Tatabànyàra nem kell stadion!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tatabànyàra nem kell stadion! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2016-04-30 05:06

Mert egyetértek a benne leírtakkal.

Vendég

#2

2016-04-30 09:00

Azèrt mert idióta elmebetegtől származható ez az ötlet. Elèg már a pazarlásból. Oda tegyèk a pènzt ahol szüksèg van rá. Emberek halnak meg a rossz kórházi körülmènyek miatt. A várólisták ègig èrnek, olyan hosszúak. A betegek fertőzèst kapnak a kosz miatt, mert nincs pènz semmire. A szegèny embereknek nincs tető a fejük felett, mert nem tudják megfizetni a lakàs árakat. Lakàsokat építsenek, ne rohadt stadionokat ! NEM KELLENEK A STADIONOK !!!

 

Szurkolo

#3 Re: -

2016-04-30 15:21

#1: -  

 Nem stadion èpül,hanem sportcsarnok. Ami a megyènek lesz ès nem csak a vàrosnak. A fentartàsa èves szinten a rendezvènyekböl fog megtèrülni. Sok vilàgversenyt lehet megrendezni itt majd a sok rendezvèny mellett. Ki lesz hasznàlva az a 6000 fèrő hely.

 


Vendég

#4

2016-04-30 15:49

Mert bőven elég városunkban a 3000 főt befogadó sportcsarnok! Az egyéb létesítmények látogatottsága is alacsony, legyen szó a Gyémántról vagy az Agóráról. Nagyon sokba kerülne az egyébként is eléggé szűkös költségvetésünknek a 6000 fős csarnok fenntartása. Ha felépül a 3000 fős, abban is lehet sport- és kulturális rendezvényeket tartani, megfelelő kihasználtság mellett. Még a nálunk sokkal-sokkal jobb kézilabda csapattal büszkélkedő Szegednek vagy Veszprémnek sincs ekkora csarnoka.


Vendég

#5

2016-04-30 16:14

Ez nagyon jónak tartom ezt a petíciót! Felesleges a stadion! Sok embernek nincs pénze a jegyre, inkább más dologra költik a pénzt, ma már nehézkes a megélhetés,sokan még üdülni sem tudnak elmenni a bizonyos körülményke között! Inkább a stadionra fordított pénzt azokra kell költeni , mint pl: régi kórház felújítására, és a rendelő rendbehozatalára! Még sok mindenre lehet felhasználni az épületet, pl: rehabilitációra, beteg gyerekek részére is,
Ez a Földi Imre stadion elég a különböző meccsek folytatására! Annak idején én is jártam oda , különböző rendezvényekre is!


Vendég

#6

2016-04-30 23:19

Csendes városba szeretnék élni

Vendég

#7

2016-05-02 08:28

Mert amíg a szociális háló keretében én pl nem kapok sem közgyógy igazolványt, sem nyugdíjas bérletet, mert 62800 ft a nyugdíjam, addig irritál, hogy feleslegesen ilyen nagy stadiont építsenek a városban, még ha esetlegesen nem is az Önkormányzat pénzéből. Amíg az egészségügy aggasztóan mélyponton van, amit sok ember érez szó szerint a bőrén, addig a stadion felesleges. Én meg dönthetek miben halok meg. Éhhalál, vagy a ki nem váltott gyógyszereim hatása miatt. Varázsolni nem tudok, kérni utálok, szégyellek, de muszáj. Ám a jelenlegi szabályok szerint semmilyen juttatás nem illet meg, kivéve a havi 2500 forintos fűtéstámogatást. Nem értem a Miniszterelnök urat. Miért épített ennyi stadiont? Van ennyi jó MAGYAR csapatunk? A magyar foci nem azt jelenti, hogy magyar emberekből összeálló csapatok jönnek létre, hanem drága pénzen vásárolt külföldi vendégfocisták kellenek? Anno itt Tatabányán volt egy jó csapat: TBSC. NB I-es csapat volt. Saját embereinkből. Ezt a Miniszterelnök Úr is jól tudja, járt akkoriban itt többször, Deutsch Tamással. Akkoriban büszkék voltunk a magyar focira és focistákra, főleg a mieinkre, itt Tatabányán. Egy nagy befogadóképességű stadion a mai magyar foci helyzetén nem változtat. És 20 stadion megépítése sem. Kérem vegyék figyelembe, hogy az emberek túlnyomó többsége nem kér az újabb stadionokból. Gondolkodtam, mi lehet a célja a sok stadionnak. Talán a Miniszterelnök Úr úgy gondolja, hogy a jövőben Magyarország lesz Európa focifellegvára. Külföldi csapatoknak fogunk stadionhátteret biztosítani? Lehetséges lenne, ha nem épp megszállás alatt lenne Európa. Előbb ezt, és a szociális hálót kell rendbe tenni. Szép napot!

