Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

#476

2016-04-13 13:30

Mert Számomra a családom a legfontosabb.
Ha én betudom osztani napi 12 ora melett az időm.
Próbáljon mas is előre tervezni.

Vendég

#477

2016-04-13 13:31

A kereskedelemben dolgozóknak is jár a szabad vasárnap.
fish777
Vendég

#478 Re:

2016-04-13 13:32

#477: -  

 Meg az orvosoknak, rendőröknek, buszvezetőknek stb-nek is. 


Vendég

#479

2016-04-13 13:32

Mert szolidálok azokkal a dolgozókkal akik szeretnék a családjukkal tölteni a hétvégét, Isten is pihenésre teremtette a 7. napot :)

Vendég

#480

2016-04-13 13:34

Mert a bolti dolgozóknak is jár a vasárnap!
fish777

#481 Re:

2016-04-13 13:36

#479: -  

 Nem ez az egyetlen baj az Isten által teremtett világgal. Van itt gond más is. :(


Vendég

#482 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 13:38

#23: Pláza mami - ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Micsoda egy undorító ember lehetsz.

 


Vendég

#483

2016-04-13 13:39

Mert teljesen feleslegesnek tartom a vasárnapi vásárlási vircsaftot,foglalkozzon mindenki a családjával,akinek meg nincs keressen más elfoglaltságot, ne más emberektől vegye el a családdal tölthető idejét és pihenését. Tudom vannak szakmák és mhelyek, ahol muszáj dolgozni vasárnap, de azért mert valaki fontos helyen kényszerül munkára, azért még irigységből nem kell rosszat kivánni másoknak. Évtizedekig nem volt probléma,most hirtelen miért lett ez a nyitvatartás olyan fontos? Kákán is csomot elve. Kis üzlet, pékség nyitva van vasárnap is.

Vendég

#484

2016-04-13 13:39

Sok sikert nektek boltosok!!!!


Vendég

#485

2016-04-13 13:43

Mindenkinek jàr legalàbb egy pihenönap!A nyugati orszàgokban egy üzlet sincs nyitva!Ott erös a szakszervezet és a munkavàllalok mellett àllnak!

Vendég

#486 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 13:45

#23: Pláza mami - ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 ki az anyád picsája szolgálna ki téged,te majom,ha mind felmondunk.Edd meg a fact!!!kommunista homi


Vendég

#487 Re: Re:

2016-04-13 13:47

#468: - Re:  

 A benzinkutas is és a mosogatók is ugye? Ismerek olyan szakácsot nem egyet aki 4*-os szállodában, minden ünnepnapon, hosszú hétvégén űzi a melót és nagyjából 80-100 ezeret visz haza! Kérdem Én miről beszélünk! A konyhán nyáron 55-60C° van, esély sincs arra hogy kimenj levegőzni, leülni, cigizni. Egy normális ember elmenekülne a fekete mosogatóból ina szakadtából. Az éves nyitvatartású éttermekben 120 a fizetések vége vagy ha több akkor napi 12-14 óra a munkaidő szombaton és vasárnap is. Karácsonykor és szilveszterkor is!  Nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed fenékig tejföl a vendéglátósok élete és rommá keresik magukat! Nem kell sajnáltatni magukat a kereskedelmi dolgozóknak. A.pékeket sem sajnálja senki,.pedig Ők már vasárnap éjszaka sütik a másnapi betevőt nekünk és lófütty pénzt nem keresnek! A vendéglátásban dolgozóknak ezen felül el kell viselbi a sok barmot aki ha beszabadul egy étterembe nem tud viselkedni és azt hiszi Ő tojta a világot. Aztán mikor szombat este bemész az XYZ bevásárló központba a felvágottas pultban szeli a parízert és sír ha nem beszélnek szépen vele! Én mindig tisztelet tudóan beszélek a pult mögött állókkal, kérek és megköszönöm amit kapok. Ennek tükrében azt mondom ez így igazságos! Dolgozzanak Ők is csak úgy mint Mi!


