állatokat!!!!

Vendég

#32

2016-06-19 20:11

Fontosnak tartom az állatvédelmet!!!!! Magam is sokszor mentettem kutyákat, jelenleg is örökbefogadott kiskutyám van. Hajrá!!!!

Vendég

#33

2016-06-19 20:20

Mert tűrhetetlen,hogy egy szervezet,akinek az állatok életének jobbá tétele lenne a feladata,ilyen hanyagul,és szívtelenül bánik velük.

Vendég

#34

2016-06-19 20:23

Mert az állatok nem tudják magukat megvédeni tőlünk. Nekünk kell megvédeni őket!!!!! Akár a saját fajtánktól is......

Vendég

#35

2016-06-19 20:46

Botrányos, h azok akik állatmentőknek tartják magukat kisszerűségük, önnön gyarlóságuk fontosabb, mint ennek a szenvedésnek a megállítása/a helyzet orvoslása!!! Hiteltelen, hazug banda!Hajrá Hangya!!!

Vendég

#36

2016-06-19 22:00

Imádom az állatokat, és nem lehet csak úgy elmenni az ilyen borzalmas állatkínzás mellett .

Vendég

#37

2016-06-19 22:24

EMBEREK! mANIPULÁLNAK BENNETEKET HORROR-KÉPEKKEL A hANGYA ÉS A lELENC!  Miért tudták ezt a kutyát lefényképezni? mert  befogadták, etették és orvoshoz akarták vinni.
Hol lett beteg a kutya? A volt gazdájánál, aki kidobta és kóborolnia kellett.  Senki nem tudja bizonyítani, hogy a telepen betegedett volna meg!
Szégyen, ahogy az állatvédők marják egymást! Mindezt azért, hogy megszerezzék a piacot az állatkereskedők!!
 


Vendég

#38 Re:

2016-06-19 22:29

#18: -  

 Egyet értek!    


Vendég

#39

2016-06-19 22:50

Őszintén. .. nagyon elegem van abol, hogy az emberiség így bàntalmaza és ki használja szegény álatokat , pedig ök a legtisztáb lelkek !!! Nekem is van 2 kis kutyám és nincs azaz ember akiért el cserélném öket!

Vendég

#40

2016-06-20 00:35

Voltam ott. Láttam a kutyákat..a fájdalmat, a helyiek közönyét. A mostani helyzetért felelős emberek közelébe se engednék kutyát!

Vendég

#41

2016-06-20 04:16

szeretem az állatokat

Vendég

#42

2016-06-20 05:24

Üdvös volna, ha a hatoságok az általuk felemésztett temérdek közpénzért végeznék a dolgukat érdemben és ténykedésük nem merülne ki az egyszeri halandó papírgyártási célú, értelmetlen vegzálásában. Ilyenkor tessenek cselekedni!

Vendég

#43 Re:

2016-06-20 05:32

#37: -  

 A jelek szerint Te sem ismered amiről beszélsz. De akkor minek teszed? Nem baj, ha az ember nem tud egy helyzetben jót tenni, de akkor helyette ártani viszont bűn. Volt szerencsém látni jónéhány menhelyet, amelyet segítenek,  hogy tudjam: ez esetben sincs okom kételkedni az állitásaikban. Inkább állj oda melléjük akik szerinted épp újraosztják az egyébként önkéntességen (hogy értsd: ingyenesen, szabadidőből, néha saját eröforrásaikat áldozva, ha az alapítvány forrásai már kevesek) alapuló segítők piacát. Az helyett, hogy itt becsmérled, amit nem is ismersz inkább tégy valami igazán hasznosat!


Vendég

#44

2016-06-20 05:32

Szeretem az állatokat, azon belül a kutyákat.

Vendég

#45

2016-06-20 05:45

Egyértelmű,hogy miért írtam alá a petíciót.Magukat embereknek valló véglények miatt kerültek utcára illetve ilyen helyzetbe ezek az ártatlan állatok.Remélhetőleg nem dugják tovább a fejüket homokba azok,akik üzemeltetik ezt a menhelyet,és eldöntik végre(akár egy kis ráhatással),hogy tesznek valamit vagy mennek...és így persze szabad utat adnak azoknak akik tényleg segíteni akarnak.

Vendég

#46

2016-06-20 05:48

Muszáj tennünk valamit!!!

Vendég

#47

2016-06-20 06:14

Felháborítonak tartom, hogy nem az állatok védelme a cél, hanem szenvedésének elősegítése és támogatása ilyen helyek müködésének engedélyezésével. Siralmas, ami ebben az országban megy menhelyeken, gyepmesteri telepeken BŰNTETLENÜL!!!!!

Vendég

#48

2016-06-20 06:18

Állat barát vagyok. Nekem is van kutyám, macskám.
Elitélem a bántalmazókat és szeretném, ha minél súlyosabb büntetést kapjonak kivétel nélkül !!!!!

Vendég

#49

2016-06-20 06:59

Felháborítanak a látottak, illetve amit erről a "kutyamentő" helyről megtudtam.

Vendég

#50

2016-06-20 07:22

Durvának találom hogy a kutyusok akiket befognak és a cicusok egy kenelben helyezik és hagyják őket szaporodni növelve így számukat akiket nem tudnak gazdásítani azt követően. Illetve növelik a betegségek és egyéb kockázati tényezők kialakulását. Ami a befogott kis állatokra legtöbbször végleges mivel altatják őket el akiket nem tudnak gazsdásítani és megfelelő gondozásukat sem tudják kivitelezni.