Vendég

#8

2016-05-02 10:59

Az egészségügyre kell a pénz,és a többi dolgozónak tisztességes munkáért ,tisztességes fizetést!!!!!


Vendég

#9

2016-05-02 15:59

Tatabányának nincs szüksége ekkora stadionra (sportcsarnokra), mert nincs fizetőképes kereslet ekkora létesítményre. Teljesen feleslegesen szórnának ki rá pénzt, s később a város nyöghetné a terheket. Bencsik János a Facebbok oldalán kifejtette, hogy gazdaságilag semmiképpen nem érdemes kétszer akkora sportcsarnokot építeni, mint amit korábban terveztek. Az iskolákban létesítsenek elég és jól felszerelt tornatermet, hogy ne az iskolák körüli futkosást kelljen tornaórának nevezni.

Vendég

#10

2016-05-02 17:44

Mert inkább lehetőséget kellene biztosiani, hogy minden iskolas gyermek úszni tanuljon. Nagyon kevés a hely ahol testnevelés óra keretei közt úszni lehet.
Fejlödés!!

#11 Re:

2016-05-02 19:06

#6: -  

 akkor költöz el a picsába!!!


Vendég

#12 Re: Re: -

2016-05-03 09:22

#3: Szurkolo - Re: - 

 Ha jól tudom van sportcsarnok, az fenntartja magát??? A mérkőzésekkor félig se telik meg. Akkor miről beszélünk???


Vendég

#13 Re: Re: Re: -

2016-05-03 14:17

#12: - Re: Re: - 

 Ezek szerint te nem jársz a csarnokba? 

Nátárovje

#14 Re: Re: -

2016-05-04 00:30

#3: Szurkolo - Re: - 

 Ja az tök jó hogy huzogatjuk fel a stadionokat meg a sportcsarnokokat, csak az a baj hogy 1 megye korházunk van, az is egy nagy fos, és ha ott 6000 emberből 100 lesérül, ami nem nagy szám, akkor hova viszed? Mert Tbányára biztos nem. Majd ha a korházak állapota olyan lesz, hogy legalább megyei szintet kiszolgálja, majd akkor lehet gondolkozni azon, hogy építsenek ide bármit is.


Vendég

#15

2016-05-04 11:43

Nagyon sok mást lehetne tenni a városért,de szerintem az első 10 között sem lenne stadion. Kíváncsi lennék,hogy a Gyémánt fürdő mennyire érte meg. A Cserit nagyon sokan visszasírjuk
Imposztor

#16 Re: Re: -

2016-05-04 13:48

#3: Szurkolo - Re: - 

 Nagyjából úgy lesz kihasználva a 6 ezres férőhely, mint a felcsúti. Az NBI-es meccsekre összesen annyian voltak kíváncsiak egész évben, amennyien egyetlen meccsen kellett volna szurkolniuk.

Imposztor

#17 Re: Re: -

2016-05-04 13:53

#3: Szurkolo - Re: - 

 Ja, persze! És a megyének lesz, mondod te. De fenntartani Tatabányának kell! Világversenyt Tatabányán? Ne röhögtess! Ceausescu falujában is épült stadion, hogy majd tódulnak a szurkolók a világversenyekre, aztán nem volt ott soha senki.


Vendég

#18

2016-05-04 15:00

Bocs, én nem azt írtam alá, hogy nem kell stadion! Én a kisebb stadion mellett tettem le a voksomat!!!!

Tisztelettel
Erika

Vendég

#19

2016-05-20 19:36

Lakóházat épits ne stadiont!!