Vendég

#488

2016-04-13 13:48

Minden kedves kommentelőt megkérnék hogy , a facebook oldalán ossza meg minél többen írják alá . Köszönöm

Vendég

#489 Re: Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 13:49

#486: - Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

Kiszolgálni??? Ne viccelj már! Mert azt amit legtöbben műveltek kiszolgálásnak lehet nevezni? /tisztelet a kivételnek/


Vendég

#490 Re: Re: Re:

2016-04-13 13:58

#487: - Re: Re:  

 neked miért jó ha az eladó dolgozik ?? téged ez boldogá tesz ???mert nem azt írod hogy te akkor akarsz menni vásárolnai hanem azt hogy TE dolgozol dolgozzon ő is !!! az egyik kommentelő azt írta ha nem tetszik hogy a pult mögött álsz akkor dolgoz máshol, az írasodból pedig az jön le nekem hogy te nem szeted a munkád , akkor válts , ülj be egy irodába , de ha már van 2 gyereked , akkor tudod nem könnyű csak úgy váltani.HA esetleg van 1 -2 avagy akar 3 gyermeked , és eddig velük lehettél vasaárnap , akkor te hogy állnál ehez a témához? Ha valászthatnál hogy VAsárnap otthon vagy munkában ??? Melyik lenne a fontosabb az a 5-6 ezer forint vagy az hogy a gyerekeiddel lehes, több kolláganőm azért jött vissza dolgozni mert tudták van vasárnap amikor otthon lehetnek , most azon gondolkodnak hogy felmondanak , a kereskedelemben dolgozói  hiány van ,

dolgozó

#491 Re: Ez egy tipikus hiszti!

2016-04-13 14:00

#141: Mérnök - Ez egy tipikus hiszti! 

 Kedves Mérnők! Ez nem hiszti majd negyven éve választottam ezt a szakmát akkor szó sem volt vasárnapi nyitva tartásről sőt szombat délben bezárt minden bolt. Maga szerint hova változtasak már? De lehet,hogy igaza van és el megyek közmunkásnak hétvége szabad ha esik az eső vagy a hó nem kell dolgozniuk de a fizetést ugyan úgy meg kapják és nem sokkal kevesebbet mint mi kereskedelmi dolgózok. Mióta meg jelentek a multik azóta van ez a vasárnapi örület. Előbb egy kicsit bele kéne látni a másik munkájába aztán kritizálni. A mentősők,tűzőltók stb. mikor oda jelentkeztek gondolom tisztában voltak vele mit vállalnak.


Vendég

#492 Re: Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 14:02

#117: Aranyhal - Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 mindha csak én írtam volna :-D

 


Vendég

#493

2016-04-13 14:05

Mindenkinek jár a vasárnapi pihenés! Én eü dolgozó vagyok, tudom mit jelent vasárnap otthon hagyni a családot!

Vendég

#494

2016-04-13 14:06

Mert nem értek egyet a baloldal a multik és a zsidók összepacsizásával. A kormány helyesen döntött, így elkerülhető hogy 3 évre jegeljék a témát. Bármikor visszaállítható a multik zárva tartása, ha kellő támogatottsága van! De a kereskedelemben dolgozóknak + szakszervezet ki kell állni magukért!!! Hajrá kereskedők! Hajrá magyarok!

Vendég

#495

2016-04-13 14:09

Ha  esetleg van 1 -2 avagy akar 3 gyermeked , és eddig velük lehettél vasaárnap , akkor te hogy állnál ehez a témához? Ha valászthatnál hogy vasárnap otthon vagy munkában ??? Melyik lenne a fontosabb az a 5-6 ezer forint vagy az hogy a gyerekeiddel lehes, több kolláganőm azért jött vissza dolgozni mert tudták van vasárnap amikor otthon lehetnek , most azon gondolkodnak hogy felmondanak , a kereskedelemben dolgozói  hiány van .

De akkor most én kérek meg minden kedves vásárlót hogy mielőtt eljössz ruhát vásárolni fürödj meg mert büdös izzadság szagod van , a fülkében büdös lábszag.

Ha hülye kérdést teszel fel hülye választ fogsz kapni!

És akkor most kedves eladók arra kérlek titeket fogjunk össze ha ki kell nyitni legyünk ott de olyan lassan kasszáz , hogy ott öregedjen meg! Mi a boltban és most már több éelelmiszer bolttal megbeszélve nagyon lassan fogunk dolgozni. és ha terméket kér akkor az van amit kint talál.

 

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-04-13 14:12



Vendég

#497 Re: Re:

2016-04-13 14:15

#28: Pláza mami - Re:  

 Sebaj Drága majd az ilyen KEDVES NÉMBEREK DOLGOZNAK MINT TEEEE!!!!


Vendég

#498 Re:

2016-04-13 14:17

#39: -  

 Az én párom is csak hétvégén van itthon. Lőttek az együtt töltött időnek. Család barát ország ez. 


Vendég

#499

2016-04-13 14:18

mert a család anyákat és azokat sajnálom akiket rá kényszerítenek a vasárnapi munkára!
Dee

#500 Re: Re: Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 14:18

#489: - Re: Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Hát ilyen gyökereket miért is méltatna az ember szívélyes kiszolgálással!!!!!